World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lynx_TWL
#127990
te viszont nem vagy az😄

๏̯͡๏﴿

#127989
Vicces vagy, inkább hagyjuk...

TDC Geronimo
#127988
Gumival vagy anélkül?

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#127987
TDC Geronimo szokott ilyeneket elvállalni. Próbáld meg elérni privátban... <#hehe>

#127986
Sziasztok! Keresek egy hordás játékost a Ragnaros serveren kb. 15 perces munkára, meghálálom.

#127985
We're working on a rank-1 Earth Shock equivalent spell. Not sure when it will be in, though.

van isten. mar csak rank1 frostshock szeruseg kene😄

Lacee
#127984
apád ... 😊
amúgy hogy jön ide a travian?

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

BEAST
#127983
<#hehe><#eljen>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

GamerAdams007
#127981
😄D

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

edios
#127980
Újabb Blizzard render? Várjuk!

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

Mighty
#127979
You were prepared. BUT NOW. You are not prepared.


😊

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

#127978
Azért erre még ne vegyél mérget! 😊 Persze, nem lenne rossz.
Davidus
#127977
csütörtökön bemutatják a WotLK intrót. óje

V9ykn8_TZL0

#127976

Ragnaros alli oldalon eladó 4k elég olcsón msn: [email protected]

Get a life!

panther112
#127975
Mage, de majd csak wotlk után fogom újra aktiválni az accom.

#127974
Milyen kaszttal játszol?
panther112
#127973
Köszi az info-t, Arathor, vagy Silvermoon transfer között nem tudok választani, de wotlk-ig van még idõm😊

#127972
Akinek van joga az ki tudja tenni a tankokat, ha nem látod raid alatt akkor kérd hogy tegyék ki. Egyébként ki lehet de itt munkahelyen fejbõl nem vágom hogy 😊
picket
#127971
meg pink logót

&#3237;_&#3237;

#127970
A Core és a Szakadárok már egyesültek CoreSzak néven (nagyon imba név). A Rise Legacyban voltam, nekem nem jött be. Az In Aeternumban vagyok. Na ez bejött. Jó a vezetés, rettenetesen hangulatosak a raidek, és nincs para insta alatt. Megy a hülyülés, de ha kell akkor focus van.

Nem vagyunk top klán, most tryolgatunk teronon. A RL már kivégezte BT-t és SWP-ben vannak. Ennek ellenére visszamentem az In Aeternumba mert nagyon jó klán. Sok klánban voltam már a régi szerveremen (ragnaros) de nekem ez jön be a legjobban.
picket
#127969
Dicsõ óvóbácsink már lemondott a jómunkásember címrõl, és most alszik, miközben a gyerekek egymás haját tépik, meg öltögetik egymásra a nyelvüket.

&#3237;_&#3237;

#127968
igaz, bocs, az kimaradt

#127967
dw! 2h funolni jo bgkre neha ha nagy szamokat akarsz latni😊 illetve magek ellen is neha atvaltok ra.

#127966
A Reckless Mortals is magyar ugy tudom.
#127965
sziasztok, az ora2 addonról tudnavalaki egy kis felvilágosítást adni? nekem nem kell betenni a tankokat vagy mi ?
panther112
#127964
Köszi.

#127963
http://wowjutsu.com/eu/arathor/index_alliance.html

Death Wish, Rise Legacy, Insomniac, Acrid, Isten Ostorai, In Aeternum, Alliance of Destiny, Core, Szakadárok

A többi nemzetközi.

#127962
én pvp re míg nem jutottam át outlandre addig 2 kezessel nyomtam. szép anagy critek de lassú volta fegyó. casterek ellen elment ha procolt a wf, hanem akkor rábasztál mert annyi idõ alatt kinyírnak. dual wieldel tolom, gyorsak a fegyóim, nem ütök angyokat de épp elég gyorsan ahhoz hogy megnehezítsem nekik a castolást. az enchantról egyenlõre nem tudok mit szólni mert 67 es a karim és még nem tartok ott hogy enchantokat gyûjtögessek ^^

Fehercsoki
#127961
Cement sámánnak DW vagy inkább 2h a jó pvpre?És milyen enchant legyen a fegyón?

panther112
#127960
Arathor ally oldalon vannka jó (magyar) raid giuld-ek? Amiket wowwiki alapján találtam, azok elég kiábrándítóak voltak, gondolom van még egy csomó másik is.

k O T T A
#127959
dehogynem
én tegnap végre találkoztam értelmes pvp-s arcokkal 1300as imba ratingen
nagyban száguldunk ratingben lefelé😊 (fõ a skill meg h utáld apvp-t mint a szart jelenlegi formájában mint én) jön egy hunter mage csapat mondom frost res aura nem árt benyomtam, abban a pillanatban belémtolta a pompyro-t😊 kicsit meglepõdtem az 5ezres instant kriten 😊
nah ezek azok a mosolygós dolgok amiket nem lát az ember skilles pvpsként mert ott nicnsen ilyesmi😊

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

#127958
High Warlord's Earthshaker ennek a setnek a 70 es változatát már nem árulja a vendor? wow europen a setek között avn de naem atlálom. sry a sok a betûért +ba de be van ragadva az a gomb és nem bírom kiszedni 😄

Narxis
#127957
Azért, hogy Foglaltnick-nek legyen dolga. 😄

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Shongi
#127956
Elhamarkodottan ítélkezni se jobb...
Nah, de hagyjuk ezt folytathatnánk egész nap, de minek offoljuk szét a topicot.

TDU:Shongi Cars: A:Koenigsegg CCR, B:Noble M400, C:Ferrari 612, D:Jaguar XKR Coupe, E:Nissan Skyline, G:Ferrari 250GTO Ferrari F40>everything else...nuff said!!!

Botond
#127955
Csak és kizálólag tévedni viszont...
Shongi
#127954
Hehe, elõszór is a 128950. hozzászólástól még kicsit távol vagyunk, dehát tévedni emberi dolog, bár ahogy látom te nem így gondolod...

TDU:Shongi Cars: A:Koenigsegg CCR, B:Noble M400, C:Ferrari 612, D:Jaguar XKR Coupe, E:Nissan Skyline, G:Ferrari 250GTO Ferrari F40>everything else...nuff said!!!

Botond
#127953
#128950, a héten már nem elõször. Legközelebb javaslom, hogy kérdezz, ha bizonytalan vagy ne csak nyomjad a hülyeséget. -.-
Shongi
#127952
Tényleg arról a 3ról mindig megfeledkezek😄

TDU:Shongi Cars: A:Koenigsegg CCR, B:Noble M400, C:Ferrari 612, D:Jaguar XKR Coupe, E:Nissan Skyline, G:Ferrari 250GTO Ferrari F40>everything else...nuff said!!!

Botond
#127951
Mire 70 lettél lett, de szerintem kijövetelkor is benn volt a bracer,öv, cipõ, stb.
Narxis
#127950
owned

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Shongi
#127949
Volt BC kijövetelekor Epic PvP gear?😄

TDU:Shongi Cars: A:Koenigsegg CCR, B:Noble M400, C:Ferrari 612, D:Jaguar XKR Coupe, E:Nissan Skyline, G:Ferrari 250GTO Ferrari F40>everything else...nuff said!!!

Botond
#127948
Ezt mondjuk hallottuk 60on is, hogy honor reset lesz és ha mégsem akkor sem fog érni semmit se, aztán amikor 3db 70es epixben kezdtem 70en akkor kiderült, hogy mégiscsak jó vmire. -.-
Magh
#127947
A régi repu semmit nem fog érni, szépen jönnek majd az újabb noname factionök, mert a kieg fõ feladata a komplett gear reset. Ugyanezért az összeszedett 5k arena és 75k honor sem fog sokat érni. Az achievemenetkért leginkább kozmetikai extrák járnak: kis pet, title, tabard.

Botond
#127946
lvl70es druid felbuffolva maciban .... 9k HP! Azt hittem nem tud már újat mutatni a gém, de mindennap új meglepetés. 😄😄😄
Lynx_TWL
#127945
életkort, skillt na meg egot lehet majd belõle venni

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

panther112
#127944
Ebben én 99%-ig biztos vagyok. PreTBC repuk is mind dobva lettek, így lesz most is.

#127943
Fel lehet majd használni az achi. pontokat majd "valamire", de nem kell majd költeni belõlük, mint ahogy a honor pontokból kell. Egyelõre ennyit lehet tudni, semmi többet.
GamerAdams007
#127942
azzal a sztorival* -.- azt hiszem nyomok megint egy vip-jogot szerkeszteni...

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

GamerAdams007
#127941
Hát azért azt még elvileg senki nem tudja (vagy le vagyok maradva), hogy az achivementek teljesítéséért kapott ach. pontokat mire lehet majd beváltani. Ha repukér is kapunk pontokat, és lesz vmi faxa cucc akkor én azért bánnám, ha ezért kéne vmeik achivementet összefarmolni helyette (netán pont azt még1x). Meg kitudja, lehet, hogy beraknak néhány új vendort Northrendre, azzal, hogy a sztorival, hogy õ kiutazott oda, hogy az arra kóricáló hõseinknek repu meg gold fejében vmi nagyon király kínálatot nyújtson. Annyi mindent nem tudni még, és annyi minden nincs még kész a kiegbõl, hogy szerintem egyáltalán nem biztos, hogy nem lesz-e jelentõsége a régi repuknak.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

panther112
#127940
Hát nem tudom, nekem megvan a repek 95%-a, de nem különösebben érdekelne, ha elvesznének, mert semmi szükség nem lesz rájuk. Az összes hordás/allys fõvárossal érdemes megcsinálni az exalted-ot, mert olcsóbb lesz a repair, stb. Talán még a régi gemeknek lesz némi értelmük. és ezért nem rossz h megvan a consortium, a többi viszont kuka.