166745
  • Bhalage
    #143512
    toloszek nem kell?

    vagy esetleg irsz egy makrot es nyomogatod ..
    vagy irsz egy addont..

    ja nem, neked toloszek kell..

    (bocs negativ vagyok tudom, de remélem a lényeget ki tudod venni, ennyi IQd KELL hogy legyen)
  • hawkie22
    #143511
    Van olyan addon, ami automatikusan betargeteli nekem a tank célpontját? És amikor az meghal, akkor ugrik tovább?
  • UnknownAsshole
    #143510
    nem unalmas ez már egy kicsit ?
  • 1Darton1
    #143509
    Szóval Te létrehoztál egy szabályt magadnak, ami különbözik az általánosan elfogadottól, és mérges vagy másokra, mert nem találták ki a gondolataidat.
    Ráadásul VOA egy köztudottan elhibázott koncepció, ahol a ferde értékítéletű emberek sok konfliktusba keveredhetnek, akár magukkal is.
  • UnknownAsshole
    #143508
    Menyj be ahol WG-re lehet jelentkezni OGban és balra van egy UD rogue stealthben, őnála lehet kikapcsolni azt hogy XP-t kapj. Egy kis goldért cserébe de amugy nem vészes (kb 10gold)
  • r4pt0r
    #143507
    Mert mondjuk akar egy lvl 70es karit.
  • hawkie22
    #143506
    Őszintén, az miért jó, ha kikapcsolod az XP-t?
  • Fehercsoki
    #143505
    Logika,
    ha bekapcsolod,akkor onnantól kezdve(azaz ahhoz képest a jövőben) nem kapsz xpt pveben sem.
  • koocos
    #143504
    "HA bekapcsolod ezt a lehetőséget, akkor az a PvEre is ki fog hatni..."

    Magyarban is így mondanád, a jövő idő ne tévesszen meg, BGs nemkapszikszpét izé már megy:D
  • black adder
    #143503
    will apply

    Én ugy tudom ez jövő idö!Én a kérdést úgy értelmeztem, hogy most a konkrét pillanatban kérdezi.
  • Lacee
    #143502
    Blizzard Quote: (Source)

    Q: If these players disable the ability to gain experience, will this apply to PvE content as well?

    Cory Stockton: Yes, this option will apply to PvE content as well as PvP. Disabling experience gains will prevent a player from gaining experience through any means available in the game.
  • black adder
    #143501
    Szia!

    Csak bg-n(battleground) tudod kikapcsolni az EXP szerzést.Olyat nem tudsz hogy a mobbol ne kapj xpt
  • hawkie22
    #143500
    Tudtommal ilyen lehetőség nincs hivatalosan beépítve a WOW-ba, de javítsatok ki, ha tévednék.
  • Sephi
    #143499
    Sziasztok.

    Letezik a WOW-ban olyan lehetoseg, hogy letiltsam az EXP szerzes a karakteremrol? Magyaran addig nem kap EXP-t amig en vissza nem kapcsolom?

    Bocs ha hulye a kerdes, most halottam ket embert errol temazgatni.
  • Skill
    #143498
    már megy a login ha érint valakit
  • Deathstorm676
    #143497
    Nem gondoltam volna hogy ez általános probléma csak azt hittem én vagyok ilyen szerencsétlen és ezért nem fáradtam az olvasgatással. De azért köszi az infót.
  • Lacee
    #143496
    amint közvetlenül alattad olvashatod, mindenki így van vele, valószínűleg a login szerverekkel valami gebasz történt, sajnos nincs más megoldás mint várni.
  • Deathstorm676
    #143495
    Az lenne a gondom hogy mikor belépek a játékba bejelentkezek akkor csak az az ablak van fent hogy connected és nem megy tovább. Egy szerverre sem tudok fel lépni mert mindenhol ez a problémám. Ha hagyom tölteni akkor 1-2 perc után ki írja hogy server disconnected. Még nem volt ilyen problémám szal nem tom mi kéne csinálnom. Remélem valaki tudja a megoldást.
  • Skill
    #143494
    ha valaki szólna itt , hogy az angol szerverek elérhetőek megköszöném
  • Csirke4
    #143493
    Gyurcsányferencmonnyonle
  • BarnaMedve
    #143492
    Nekem se megy....
  • cikasz
    #143491
    Az angol szervereken nektek is csak a Connected-ig jut el?
    Más nyelvü szerverre fel tudok menni csak english-re nem.
  • Cápafogxy
    #143490
    BS Horda oldalon MM hunter keres komoly 3v3 csapatot. (van tapasztalatom magas ratingen)
    Ha valaki tud olyat aki mm huntert keres és szólna neki, megköszönném.
    Ingame: Sharki
  • LeWyTy
    #143489
    És télleg
  • koocos
    #143488
    Ezt az én idegállapotoban nem kellett volna megnézni...nagyon üt
  • Seithennin
    #143487
    jaj istenem ezt nézzétek meg ezen röhögök reggel óta, kis wow poén:D
    már könnyesre röhögtem magam xD
  • slime001
    #143486
    Opsz, tényleg nem!:)
  • r4pt0r
    #143485
    Gondolom ezt nem nekem akartad. :D
  • picket
    #143484
  • koocos
    #143483
    Ez a kép tetszetős, és pont jókor jött
  • koocos
    #143482
    Gratulálok, de csak azért, mert azt mondod, neked ez a fontosabb, még ugyan úgy joga volt needelni...
  • Big Bad Ryder
    #143481
    Mióta is megy a flame arról a szar itemről? 3 vagy 4 napja? Ennyi időt alatt már kiesett volna újból nem? Megéri ezzel fárasztani magatokat (és mást)?
  • cikasz
    #143480
  • slime001
    #143479
    Borzasztóan szomorú, hogy elvittek előled egy itemet. Jogosan vagy jogtalanul mindegy. De ezt minek kell beírni ide és ekkora flamet indítani? Őszintén ki nem szarja le, hogy mit vittek el előled?:D
  • [HUN]Crassus
    #143478
    VOA vegyes insta se nem PVE se nem PVP ha nem tévedek.....szóval mindenki eldönti neki mi a fontosabb...
  • r4pt0r
    #143477
    Te nem tudod felfogni hogy VOAban is mivel egy raid insta minden karinak off a PVP, és ez a vélemény a készítőknek is. Lehet neked main a pvp, de senkit nem fog érdekelni egy instában. :D

    Ezért bárki doobhat PVP itemre. De látom téged nem lehet meggyőzni.

    Ettől függetlenül velem is megszokták beszélni, hogy én viszem a PVE itemet, más meg a PVPt.
  • Csirke4
    #143476
    wow.tauri.hu/chat

    Ennyitmondok. Viszlát.
  • Lacee
    #143474
    mondjuk az, hogy a taurisokat kérdezed, mert itt elolvastad a bannert?
  • Péter93
    #143473
    SZóval valami megoldás? (Tauri-ra akarok felmenni)
  • [HUN]Crassus
    #143472
    :D