World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
4,5k hp vs 11k hp
0 resi vs cca400 resi
cca 300 spell dmg or 1000 ap vs 800-900 spell dmg....
hmm hmm
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
ಥ_ಥ
atombrutál, mage-ek, lock-ok mehetnek nyugdíjba x)
jah, forrás ofcoz FS!
No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.
grp buff, aoe cc, poly, burst dmg
stealtherek inkább solo karik szerintem, nem azt mondtam, hogy alkalmatlan a grp pvpre
a dk armor designok egyenlõre jól néznek ki, semmi giccses szarság mint pala t6
๏̯͡๏﴿
- armor designokon változtattak e valamit? (értem ezalatt: plate még mindig úgy néz e ki mint egy latex)
- dk pvprõl bármilyen info? (azonkívül, hogy atm táp)
- norhtrendi pvp zóna/új bgk
ésénfogokekapni????? merazneed...
Get a life!
Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
egyik plusz attackspeed, másik pluszdmg.
ami már nem stack-el az a deathwish + enrage, ez a kettõ már nem adódik össze...
nem lesz itt semmilyen gank. aki nem rerollol, az tuti, hogy megy felfedezni az új zónákat, meg ott fog bóklászni, questelni, ahelyett, hogy azzal szúrná el az értékes, felfedezésre váró idõt, hogy gankelgessen.
túl nagy lesz az újdonság élménye ahhoz, hogy az emberek azzal szórakozzanak, hogy gankelik a kicsiket (bár 1-2 qrvára retardált tuti, hogy lesz, de azokat könnyen el lehet majd kerülni).
aki meg speeduplvl-ezi a dk-ját, úgyis beéri alig valamivel késõbb a friss 80-asokat is, max. 1-2 nappal...
(bár nekem az ork racialja jön be a legjobban ha közelharci karakterrõl van szó)
Troll Warrior lettem a Ragnaroson.
marmitn a wow.comos szoval elvileg az frissebb mint az aktualis beta verzio.
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Get a life!
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
(warrior-pala-druid)
amúgy az EQ2 után olyan egyszerû lesz a WOW mint egy százas szög, hamar belefogsz jönni :-D