166745
  • antgecc
    #152864
    Mivel bizonyítod, hogy te bármit is fizettél? Nem fognak tenni semmit, de megpróbálhatod. Mindamellet nem értem, hogy lehet belemenni ilyen üzletekbe...
  • Mester01
    #152863
    semmit?
  • antgecc
    #152862
  • Mester01
    #152861
    mit lehet az ellen tenni hogy ingamen belül hirdetek GC kártyát én kifizettem neki a lóvét de ő átbaszot... érdemes szolni GMnek vagy legközelebb vegyek inkább boltban GCt:) köszi a választ' :)
  • Vincentcloud
    #152860
    Azért ez vicces hogy egy dps ide jön háborogni, hogy ninjapullolt (mert ez az) és hogy milyen szar a világ. Ha unalmas tankolni ahogy írtad akkor ne is akarj.
  • picket
    #152859
    Nem állítottam az ellenkezőjét (lévén nincs tapasztalatom e téren), én csak arra reagáltam, hogy valakit kiraktak mert egy wipe-ban szerepe volt. A várt hatás tényleg az, amit leírsz, a gond azzal van, hogy a mellékhatásokat az idő síkján a blizzard így kezeli:
    -nem gondol rá, hogy lesznek
    -nem hajlandó észrevenni, hogy vannak
    -mikor már millióan sírnak a fórumon: "working as intended"
  • Dr DeViLKiNG
    #152858
    Ja, legjobb amikor behív partyba, és dungeon elején 2-3 ember rögtön elmegy afkolni. Semmit sem tehetsz ellene 15 percig, és azután is max 1-et lehet kivágni (ha egyáltalán végigmegy a szavazás). Meg ugye vannak kis trükkök is, hogy még véletlenül se tudjanak kivágni (Harc után rögtön ugye nem lehet, ha meg megállsz akkor te leszel a noob meg ilyenek. Vagy kék lootra nem nyom semmit az illető, és végig kell várni az 5(?) perces lootidőt).
  • antgecc
    #152857
    like
  • Zod
    #152856
    A kiszavazás lehetősége pont hogy a normális party-k irányába vitte a játékot. Nincs afk, nincs lezserkedés, mert mindenki tudja, hogy kiteszik a csapatból mint macskát szarni.
  • picket
    #152855
    "Nem a wow hibája az, hogy szinte lehetetlen normális csapatot találni, kizárólag a játékosoké."

    Nagy meglepetést fogok okozni, ha ezzel nem értek egyet?

    Kicsit boncolgassuk, hogy mi egy játék feladata. Nekem most ezek jutnak az eszembe:
    -Kihívást állít a játékosok elé. A kihívás leküzdése maga a játékélmény.
    -Gondolkodást vagy ügyességet kíván (sport esetén még állóképességet is)
    -Valaki vagy valakik nyernek, mások veszítenek. Esetleg az egész csapat nyer (leküzdi a kihívást), vagy veszít. A győzelem újabb élményt ad, a kudarc fejlődésre sarkall.

    A játékosok minél intenzívebb játékélményre mennek (győzelemre, lootra), és mindezt természetesen a minél kisebb ellenállás szabályával. Attól függően tehát, hogy milyen feladatok elé állítod a játékosokat - és milyen élményt vagy jutalmat adsz nekik cserében - nagyban befolyásolhatod a viselkedésüket. Először csak a közvetlen cselekedeteiket, aztán az egész hozzáállásukat.

    Ha például adsz nekik lehetőséget, hogy kiszavazzanak valakit a party-ból, instából, akkor nagy valószínűséggel lesznek olyanok, akik élnek ezzel. Mindent a játék készítői adnak a kezedbe, semmit nem tudsz csinálni amit ők nem akarnak, hogy csinálj (bugokat, exploitokat most ne számoljuk, az a lehetőségek elenyésző része, és a játékosok töredéke él csak velük). Ők határozzák meg a játékszabályokat, és mivel számítógépes játékról van szó elég kevés lehetőséged van csalásra. És mivel a játékosok a játékélményért, vagy egyéb igényeik kielégítése érdekében tesznek mindent, ezért könnyen előfordulhat, hogy kicsinyes bosszú miatt kickelnek, mert attól jobban érzik magukat. De nem feltétlenül ezt akartam ebből kihozni, hanem hogy ez sokkal nagyobb léptékekben is így működik, és ez kihat a játékosok viselkedésére, hozzáállására, és egyáltalán arra, hogy miféle embereknek tetszik, kik sikeresek benne, kiket vonz, sőt, arra is, hogy ezek a játékosok miben fejlődnek, ha egyáltalán fejlődnek...
  • cikasz
    #152854
    A legtöbben rohannak mint az állat. Csak az érdekli, hogy minél hamarabb meglegyen az insta.
  • Terensz
    #152853
    Semmi baj nincs az lfg rendszerrel. Ha ki lehetne bárkit - akár egyből 2-t is rakni, az is igazságtalan lenne bizonyos szituációkban.

    Nem a wow hibája az, hogy szinte lehetetlen normális csapatot találni, kizárólag a játékosoké.

    Amúgy meg kinek mi a "normális csapat". Engem már votekickeltek azért, mert kezdő tank vagyok, szeretném megtanulni, de eddig nem volt normális guildem és néha bénázok. Én azért soha nem rúgnék ki senkit, mert bénázik, vagy nem 20k csak 12k, neadjisten 7k dps-t tol. Ha kirúgom, soha nem fog megtanulni játszani. Aki türelmetlen a kezdőkkel, vagy folyamatosan cseszeget valakit egy szaros HC instában a félig 371-es pvp cuccért - holott pve cuccot HC instában szerezhető justice-ért adnak (vagy épp ott esik), annak részemről megy a votekick (a csapat többi része meg majd dönt).
  • Dr DeViLKiNG
    #152852
    Nincs is sok baj az lfg rendszerrel. Csak annyi, hogy az afkolókat nem lehet kibaszni 15 percig. Vagy ha ketten vannak, akkor választanod kell, mert csak 1 embert lehet kirakni. Vagy hogy akárkit ki lehet rakni mindenféle igazi indok nélkül(pl lent ez).
  • Terensz
    #152851
    Ha a hunter az utolsó bossig nem pullol, akkor nem értem, minek kell kibaszni.

    Egy pull nem ninjapull, egy wipe nem wipe...

    Én azt rühellem csak, ha valaki folyamatosan tauntolja valamelyik csapattársát. Erre van általában fél perce, utána votekick.

    Meg amikor tankként behúzok egy csoportot, mire összeszedném őket és beleraknám az aggrot, a hunter bekanyarítja felé a mobcsoport végét, majd ugrálva spammeli a csetbe: AGGRO! AGGRO! AGGRO! Na ezért pofozni tudnék. Inkább a wipe...
  • Terensz
    #152850
    Hello!
    Itt írtam pont neked, hogy hol találsz meg bármit, profession vagy class trainert elsősorban. Persze ez csak eredeti játékkal, Blizzardos realmeken működik. Kalózszerveren minden úgy van, ahogy a gazdája akarja.
  • mezarius
    #152849
    Sziasztok
    Lvl 40-es rugó vagyok és azt szeretném kérdezni hogy a lockpickinget hol és hogyan tudnám tanulni?
    1 karim nem beszólni a hülye kérdés miatt :D
  • UnknownAsshole
    #152848
    Végigszenvezedek egy Zul'gurub randomot egyszer dps-ként mert unalmas volt a tankolás... egyedüli vagyok 20k felett bossokon többi 10k. Erre utolsó bosson behúzok egy trollt amelyik ugrik a chainekre, felér a tetejére majd a tank elindul és behúz egy másikat, mert egy retard és nem vesz észre semmit. Erre elkezdenek engem szidni majd visszafutáskor kibasznak a groupból.
    Ticketbe megírtam, annyit válaszoltak sajnálják. (persze nem adják meg a valort)
    Kurvára összehozták ezt a játékot retard pugoknak áll a világ hihetetlenül felbaszták az agyam... de énvagyok a hülye hogy random instára megyek... le kelett írnom mert az agyam eldurran
  • Susarc77
    #152847
    semmi fura nincs én is épp elem sámánnal poénkodom s9-ben van 1 éve hozzá se nyúltam lvl 83-on van és sírok mikor látom,hogy a legtöbb player mire képes/ kb. semmire/ mindkét oldalon....
  • antgecc
    #152846
  • picket
    #152845
    Ha mindkét oldalon próbálod, és mindkét oldalon veszítesz, akkor csak egy tényező van, ami meghatározza, hogy ki veszít
  • flashpointer
    #152844
    Elég csak kb 6wint nyerni arénán és meg lesz a cap. Midnegyik után folyamatosan kapod a conquestet azonnal. Így meg lesz a conq egy része, a másik részéért meg RBGzni kell vagy beváltod a pve pontot.
  • ddany7
    #152843
    hülye kérdés,de mióta conquest van nem nagyon arénáztam. szóval, 10letolt aréna meccs után jár hetente ratingnek megfelelő Conquest pont,mint anno pont, vagy nem?! köszi
  • Dr DeViLKiNG
    #152842
    A különbség csak annyi, hogy a bgben megszerezhető cucc 371-es, pveből ahova meg le tud menni, az meg max 359. Ez nem wotlk.
  • antgecc
    #152841
    Ez az epic szó már rég elvesztette egykori értelmét. Nem a színe számít a cuccnak, hanem a szintje (itemlevel). Mit fáj egy 8000-es itemlevelű playernek, hogy más csak most szerzi meg a 4000-est?!
  • LeWyTy
    #152840
    Tehát csak mázlim volt?
  • Dr DeViLKiNG
    #152839
    Minden szerencsétlen bgkbe jár ingyen epicért. Sajnos ez van.
  • LeWyTy
    #152838
    Na most nem értem

    Az egy dolog hogy pont vesztettünk
    De én mióta tudok ílyen jól játszani az elem sámánnal amivel pár hónapja szart sem értem és ami még s9ben van?

    Vagy csak mázlim van?
  • ddany7
    #152837
    dettó :D
    5bg-ből tudtam nyerni 1et! Felváltva toltam alli-horda oldalon... :)
  • LeWyTy
    #152836
    Ez vicces cigivel érdekesen mutat játék közben
  • LeWyTy
    #152835
    Én verzióm: "mindig minden körülmények között" az az oldal a vesztes ahol megpróbálok játszani.
  • Dr DeViLKiNG
    #152834
    Érdekes. Amikor hordán játszom, akkor mindíg az allisoknak van ilyen 4-5 healere, amikor meg allin, akkor a hordásoknak...
  • Zod
    #152833
    Én másképp látom, mondjuk én 95%-ban warritankkal megyek instázni. DPS-ként és healerként nem is szoktam bugyogni semmit, teljesen a tankra hagyatkozom, az van amit ő mond. Általában nincs is semmi gond, akkor se ha nem mindig hozza a legjobb döntést. Illetve szerintem nem, de attól még lehet jobb.
  • pxxl
    #152832
    ahm. akkor dk-val felejtős :(
  • Fpocok
    #152831
    Titan's Grip a neve.
  • Fpocok
    #152830
    Van egy olyan talent pont a fury talentfán, hogy igen, lehet két kétkezeset hordani.
  • pxxl
    #152829
    ezt hogy? lehet hordani 2db kétkezes fegyvert? hol lehet tanulni?
    (tényleg le vagyok maradva...)

  • Pio
    #152828
    84esen manuálisan rá tudsz jelentkezni a 85ös instákra is, csak a random tesz be abba a 2be, de ha megvan a heti 7 akkor igazából nincs sok értelme randomba menni, sőt, a 85ösökből már lehet repuzni is.
  • LeWyTy
    #152827
    Szerintem egyszerűbben kijössz ha rendelsz valahonnan nyugat europából.

    Idehaza szerintem csak a Gyűjtői verzióhoz lehet kapni... akinek van meg nem adja el ha már megvette.
  • kakaoskalacs
    #152826
    Nem tudja itt esetleg valaki , hogy lehet-e kapni magyarországon WoW Cataclysm Art Book-ot? A Ce editionhöz járt anno. Hazsnált is franko lenne ,csak seho lsem talaltam. Üdv
  • antgecc
    #152825
    Röhej, hogy 83-84-es szinten 2 instába dobál be... Kicsit se unalmas...