166745
  • Flammius
    #143431
    Amit írsz, az a pvp itemre még mondjuk azt, hogy elfogadható (szerintem nem, mert amíg az egyik tag esetében akár tétje is lehet egy ilyen dropnak, meglesz-e bizonyos rating, stb. addig a másik fun arénásnak tulképpen édes mindegy - soha nem szerettem a wow pvp részét, még anno S1-ben volt egy 1700-1800 körüli team tagságom, de állatira utáltam csinálni, szóval nem tudom, most mértékben számít értékesnek egy VoA pvp drop).

    De az, hogy egy hc raidkarakter elől, aki nem mellesleg toronymagasan volt dps/dmg done első, content elején elvigyen egy aktuális tier itemet egy kék-zöld azaz BOOSTOLT (mert, ha mind ilyen gearrel megy le, nincs is bosskill) karakter az semmilyen mérce szerint nem elfogadható. És lehet erre azt mondani, hogy szegény noob, így legalább lett egy olyan iteme, amit amúgy meg se tudna szerezni, nekem meg úgyis meglesz a drop Ulduarból x héten belül, csak sajnos ez kurvára nem így van. Egy guild progresse függhet egy ilyen semmiségnek látszó dologtól az egyik oldalon, a másik oldalon meg szó szerint semmi hatása az adott karakterre, 5 fősökön így is úgyis végighúzzák...
  • Gumbo
    #143430
    És ha szar a teamje? Nekem is szar, meg tesszük a tőlünk telhetőt a meccseken, csak nincs annyi időnk játszani, hogy tapasztalatunk/gearünk hogy megverjünk mindenkit. És ha netán szerencsénkre kiesik voa-ból egy pvp item, akkor azt adjuk át a májer pvp-snek, mert ő jobban megérdemli? Miért? Én is ugyan úgy megdolgoztam a droppért, lementem, eltöltöttem a 10+ percet. HA amúgy is akkora istenkirány vagy, akkor nincs is akkor szükséged mint a gyengébb tagnak.

    Előlem is vittek már el cuccot ami kellett volna... spirites pvp kiegészítőt valami random mage... jöttem ide sírni mint egy ötéves? Komolyan Crassus nálad nagyobb drama queent keveset láttam. Még ha néhol igazad is van, már túl lősz a célon...
  • jazzy
    #143429
    Igen nekem is main prio a pvp, én ált. lebeszélem hogy nem dobok pve-re, ő meg nem dob pvp-re, vagy megveszem tőle, stb, sajnos ilyenre vagyok kényszerülve én is, de ez van.
  • WiLDoR
    #143428
    te meg miaf*szt rinyálsz már ennyit? elvitte, kész, punktum, nyeld le, úgyse tudsz vele mit csinálni.
    komolyan, most a szerepemre pályázol vagy mivan? :D
    ok, nempara, tiéd... :))

    jótanács: ha el akarod kerülni az ilyeneket, szervezd te a voa25 pugot, aztán te osztod a loot-ot és aki beszól meg pattog, kivágod a picsbe a raid-ből, mint azt a bizonyos macskát. bosskill után már úgyis mindegy, pattoghat (ignore azt csá), ha meg elötte pattog, akkor is repül, lesz helyette 10 másik, aki jönne. ennyi :))
  • WiLDoR
    #143427
    hát a pvp healer, akkor pvp-ben is tankol ja :)
    pvp heal arénában gecinagy aggrot tud ám generálni :))
  • White QVAS
    #143426
    Egyébként valaki nem tudná megmondani, hogy le lehet-e valahonnan tölteni az alábbi örök klasszikust? A Fangtooth-os videot le tudtam szedni youtube-ról, de ezt sehol sem találom. Itt meg sajna nincs letöltés gomb :(

    Tehát a video: http://www. wow.com/2008/02/11/shamans-disappointed-yet-again-in-2-4-notes/

    Előre is köszi:)
  • White QVAS
    #143425
    A Lich King-ben benne van az alapjáték+burning crusade is. Szóval nem kell aggódni, egyszerűen berakod a Lich King dvd-t, és a teljesen tiszta wow-mentes vinyóra is feltelepül mindennel együtt. Ezek után már csak néhány patch és lehet játszani :)
  • Flammius
    #143424
    Nem tudom felfogni, mit nem sikerül megérteni abból, amit Crassus ír. Egy tapló, aki valami fos aréna teammel játszogat lenyúlt előle egy lootot. Pontosan ugyanez történt velem is, egy olyan kék-zöld noob mage vitt el egy T8-at (szezon elején), aki az életben nem is fog raid közelébe se kerülni... Nem elég, hogy boostolva van, még a lootot is elviszi.
  • [HUN]Crassus
    #143423
    ne haragudj,de most mondtad el,hogy neked a PVP a main prior:P mint nekem:) vagyis bár PVE-ben healeltem/hogy ne basszanak ki a raidből akárcsak téged nomeg,hogy segítsek/,deeeeeeeeeeeeee mivel nekem a pvp a main prior mint neked így a healer/pvp gatyóra csak én dobhattam volna és nem a drágalátos MT:P akki hobby szinten hol retri/hol healer pvp-ben...
    na jóéjszakát
  • Jim Morrison
    #143422
    Koszi !
    Amugy mindenkeppen kell a Lich King? A 3.0 verzio miatt akkor gondolom. Ebben az 5 gigaban csak a LK van akkor ugye?
  • Flammius
    #143421
    Ezt töltsd le, és indítsd el.
  • jazzy
    #143420
    Na elmagyarázom neked.

    Bemegyek voaba, nekem kell pvp cucc, shadowon pvpzek. Nincs healer.
    Választani kell, vagy nem indul el a csapat, mert nincs elég healer, nekem nem kell healer gear, semmi pve nem kell.
    Nem fogom azt mondani a 2x embernek, hogy basszátok meg, én ugyan nem megyek át healerbe mert akkor nem dobhatok shadow pvp cuccra.

    Most erre mondhatod, hogy mekkora lootkurva vagyok, igenis menjek healbe, és szarjam le a cuccokat, igen, de akkor minek megyek voaba ha nem viszek semmit?

    Ugyanez, ha mindenki így gondolkodna, lehet fele ennyi csapat sem indulna el, mert a tankok fele nem tankolna, lenne 500 dps warrior, 500 dk, 500 healer és retri pala.
  • Flammius
    #143419
    Én ezt úgy értettem, hogy letörlöd azt az x éves wowklienst, amit updatelni akarsz, és wow-europe.com-ról elindítod az install wow-ot.
  • White QVAS
    #143418
    Lehet nem voltam érthető, elnézést, még 1x nekifutok.

    - Letöltöd vagy megszerzed (hivatalos blizzard site-ról is letölthető) a Lich King dvd-t, akár iso-ban, akár elkéred havertól stb. Ezt felrakod, nem kell hozzá semmi hogy gépen legyen, se alap wow, semmi. Ez alapból egy 3.0-s verziójú játékot rak fel. (Lehet azóta már adtak ki frissebb verziójú dvd-t is)

    - Ezután 3.0tól töltöd le a patcheket. (Van 3.0-3.2, ezután 3.2-3.3, ez után még pár patch, de ez érthető)

    - Ami nálad a probléma hogy egy irtózatosan régi verzió van neked, ha jól látom 1.9.4 ami már őskövület. :)
  • [HUN]Crassus
    #143417
    nos vagy nem értessz hozzá vagy poénkodsz,de momentán a TANK talentes pala az egyik legimbább arénában....
  • Botond #143416
    Szóval szerinted a srác pvpben is tankol?:D:D:D:D
  • Jim Morrison
    #143415
    letoltottem mindegyikat, de a 1,4 (vagy 7?) meg a 800Mb os most nincs nalam, de megvan. egyiket se tudtam telepiiteni, mert This update requires "WoW.exe" version 3.3.0.10958. You have an older version, 1.9.4.5086.
    :D
  • koocos
    #143414
    Meg van engedve, ennyi öngól után jobb is...
  • [HUN]Crassus
    #143413
    najó azthiszem sírok b+
  • koocos
    #143412
    Azzal vagadlózol, h offban volt PvP heal, közben pedig tankolt, és mégis elvette előled a PvP heal gatyát...

    Erre jössz azzal, h mindenki arra nyom needet, amit éppen csinál...

    Namármost, PvP healeltél voában? nem... neked is off, neki is, ugyan annyira megérdemelte a cuccost, mint ha te vitted volna el...
  • [HUN]Crassus
    #143411
    megjegyzem ez jobb guildekben hivatalos raiden is így megy ez a NORMÁLIS a többség szerint Géza.....
  • b4rc4
    #143410
    igen.... pugban nem mondhatom azt,hogy ha nem találunk healert,hogy oké akkor megoldom én?
  • [HUN]Crassus
    #143409
    nem az a mondat volt a lényeg...azzal arra akartam célozni,hogy ez nem egy lemegyek healerként,de van egy kék questes retri gearem akkor mert eszembe jutott deqrvajólenne retrizni is akkor ha már esett dobok is a retri gearre hiába voltam a raidben healer a DPS kapja be dolog volt:P
  • [HUN]Crassus
    #143408
    :D
  • [HUN]Crassus
    #143407
    ""pug runokon mindenki az adott/aktualis raidben betoltott szerepe szerint dob a cuccra." "
  • b4rc4
    #143406
    Szerintem ez hülyeség... Én anno ele shaman voltam.
    Tegyük fel megvan a 10fős csoport,én ele/resto vagyok.
    Healer nincs a világon több, én fogom és oké, áttelentelek srácok toljuk le. Ettől függetlenül ELEMENTAL vagyok,és igenis fogok needelni a dps-re.
  • koocos
    #143405
    És te voa-ban PvP healeltél? kétlem...
  • b4rc4
    #143404
    Most nem játszom,de érdekelne a dolog...
    Ragnaroson toltam Hordába. Viszont tele lett a hócipőm,hogy BG-re 10-15perceket kellett várni,úgyhogy lejegeltem az accomat...

    Mondjatok már olyan szervert,ahol magyarok is vannak hordában,és nincs hosszú wait time BG-re....

    BS,Arathor,Argent Dawn esetleg?
  • antgecc
    #143403
    " pug voa runokon mindenki az adott/aktualis raidben betoltott szerepe szerint dob a cuccra. Ennyi. Ha eppen healerkent jott le, akkor vagy viszi a healer cuccot, vagy igy jart, mert nem fogja vinni a dps/tank class-gatyat/kesztyut, csak abban az esetben, ha mas passzol"

    Fogyatékkal élő....
  • jazzy
    #143402
    "60k+ killem meg többszáz óra aréna meccsem van 2 1800 as csapat addig neki pár ezer hk meg egy lófasz 1200-as meg 1400-as csapat.."

    olvass már te fogyatékkal élő
  • [HUN]Crassus
    #143401
    ezt az etikett tárba be is lehetne kopizni simán thx to Fred:

    "pug runokon mindenki az adott/aktualis raidben betoltott szerepe szerint dob a cuccra."
  • keymaker
    #143400
    Ez kb olyan mintha priestként lemennék voába de a druid nagyobbat rollolt a cloth itemre ezért ő érdemli meg, esetleg kombinálva azzal h a druid feral de offon tud healelni...
  • [HUN]Crassus
    #143399
    nah már válaszolnom sem kell! thx!:D lásd #143398
  • antgecc
    #143398
    Hát te is olyan hülye vagy, mint a segg... Nem magyarul írt Crassus és Fred??!
  • jazzy
    #143397
    tehát ha nekem 2 1900+ csapatom van nekem priom van a lootra mert nagyobb pvps vagyok mint te ?
  • Flammius
    #143396
    Előlem egy T8 tiert vitt el egy kék-zöld geares noob... content elején! Ez a pug.
  • 1Darton1
    #143395
    Neked a box lenne valo hobbynak, vagy barmilyen fizikai sport. Valamiert nem tudod kezelni a konfliktusokat, es bizony az MMO-kban van boven.
  • [HUN]Crassus
    #143394
    köszönöm pedig még te utálsz is,de számomra és az ismerőseim számára is az általad említett "Teljesen mind1. Bar nem ismerem mas serveren hogy van, de nalunk pug voa runokon mindenki az adott/aktualis raidben betoltott szerepe szerint dob a cuccra. Ennyi." felállás a mérvadó irányelv! és csak a nyomi tinik és a bunkó "terezák" stílusa ez a fajta kibaszás!

    épp eleget szenvedek a warrival hiszen ha TANKÉNT MEGYEK VOA-ba NEM VISZEK PVP LOOTOT csak ha senkinek nem kell/pedig a másik talentem PVP és kb vele 50-50% ban tolom PVE tank és aréna/,de NINCS pofám pvp itemre még véletlen sem rádobni!
    ezért is nagy dilemma pont Crassus-al,hogy az adott héten DPS-ként/pve itt is általában passz részemről/ vagy tanként menjek VOA ba....Ennyi.
  • [HUN]Crassus
    #143393
    hihetetlen,hogy már vagy 6x leírtam nekem a PVP a main prior akkor engedtessék már meg,hogy ne egy másik emberke döntse el,hogy szerinte a PVE előrébb való mint a PVP!

    a srác pár hete simán nyúlt death choice-t is TOC 25-ben szóval van egy"jóhíre" sajnos én már csak a raid után döbbentem rá/jah és pvp retri kesztyűt is vitt úgy halkan jegyezném meg azt is.../....gondolom napi rendszerességgel váltogat pve tank,pvp/pve retri és pvp healer közt ahogy épp megtudja magát szedni ezzel a bunkó stílussal!

    kívánok neked és a barátaidnak sok hozzá hasonló faszkalapot raiden/randomban és pvp ben!

  • PiszkosFred
    #143392
    Teljesen mind1. Bar nem ismerem mas serveren hogy van, de nalunk pug voa runokon mindenki az adott/aktualis raidben betoltott szerepe szerint dob a cuccra. Ennyi. Ha eppen healerkent jott le, akkor vagy viszi a healer cuccot, vagy igy jart, mert nem fogja vinni a dps/tank class-gatyat/kesztyut, csak abban az esetben, ha mas passzol. Nem nagyon volt meg emiatt gond, bar hozzateszem, hogy voa pugok altokkal mennek, mainek inkabb 20 perces guildrunban takaritanak ICC vagy egyeb bohocligas clear elott.

    Ritka pillanat, de kivetelesen igaza van Crassusnak szereny velemenyem szerint, ez a loot az ove lett volna, hiszen o healerkent volt "lenn", a tobbi pala dps/tankolt. Ennyi. Viszont hibazott is a nagymester, hiszen hetek ota szidja a pug random hckat, pug bgket, pug stbket, igy tudhatta volna, hogy egy PUG voa/icc raid is egy helyi maunikasoba fog torkolni a vegen...