World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Narxis
#129833
<#eljen>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Davidus
#129832
én fost hordok vödörben havi 500kért west bromwichban

V9ykn8_TZL0

s0n1c
#129831
Termelésvezetõ nem nagyon kereshet annyit, max termelés tervezõ. Ha viszont nálatok ilyenek a keresetek, akkor nem érdemes szerintem kimenned kivéve persze, ha ott is céghez vesznek fel egybõl (ami nem lehetetlen, de azért elég kevés rá az esély). Nem hinném, hogy sok kedved lenne a szart kaparni az utcán.
Narxis
#129830
OFF:

Én azt olvastam egy "szakértõtõl", hogy ha erõs gazdaságunk lenne akkor ezeknek a diplomásoknak a 90%-át felszipkáznák.

Van kõmûves, villanyszerelõ, bádogos és vízvezetékszerelõ haverom is. Munkájuk mindig van, ez igaz, de koránt sem biztos, hogy annyit és úgy keresnek mint mondjuk te vagy a barátnõd a multiknál. Egyrészt kidolgozzák a belüket, nincsenek alvászavaraik 1-1 nap után, másrészt attól függ milyen munkát kapnak. Ha pl. egy házat kell felhúzni gyorsan akkor elég sokat szakíthatnak de ha pl. renoválni hívják el õket azért nem sokat kérhetnek el, mert nem egy nagy munka csak pepecselõs egy házat mondjuk újravakolni. Kint vannak télen-nyáron ha határidõre dolgoznak. Télen meg ha hideg van kinti munkát nem is kapnak, házat se építhetnek szal elég szívós. Külföldrõl csak annyit tudok, hogy ott a kõmûves is segédmunkás, aki az építkezésen irányít az az építészmérnök vagy valamilyen diplomás muksó.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#129829
OFF:
az a baj ebben az országban, hogy tonnaszámra képzik a tanárokat, az ügyvédeket, közgaszdászokat, pr managereket, meg a hasonló atm. tök felesleges dolgokat, mert nincsenek gyerekek, zárják be az iskolákat, plusz az egész eu-ban nincs annyi cég, meg bíróság, ami ennyi ügyészt és közgazdászt el birna tartani, de mi csak képezzük õket ész nélkül.

a másik oldalon meg ott vannak a hiányszakmák, mint pl. a kõmûves, ács, asztalos, spec. tudású mérnökök, etc., amikért külföldön meg itthon is kapkodnak két kézzel.
egy jó kõmûves mester állítom 2 hét alatt simán meg tudna keresni még itt mo-n is 250k netto-t, külföldön meg akár a 3x-osát is, s adnának mellé segédmunkástól elkezdve mindent.
csak hát ja, ez a munka mindenkinek büdös...

vannak ehelyett tanárok, meg közgaszdászok, akik nem tudnak elhelyezkedni, mert nincs hova, aztán jobb híján mennek a mekibe hambit zacsizni.

#129828
OFF:
egyik ex-kolléganõm - aki mellesleg most a bnõm is - most ment át 2 hónapja egy másik ny-du-i. multihoz quality mérnöknek, brutto 350k-val indult a próbaidõs fizuja (ennek a netto-ja olyan 200k körül lesz vhol), véglegesítés után 400k lesz neki. 26 éves, 2 éve dolgozik. (már beadtam én is - oda is - az önéletrajzom)
másik ex-kolléga szintén alig 2-3 hónapja veszprém megyei multihoz szerzõdött el szintén quality mérnök munkakörbe, õ 375k-ról startolt.

közalakalmazottként persze elhiszem, hogy ez egy álomfizu marad, de vannak hiányszakmák (többek közt a miénk is az), ahol viszont 2 kézzel kapkodnak az emberek után, mert annyira nincs szakképzett, rutinos munkaerõ. (csak összehasonlításként, de nálunk egy termelésvezetõ átlagfizuja bruttó 6-800k, egy program manager-é 1-1,5milla, egy operátoré a soron pedig 80k)
szal' az a 200-250k netto egyáltalán nem egy álomfizu manapság... a megfelelõ munkakörben.

arról nem is beszélve, hogy angliában lazán lehet keresni havi 1500-2000 fontot, vagy többet is (ahogy mondták alattam, akár szarlapátolással is).
ha szállást le birod zsírozni haverokkal (nekem a fél haveri köröm már kinn van, nem véletlenül megyek most ki én is, elsõ körben körülnézni), akkor egy kisebb vagyont kereshetsz relative rövid idõ alatt.

ON:

tatyi: nem rolloltam who-ra, de ezzel szórakozok most (wow acc-jaim jegelve vannak). van 1 ingyen hónapom, de fogalmam sincs mit hoz majd az elkövetkezendõ 2-3 hónap, de ha minden összejön úgy, ahogy szeretném, akkor leginkább le fogom sza*ni mindkét game-t, mert idõm se lesz velük foglalkozni.

chris: nem azért mondtam, hogy sajnálom rá a 12k-t, mert nem volt rá pénzem, hanem mert szkeptikus voltam a game-val kapcsolatban, s nem kicsit, hanem nagyon.

hooah
#129827
Hello. azt szeretném kérdezni, hogy a Full clear: about 1500 reputation kifejezés mit takar, mert a wowhead-en ez van kiírva az insntákhoz. Az Full clear: about 1500 reputation csak minden bossra értik, vagy a teljes instát ki kell írtani trash mobokkal együtt?

#129826
Eddig semmi gáz nem volt a szolgáltatómmal.

For the greater good

Mighty
#129825
Mert pocsék seedereket fogtál ki vagy alapból ilyen szar a netszolgáltatód (korlátozza a p2p-t).

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

#129824
jahh blizzard downloaderrel

For the greater good

#129823
2.4.3 to 3.0.1 es pecset elkezdet mszedni tegnap este fél nyolckor egy 10 mbites nettel, és ma reggelig 29% jött le.
Miért ilyen gané az elérhetõsége?????

For the greater good

Tatyla
#129822
a héten tuti nem...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

[HUN]Crassus
#129821
még 1 ptr-t sem töltömmem le mióta wowozom...meghagyom meglepetésnek a "kész" újjításokat...😊 3.0-a is talán már lesz a héten vagy a jövõhéten..

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

k O T T A
#129820
minek az😊 cicik segítenek😊
mondjuk én se keresem magam halálra de ingyen kajálok ami testépítésnél nagyon fontos szempont😊
amúgy menj ptr-re ott tesztelgesd a shockadinod kiváncsi leszek a véleményedre

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

AnarchoiD
#129819

Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni hogy maximum hány hónapig lehet lefagyasztva az accountom ugy hogy nem törlik?
Vagy soha nem törlik?
Mert már 4 hónapja nem volt feltöltve az accom és egyenlõre nem is tervezem, és ha 1 év utánn törlik akkor inkább eladnám!



Amikor "Lefagyasztasz" egy accountot .. akkor leirja a page hogy Blizzard nem tervezi, es nemis tervezte soha, hogy torolje a lefagyasztott karikat .. tehat ha 2 ev mulva feltoltod minden ugyanugy fog varni mint elotte .. ezertheto is reszukrol hiszen a visszateru ugyfel is ugyfel 😉

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

AnarchoiD
#129818
Pedig van ilyen 😉 csak csinaltasd meg a melleidet 😉

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

[HUN]Crassus
#129817
hol marad a szerelem?😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Davidus
#129816
1 nap alatt

V9ykn8_TZL0

QuippeR
#129815
az a baj, hogy még el is tudom képzelni, mivel most is másik megyébe járok át dolgozni.

Crassus: egy jóképessegû kurvának nem fizetése van, hanem olyan férje, aki megvesz neki mindent.

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.

[HUN]Crassus
#129814
egy jóképességû kurva összeszed ennyit 18 évesen😄

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Botond
#129813
Zalában ez a kezdõ. -.- Azér mer Gyõrben nem fizetnek ennyit, azé meg a dicsõ zalában lehet, hogy igen. -.-
QuippeR
#129812
ja, valószínûleg elnézte. bruttó 475k-t kell havonta keresni, hogy 250k-t kapjon kézhez az ember. nem hinném, hogy van olyan szektor, ahol ez átlagos kezdõfizetés.

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.

torrente111
#129811
köszönöm

#129810
Lehet, hogy csak nem mindenkinek tiszta a nettó-bruttó fogalma. 😄
Bruttó 250 pályakezdõként egy átlagközeli jobb fizetés a pénzügy-számviteli szektorba, én az elõbb azt hittem nettóról van szó...

Csirke4
#129809
Ott a minimálbérrel is keresel bõven 300k-t. Csak kurvára nem annyiba kerül kint élni mint itthon mongyuk úgyhogy max nyári munkára jó meg arra hogy 1 órával késõbb kezdõdnek a réjdek mint itthon <#idiota>.
Csirke4
#129808
Azistenfaszát egy ilyen account csupán csak 250k-t ér? :'(
Nehogymá^^ xD Múltkor néztem olyan szánalmas karaktereket akarnak 500 dollárokért adni, hogy televan kék-zöldel és még epic flying sincs.
#129807
No igen,de ö legalább dolgozik nem mint sok diplomás aki inkább szerez 1 semmiresejó diplomát 6-8 év alatt majd sír hogy nem talál munkát mert senki nem akar neki havi 200-et fizetni.Azt a 200-et amit 1 jó szakmával megkereshetne ha nem lenne büdös a munka.

Davidus
#129806

V9ykn8_TZL0

torrente111
#129805
sziasztok.mindenhol kerestem de nem sikerült olyan oldalt találnom ahol mutatják milyen BG és Aréna cuccok lesznek a kiegben.valaki aki tud ilyet legyen kedves belinkelni.köszönöm

zomgzerg
#129804
onlinepokerhu.com

Tatyla
#129803
te nem azt mondtad hogy nem tetszik a WAR? csak át nyargaltál?
ja 250k fizetéssel az a két hónap WAR nem is sok😛

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

QuippeR
#129802
melyik szektorban kapsz kézhez pályakezdõként 250k-t? vagy most akkor mégis bruttóról beszélünk?

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.

Lynx_TWL
#129801
😄😄

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Mighty
#129800
Cáfolnám...

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

[HUN]Crassus
#129799
inkább lennék szarlapátoló mint kibucvezér Izraelben mint te....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Lynx_TWL
#129798
vár rád eme csodás munka

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

[HUN]Crassus
#129797
és a "szarlapátolással" egyáltalán nem túloztam ám:S

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#129796
az a baj,hogy pl egy London-ban dolgozó, pakisztáni menekült szarlapátoló simán keres 300k-t:S

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

PiszkosFred
#129795
Shadowfang Keep?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#129794
Sziasztok. Mi a neve az Instának Silverpine Forestben? Ahol ha bemész van egy rács, mögötte quest...18-19-es elitek..tegnap este pucoltam, csak elfelejtettem a nevét...itt most munka hevében megnézném mit dobhatnak benne a bossok....
Forolto
#129793
simán meg lehet keresni havi 250K-t persze nem legális bejelentett állással.😛

PiszkosFred
#129792
Azert tegyuk hozza, 250k fizetes egyes szektorokban siman osszehozhato meg "fiatalon", akar palyakezdokent is. Az atlagkereset osszege pedig azert csaloka, mert mint a neve is mondja, atlagrol van szo 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#129791
Mondjuk az átlagkereset bizonyos esetekben sokat nem jelent, pl. ha az ember már kikaparta a gesztenyéjét, én sem dolgozom egy egész hónapot azért a pénzért. Csak az elõbbi esetben bûzlik. 😄

Narxis
#129790
Aha, melyik országban?

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#129789
Nem bántani akartam csak kis valóság érzetre ébreszteni 😊. Nekem niocs bajom Wildor kartársal 😉 csak ez a hozzászólása kissé naagy arcvú megnyilvánulás volt. Nem nehéz utánajárni hogy mennyi a magyar átlag havikereset.

"vessetek a mókusok közé" :)

#129788
Ismered a mondást: Messzirõl jött ember...
Csak ne sírt volna annyit nyilvánosan, hogy fél pénzt kiadni a warhammerért. 😄

picket
#129787
Nyugi, csak az arcát adja ki reklámfelületnek 2 eur/m2 áron #D
Így nem is kell dolgozni, csak fórumozni 😊

&#3237;_&#3237;

#129786
Jól keresel. Sokaknak havi 75k-ból kell élniük. 250.000-t párommal ketten nem keresünk :/ (illetve keressük de kicsit kevesebbet találunk😊.

"vessetek a mókusok közé" :)

Forolto
#129785
jó helyen dolgozol.

Szerintem azért vannak ennél kevesebbõl élõ wowosok is. 😛

#129784
es abbol kene enni/rezsit fizetni/ruhat venni stb..egyeb kiadasok, esetleg van auto is😛