World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#125626
Különbözõ képességei vannak minden petcsoportnak.Képességeket befogott állatoktól tanulhatsz amit aztán megtanithatsz a kis kedvencednek.Nézz körüll ITTRészletesen le van irva minden csoport képessége szintje ill mit hanyas lvl-en tanulhatsz.
MaxPayne
#125625
Attól függ milyen peted van, minden petnek külön faji képességei vannak.

Ha minden törvényt betartasz, elveszted az élvezetet. \"Bob Marley\"

PiszkosFred
#125624

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#125623
Sziasztok, egy kis segítségre lenne szükségem. Nemrég kezdtem a játékot, igy még van mit tanulni. Pillanatnyilag egy hunterrel játszom. A kérdés a következõ: lvl 29 a pet, mitõl függ az hogy milyen skillt használ? Úgy értem láttam más peteket akik stunnolnak, dash-t használnak, stb. Nekem a megtanulható skillek között csak a aggroztatás(growl), illetve a fear(cower) volt tanulható. A tanulható skillek pet-tõl függenek? Vagy hogyan lehet elérni hogy a fear helyett pl dash-t használjon vagy prowl.t stb...? Elöre is köszöböm a választ.

PiszkosFred
#125622
Marmint, olvastam persze, hogy van ra es a support is keszul erre az eshetosegre, de kb ugyanennyi proceduraval jar ha vissza akarod szerezni a token nelkuli lenyult accountodat.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#125621
Bar nem erint es nem is erdekel ez az uj vedelmi dolog, de pont erre gondoltam en is. Mi van ha eltunik, ellopjak, elhagyod, elromlik, stb? Mert addig lehet hogy jo a dolog amig mukodik/megvan, de ha beut a baj a tokennel, akkor az lehet macerasabb lesz.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

QuippeR
#125620
felesleges redundancia, olyan mintha uharc tömörítés után még rarral is csomagolnál egy fájlt. értelme nincs, csak a felhasználó idejét rabolja.

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.

Mighty
#125619
Minden tokenes beléptetés usernév, jelszó, token számsor kombinációval érvényes. Miért kéne kiszedni a jelszót belõle?

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

QuippeR
#125618
ja, "picit".

amúgy tök fölöslegessé válik a jelszó, szóval leszedhetnék az olyan accountokról, amihez kulcsot rendeltek.

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.

Narxis
#125617
Tedd fel újra a hangkártya driverét, lehetõleg a legújabbat.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#125616
Sziasztok !

Miért van az,hogy leszedem az US 2.0-ás kliens-t,elindítom mûködik,aztán rárakom WoW-2.4.0-enUS-patch.exe-t,és meghal a hang a játékba.Se zene se semmi,még az avi-s intro-nál sincs hang.Hol rontom el ? A sound menü-ben is már mindet állítgatok,de akkor se jön vissza a hang.Amúgy minden rendben,csak éppen nincs hang.
GamerAdams007
#125615
Death Knight racialja lesz.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

Csirke4
#125614
És akkor lehet gnómokat crossbowból lõni a Wotlk-ban vagy sem?<#idiota>
BEAST
#125613
De ha ezt bevezetik hogyan adjak el megint az embereknek? xd ... amugy ez a modszer picit biztonsagosabb mint a 2 loginos 😊

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Botond
#125612
Azért ennél 6 klasszissal egyszerûbb, ami minden más mmonál van, hogy nem azonos az account fizetõ oldal és a game login.
Syron
#125611
nem 😊
wow-europe-on próbáltam

#125610
és gondolom azt az alapvetõ hibát nem követted el, hogy a worldofwarcraft.com -on próbálod a wow-europe helyett

GamerAdams007
#125609
Ha ékezetesen adtad meg a titkos választ, akkor azzal lesz gond, énis szívtam már meg ezzel másik MMO esetében, ugyanis egy á betû helyet vmi $A# meg hasonló szarságokat kéne beírni, és nem fogadja el...

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

Narxis
#125608
Mert BS-en játszom. Megtudta Tibi. <#idiota>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Syron
#125607
na ezzel van kis probléma.. acc. managementbe nemtudok belépni, titkos kérdésre a választ meg nem fogadja el.. vírus ellenõrzés meg megvolt, úgyhogy nem volt vírus sem, esetleg addon miatt lehetett a lopás... ugyanis omen volt addonok között, wowace updaterrel frssítettem még vmikor utána vmi volt addonnal, nem voltam partyban sokáig úgyhogy nem igazán tûnt fel.. minimapon nem volt ikonja, opcióit nem lehetett megnyitni, kezdett fura lenni utána, mert wow is kilépett pár perc után h beléptem, és nem írt ki semmi hibaüzenetet, úghogy én arra gyanakszom hogy omen mellett lehetett vmi és vki feltörte ezáltal.. titkos kérdés meg muti leánykoti neve azt csak tudom 😄 próbáltam többféleképpen is beírni kisbetû nagybetû stb, de nem fogadta el.. ezért nem nagyon tudom mit tegyek..

Tatyla
#125606
büntikét kaptál,vajon miért?<#hehe>

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#125605
😄
bloodscalp

Hunbalee horda

#125604
elmész az account menedzsmentbe, ráböksz hogy elfelejtetted a jelszót, adjatok egy másikat. megválaszolod a titkos kérdést, benézel a postafiókodba, belépsz az új jelszavaddal, és irsz egy ticketet. Ennyi.

A vírust/wormot/keyloggert meg szedd le elõbb

#125603
mondjuk ez a token mindenképp érdekes, valószínüleg pont annyi problémát generál, mint amennyit megold
biztosan van egy olyan réteg, aki úgy általában gondosan jár el az életben, és odafigyel a dolgokra, de valahogy az informatika nem az erõssége, és egy ilyen segít neki...
de én inkább azt hiszem, hogy a népek most jól bevédik magukat a tokennel, mert a szomszéd is megmondta milyen jó, majd kb három hónap múlva kezdhetünk röhögni azon, hogy megette a kutya, elhagytam, véletlen összekevertem a sanyiéval, elromlott, anyu eldugta büntibõl mert nem tanulok, stb
és akkor indul ugyanaz a szokásos procedúra az account visszaadással - küldd el a személyit, az ujjlenyomatod, a nõvéred meztelen fotóját, stb stb
(míg ha ellopják az accountodat, akkor ha ügyes vagy, simán tolsz egy új jelszót a titkos kérdés válasszal, és már játszol is, és farmolgatsz amig peticiózól... itt meg még be se tudsz loggolni hogy a haverokkal bohóckodjál addigis)

nem mondom hogy nem hasznos, mert de, és igen, adják csak minden játék mellé a jövõben, sõt, csinálhatnak hardverkulcsot, meg mindenfélét, ekkora tételben bármit ki lehet fejleszteni/legyártatni, az olcsó lesz... de hogy minden ellen védene... na azt nem hiszem... a felhasználó legnagyobb ellensége önmaga...

Syron
#125602
próbáltam azt a webformot kitöltöttem meg stb, de mikor rámennék h submit, tölt egy csomót utána írja hogy "Bad Gateway

The proxy server received an invalid response from an upstream server."

amúgy milyen e-mailre lehetne írni, vagy mi a 100%os megoldás? mert most kicsit tanácstalan vagyok.. :S

#125601
bali
ne legyél teljesen szerencsétlen
ha komolyan szeretnél baget, akkor ird le a karaktered nevét, meg azt hogy még mindig outlanden maszatolsz-e, vagy már máshol indítottál rugót, és hogy horda-e vagy ally
ha csak szemetelni szeretnél a fórumba, akkor inkább hagyd abba

#125600
vki küldene 1-2 baget 😛??

PiszkosFred
#125599
Kerj meg egy kedves ismerost, hogy idezzen meg a DrBoom mogotti sziklara, tarazz be es mehet a moka.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Lacee
#125598
hát akkor lehet hogy elkezdenm felhozni a bow skilljét, körülbelül 10-15 körül lehet, mert bár orc de amióta csak lehet, puskát használt.

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

#125597
Nagrandban a vadászküldik végén miután lehentelted a nagy elefántot is ott lesz egy puska mint reward az egész jó.Viszont ha nem törpe huntered van akkor sokkal jobban jársz az ijj-nyilpuskákkal abból több is van és jobbak is szerintem.Hetvenen meg ha mákod van az elsõ pugos karahzanból elviszed a prince-bõl esõ ijjat vagy kockulsz egy keveset és kiszeded a 150 badges csúf nyilpuskát.Per pillanat az a nyilpuska a játékban a 4. legjobb lõfegyver pve re.Pvp re meg az s2 nyilpuska ami elérhetõ.
Narxis
#125596
Miért kell hülyézni?<#rolleyes>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

The Garrett
#125595
minek tennének ha a sok hülye megveszi külön? 😛

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Narxis
#125594
Asszem csak egy faja crossbow van, vagy pvp-s markokból kiváltod zangarban.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

ejudith
#125593
Jaja, sztem is tehetnének. 😄 mellesleg pont ezen gondolkoztam csak megelõztél <#buck>

A processzor füsttel működik. Ha kimegy belőle a füst, nem működik tovább. Nefertiri - NE warrior lvl69 - Bloodscalp - Fury Vala - Mage - Frost

Lacee
#125592
gyors gyakolrati kérdés: egy huntert húzok éppen, aki bow helyett gunt használ. hellfire peninsulán hol lehet szerezni egy rendes puskát? csak crossbow/bow van quest rewardok között?

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

#125591
ha lenne eszük tennének minden wotlk-hoz egyet, mert többet buknak a kari/item visszaállítás procedúrán mint ami anyagköltség ez nekik
#125590
Hát csak lesz annyi eszük<#idiota>?

#125589
agree
gyakorlatilag leirtad a lényeget.

aki megveszi a tokent, az gyakorlatilag minden ellen bebiztosította magát, mert hiába szerzi meg a keylogger az accod adatait, nem fognak tudni belépni, mivel a token által generált kódot csak te és a blizz server fogjátok tudni, s azok semmilyen szinten nem kapcsolódnak hozzá a rendszeredhez, amibõl lenyúlták az adatokat.
ergo ez tényleg egy hülyebiztos módszer.

s azért most lett ez csak megcsinálva, mert kellett, kész.
én is rendeltem már tõlük.
s nem lennék meglepõdve azon sem, ha a köv. generációs mmo-jukhoz alapban kapna mindenkit egy ilyen kütyüt.
wow-nál ez még nem volt kitalálva, igy utólag kellett megcsinálni, azt meg ne várja senki, hogy még az alapanyag költséget is neked adják ingyé, mert gyakorlatilag csak azt kell kifizetned érte, annyira olcsón adják. (vagy aki szerinte ~1500-1800 huf /ma pénz, az gondolkozzon el egy kicsit azon, hogy miért mit fizet ki nap-mint-nap)

(mondjuk nem tippeket akarok adni, de ha pl. a cdgalaxis-osoknak lesz egy kis agyuk, akkor behozatnak ebbõl 3 raklapnyit, aztán 3k huf-ért szerintem vinni fogják majd, mint a cukrot. aztán mindenki jól jár)

#125588
"Végülis most dobta piacra hogyan..."

opcionális. Az esetek 99%ában a user hibája miatt történik a lopás. Namost senki ne várja el hogy ilyen védelmeket építsenek a játékba alapból (ráadásul amikor kijött még blizz se gondolta hogy ilyen sikere lesz). Tettek egy lépést amivel "hülyebiztossá" lehet tenni az accod gyakorlatilag szinte semmi pénzért. Nem tudom mit kell ilyeneken felháborodni. Nem muszáj megvenni, de akkor nem is kell goldseller meg hasonló oldalakat nézni, .exe-s addonokat letölteni, és nem elhanyagolni a win frissitéseket/firewallt/virusirtót.
Akinek meg "véletlen" mégis ellopják az accját, az meg visszakapja miután a blizz kivizsgálta az ügyet.

#125587
Amúgy meg jogos kérdés. Töménytelen mennyiségû lóvé ömlik be oda. Még akkor is, ha levonjuk a "költségeket" több millió euró bevétele van havonta. Ezzel meg még megfejelik pár milkóval. Okos húzás.

Randelz
#125586
kösz...megoldottam

#125585
A Blackravensen azt is leírja, hogy milyen elven mûködik...szóval elvileg a keyloggerek (vagy mik) ellen is védelmet jelent.

ejudith
#125584
Végülis most dobta piacra hogyan...

A processzor füsttel működik. Ha kimegy belőle a füst, nem működik tovább. Nefertiri - NE warrior lvl69 - Bloodscalp - Fury Vala - Mage - Frost

#125583
És keyloggerek ellen ugyan hogy tehetné biztonságosabbá?

ejudith
#125582
Nekem még mindig az a véleményem, hogy ez egy nagy lehúzás. Blizzardnak nem alapból kellene biztonságosabb "feltörhetetlen" rendszert biztosítania??? Nem elég neki a havidíj amit kifizet jópár millió játékos?

A processzor füsttel működik. Ha kimegy belőle a füst, nem működik tovább. Nefertiri - NE warrior lvl69 - Bloodscalp - Fury Vala - Mage - Frost

#125581
- elvileg csak online rendelhetõ. Mivel így a kiszállítás díja többe kerül mint maga a cucc érdemes legalább 10 tagnak összeállni, vagy megoldani a guilden belül
- <url=http://blackravens.net/index.php/2008/07/12/tokenhirek/>FS</URL> cikke alapján legalábbis így értettem

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

Narxis
#125580
Hivatalos beszállító szerintem nem lesz, ezért kellene, hogy mondjuk 5-en rendeljük meg együtt.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#125579
Én vennék....amennyi pénz és idõ már benne áll szegény kis karijaimban, igencsak szívinfrastruktúrát kapnék, ha letörölné valami fasz. Persze azért az ára nagyban befolyásolja, hogy veszek-e, de ha nem lenne nagy pénz (1-2 havi díj) akkor bepróbálok egyet. Csak nemtudom, hogy Nyíregyházára hogy a rákba fog eljutni<#fejvakaras>Mert ami fantasy bolt itt van az még a GC-t is aranyárban méri (ezért is tértem át webkártyára). Azért ha valamit megtudsz belinkelhetnéd ide. Én is nézegetem hátha találok valami nagyobb beszállítót ahonnan jó áron meg lehet venni.

#125578
pontosan. Alapból a kamera zoom in, zoom out van beállítva, de simán be lehet lõni másra is (nem is beszélve a shift+, alt+, ctrl+ kombinációkról)

Randelz
#125577
Na én is ezt gondoltam, de úgy gondolod beállítani hogy pl. nem a "1"-es gomb legyen az hanem a...mouse scroll up?