World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
mondom:
Ally healing done 1.350.000
Horda healing done 49000!!! ebbõl én retriként 13k:S MI A FASZ VAN???????
jah kikaptunk😛😊 3-0 15 perc
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
ಥ_ಥ
nemrég írtam, hogy a patch telepítése során ez a hibaüzenet fogad, megtaláltam a megoldást fórumon ha esetleg vista alatt másnak is eljönne ez a gondja, akkor tudja, hogy a wow.exe-t "rendszergazda" módba nkell indítania, jobb klikk és run as adminsitrator vagy rendszergazda kinek milyen nyelvû az op rendszere.
bb
Feltelepítettem a gépemre, a loader.exe felpatchelte a legújabb elérhetõ verzióra (2.4).
Regisztráltam a Blizzard oldalán egy felhasználót a szükséges információkkal ...
Ezután elindítom a WoW-ot és amikor be akarok jelentkezni a létrehozott felhasználónévvel valami "Username Not Valid" féle üzenetet ír.
A Ragnarok európai szerverre szeretnék felmenni, mert láttam egy Gamestaros videót, ami nagyon élvezetesnek tûnt, mivel kb 200 ember ment az emberek fõvárosa felé támadni. Ezért is vásároltam meg a gamet, hogy tudjak az eredeti szerveren játszani.
Valaki leírná részletesen, hogy mit kell csinálni? Mert nem lép fel a szerverre az eredeti játékkal sem.
Lécci help!!
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
ಥ_ಥ
ಥ_ಥ
Fogjuk meg egymás kezét: <#idiota>#idiota> <#idiota>#idiota> <#idiota>#idiota> és béküljünk ki...
ಥ_ಥ
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
\"Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél!\" (ismeretlen)
amúgy kb. a lényeget jól összefoglaltad.
az utóbbi 2-3 hónapban a fórum színvonala kb. a béka segge alá süllyedt két szinttel -.-
Mégis mikor és mi alapján hitted ezt? "Törtszeró, xyegyfaszmertvmitalkotott, ittaképa34killingblowmról, bsszerverüberalles, stb." vagy a hasonló mélyenszántó gondolatok voltak rád ilyen hatással?
én azt hittem, hogy ide értelmes emberek járnak fórumozni.
azt hiszem, elég nagyot tévedtem -.-
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"