World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Amúgy mindenkivel közlöm hogy EQ2-t untam meg, mivel ott csak "pick-up-raid"-elés megy összevissza, a legtöbb boss ölhetõ minimális skillel, kicsit siralmas :-\
Csak látom az eladási listákon még mindig elõkelõ helyet foglal el a WoW, ez a topik is pörög- gondoltam belekóstolok.
EQ2-ben is azért voltam illusionist-al, mert kevés volt belõle és "kellett", akkor felteszem úgy a kérdést: mi az ami lvl70-en nagyon hasznos, sok kell belõle a raidre, és nincs túljelentkezés?
ragnaros jó, sok a magyar viszonylag.
de biztos van már valami elképzelésed. pl. varázsolni akarsz vagy egy nagy kardal ütni...?
próbálj ki mindent, lvl 10ig "próbaként" húzz fel egy-egy karaktert...
a puding próbája az evés..
Get a life!
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
(illetve a Ragnaros jó szerver-e ilyesmire?)
de mindenesetre outland+chopper+crusader strike+szürke DK oneshotolás=win.
"The trees move. Do you not see it?"
V9ykn8_TZL0
Csak annyi, h nem tudom felpatchelni. A patchlist rendben, 4 reinstall 4 repair sem segített...Nem tud valaki megoldást?
de az alapján h mennyien fogják campelni a DK-kat, én inkább egy "leveling up to 56"-t írnék <#nyes>#nyes>
"The trees move. Do you not see it?"
V9ykn8_TZL0
Na majd pár hét múlva biztos letisztulnak a dolgok.
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
V9ykn8_TZL0
Ja wowhead-en kicsit ki van bõvítve az a malestrom weapon nevû talent<#smile>#smile>így már nem tûnik olyan rossznak<#idiota>#idiota>
Tudom, hogy nem kell aggódni, még sokminden fog változni csak furának találtam így elsõ ránézésre<#idiota>#idiota>
Kérdés: Blizzard oldalon a WoTLK talentkalkulátoron, sámánnál enhancement ágon van az az improved windfury totem, amit ha kirak az ember akkor 4% mele haste-t ad. Na most akkor a trainernél tanult windfury totem már nem plusz egy ütést fog adni extra attack powerrel a melee party/raid tagoknak, hanem haste-t? Vagy a windfury totem marad a régi, csak ezzel a talenttel még egy kicsit fel is lehet turbózni? Vagyis az extra egy ütés mellé még haste-t is fog adni?
(Istenem, egy rövid kérdést akartam feltenni, erre tessék...<#wilting>#wilting>)
๏̯͡๏﴿
V9ykn8_TZL0
<#idiota>#idiota>
V9ykn8_TZL0
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
Blizz lezarta az accomat. Azaz lezarta azt a reszt ahol fizethetnek.
Azt mondtak masok, hogy azert zartak le es lett Challanged Account, mert az acc nem HU-n volt regizve de en most magyar bankkartyaval akartam fizetni.
Tehat most en irtam a Blizz-nek levelet... de addig pause Sad 😞
Meg Game Cardot sem tudok ADD-olni Sad
\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM
ಥ_ಥ
wow-ot meg arról fizeted, amirõl kedved van, Blizzardnak semmi köze hozzá, és ha rinyálnak, akkor meg is lehet mondani nekik.
ಥ_ಥ
Húúú mennyit fogok én itt lógni, míg megint kiókumlálom a "legjobb" elosztást<#taps>#taps><#idiota>#idiota>
Yes, we're planning on speeding up leveling in the 60-70 range. Keep the feedback coming. We are still adjusting it. Let us know what levels you are in what areas in this bracket.
V9ykn8_TZL0
(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)
Valaki léci mondja el részletesen.
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"
ittene
nekem is van paypall accom de nem igazán vágom az ilyen accrol accra dolgot :/