166745
  • Péter93
    #143471
    És akkor hogy csináljam meg?
  • byzhouse
    #143470
    azért nem enged fel,mert tört szerverre akarsz menni :D
  • Péter93
    #143469
    Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy miért nem enged fel, patchet letöltöttem, felraktam, realmlist redben, és ezt írja:
  • [HUN]Crassus
    #143468
    hihetetlen bazdmeg,hogy még mindíg nem esett le egy rakás embernek mi volt a problémám lényege.......,DE igen vigyen! ,de csak ha másnak akinek nem OFFSPECC A KIBEBASZOTT PVP,mert nekem a PVE az offspecc! Vagy nem dönthetem el számomra mi a fontosabb? És feltételezem egy 58k HP-s licsking killer Tanknak valószínüleg a PVE a fontosabb és nekem akinek 1 nappal Szezonváltás után megvan az összes Wrathful kiegje és max napi 1 HC-t megyek ha megyek akkor nekem a PVP a MAIN tehát a drágalátos PVE tanknak aki még pvp rertri kesztyűre is needelt meg pvp healer gatyára is ugyan legyen már annyi gerinc benne ,hogy mikor közlöm vele "ember ha nem haragszol nekem a PVP a fő irányvonal a játékban" akkor ne dobjon már a PVP itemre....

    ÉS IGEN bármilyen fura neked /már mondtam korábban is/ ha a warimmal megyek le és tankolok NEM VISZEK SE PVP ITEMET ,SE PVE DPS ITEMET! és ha DPS-ként megyek akkor pedig NEM VISZEK PVE TANK ITEMET! mert én nem vagyok köcsög!

    MAIN SPEC > OFF SPEC

    ki ne találja már más helyettem nekem mi a fontosabb....
    ha ICC -be letévedek és van ugyanolyan kaszt mint én és látom,hogy raider és nem csak hobbyból van lennt mint én SIMÁN elpasszolok akármilyen lootot....lehetne tanulni....

    na mostmár tényleg elég,mert 2 napja nem érti meg egy fél tucat emberke a dolgot!,de azért most pár VOA-ba keményen ráfogok needelni mindenre aztán telebaszoma topokiot a reakciókkal és lehet majd azt megmagyaráznotok....
  • 1Darton1
    #143467
    Akkor a Te olvasatodban tank nem vihet semmilyen pvp cuccot?
    Nem sok pug voa indulna, ha mindenki igy gondolkozna.
    Feltetelezem, ha Te kenyszerultel volna arra, hogy tankolj, mert kulonben nem indul el a raid, akkor kapasbol minden pvp cuccra passzoltal volna.
  • Fehercsoki
    #143466
    3.3.3 javított valamit a DK-k helyzetén?
  • Littlepig13
    #143465
    Anno mikor játszottam sámánommal szedtem pvp pve cuccot mind a 3 ágra , mert úgy volt hozzá kedvem ha akartam cementel pvp-ztem vagy ha éppen úgy jött healeltem vagy lövöldözgettem eleként. És nem hiszem hogy akkora hc arc lennél hogy neked most az must have ><, ha meg igen akkor menjél raideljél és ne itt nyafogjál. Miután meglesz remélem a virtuális pöcsöd minimum 20 centit nő. Ha meg pvp item akkor meg úgyis kiszeded nem hiszem h azon a 40 resi különbségen fog múlni h elvágják a szátokat.
  • Littlepig13
    #143464
    Sztem mindenkinek a magán ügye hogy mit needel el a másik elöl. Nem te leszel a player anyukája, hogy meg mond mit csináljon. Kifizeti a gc árát onnantól kezdve ugyan annyi joga van a játékhoz mint neked.Azt needel amit akar.(puggal)
  • r4pt0r
    #143463
    Ha jól emlékszem pont volt is egy blue post is, ahol pont így sírt egy gyerek, és ott is azt mondták, raidben minden pvp az off.
  • koocos
    #143462
    ""ezt az etikett tárba be is lehetne kopizni simán thx to Fred:

    "pug runokon mindenki az adott/aktualis raidben betoltott szerepe szerint dob a cuccra." ""

    egyikőtök sem PvP healelt, mind2töknek ugyan úgy joga volt needlelni...
  • [HUN]Crassus
    #143461
    MAIN SPEC > OFF SPEC......."
  • LeWyTy
    #143460
    Ja hát az off az aztán biztos javítja a színvonalat.
  • Lacee
    #143459
    nakérem, megvan az első Lich King 25man HC kill, a Paragon tolta le ma este.
  • Big Bad Ryder
    #143458
    Színvonal-o-méter
    -0-----------
  • Pyotr
    #143457
    Kicsit off de a szinvonalat legalább javitja:D
  • Botond #143456
    Lehet már másik realmra küldeni bind on acc cuccot, vagy ez még mindig csak terv?
  • koocos
    #143455
    Megpróbálom felvázolni, ha ez sem segít, lerajzolom:

    Te: Paladin
    Mazspala: Paladin

    Neked való cuccra mi van írva: Paladin
    Nekivaló cuccra mi van írva: Paladin

    Aktív talented: PvE holy
    Ő talentje: Pve prot

    Másik talented: PvP holy
    Neki a másik talentje: PvP holy

    Item: heales pvp gyatya

    Neked jogod a needre: van, mivel az éppen off talented PvP holy
    Neki joga a needre: van, mivel az éppen off talentje PvP holy

    Látni Crassust, hogy valakinek igazat adjon, aki nem ért vele egyet: FELBECSÜLHETETLEN
  • [HUN]Crassus
    #143454
    "azért a kövi VOA ban megjátszom hogy beenedelek minden szart healerként aztán copyzom a kommenteket..../természetesen a CD lejárta előtt mindent oda adok majd a jogos needelőnek/,de közvélemény kutatásnak jó lesz "

    ezt fogom linkelgetni úgy döntöttem
  • cikasz
    #143453
    "mert nem wandra needelt a pala, meg nem clothra"

    Nem is lehet mert inaktiv a need gomb ha nem prior viselő vagy...
  • Bhalage
    #143452
    lehet az mmo az nem a te mufajod...
    sirsz mint egy furdosringyo, es raadasul nincs igazad
    dehat tenyleg ez legyen a legnagyobb problemank
  • [HUN]Crassus
    #143451
    azért a kövi VOA ban megjátszom hogy beenedelek minden szart healerként aztán copyzom a kommenteket..../természetesen a CD lejárta előtt mindent oda adok majd a jogos needelőnek/,de közvélemény kutatásnak jó lesz
  • [HUN]Crassus
    #143450
    jóéjszakát
  • Botond #143449
    Paladin vitt pvp paladin geart. Nem látok semmilyen ellentmondást, mert nem wandra needelt a pala, meg nem clothra, hanem egy cuccra, amire rá volt írva, hogy az bizony paláknak van. Az hogy nincs hatalmadban más paláknak megmondani, hogy nekik mi kell meg mi nem, az meg nem bug, hanem feature.
  • [HUN]Crassus
    #143448
    mostmár mehettek együtt játszani egy guildbe is ahol mindenkinek minden NEED...
    a nyomi felfogásotok szerint akár clothos DPS geart is vihetek a warrival mostantól ,mert a Thunder clap SPELL LETT!!vagy ki tudja lehet 4.0 ban jó lesz valamire leather agilitys cumó....sose lehet tudni nemigaz?

  • Csirke4
    #143447
    Ha adok interjút kapok egy barátnőt és életet cserébe?
  • tbea89
    #143446
    Sziasztok!

    Szakdolgozatomhoz szükségem lenne WoW-játékosokra, akik interjút adnának nekem! MSN Messengeren keresztül történne az interjúzás, tehát teljesen anonim, és bárki, bárhonnan jelentkezhet, a tapasztalataitokra, véleményeitekre vagyok kíváncsi! Elsősorban a heti minimum 30-40 órát WoW-ozókat kérdezgetném. Nem egyszavas válaszokat szeretnék, hanem azt, hogy nyugodtan meséljetek arról, ami eszetekbe jut :)
    A készséges válaszolóim között fel tudok ajánlani egy 60 napos Gamecard-ot, valószínűleg sorsolás alapján talál majd gazdára, vagy annak, aki a legtöbbet tud nekem segíteni (amennyiben nagy egyenlőtlenségek lesznek).
    Írjatok légyszíves egy mailt a tbea89(kukac)gmail(pont)com címre az MSN címetekkel, hogy felvehessük a kapcsolatot!

    Köszönöm és jó WoW-ozást! :)
  • Botond #143445
    Köszönöm, hogy összefoglaltad, így nekem nem kell ugyanezt beírnom.
  • QuippeR
    #143444
    szerintem a srác is csak azért needelt rá, hogy azon nyomban kidobva a tatyóból megsemmisítse a szentségtelen pvp-s cuccot. ezt hívják lélekjelenlétnek.
  • picket
    #143443
    Nem, csak azt viheted, amire talentelve vagy, és amit éppen csinálsz. A pvp-s geart valójában ott kellett volna hagynotok elrohadni, mert éppen pve-ztetek.
  • [HUN]Crassus
    #143442
    bár már kezdem unni,de akkor annyit írok,hogy a te filozófiádat követve ha holnaptól elkezdek

    mondjuk PVE retri gearre needelni,mert egyszer majd lehethogy retrizni is akarok,de mindezt full healerként teszem akkor az szerinted normális....nos engedd meg ,hogy gratuláljak!
  • Flammius
    #143441
    Ez még Ulduar idejében történt...
  • penge25
    #143440
    elnézést , hogy ide írok én egy másik mmorpg-t tolok, a warcraftosoknál nincs az a probléma hogy ma reggel 10-től ledobja folyamtosan a Magyarországról játszó embereket a wow server/ek. Mert nálunk ebban az mmoban kizárólag a magyarokat dobja le a szerver, de az összest kb 3-4 percenként. Külföldi playerekkel semi gond. nem tört szerver ha le lehet írni leírom Runes of magic mmorpgről van szó. Szóval mi arra gyanakszunk, hogy itt nem kóser Magyarországon valami, ja és mindenki más más szolgáltatónál van és a probléma ugyan az( van digis, chellos, tonlinos stb..)
  • picket
    #143439
    Én nem értem mi a bajod. Összefoglalnám azt, ami szerintem lényeges.

    Lootolás szempontjából releváns:
    -a lootoló tudja-e használni a lootot
    -a lootoló számára hasznos-e a loot (rendelkezik számára használható paraméterrel)

    Lootolás szempontjából irreleváns:
    -a lootoló mit kapott korábban
    -a lootoló aréna teamjeinek ratingje
    -a lootoló pofája tetszik-e Crassusnak (ez a "lám régen is miket csinált" rész)

    Összességében tehát Crassus eljátssza a szokásos nagyhalált, mert valaki lootot mert vinni, és mert ő megállapította, hogy az neki hasznosabb lenne, amihez egyébként semmi köze, mert a hasznosság (kivéve egy adott stat hasznossága, mint pl mage-nek a strength) teljesen relatív, és a másik fél valószínűleg pont fordítva látja, de empátiát elvárni ugye megint csak túlzás lenne... A többi nyafogás, dühöngés, egyszóval a szokásos. Az, hogy a téma továbbgyűrűzött, és az emberek elkezdtek beszélgetni hasonló dolgokról, az nem azért van, mert idióták, hanem mert egy rendes vita halad valahova, nem marad egy helyben (az nem vita, hanem veszekedés, üvöltözés, ahol az érv a "csak").

    Egyébként lehet velem is vitázni, de minthogy előlem paladin vitt world drop íjat pugban, mert jó lesz majd a hunter altjának - ami mint később kiderült 5-ös szintű - ezért az ilyen dogok már lepattannak, és mindenki kisregényt tudna írni a hasonló esetekről.
  • PiszkosFred
    #143438
    Olyan szepen elbeszel mindenki egymas mellett, hogy orom nezni. Igen 1-2 ember fogta csak fel Crassus mondandojanak a lenyeget. Bar nem csoda, ez a forum sem mas, mint egy szep nagy pug raid, a hozza kotheto minden foldi josaggal... :)
  • hawkie22
    #143437
    Én erre annyit mondok, hogy ha egy HC raider PUG-al megy le, akkor rá ugyanolyan szabályok vonatkoznak, mint a többi, adott raidben résztvevő játékosra. Nehogy már azért legyen övé a loot, mert ő HC-raidel.

    A HC-raidelők úgyis gyakran mennek raidelni guilddel, úgyhogy ne sírjon a szájuk, ígyis-úgyis meglesz nekik az adott drop.

    Az én guildem heti rendszerességgel nyomja 2 csapattal ICC10-et, egy csapattal ICC25-öt, de pl. sámán healerként 3 hete nem vittem lootot, mert /roll-rendszer van, master loot (gondolom, mint minden normális casual raidelő guildben), és vagy má healer vitt el lootot (pl. pala healer a shieldet), vagy a raidben lévő másik sámán "dobott" nagyobbat. Ennyi. Mégse sírok, hogy fúúú, köcsögök, elvitték előlem, pedig én voltam az első resto shaman a guildben, aki elérte a 80at, így engem illetne, hogy minél hamarabb felgeareljenek.

    Ha PUG-al mész, fogadd el a PUG szabályait, ennyi.
  • PiszkosFred
    #143436
    Csakhogy 264es itemhez amit voabol szerezhet az egyszeri jatekos, legalabb 2db badge kell wingendbossbol, amely azert a guildek nagy reszenek necces, illetve dkp/epgp pontok alapjan sem egyszeru begyujteni oket az adott jatekosnak. Saurfang lofutty, meg a pug icc is oli 25ben, de putri vagy a vampirok mar azert kemenyebb diok, igy aztan a guildek tobbsege nem hiszem, hogy tonnaszam gyujti be a badgeket. Persze kiveve a profikat, akik csukott szemmel masiroznak vegig a szoszihez, am ok vannak kevesebben (4-5%). Erdemes voa25ot farmolni hetente, guilddel, hiszen 10 percnyi bohockodas araert kaphatsz 264es tiereket.

    Amit leirtal - lootosztasi elveket - az alapjan reszvetem a szerveren voa pugoloknak, nem lehet konnyu az elete ennyi retart RL mellett...
  • r4pt0r
    #143435
    Ha viszont pugal megy akkor a leader dönti el ki mehet ki nem, és ha ő bevesz egy zöld cuccos embert akkor utána ne sírjon már az a kedves HC player hogy jaj most mi lesz vele, mert senkit nem érdekel.

    Attól még hogy később nem csinál vele semmit, az nem számít. Ugyanis abban a pillanatban nem fogod tudni mire használja.
  • Botond #143434
    És nyílván a defes pve cuccaiban kell mennie pvpzni. :)
  • Flammius
    #143433
    Már miért ne menne puggal VoA-ba? Azon a realmen, ahol játszottam akkoriban (Aerie Peak) kizárólag pugok voltak VoA-ba. A jobb guildek közül egyik sem csinálta guildrunnal, felesleges időpocsékolás, a raidleaderek meg úgyis hajlamosak voltak a topguild tagoknak adni a lootot, hogy bevágódjanak. Gyakran volt a dps lootra olyan szabály, hogy dps vagy dmg done alatt nem lehetett rá rollozni. Kifogtam egy barmot egy közepes guildből, aki nagyon "igazságos" módon osztotta a lootot...

    Bármelyik játékos csak azt tudja megszerezni, amit kidobnak a bossok. Nyilván nekem is meglett, de hetekkel később, ráadásul dkp-ért... A noobnak meg hetek múlva sem volt begemelve/enchantolva, inkább enchantoltuk volna szét azt a szart, az is kevésbé zavart volna...
  • r4pt0r
    #143432
    Ha egy HC gamer pugal megy VOAba akkor pontosan ugyanannyira érdemli meg mint bárki más. Nem kell itt nyomni a hülyeséget, a HC gamer megszerzi magának ami kell.