166745
  • Shortstop
    #152824
    Próbáld ki szerintem jobb lett, kényelmesebb. (Nekem sajnos sport mellett nem fér bele)
  • Dr DeViLKiNG
    #152823
    Erre csak annyit szoktak mondani, hogy Warcraft 3.
  • LeWyTy
    #152822
    Na és akkor most mi van? "A panda szent állat" dumával?
  • Kongy
    #152821
    az a baj, hogy nem egész Kalimdor meg Eastern Kingdoms egy-egy szemétteleppé változott, nekem a régi jobban bejött.
  • 1Darton1
    #152820
    Attól függ mit szerettél benne régen. Most a wotlk finomhangolt verziója fut éppen. Ez sokaknak bejön.
  • tigeroo
    #152819
    énis dettó így voltam, hát... jó is, meg nem is. azért a sírás elfog hogy milett a régi wowból, mert ez már nem az :)
  • Zozzancs
    #152818
    Sziasztok, 2005 ben kezdtem el wow-ozni, de a litchking után abbahagytam.. most erősen gondolkozom hogy vissza jöjjek e.. megéri a cataclysm-re vissza térni? nem tudom eldönteni,
  • Ryder62
    #152817
    Hali

    Letöltöttem a wow starter editiont avagy a trial verziót de nem tudom telepíteni. A cél mappa megadása után ezt az üzit dobja fel:

    The file "\World of Warcraft\World of Warcraft.lnk" could not be found. If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support. (IsAbsolutePath/path is not absolute)

    Ilyenkor mi a teendő?
  • Dr DeViLKiNG
    #152816
    Igen. Igazi minőségi közvetítés volt a kommentátoroktól kezdve, az ingame kamerázásig.
    Aki lemaradt volna róla az itt pótolhatja.
  • bujcsik555
    #152815
    11-kor adta az utoló szombati meccset, bár aközbe meg kidc-zett a szerver :D
  • kakaoskalacs
    #152814
    elirtam Mists Of Pandaria
    http://www.mmo-champion.com/content/2399-Mists-of-Pandaria
  • kakaoskalacs
    #152813
    WoW:Mist Of pAndaria : )
  • Dr DeViLKiNG
    #152812
    Fasza Blizzard Invitational sikeredett megint. Wow nem is volt felrakva a gépekre (ezért a 2 órás késés), és ezek után ma már nem is lesz stream róla.
    Azért érződik a törődés.
  • LaliK
    #152811
    Te azt hiszed hogy ez úgy megy hogy mondod hogy mit kell csinálni és akkor AKÁRKI is hallgatni fog rád?
    95%-ban le se szarják hogy mit mond a másik.
  • 1Darton1
    #152810
    Ezen a "mindíg"-en mindig besírok. :F
  • Dr DeViLKiNG
    #152809
    Mert nem próbáltam szerinted? Ellentétben a sok gyökérrel, én mindíg normálisan próbálok segíteni, ha ilyeneket látok. Csak néha hiába. A shamanuk, aki ott volt az csak 22-szer hullott el főboss előtt. Ezen már nem lehet mit segíteni.
  • PiszkosFred
    #152808
    Nocsak, nocsak, csak nem te voltal az egyik a negybol, hogy ennyire belegazolt ezzel Devil a rozsaszin kis lelkivilagodba?
  • Zod
    #152807
    Ventri helyett inkább leírhattad volna nekik, hogy szerinted hogy lenne jó. Ha meg nem fogadják el és csak wipe van, talán jobb kilépni, mint kárörvendeni. Elég szánalmas ez a figyuzattok, itt vagyok 4 loln00bbal ZG-ben közvetítés...
  • Shortstop
    #152806
    Értem, köszi.
  • Fehercsoki
    #152805
    Bocsi a "magyar" szót nem láttam,ezen tényleg csak a hordások aránya van.Volt blackravens.net-en egy népszámlálás,ott esetleg meg tudják neked mondani hány magyart számoltak össze a darkmoonon.
  • 1Darton1
    #152804
    Az tűnik a legegyszerűbbnek, ha megkérdezel egy magyart Darkmoonon.
  • Shortstop
    #152803
    Akkor egyszerűbben teszem fel a kérdést. Mennyi magyar van a Darkmoon szerveren?
  • Fehercsoki
    #152802
    Ilyen.
  • Shortstop
    #152801
    Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy Darkmoon szerveren milyen a magyarok aránya horda oldalon?
  • Shortstop
    #152800
    Az életet sem szabad túl komolyan venni nemhogy egy játékot :)
  • Warden
    #152799
    A combat rogue még az arcane magenél is unalmasabb class mit akarsz azom bemakrózni?Szintezni élménydúsabb, subon ha meg raidelsz úgyis assa-n kell hogy legyél.Nem mintha ezek nagyon bonyolultak lennének de legalább még nyomkodsz 3 gombot és nem mindegy milyen sorrendben.
  • antgecc
    #152798
    Nehogy már nehezedre essen 1 gombot nyomogatni...
  • Fehercsoki
    #152797
    De például olyat tudsz csinálni hogy az egész rotád egy gombon legyen,és csak azt az egyet kelljen nyomogatni.Pl. SS,SS,Eviscerate.
  • pxxl
    #152796
    hát jó :( :D
  • PiszkosFred
    #152795
    Nem lehet automatizalni semmit sem, illetve ha megcsinalod, sanszos a kickbankill.
  • Fehercsoki
    #152794
    Szerintem sehogy, legalábbis én ilyet még nem láttam.
  • pxxl
    #152793
    háj!

    makrós kérdésem lenne :)
    lehet olyan makrót írni, ami ismétli önmagát? pl a Sinister Strike-ot ismételje addig, míg meg nem szakítom (cd idővel együtt persze) :)
  • LeWyTy
    #152792
    Az má mé?
  • Shortstop
    #152791
    Az a fail, hogy ezt ekkora dolognak éled meg.
  • LeWyTy
    #152790
    AZ fail??? hogy ma lejárt az accom, és most pénzem sincs rá?

    Mikor tegnap "egy utcsó játékra" beléptem és az fogadott akivel régen imádtam játszani a játékot de egyszer nyomtalanul eltünt és tegnap kezdte el a játékot újra?

    Az fail?
  • PiszkosFred
    #152789
    Van ra class achi, 15 raid/dungeon boss olese heartsrtike hasznalata nelkul. Lehet azt probalta.
  • Akronomus #152788
    A Furor guild felvételt hírdet Cataclysm 10-es raidekhez és késöbbbi leendő 25-ös raidhez, raidekreaktív és skilles játékosok számára, heti 3 raidre.

    Minimum ilvl 360(+) -os gear az alapkövetelmény.

    Progress: FL (7/7)

    Jelentkezés és további információt a www.furor.hu-n találtok.

    Realm: Ragnaros - Alliance
  • Akronomus #152787
  • maniac001
    #152786
    Köszi Lewtyt, ez teljesen jó lesz.

    Közel fél évet hagytam ki. Milyen raid DPS most a hunter? Remélem már megint a survi a jobb mert az MM nekem nem jött be soha.
  • Dr DeViLKiNG
    #152785
    És igen. Még mindig léteznek olyan emberek, akik nem tudják megérteni, hogy ami nem megy azt nem kéne eröltetni. Jókis 2 órás zg, ahol az utolsó boss le se ment. 160k hps dk tank, aki nem használja a heart strikeot, meg a másik 2 haverja, akik minden pullon elfeküdnek. Pedig tudom nem kéne meglepődni, de ettől teljesen kész vagyok. (És csak azért maradtam, mert jó volt közvetíteni az egészet ventrin.)