World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#129884
(vagyis az Omen of Clarity kivan talentolva)
#129883
vki fizet visa electronnal? és ha igen tudna segíteni forintról hogy váltsam át euróra mert úgy nem akarja elfogadni?

#129882
Hali
az lenne a kérdésem hogy cat formban van-e valamilyne módszer arra hogy növelni lehessen a az energy regenerálódását
(clearcasting-ot ismerem😊
választ elõre is köszönöm
zomgzerg
#129881
újra

panther112
#129880
Sajnos én nem maradtam le róla, így láttam, hogyan ebédel egy fekalomán...

Tatyla
#129879
én is lemaradtam de gondolom megint be bizonyítottad milyen aberrált vagy...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#129878
jó sok szabadidõd lehetett...

Gigabyte EP43-DS3L, Intel Dual Core E5200 @ 4 Ghz, Gigabyte 9800GT OC 512 MB @ 700/975/1860, Kingston 4 GB 800 MHz DDR2 RAM, Samsung 750 GB (32 MB) SATA II

Narxis
#129877
<#integet2>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Narxis
#129876
Fenébe, én is lemaradtam.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Lynx_TWL
#129875
na kellett hozzá pár év :d

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Davidus
#129874
1 bünti? csalódtam a rendszerben<#gonosz1>

V9ykn8_TZL0

picket
#129873
Hidd el, ez nem olyasmi, amit 5-bõl 4 fogorvos ajánlana <#idiota>

&#3237;_&#3237;

picket
#129872
Szép a kis sárga háromszögben a felkiáltójeled. Ügyes vagy

&#3237;_&#3237;

#129871
affene és én megint lemaradtam róla -.-

#129870
Szinte közvetlen ebéd után sockolt ez a fantasztikus látvány . Köszönjük 😊

"vessetek a mókusok közé" :)

Lynx_TWL
#129869
<#gonosz1> bocs, linkbe akart menni :d

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

#129868
takarodj mar a faxba, bazmeg.
es meg finom voltam, mert a szuloket kihagytam...
#129867
Most jártam itt utoljára. Eddig se volt egy nagy élmény ezt a topicot olvasgatni, de ez azért már mindennek a legalja. Gratulálok.
s0n1c
#129866
te egy kicsit mintha beteg lennél...
Forolto
#129865
Mi a xar ez?<#wow1><#banplz>

#129864
<#nemtudom><#wilting>

#129862
tévedsz.
az az enyém x)

PiszkosFred
#129861
Egyebkent, talan 2-3 olyan instance van ahol ki lehet hagyni bossokat, altaban a tovabbhaladas miatt ra van kenyszeritve a party, hogy olje le azokat is. Viszont a legtobb instance megoldhato ugy, hogy mob csoportokat kihagysz, "roviditeseket", surranopalyat hasznalsz, ezert van az, hogy a full clear kihangsulyozza, hogy ezen csoportokkal egyutt kapsz XY reput.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

edios
#129860
Full clear: minden mozgó dolgot szétcsaptok. Ebben az esetben a kiírt reput kapjátok meg. Ha nem öltök meg mindenkit, akkor értelmeszerûen annyival kevesebb reput kaptok.

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

picket
#129859
capaszabi
#129858
fred leirta, hogy NEM.

hooah
#129857
Akkor csak nem csak az "all boss kill" a full clear?

PiszkosFred
#129856
Bossok altalaban 250 (hc) meg talan 125/150 (normal) reput ernek, vagyis a full clear altaban azt jelenti, hogy aki el es mozog annak fekudnie kell. 1-2 group maradhat, ha lusta a party, vagy nagyon nem esik utba, azon mar nem sok mulik.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Narxis
#129855
Asszem megszereztem a Master Flamer rangot. 😊

Amúgy a Tudjukmelyik szerveren van egy guild amelyiknek lecsengetsz 1000goldot és megmondod melyik t6 item kell és addig mennek veled amíg ki nem esik.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

hooah
#129854
Hahó vki válaszolna a #129827. hozzászólásra?????

Forolto
#129853
Minek,ha a régi remekül mûködik?(alsó kopogtatás) Nem fényezésbõl,de ez az LG monitor a kõkorszak óta velem van és semmi baja,pedig a szemét kitapostam már,annyit ment.

Forolto
#129852
Vannak csak a fun kedvéért játszó casual játékosok is,akik beloggolnak és a fizetett chat-en (guild,hun és trade) élvezkednek. 😊 Esetleg ventrin ütik agyon az idõt.
Persze eközben is lehet gazolni,bányászkodni,de gondolj bele ezt sokan teszik.
Már nem olyan jó biznisz.
Nézd meg BS-en a large prismatic shard árát,a béka segge alatt van.s miért,mert mindenki unatkozik és pénzt próbál farmolni a kiegre.

Én inkább a raid-et javaslom,jó társaságban könnyebb kifarmolni az epic itemet.

picket
#129851
Vegyél monitort, havi 250 pengõ fixszel nem lehet gond <#idiota>

&#3237;_&#3237;

Forolto
#129850
Öszintén mondom,keress inkább egy jó klánt és raid-elj,itt a visszanemtérõ alkalom a kiegben szinte mindenki nulláról indul és van esélyed be is kerülni,mint farmolni,mint a barom a goldot és megvenni.

picket
#129849
Ezer éve lerágott csont, és a következõ megállapításokat tették a nép nevében a fórumlakók:
-Casual player aki napi 3-4 órát játszik. Nem heti 3-4 órát, hanem heti egy napot (ha alvást kivonod simán kijön). A többi 1. nem ember, 2. minek vesz játékot, 3. get off my internetz.
-Beloggolsz 2 percre, leszedsz egy virágot, elpostázod, és kerestél 100g-t. Aki ezt nem érti, nem tudja, és nincs altja 375 mininggal, 375 herbával és 375 enchantinggal, az még ehhez a 2 perchez is gyökér, és ne csodálkozzon, hogy neki nincs pénze.
-Receptekért körbe repülsz a 70-es mage altoddal (esetleg egyezhet az enchanterrel, akkor nem kell egy negyedik alt), és összeszeded a ritka recepteket. Ez sem több 2 percnél, mert az utazás is instant beszívott farmer barátainknál, és szintén napi szinten hozza a négyszámjegyû $$$-t.
-Menj raidelni! Most már tévét nézve, kávézva, füvet nyírva, gyereket pelenkázva, a száddal citerázva is lehet bt-t farmolni, esetleg az egy óra szabadidõdben hétfõ este kilenckor, majd a megértõ guilded úgyis elvisel, mint a többieket is, akik ezzel hencegnek.
-Arénában a megfelelõ setuppal 999999 lehet a ratinged, még ha béna vagy is 3 hét alatt felöltözöl a legújabb aréna setbe. Ha nem az aktuális op karakterrel rendelkezel, akkor húzz fel egyet, és bg-bõl öltöztesd fel, már amúgy is 3 nap played az egész, ami a fenti számítás szerint egy hónap alatt egy casualnak is összejön.

Ezek után nem értem mi a bajod te casualnak sem számító, gold kereséséhez hülye, farmolni lusta gyökér! Ezzel akarsz flame-elni? Gyenge vagy <#idiota>

&#3237;_&#3237;

PiszkosFred
#129848
Hja, SWP badge itemekhez 4-5 oras raid kell, igaz...

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

The Garrett
#129847
körzõvel meg vonalzóval sem lehetne jobb flamepostot szerkeszteni<#hehe><#eljen>

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Forolto
#129846
Akkor ha jól látom leült a wow-os téma.
Akkor feldobok egy témát,amit tuti milliószor volt.
Addonok.

Mindig is akartam valami normális addoncsomagot,ami egy picit jól is néz ki,nemcsak az unalmas számok és szürkeségek.
Mutassatok olyan addoncsomagot,ami jó 1024*768-ra (Sajna a monitorom nem bír többet,a vidikártya vinné) és kifejezetten jól is néz ki,nopersze a hasznosságát se veszitse el.

Láttam ilyen szép druida csomagot,most megnemmondom mi a neve és egy wotlk UI-t valamint a nihilum addoncsomagja is jó nézett ki,bár azt nemtom frissitik-e.
Esetleg képeket is linkelhetnétek.😊

Na jó a téma?

Narxis
#129845
Remélem a kiegben már lehet mondjuk 1000g/db áron epicet venni mert ha belegondoltok jelenleg csak azok tudnak epicet szerezni akik az egész életüket a wowal töltik(s2 nem számít) és így azok akik dolgoznak tanulnak csak éjszaka tudnak játszani ami nem nyújt teljes játékélményt.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Forolto
#129844
Ez nem igaz.A Pala szar.

#129843
Na nézd csak. Önélzetes a kis latol...

Mighty
#129842
Akkor megyek Dublinba sámánt lapátolni.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

capaszabi
#129841
nesze téma:

Szar a sámán ! <#taps>

capaszabi
#129840
és az ugye közel sem 250k...

picket
#129839
Kérünk egy wowos témát, és akkor mehet arra a fléjm <#idiota> Monjuk Crassus linkeljen egy damage done-t, vagy a bicepsz méretét, esetleg a bmw-je slusszkulcsáról screenshotot, Wildortól nem merek kérni semmit, Kryn meg szóljon be mondjuk nekem, mert az úgyis megy neki. Egyszóval: nem értem mi a baj a fizetéses flame-el, épp annyira ide vág, mint bármi más, amirõl az elmúlt fél évben ment a vita.

&#3237;_&#3237;

capaszabi
#129838
br 350k az 167k netto. tapasztalatbol mondom 😄D

Forolto
#129837
Szépen elterelõdött a téma.Szvsz nem lenne jó vége a fizetések témában ugyis az én apukám fizetése a legjobb. 😄

QuippeR
#129836
pályakezdõ magyar átlagfizetésekrõl beszélek. a te példáidban gyakorlattal rendelkezõ emberek szerencsés munkahely- és/vagy lakóhely-választását látom csak.

(én elvileg hiányszakmában dolgozom egyébként. Gyõrött pályakezdõként 140-180k közötti bruttóról volt szó, amíg munkát kerestem, mivel a hiányszakmában helyben nagyon sok pályakezdõ van, akik szarér-hugyér elmennek "tapasztalatot szerezni", ami után majd "leakaszthatják a nagy pénzeket". szóval tessék vigyázni a hiányszakmákkal is, mert aztán majd kiderül, hogy nem pályakezdõkbõl van hiány a terepen, hanem húsz éves tapasztalattal rendelkezõ, fiatalos, lendületes tizenévesekbõl, akik tizenhárom nyelven beszélnek, és szabadidejükben balett-elõadásokat rendeznek hátrányos helyzetû nagymamák megsegítésére.)

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.

picket
#129835
Én meg földkupacoknak ások gödröt itthon, és ugyan kevesebbet keresek, de megelégedéssel tölt el a munka, hogy létrehoztam valamit! És minden nap van mit tenni, ha mást nem, akkor a tegnap kiásott gödör földjének ások újra gödröt. A Sanyi a mûszakvezetõ meg kitalálta, hogy két csapatra oszt minket, és amelyik csapat többet ás, az kap söröskupakokat, amiket be lehet váltani epik ásóra! Te meg csak hordd a fost, mi itt ríl lájf wowozunk, elõ se kell fizetni, és a grafikája is jobb! <#idiota>

Föld hívja Wildort! Atlag keresetrõl hallottál már? Mert az az átlag! omg hihetetlen, de a legtöbb ember annak a közelében van valahol a keresetével, és az az emlegetett összeg fele. És nagyon sok átlagos ember van ám ebben az unalmas országban, bár az átlag alattiak "üde" színfoltot jelentenek. Mert esetleg nem mindenki töltheti be a te állásodat, meg veheti fel a te munkatempódat, mert úgy látom eléggé éhen döglenénk :c

&#3237;_&#3237;

s0n1c
#129834
😄D