World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Elmondanám, hogy heti 10 óra játékkal full BT gearbe lehet öltözni, persze ehhez tudni kell játszani is, nem csak a gombokat nyomkodni.
Nem tudsz az itteniekrõl semmit, nem tudod ki hány éves, mennyit dolgozik azért, hogy néha kikapcsolódásként wowozzon egy kicsit, úgyhogy nem kell itt verni a nyálad, hoyg te milyen menõ vagy, mert te már nem wowozol. Õszintén mondom ez nagyon szánalmas. Tartsd meg magadnak a véleményed, mert úgyse érdekel senkit. Mindenki vágja, hogy egy kissebbségi komplexusban szenvedõ 18 alatti kisiskolás nyomival van dolgunk.
És most erre fröcsöghetsz és höröghetsz, de inkább kultúráld magad, és írjál normálisan, akkor majd hozzád is normálisan fognak szólni.
Tudod: respect means civilisation.
No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.
TDU:Shongi Cars: A:Koenigsegg CCR, B:Noble M400, C:Ferrari 612, D:Jaguar XKR Coupe, E:Nissan Skyline, G:Ferrari 250GTO Ferrari F40>everything else...nuff said!!!
Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"
nekem igy jó a wow és igy jó is marad
te meg üjjél a kimaxolt szarod elött, mi lesz jobb az életedben ha kivan kurva egy karid, legalább élveznéd de azt sem
és én nem vagyok kocka mielött elkezdenéd
mit szoltam be? elkezdtem poénkodni de ez a nyomorék panther beszólt nekem rögtön, nem olvasnád vissza te láma?
látom nem látsz jól a szemeddel elhiszem szarügy 😄😄
anti hero
láccik te meg ott ültél vörös szemekkel egésznap
nem arra mentem h kimaxoljam te szar, hanem h elérjem azt ami NEKEM kell, neked milyen karaktered van te szarláma?
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
amugy nem ugy hanem ugy hogy a 24/7 kockák akik a wowbol élnek azok vágják.
Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB
Ma már nem elõször...
Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB
anti hero