World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#125576
esc-->key bindings menu és beállítod.

V43 1105
#125575
Irjál Blizzardnak.. 😊 Havernak is ez volt, segitettek rajta .. 😊)

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Syron
#125574
enyémet épp most törték fel... 2 napja még játszottam, tegnap már nemtudtam belépni és armory-n is ltszott h összes 70esem pucér volt, kellemetlen, úgyhogy most azon vagyok hogyan tudnám visszaszerezni..

ejudith
#125573
Hmmm...köszi az infót! 😊
Viszont nem sok értelmét látom a dolognak. Azért szerintem nem törnek fel annyi accot. Esetleg vki tud errõl statisztikát?

A processzor füsttel működik. Ha kimegy belőle a füst, nem működik tovább. Nefertiri - NE warrior lvl69 - Bloodscalp - Fury Vala - Mage - Frost

Randelz
#125572
Van egy shaman karakterem meglehet azt csinálni macroval vagy keyblindel hogy az egér felfelé görgetésével lightning shield-et, lefele pedig water shield-et rakjon?

#125571
"ui.: igen írjátok csak leszarom" Ebben biztos vagyok.
Narxis
#125570
Hát igen, enyhe pénzlenyúlás szag érzékelhetõ. Még nem biztos, hogy megveszem csak kérdezõsködök, hogy ki akar nagyobb tételben hozni.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#125569

Bloodscalpon eladó lvl 70 Nightelf Druid

Professions: Alchemy 375/ Herbalism 375
Klucsok: minden hc
Mountok:netherwing drake (280%)

Pvp settjébe 300 resije van. Pve gearjei: resto 3/8 t6 , bt és hyalból csak 2 cucc kell illidianig.
Ezenkívûl van dd gearje ami pár hyalos és karás cuccból áll. Van 1000 valamennyi arena pontja és asszem 8k honorja.

Az acchoz van minden ami kell!


ha érdekel írj privit !

ui.: igen írjátok csak leszarom
Botond
#125568
Minden más normális gémnél meg tudták oldani ingyen, hogy külön legyen jelszó az acc man. oldalnak és a gémnek ugyanarra a loginre, csak itt nem. Ez azért vicces vhol. 😊
Narxis
#125567

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

tigeroo
#125566
amióta wow accountal nõzök 10kilót fogytam!
#125565
<#worship>én is rogut kezdtem de tudtam sokat tolni eddig de majd este 😛

Mighty
#125562
Nos, egy 30 evesnek talan tobb penze van, mint egy 13 evesnek 😊

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Shortstop
#125561
pala vagy rogue? melyik miért?

#125560
Ott volt a "😊" és a "😛" szmájli, tessék értelmezni. Igaz felmérést nem láttam - gondolom nem is készült - de azért azt jobban eltudom képzelni egy 13 éves nethuszárról, hogy accot vesz és vagizik, mint egy 30 évesrõl. Persze kivételek mindenhol vannak.
HunnernesKonge
#125559
Köszönöm szépen minden normális 18-30év közötti wowos nevében <#miaz>
#125558
Csak azt akartam mondani, hogy nem az határozza meg milyen ember vagy, hogy melyik olfalon játszol😊 Mióta olvastam itt, hogy vesznek accountokat, 70-es karikat azóta ha látok egye a játékban nem nagyon tisztelem õket. Ki tudja, hogy valóban Õ küzdött meg a 70-es szintért vagy csak vett egy accot vagizásból. Ezek a tizenéves pattanásos pöcsök minden játékot szétcsesznek😊 Én csak 30 felettieket engednék be a WoW szerverekre sz.igazolvánnyal😛
ejudith
#125557
Nekünk se romlott volna, de akkor mikor kezdtem nem volt senki más eredetin ismik közül. Aztán jött utánnunk majd az egész társaság Revolról <#taps>

A processzor füsttel működik. Ha kimegy belőle a füst, nem működik tovább. Nefertiri - NE warrior lvl69 - Bloodscalp - Fury Vala - Mage - Frost

ejudith
#125556
<#worship><#hehe>

A processzor füsttel működik. Ha kimegy belőle a füst, nem működik tovább. Nefertiri - NE warrior lvl69 - Bloodscalp - Fury Vala - Mage - Frost

Narxis
#125555
Majd ha meztelen draneiek gankelnek és táncolnak a hulládon máshogy fogsz nézni a barátnõdre.<#idiota>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#125554
Az én barátnõm Allis - Dranei vagymi - én meg hordás (Blood elves)...nem hiszem, hogy romlott volna a kapcsolatunk😄
#125553
Ja értem..basszus mit ösze szenvedtem,mire feleslegesen kinyírtam miatta a két szinttel nagyobb szörnyeket😊)))
Narxis
#125552
Alap, hogy Alliance.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

ejudith
#125551
Szerintem azt már magadnak kell eldönteni. Véleményem szerint mindkét oldal ugyanolyan jó lehet, ha találsz magadnak megfelelõ társaságot. Én ally vok, és nagy sajnálatomra sok régi haverom horda lett. De igazából az én szívem is odahúzott...<#rinya> Viszont párom meg szintén allys, így maradtam ezen az oldalon. 😉

A processzor füsttel működik. Ha kimegy belőle a füst, nem működik tovább. Nefertiri - NE warrior lvl69 - Bloodscalp - Fury Vala - Mage - Frost

Fehercsoki
#125550
Alap hogy horda.

#125549
és ali vagy horda ??
kezdek akkor a bloodscalp-on egyet

#125548
Szia Bali, üdv a fórumon! Ha nem muszáj, a szeró kifejezést inkább mellõzd kérlek, a legtöbbünknek a hideg futkos a hátán tõle. Annak ugyan nem volt értelme, hogy elõbb kérdezted meg hogy hol van sok magyar, és utána közölted hogy melyik szerveren indultál, de hát ez van. Az Outlanden sok magyarral nem fogsz találkozni, ha magyar közösségben szeretnél játszani, célszerû még most újrakezdeni a lentebb felsorolt realmek egyikén.

#125547
azok arra valóak, hogy ha rugóval játszol, akkor felhúzd rajta a lockpick skilled. Ha nem rugóval játszol, nem kell foglalkozni velük

#125546
lol rilmre gondoltam 😄

ejudith
#125545
sztem Hunbalee realm-re gondolt, nem a területre <#beka3>

A processzor füsttel működik. Ha kimegy belőle a füst, nem működik tovább. Nefertiri - NE warrior lvl69 - Bloodscalp - Fury Vala - Mage - Frost

Lacee
#125544
jött már oda 17es mage shattrahban hozzám, hogy vigyem questelni... 😊

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

Tatyla
#125543
egybõl outlanden kezdtél az szép?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#125542
outlanden van vkik??? mert most kezdtem hordás rugot ott

ejudith
#125541
Lemaradtam valamirõl? 😄 😛

A processzor füsttel működik. Ha kimegy belőle a füst, nem működik tovább. Nefertiri - NE warrior lvl69 - Bloodscalp - Fury Vala - Mage - Frost

Fehercsoki
#125540
A Bloodscalpon és Ragnaroson,ezek PvP szerverek illetve az Arathoron az viszont PvE.

ejudith
#125539
pl. én ajánlom a Bloodscalp-ot (én is ott nyomom) vagy a Ragnaros-t

A processzor füsttel működik. Ha kimegy belőle a füst, nem működik tovább. Nefertiri - NE warrior lvl69 - Bloodscalp - Fury Vala - Mage - Frost

#125538
meik szeron van sok magyar?

#125537
Burial Chesteket hogy tudom nyitni, ha zárva vannak?
Tatyla
#125536
guild szinten én...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#125535
Van benne valami<#idiota>

Get a life!

Narxis
#125534
Tervezi itt valaki, hogy token-t rendel?

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Magh
#125533
Mr. Pinchy (~0.2% drop max skillen) az egyetlen valódi "hasznos" drop, ami adhat kis rák petet (nekem a második dobta). Meg a Goldscale Vendorfish, de túl ritka.

#125532
Ha jól tudom, van olyan hal, amit ha kifogsz, "kívánhatsz" tõle. 😊

\"There\'s a devil waiting outside your door (How much longer?) \" --------------------------------------------------------------------------------------------------- - Ensirion -

#125531
Néha tekercseket is, vagy ládákat benne különbözõ cuccokkal (cloth vagy bolt, bõrök, engineer cuccok, de sokszor volt zöld is ládában)
#125530
lehet tárgyakat is, de semmi hasznosat
pár réz/ezüst értékû szürke cuccok

#125529
Sziasztok. Kérdésem a fishing-gel lennen kapcsolatos. Lehet tárgyakat is "kifogni"? Jól értelmezem a totthboton, a fishingnél feljövõ dolgokat?
Davidus
#125528

V9ykn8_TZL0

Shortstop
#125527
nem. 70-esen macskával állj vissza. az mégjobban fog tetszeni

#125526
Hm, 60-tól érdemes volt átállni BM-rõl MM-re? GYK: huntáról van szó.
Nekem tetszik az eredmény, az biztos...

\"There\'s a devil waiting outside your door (How much longer?) \" --------------------------------------------------------------------------------------------------- - Ensirion -

tigeroo
#125525
gyere a nagyecsedi piacra<#idiota>