166745
  • Ulthuan
    #152944
    Szerintem a DK kezdő gearje a legfrankóbb. Persze kidobtam, mert kellett a hely, de megpróbáltam visszakunyerálni. Az alábbi üzenet jött:

    Greetings Hesperax ! My designation is Game Master Razerium. I am a Cybergoblin series TX-08, living tissue over a thorium skeleton. I was sent back in time to destroy all Murlocs and assist you with your issue regarding a restoration request.

    Unfortunately you were offline or otherwise occupied when I got your issue :(. It is therefore imperative you read my response if you want to survive this Murloc apocalypse!

    I've restored this for you as requested, please see your mailbox to claim the items!

    Please be more careful in the future. We can't always guarantee we'll be able to help in these matters!

    If you'd like to discuss this further or require assistance with another matter then simply click "Need More Help" and let us know. If not then you can close this ticket by pressing “Message Read."

    All the best, and beware of those Murlocs!


    :-))
  • [HUN]Crassus
    #152943
    hehe iylet még nem is láttam! ZSÍR:D
  • UnknownAsshole
    #152942
    egy ilyen ha a szemedbe beleakad azért az fáj !
  • picket
    #152941
    mondjuk ezzel!
  • [HUN]Crassus
    #152940
    ez igaz ,de mondjuk egy 135k-s unbuffed warri egy "fakarddal" a kezében biztos ,hogy valami brutállal jön:P:)
  • FSpofon
    #152939
    azért a fegyvert para nem látni
  • [HUN]Crassus
    #152938
    pro gamer Hp/mana alapján megmondja a geared.... a noobok ellen valóban jó lesz az "álca":)
  • Ulthuan
    #152937
    Hát, nem tudom. Egy Alysrazort/Ragnát nem fogsz lenyomni ha barmokkal vagy körülvéve. Ha végig akarod tolni a contentet, akkor bizony oda kell figyelni, és fejlődni kell, nem csak gearileg.
  • Dr DeViLKiNG
    #152936
    Már miért lenne?
  • [HUN]Crassus
    #152935
    na ezt én is simán eltudom képzelni tőlük...
  • FSpofon
    #152934
    bg-n ugye ki lesz kapcsolva ez a gearcsereberélős fasság?
  • picket
    #152933
    Szerintem már régen készen volt ez a változtatás (lévén más mmo-kban évek óta működik), csak azt várták, hogy minél több játékos kidobja a régi cuccait, hogy aztán szépen visszamenjenek farmolni. El tudom képzelni, ahogy valami heti beszámolós meetingen kérdezi a projekt vezető, hogy mi az eredménye a szokásos bank-cucc felmérős adatbázis-lekérdezésnek, elérte-e már a kidobott t2-ők száma a határértéket
  • Warden
    #152932
    No igen drooidként valóban tökmindegy hogy mi a medve hátulja:)

    Viszont valószínüsíthető ha majd lesz iylen funkció akkor vagy minta alapján vagy vendoros megoldással lesz.Amennyiben mégsem akkor is 3-4 fővel simán kiszedhető minden.A vanillában pl a pala t2 es set soha nem lett meg fullra mert mire vihettem volna addigra aq ban oralizálódtunk utána meg naxxban.Ami még tetszetős set volt az a t6 de az sem volt meg fullra ott ha jól emlékszem a bracer meg a csizma hiányzott.Személy szerint nekem a t9 heroic változata is tetszett de azt is kihajítottam a cataclysm elején ahogy cserélődtek az itemek ugy 82 re már egy darab nem volt belőle.
  • Dr DeViLKiNG
    #152931
    Írták, hogy ha lesz is, akkor max patch után majd egyszer (majd köv kiegben kb).
  • nr1ranger
    #152930
    Van időd, 4.3-ra idén kb 0% az esély.
  • jazzy
    #152929
    Em, na igen, most egy t6-ot priestel nem tudok csak úgy kifarmolni, mivel másnak is kell. Vagy nem is esik. Ha meg nem esik / más viszi 1 hét mire resetel. De majd meglátjuk.
  • tigeroo
    #152928
    írd ticketben hogy a gf/tesód törölte, nekem a 2éves karakterem hozták vissza a múltkor (meg kaptam 8ezer aranyat is pluszba tőlük)
  • 1Darton1
    #152927
    Jó eséllyel lesz vendor, szóval baromira nem számít mi van a bankban.
    Ha mégsem, akkor rá kell szánni azt az 1 órát, és kifarolni. Már akit érdekel az ilyesfajta barbibabázás.
  • jazzy
    #152926
    Én sajnos vanillában nem játszottam, t4től felfele mind megvolt fullban, kivéve t6 cipő asszem vagy öv, valamelyik sunwelles. De aztán szépen kidobáltam fél év után.. lehet az én hibám és gondolkodhattam volna előre :D
  • Dr DeViLKiNG
    #152925
    Már van egy olyan szabály, hogy maximum 3 napja kidobott cuccokat adnak vissza. De ki lehet fogni kedves gmet is, aki simán visszaadja (csak ritka az ilyen).
  • UnknownAsshole
    #152924
    Épp most megyünk be Hyjal Summit-ba már csak a fejes és kesztyű kell a full T6hoz.
    Akik meg kidobták régi T3 settjüket szerintem kérjék vissza ticketbe! Véletlen eladott itemeteket és karaktert is kaptam már így vissza, szóval megér egy próbát.

    #152923 Szerintem ne szítsd a tüzet ez egyelőre még a szebbik módja volt annak ahogy közölték veled hogy törtösök GTFO :D
  • 38tibi38
    #152923
    Én kérek elnézést...
  • antgecc
    #152922
    Mi itt mind eredetivel játszunk. Fogalmunk sincs mi újság a tört szarokon.
  • [HUN]Crassus
    #152921
    most mondták a srácok /lehet urban legend/ ,hogy honorpontért tudsz venni régi cuccost majd....
  • [HUN]Crassus
    #152920
    jobb helyeken RL-ban az ilyenektől hamar megválnak ám....nálunk qrvagyorsan kibaxnák az ilyen semmirekellőket...
  • 38tibi38
    #152919
    Még annyi,hogy mobok miért nincsenek a DK kezdő helyén? Taurin tolom.Talán az a gond?
  • 38tibi38
    #152918
    Probléma megoldva,sry a kérdésért... Mindig túl hamar kérdezek:S
  • 38tibi38
    #152917
    Hali. Indítottam egy dead knightot,szépen el is haladtam vele csak az a baj,hogy még a DK kezdő helyen vagyok és minden cuccom elromlott,viszont nem találok ahol se egy npc-t akinél meg lehetne javítani. Csak trainereket találok,meg general goods...
  • Dr DeViLKiNG
    #152916
    Most mondd azt, hogy nem egy zseniális üzleti fogás.
  • jazzy
    #152915
    Érdekes most ez a leendő újítás, hogy a régi cuccok kinézetét felöltheted. Kurva jókor hozzák be, amikor kidobáltam már az összes bc-s t5-t6 cuccomat mert nem volt helyem, pedig priestnek messze a legszebb setek voltak. Erre most behozzák ezt, marhajó.

    Mondjuk érthető, a játékosok szerették a régi setek kinézetét, megint lesz elfoglaltság, lehet menni régi raideket farmolni szarásig megint. Még látnám is értelmét, ha a gm visszaadná az itemeket, mert ki a picsa gondolta, hogy majd cata 4.3-ban behozzák, jól megtartom az összes itememet, éveken keresztül, ami lefoglalja az egész bankom.
  • 1Darton1
    #152914
    Az életben is a hasonlóaknak áll a világ. A játék csak követi az életet.
  • antgecc
    #152913
    ...és az ilyen gyökerek kezdenek utána sírni, hogy nehéz a kontent. A Blizz pedig nem szeretné elveszteni őket, ezért nerfel égbe-világba.
  • [HUN]Crassus
    #152912
    ez nem is lenne baj! baj csak akkor van ha nem tanulás céljából szeretnének velük játszani hanem a "free leech" miatt.....
    lassan 2012 és EOS,Strand,Isle vagy Tb taktikához a nagy többségnek lövete nincs...közben pedig ugye aki mégha béna is volt ezeken a mapeken már régesrég utánna olvashatott volna ha annyira akart volna....
    az előbb logoltam be egy napi BG-re ami épp EOS lett...na 13! an indultak a flagért startnál amit nem vettek el és mire éldetek 4 allys torony volt.....
    PVE is gondolom ugyanez aki hülye kiállni az AOE-ből annak 63x is elmondhatod,könyöröghetsz neki 64-.re is abban fog DPS/heal/Tankolni...

    a wow jelenlegi állapotában NEM készteti a játékosokat arra,hogy igenis fejlődjenek/gyakoroljanak/hallgassák meg a tapasztaltabbakat....FAil
  • LeWyTy
    #152911
    Van akinek tetszik, és meg ér neki ennyit. Ennyi!
  • Shortstop
    #152910
    Akkor szokjatok le erről a szarról :)
  • antgecc
    #152909
    Ebben egyetértek, de a kettő azért nem ugyan az. Én is, a havi előfizetésből maximum 8 órát, ha lejátszok...
  • Hugh Hefner
    #152908
    nem olyan nehéz ez, nem logolsz be : ) havi 3e Ft, azért nem az az összes, amit ne tudnál megállni, hogy kidobd az ablakon akár... : ) én pl még ha elő vagyok fizetve is az időm töredékét játszom. ha nincs kedvem/időm hát nabumm, egy este többet költök el egy átlagos bulinál csak az alapozásra, mint havi 3e Ft... és nem nagyzolás, de tényleg ,annyira potom összeg ahhoz képest : )
  • 1Darton1
    #152907
    Egyrészt mindenki ügyesnek tartja magát, másrészt ha valaki véletlenül be is vallja, hogy béna, az is inkább az ügyesekkel szeretne játszani.
  • antgecc
    #152906
    Ugyan meséld már el, ezt több millió játékos esetében mégis hogyan vinnéd véghez.... Még ekkora baromságot....
  • Shortstop
    #152905
    A nagyon ügyes, magukat az átlagnál többre tartóbb játékosok miért nem mennek külön szerverre, a kezdők és noobok meg maradnak ott ahol vannak? Ez sem lenne megoldás??