World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lynx_TWL
#128040
bakker

๏̯͡๏﴿

antgecc
#128039
Olvass már vissza légyszives, hogy milyen stílusban "beszélsz". Fogd magad vissza egy kicsit légyszives. Nem kell mindenkit lekockázni, leugatni, aki wowozik.

Elmondanám, hogy heti 10 óra játékkal full BT gearbe lehet öltözni, persze ehhez tudni kell játszani is, nem csak a gombokat nyomkodni.

Nem tudsz az itteniekrõl semmit, nem tudod ki hány éves, mennyit dolgozik azért, hogy néha kikapcsolódásként wowozzon egy kicsit, úgyhogy nem kell itt verni a nyálad, hoyg te milyen menõ vagy, mert te már nem wowozol. Õszintén mondom ez nagyon szánalmas. Tartsd meg magadnak a véleményed, mert úgyse érdekel senkit. Mindenki vágja, hogy egy kissebbségi komplexusban szenvedõ 18 alatti kisiskolás nyomival van dolgunk.

És most erre fröcsöghetsz és höröghetsz, de inkább kultúráld magad, és írjál normálisan, akkor majd hozzád is normálisan fognak szólni.

Tudod: respect means civilisation.

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

panther112
#128038
Csak az e-faszunk nõ a spelldmg-tõl.

Lynx_TWL
#128037
nekem 2000 spelldmgem van és ezért a faszom is nagyobb!!!!

๏̯͡๏﴿

#128036
es elvezted hogy karoba huztak a segged?

#128035
töröljetek, a wow fórum életet menthet!!!

#128034
mindenkinek más az izlése

panther112
#128033
Nekem ugyan ne írjon.

Shongi
#128032
Miért nem törli valaki ezt a szemetet...

TDU:Shongi Cars: A:Koenigsegg CCR, B:Noble M400, C:Ferrari 612, D:Jaguar XKR Coupe, E:Nissan Skyline, G:Ferrari 250GTO Ferrari F40>everything else...nuff said!!!

#128031
-c

panther112
#128030
Mondjuk szeretem a raid-eket, biztos merõ élvezetbõl farmoltad ki az s2-t is😄

#128029
de pvp-n jáctszottam. baj?

Lacee
#128028
fogd már be, ez nem chat. írj panther112nek PMet, ott méricskélhetitek magánban hogy kinek nagyobb a fütyije.

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

#128027
még mindig nem érted h nem a kimaxolásra mentem
nekem igy jó a wow és igy jó is marad
te meg üjjél a kimaxolt szarod elött, mi lesz jobb az életedben ha kivan kurva egy karid, legalább élveznéd de azt sem

#128026
jatszottal

#128025
ezekszerint nem pvp realmen jatszol ugye?

panther112
#128024
Nem, te most léptél be a nagyfiú korosztályba. Majd pár év és kinövöd.

#128023
ja a nyomorék béna kockáknak élvezhetetlen tényleg.
és én nem vagyok kocka mielött elkezdenéd

#128022
es 534 spelldam az meg prebc level 60 on volt talan elfogadhato, most sima fos zoldekbol tobbed van😛

#128021
azt a talentet haverom csinálta mikor már nem wowoztam, szoval befoghatod.
mit szoltam be? elkezdtem poénkodni de ez a nyomorék panther beszólt nekem rögtön, nem olvasnád vissza te láma?

#128020
fos gearrel elvezhetetlen a wow😛 ez teny😄

panther112
#128019
Gondolom ez a talent build is a tiszta élvezetet szolgálja? (aki meglátja, halálra röhögi magát, és az tiszta élvezet)

Fehercsoki
#128018
Mia fasznak kell itt beszólni?Húzzál át máshova.

#128017
még mindig nem érti meg a fogyatékos balfas* h nem arra mentem h kimaxoljam a karim hanem h élvezzem a gamét ,nekem ennyi elég volt.
látom nem látsz jól a szemeddel elhiszem szarügy 😄😄

panther112
#128016
Ja h kértél armory linket, Flammia SSC-n egy wlock, az szarul gearelt, na nem annyira mint a mage-ed; Flammia Sylvanas mage, Lunaria vagy vlmi ilyesmi sylvanas rogue.

#128015
kifogások.hu blablablah

panther112
#128014
Ne is mond most, ma is szemészhez kellett mennem. (amúgy ez igaz, sajnos tényleg szemgyulladásom van, de persze ennek 0 köze van a wow-hoz)

#128013
és télleg hiszem ha látom kérek linket vagy nevet

#128012
armoryt pattintsd be, hadd nevessunk :d

anti hero

#128011
hát azt leszarom magasrol mert én igy szeretem , nekem ennyi kell
láccik te meg ott ültél vörös szemekkel egésznap

panther112
#128010
Gyönyörû stílusod van, amúgy nekem egy BT cleared karakterem van, közel 2x ennyi spelldmg-el...

#128009
valaki letudna írni nekem egy dob makrót ? ty
#128008
van egyáltalán karaktered?

#128007
befogod?
nem arra mentem h kimaxoljam te szar, hanem h elérjem azt ami NEKEM kell, neked milyen karaktered van te szarláma?

panther112
#128006
Figy nekem ilyen main karakterem lenne, inkább letagadnám😊 és azt mondanám, hogy nem wowz-otam soha. 534 spell dmg 😄DDDDDDD

#128005
najólvan legalább nincs most punnyadás várom panther üzenetét

#128004
😄😄😄 nemá

Narxis
#128003
Ahh mekkora ték

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

BEAST
#128002
mara mar csak a troll maradt meg :d

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#128001
te wowozol te szarláma?

#128000
bazmeg én wowoztam és abbahagytam te láma lvl 70 frost arcane troll mage, veknilash szerver, name: Gozz , nézz utána te utolso és még fogok is wowozni ..pfff...

panther112
#127999
Látom a szüleid nem hajlandóak neked wow-ot venni, ezért itt éled ki magad. Van 10 napos próbaverzió, és lvl20-ig lehet is játszani vele! Az neked ki is fog tartani ovi- vagy sulikezdésig, és még a fórum közönsége is jól jár, te meg kiválóan szórakozol a nyári szünet hátralévõ részében.

#127998
ÉÉÉRRRTTTEEEDD?????????????????????????????????????????????

#127997
dehát emo-k is wowoznak.
amugy nem ugy hanem ugy hogy a 24/7 kockák akik a wowbol élnek azok vágják.

GamerAdams007
#127996
Kockák vagyunk, nem emosok...

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#127995
sok kocka most vágja fel az ereit szegények nem tudnak jácani

GamerAdams007
#127994
"World server is down"

Ma már nem elõször...

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

Lynx_TWL
#127993
nem

๏̯͡๏﴿

#127992
megcsalsz te ribanz?

anti hero

picket
#127991
klubtársad? :p

ಥ_ಥ