166745
  • LeWyTy
    #152904
    Jeee de ez akkor a Feralra is igaz De jó hogy az vagyok
  • [HUN]Crassus
    #152903
    ezen jót röhögtem!:D

  • 1Darton1
    #152902
    Érdekesek a csajozós módszereid. A bunkóval leütni, és a hajánál fogva behúzni a barlangba már nem megy?
  • [HUN]Crassus
    #152901
    tudod úgyvoltam vele a csajoknak mindegy miben tolom és ez szerintem most sem változott úgyhogy ha farmolni kell érte akkor így jártam:D
  • r4pt0r
    #152900
    PVP cuccokra talán lesz megoldás, de PVEt meg farmolni kell. Nekem ott van minden a bankban full T1,T2,D2, stb. Senki se mondta hogy kötelező a dolog, ha nem akarod akkor nem kell megcsinálni. :D
  • LeWyTy
    #152899
    Gondolom kitalálják okosan hogy megveheted a régebbi szetteket pénzért.
    Vagy valahol valamilyen pontér, esetleg a conquestpontot átváltva?
  • Zsoltika 007
    #152898
    Nem mondta senki hogy kötelező...
  • [HUN]Crassus
    #152897
    "és meg kell lennie az adott itemnek aminek szeretnéd a kinézetét.
    " ne neeeeeeeeeee és honnan szerzek mondjuk s2 aréna cuccot? vagy járjak lvl 70-es instákba haverokkal hetekig míg kiesik valami ami nekem kell?aztán még pár hétig míg a havernak is kiesik az áhított cucc? akkor ennek így aztán lófax értelme lesz....illetve ,de lesz ELŐFIZETÉSLEHÚZÁS felsőfokon...,de addigra remélem már lesz SWTOR ,mert én nemfogok t1-2-3-4-5-öt farmolni...annyira nem érdekel.
  • antgecc
    #152896
    Menő... még jó hogy nemrég dobtam ki az összes T1, T2, T3 cuccaimat... Bár mind1.. ha lejár az accom remélhetőleg véglegesen jár le.
  • r4pt0r
    #152895
    Minden wowos oldalon megtalálható, lényeg hogy bármilyen itemnek meg lehet változtatni a külsejét akár a régi gearekből vagy az újakból.

    Pl van egy T12es seted, de te a T3ast szereted, és simán megváltoztatod.

    Persze vannak megkötések, más kaszt kinézetét nem használhatod, más armortípust nem használhatsz, és meg kell lennie az adott itemnek aminek szeretnéd a kinézetét.
  • LeWyTy
    #152894
    Szerintem úgy hogy vagy csinálnak új set-eket és azokat lehet variálni és színezni.
    Vagy esetleg lesz cuccod harcra és divatra.

    Minden esetre ezt most tutira a blizz fogja kopizni
  • antgecc
    #152893
    Hogy működik majd ez? Nem olvastam róla semmit...
  • [HUN]Crassus
    #152892
    nah igen ez egy nagyon klafa dolog lesz...pajzsomat nyomatom is át a baszomnagy tüskés tower shiled-re:P Pala meg mehet Judgement szoknyás cuccban:D
  • LeWyTy
    #152891
    Szerintem azért mer túl jól sikerült... és kezdik visszaszorítani.
  • antgecc
    #152890
    Mi ez a cucc kinézet változtatás?
  • Dr DeViLKiNG
    #152889
    Ja, és miért van az, hogy minden egyes patchel a dk szopóágra kerül.. Válogathatok majd a szarabbnál szarabb setek közül. Hüdejó
  • Dr DeViLKiNG
    #152888
    Jó lesz ez a cucc kinézet változtatás. Gyakorlatilag mindenki tier6-ban fog rohangálni megint. Nem véletlen, azok még a fénykorban lettek csinálva...
  • [HUN]Crassus
    #152887
    van egy 8-10 fős mag akikkel elszórakoztatjuk egymást. Együtt röhögünk vagy sírunk a barmokon:P
  • Bhalage
    #152886
    en csak azt nem ertem, hogy ha a helyzet kataszrofalis, akkor az emberek miert jatszanak vele?*
    illetve ok mennyi energiat fektetnek bele, hgoy jatszhato legyen?
    keresnek olyan embert akivel szeretnek jatszani?, csinalnak sajat fasza guildet? vagy cska elvarjak, hogy a sult galamb berepuljon a szajukba es mindig minden ugy tortenjen egy randomba ahogy ok az elkepzeltek?

    *-felreertes ne essek senkit nem lebeszélni vagy meggyőzni akarok, csak nem értem, en biztos nagy ivbol elkerulnem, el is kerulom
  • Ulthuan
    #152885
    Kicsit későn kezdtük a progresst, nyári szabadság, miegymás, most tartunk 4/7 normálon.
    Tegnap leslattyogtunk FL-re, és gerincre vágtuk mind a négy bosst.
    Shannox egy vicc, Betti alig ütöget, Baleroc so-so maradt amilyen volt, ott mindig is a váltások elkúrása okozhatott csak problémát, Rhyolitot meg acsira vágtuk.
    Nem kicsit lett lenerfelve a cucc, lassan a trash bonyolultabb lesz, mint a bossok.
  • [HUN]Crassus
    #152884
    brutál jól összefoglaltad.....K A T A S Z T R O F Á L I S a helyzet!
    az én véleményem is az,hogy ez a leegyszerűsített koncepció szétbaxta a játékot!
    tegnap TB bosson /mióta is van az új Boss? már 2 hónapja kb? az hány hét? 8-10? tehát volt már idő taktikát megtanulni?/
    elindul a grp első szemes addok éppenhogy 2. addok éppenhogy lemegy...nézem recountot 3-an toltunk DPS-t a maradéknéhány tízezret tolt és menekültek!!! a szemek elől még véletlen sem állt szinte senki egy helyre!Írom a RL-nek szerintem nem lesz elég AOE kérdezze meg a partyt van-e valkinek kérdése....semmi válasz/úgy unblock a csetet kb csak én használtam/ elindul Boss fight tankok normálisan fogják jönnek a szemek HÁRMAN egymásra állunk a többiek ahol épp vannak onnan egy tapottat sem mozdulva folytatják a harcot/legjobb egy mage volt aki az AOE szarban állt az egész fight alatt/...mondanom sem kell WIPE...toltam is a HS-t...a csapat 70% nak lövete sem volt erről az egyszerű harcról ,de mindenki full epiq......
    HS orgri....és megvártam az esti guildes run-t

    az ilyen story-k mindennaposak, szánalmas
  • picket
    #152883
    Tarthatod az álláspontodat, de ettől igaz lesz? Szerintem igaz is, meg nem is. A játékosok hibája, hogy gyökerek. A wow hibája, hogy vonzza a gyökereket ahelyett, hogy kitaszítaná őket. Tehát végül mégis a wow hibája.

    Nem a votekick volt a lényege a véleményemnek, hanem a játékosok jutalmazása, annak minősége és mikéntje (a kick lehetősége ennek pont az ellenkezője, hogy milyen lehetőséget ad a játék a játékosok büntetésére). Ha egy játék annyi intelligenciát vár el tőled, mint tudósok egy galambtól - nyomd meg a megfelelő színű gombot, és kapsz kukoricát - akkor lesz a játékosok hozzáállása? Kik játszanak és miért? (Galambok kukoricáért?) Mennyi intelligenciát igényel a wow? Csodálkozol még, hogy kicsit híg a community? Az ő hibájuk, hogy ott lébecolnak? Végülis megtehetik, és jól érzik magukat...

    A végén azt akarod sugallni, hogy a többség nem fog kicsinyes bosszút állni? Wipe-oltak. Egy ember miatt. Az, hogy ők is gyökerek, csak még valószínűbbé teszi, hogy megy a kick. És mi ez, ha nem kicsinyes bosszú, bűnbakkeresés? A többség is bosszút tud állni, sőt, a többség hajlik rá csak igazán! (kisebbségben ritkán van lincselés, boszorkányüldözés)

    #152880 Ez egy nehéz kérdés, és egyet is értek, de biztos az a megoldás, hogy mindent ki lehet seggelni nulla teljesítménnyel?
  • Terensz
    #152882
    "Nem a wow hibája az, hogy szinte lehetetlen normális csapatot találni, kizárólag a játékosoké."

    Tartom az álláspontomat.

    Ha nem lenne votekick, akkor sem lenne jó. Ha egymás után lehetne 2-t votekickelni, az sem. Ha normálisak lennének a játékosok, persze nem kéne votekick.

    "könnyen előfordulhat, hogy kicsinyes bosszú miatt kickelnek" - többségi szavazat kell ahhoz, hogy meg is történjen a votekick. Mindenképp a többség akarata fog érvényesülni, ha a többség gyökér, akkor gyökérség lesz a votekick eredménye. Itt vissza is kanyarodnék az első mondatomhoz...
  • Terensz
    #152881
    Azt írta, hogy az utolsó bossnál húzott be egy mobot véletlenül. Emiatt 2 órahossza játékideje bukott, nem kapott valort. Szerintem te is morcos lennél, ha elcseszel valamit 2 óra után (addig hibátlanul toltad), majd votekickelnek, mivel wipe lett a hibád eredménye.
  • Terensz
    #152880
    "ez az egész akkor kezdődött, mikor elkezdték jutalmazni a nulla teljesítményt is"


    Mikor bg-zni megyek tudásom javát adom bele és a végsőkig küzdök akkor is, amikor már vesztett a helyzet.

    De amikor friss 85-ös voltam, bizony kb. 2 karcolást sem tudtam ejteni a 3-4k resis ellenfeleken. Jó lassan meglett a gearem, mostanra van olyan, hogy rajtam áll vagy bukik a bg kimenetele.

    De ha csak annak lennének 371-es lilái, akik zéró gearben is nagyon zsírul tolták 4k resi ellen, akkor bizony nem pvp-znék, mert "nem érdemelném meg".
  • Terensz
    #152879
    Az királyság.
  • Terensz
    #152878
    o.O

    ?
  • roland4
    #152877
    A játék ingyenes és ha nem menyit kell fizeti?
  • LeWyTy
    #152876
    24óra alatt a lvl50 az jó vagy rossz?
  • antgecc
    #152875
    Annyira lehangoló tud lenni a játék a rengeteg retardált miatt. Tegnap healerként belépek instába. Látom a healer kilépett wipe miatt. Jól kezdődik. Mondom is nekik remélem a healer volt a béna és azért kickelték, nem pedig ő lépett a lém csapat miatt. Jön a boss, jönnek a tornádók befelé, nem állnak ki. Megy a tornádó kifelé, ranged nem lép be, röhögök egy jót, a banda volt a lém és kiléptem.

    Mondom akkor BG. Bedob AV-re. Össze vissza rohangál mindenki, bunkereken 1-1 ember, graveyardok leszarva. Szánalmas. Leave. Quit game. Minek fizetem ezt ....
  • Chris
    #152874
    Hellyel-közzel így van. Hozzácsapnám ehhez még azt is, hogy ez az egész akkor kezdődött, mikor elkezdték jutalmazni a nulla teljesítményt is, aminek az eklatáns példája a többek által sokat szidott bg-k beli teljesítmény. Itt a játékosok ugyanis nincsenek ösztönözve arra, hogy a győzelemre törekedjenek, mivel már a sima vereségért is megkapják a győzelem után járó jutalom kb. felét. Ezért szarik bele mindenki, ezért nem próbálnak meg még akár egy kicsit is gondolkodni.
    Kicsavart egy helyzet...
  • 1Darton1
    #152873
    Ennél azért többre lenne szükség. haha
  • Dr DeViLKiNG
    #152872
    Na, úgy látszik az a 800k előfizető vesztés megtette a hatását.
    For those who haven't yet had a chance to try it out, the Real ID Party system allows players to invite Real ID friends of the same faction to a 5-player normal or Heroic dungeon, regardless of what realm their friends are on. This new feature makes it easier than ever for real-life friends to play together, and it's available to all World of Warcraft players at no additional charge.
  • Zsoltika 007
    #152871
    Azzal se megy sokra... Mivel az eula szerint szabály szegésnek minősül ha pénzért vesz tartalmat goldot vagy bármit a blizz megkerülésével. (ergo büntit kaphat ő is) Ezt komolyan veszik. Inkább nyeljen egyet és tanulja meg a leckét. Az okos mások kárán...
  • cikasz
    #152870
    Mondjuk a realid-jét kérd el legközelebb akivel igy akarsz üzletelni! Ha nem adja akkor máris bukta!
  • Zsoltika 007
    #152869
    Semmit. Megfizetted a tanuló pénzt...
  • Dr DeViLKiNG
    #152868
    Hát aki ismeretlenekkel üzletel ilyeneket, az meg is érdemli ha átcseszik.
  • Bhalage
    #152867
    tanulsagos story ! minden ironia nelkul mondom
  • antgecc
    #152866
    Ja hogy goldot adtál... nos az még illegális is :)
  • Mester01
    #152865
    értem oks köszi... semmi baj nem az én Gm volt... :D