World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
EU beta ftw
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Together we'll fly someday...
Together we'll fly someday...
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
Tegnap elõtt felraktam a gépemre a W.O.W.-ot. Csináltam benne karaktert, meg a játékban is bent voltam, szóval mûködik minden ahogyan kell... Körülbelül két hete kaptam kedvet a játékhoz, van egy jó barátom õ is "nyomja". Egy nagyon nagy gondom van a játékkal kapcsolatban. Lövésem sincs mit kell benne csinálni, hogyan, merre miképpen... A fent említett cimborám nem igazán tud segíteni, mert ritkán ér rá, de a magyarázataiból amúgy is csak a kötõszavakat, meg a névelõket értem. :o) Szóval a kérdeésem az, hogy nem tudtok valami Magyar leírást a játékhoz, ami eligazít, és elíndítja kezdõket?
Elõre is köszönöm
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
ಥ_ಥ
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
ಥ_ಥ
Olyan kérdésem lenne, hogy tud valaki valami jó raid tracker-t, ami nem add-on? Ki kellene helyezni honlapra. Elsõsorban olyan kellene amihez nem kell apache szerver, hanem elég a mysql is.
Gigabyte EP43-DS3L, Intel Dual Core E5200 @ 4 Ghz, Gigabyte 9800GT OC 512 MB @ 700/975/1860, Kingston 4 GB 800 MHz DDR2 RAM, Samsung 750 GB (32 MB) SATA II
Ragnaros serveren keresek aktiv clant lvl42 warlock
/w Hsif
Vagy itt forumon pm be.
BF:2-3-4(oORedstarOo)
There aren't any other attunements.
Tud valaki ajánlani nekem egy hunter PvP talentet? Az ok, hogy Survival, de a BM-en és a Markmanon mi legyen feltétlenül benne.
Thx
Igazából a shokadin-t csak unalomból próbáltam ki,de jópofa és a nagy unalomban ez most elszórakoztat....
Még azt sem tudom a warri vagy ez lesz elõbb 80-as...
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
Sietni kell. ~~
@ #129892
ezert kell macrobol shiftelni(powershift)
az új holypala és ret talentekkel +13%spellcrit lehet +6%holy lightra és 6% holy shockra 30yardos judgementekkel szóval a lehetõség egy jó kis shockadinra még inkább adott
majd kiváncsi leszek maradsz-e shockadin patch után
what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/
amúgy azt írja h formváltáskor talent miatt instant 40 energyvel indulsz tehát ha nullán vag akkor elvileg 40et csinálsz csak gc miatt nem hinném h megérné ezt spammelni
és már amúgy az új patchben kijön ez nem csak wotlk ptr-en legalábbis már így megy
what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/
Many people ask what powershifting is. The basics: Furor gives the player 40 energy when they switch out of form and back in. This means you can shift out and in for a net gain of 40 energy, every time. This is essentially a conversion of Mana to Energy, as it will always cost you mana to shift. By timing the shift you can make it so you lose as little energy as possible (from the residual energy in your bar when you shift and the energy you lose while out of form), and this is essentially the skill of Powershifting. By doing it correctly you should be able to gain about 30-35 energy, and even doing it badly the gains should be in the region of 20 energy or so, although it is possible to gain no energy or even lose energy if you do it badly. By doing this you can gain a decent amount of DPS, a general analysis of the DPS gain you can expect follows:
Over the course of two minutes or so, you should easily get around 125 energy (5 shifts worth, minus a few per shift for "imperfect" shifts) if you pay attention. 125/42 = ~3 extra shreds (126). 3 shreds at around 1500 damage each = 4500 extra damage without crits, or ~10000 damage with (40-80 DPS or so), plus 3-6 combo points (probably another 20-30 dps on it's own). Total DPS gain of around 70-80 or so, which is pretty nice.
ezt találtam de nem tudok angolul😄
vki aki vágja az angolt röviden tömören le tudná fordítani? nagyon megköszönném
szoval a powershifting-et hogy lehet megszerezni, elsajátítani
mert nem tudom miaz
http://www.youtube.com/watch?v=unj1S4JBhE8
ebben a videoban a druid nyomja a spelleket macskában és nagyon hamar visszatöltödiik az energy-je. meg asszem beszél 3:57-nél(annyira nemtudok jól angolul) a videoban energy regenerációrol ha van ilyen (vagy nincs és én nagyon hüle vagyok) akkor azt vki tudassa velem pls