World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
van isten. mar csak rank1 frostshock szeruseg kene😄
amúgy hogy jön ide a travian?
Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB
😊
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
Get a life!
Nem vagyunk top klán, most tryolgatunk teronon. A RL már kivégezte BT-t és SWP-ben vannak. Ennek ellenére visszamentem az In Aeternumba mert nagyon jó klán. Sok klánban voltam már a régi szerveremen (ragnaros) de nekem ez jön be a legjobban.
ಥ_ಥ
Death Wish, Rise Legacy, Insomniac, Acrid, Isten Ostorai, In Aeternum, Alliance of Destiny, Core, Szakadárok
A többi nemzetközi.
én tegnap végre találkoztam értelmes pvp-s arcokkal 1300as imba ratingen
nagyban száguldunk ratingben lefelé😊 (fõ a skill meg h utáld apvp-t mint a szart jelenlegi formájában mint én) jön egy hunter mage csapat mondom frost res aura nem árt benyomtam, abban a pillanatban belémtolta a pompyro-t😊 kicsit meglepõdtem az 5ezres instant kriten 😊
nah ezek azok a mosolygós dolgok amiket nem lát az ember skilles pvpsként mert ott nicnsen ilyesmi😊
what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
Nah, de hagyjuk ezt folytathatnánk egész nap, de minek offoljuk szét a topicot.
TDU:Shongi Cars: A:Koenigsegg CCR, B:Noble M400, C:Ferrari 612, D:Jaguar XKR Coupe, E:Nissan Skyline, G:Ferrari 250GTO Ferrari F40>everything else...nuff said!!!
TDU:Shongi Cars: A:Koenigsegg CCR, B:Noble M400, C:Ferrari 612, D:Jaguar XKR Coupe, E:Nissan Skyline, G:Ferrari 250GTO Ferrari F40>everything else...nuff said!!!
TDU:Shongi Cars: A:Koenigsegg CCR, B:Noble M400, C:Ferrari 612, D:Jaguar XKR Coupe, E:Nissan Skyline, G:Ferrari 250GTO Ferrari F40>everything else...nuff said!!!
TDU:Shongi Cars: A:Koenigsegg CCR, B:Noble M400, C:Ferrari 612, D:Jaguar XKR Coupe, E:Nissan Skyline, G:Ferrari 250GTO Ferrari F40>everything else...nuff said!!!
Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB
Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB