166745
  • [HUN]Crassus
    #153024
    jaja....elhiheted ha én is keményen raideltem volna artumban nemlettem volna rest jól pofánbaszni a kis lelépőnket! Elery a kis geci....

    kár,hogy nem vezeti be a blizzard,hogy az ilyen szintű legendarykat mondjuk a GM tudja odaadni használatra annak aki megérdemli hiszen 40/25 ember hónapokon át keményen hajt érte és nehogymár egy ilyen undorító féreg típusu ember így kibasszon 50 másikkal.....
  • jazzy
    #153023
    Nem ő volt az első ember, aki legendaryval a kezében elhúzott a picsába másik szerverre... legalább nem vitte a bankot..
  • [HUN]Crassus
    #153022
    vágja valaki ezt a Heppyjojj -os témát? tényleg így köszönt el? :"“szar a vezetes honapok ota na csá”
  • UnknownAsshole
    #153021

  • UnknownAsshole
    #153020
  • LeWyTy
    #153019
    Hasonló érdekelne (Ragnaros Alli)
  • Warden
    #153018
    Így jár aki olyan szerveren húz fel karaktert ahova a madár sem jár.Amennyiben magyar guildhez ragaszkodsz akkor migráljatok a ragnaros-bloodscalp-arathor-ra no ott vannak magyar guildek bőven.A raidekhez sem ragaszkodnék a helyetekben az ugyanis nem egy egy alkalom.Kompromisszumok persze vannak a fenti 3 zömében magyarok lakta szerveren is találsz bizonyára olyat akik heti 1-2-3 napot raidelnek, de egy raid guild általában olyan tagokat keres aki legalább 5 napot raidel egy héten ami azért valóban sok.
  • Terensz
    #153017
    Srácok, tudtok normális, főleg felnőttekből álló, aktív, magyar, raidelő és rated bg-kre járó guildet a Defias-on (horda)?

    Feleségemmel mindig kifogunk egy olyat, ahol 85-ön mindenki egy újabb altot kezd húzni, ha az 85, akkor mégegyet. Már végre játszani szeretnénk.

    Asszony nem rossz (warri) tank, én pedig nem vagyok rossz healer (pala). De amatőrök vagyunk, nem tudtunk még belejönni igazán normális guild híján. A raideket sem ismerjük még.

    Köszi előre is!

  • LeWyTy
    #153016
    Most nem azé hogy azé de 2:40nél wtf illidan? (öcsém nézte, és csak észrevettem)
  • UnknownAsshole
    #153015
    nekem minden ilyen levél instant kuka.
    lassan 3 év alatt eddig 1 eredeti blizzardos levelet kaptam az is azért mert válaszoltak egy ticketemre.
    ők nem fognak se jelszót se accountot se semmilyen infot kérni tőled
  • Sunrider924
    #153014
    Ha Blizzard akar toled valamit, azzal kezdi a levelet, hogy az igazi neveden szolit, amit az account letrehozasanal megadtal. Ezt a nevet csak ti ketten tudjatok, te es a blizzard. Igy mar konnyen tudod azonositani hogy ki zavar, ha nem az igazi neveden szolit akkor kamu, szard le, report phising scamm - ha tud olyat a postaladad es akkor tobbet arrol a cimrol nem fognak zargatni.
    Masik trukk, ha az egeret raviszed arra a linkre amit az ilyen adathalasz levelekben megadnak, akkor mindig egy eltorzitott cimet fogsz latni, sohasem az igazit, mert azt a blizzard birtokolja, ergo egy vagy ket betu mindig hianyzik, pluszba van, nem jo. Pl nem azt fogja irni hogy battle.net hanem mondjuk Bttle.net, batilie.net es tarsai
  • [HUN]Crassus
    #153013
    jaja igazat adok neked és javarészt így fogom fel csak az ilyen makó-jeruzsálem távolságú különbségeket nemtudom hova rakni...
  • Warden
    #153012
    1/2 láb akart lenni...
  • Warden
    #153011
    Mit izgatot magad ezen a játékon még?Nagyon jól el lehet vele casualkodni mást meg mi a manót akarsz még ettől a játéktól 6 év után?
    Júliusban 7 hónap pauza után előfizettem én is és, nagyon jól elvagyok az altjaim felhuzásával.A volt mainemmel egyszer mentem egy zg, za runt meg benéztem erre az új firelandsos öljünk ragnarost 5 évente című akármire hát köszi nemkérek belőle.Egyikből sem.balance sosem volt a játékban mindíg is volt egy egy class amit a blizzard nem tudott belőni.Emlékszel a 3.0 után arra az egy hétre amikor a retri mindent vitt?Avagy a bc ben a warlock überalesre?Lehetne sorolni hogy mikor melyik class volt az melyik talentágon mikor lényegesen erősebb volt mint a többi.Most ahogy szintezgettem 80 ról az altokat az tisztán érezhető volt hogy a casterek lényegesen erősebbek.A magem arcane talenten egy vicc a 2 gombjával végtelen manával.A papom shadowon, a lock aflin teljesen god mode.Mindíg is lesz olyan hogy egy egy class egy egy ága jóval könnyebben játszható, de nem biztos hogy az adott class vagy az adott lebutított talentág az ami neked is tetszik.Nincs az az isten hogy a hunteremmel teszem azt mm re talenteljek mert kiba.. unalmas vagy pl a pap estén nekem nem tetszik ez a smite-lós disc pedíg ha disc papot akarok játszani az a hatékonyabb.Majd eltelik egy év és más lesz ahogy bg-n arénában is változik hogy mi per pillanat a legjobb setup 3v3 ban.

    Aki hat évet játszott a játékkal nagyon már nem lelkesedik be tőle azt meg ami a vanillában meg a bc ben volt sosem fogod visszakapni, mivel te is öregedtél bőven.Az aq s időkben jött egy "kissrác" a guildbe ő volt a legfiatalabb akkor éretségizett.Mára már bőven túl van a főiskolán meg egy házssságon is, de viszont még mindíg wowozik igaz már ő sem raidel.Napi egy két órányit ha játszol azt simán megteheted szórakozva is.Tudomásul kell venni hogy 12-16 évesek játszák zömében már ezt a játékot azokhoz meg már öreg vagy.Az artum sem az már ami volt ahogy a reckless vagy a rise sem.Novemberig meg már 16" lábbal is kibírod vagy húzz fel te is egy maget a low lvl questek kimondottan jók lettek.Ez az egyetlen pozitívuma ennek a kiegnek.
  • Zwiebel
    #153010
    Ma kaptam egy levelet a noreply blizzard címről, hogy account password visszaállítási kérelem volt, erősítsem meg a címen. Ha jól gondolom kamu lehet mert nem az az e-mail címem van megadva jelenleg blizznek. Vagy valaki próbálkozhat?
  • Zsoltika 007
    #153009
    5655 volt legutóbb 60 nap.
  • [HUN]Crassus
    #153008
    nem leverni akarok senkit tank talenten:P csak vittem a fleget a majom meg futott utánnam és ennyire telt neki...:P

    2 éve kb egyenlő volt a win/loss csak ha az én szerverem nézem a pvp játékosok 90% a!!! átment allyba! és mindenhol ugyanez a tendencia...

    amit arénáról írtál az 100% ig így van....és pontosan ez zavar hoyg setupból nyernek ellened....ez bullshit ,de komolyan és én sem setupból szeretnék nyerni az ellenfeleim ellen.....

    nekem is elvették a kedvem csak vegetálok jóideje ,de nemsokára uninstall:P
  • Chris
    #153007
    Ez már ilyen örök motívum marad, hogy mindig az az oldal veszít állandóan, ahol az adott ember van. Pedig nagyjából kiegyenlített a win-loss arány, csak a gyors győzelmek nem hagynak ilyen mély nyomot. Csupán az a baj, hogy egy ideje elkezdték jelentősen jutalmazni a lossokat avagy a nulla teljesítményt is és így senkinek nem érdeke, hogy odategye magát.
    Tank speccen meg ne akarj leverni egy maget, az ice lance ráadásul meg hülyeség, castolnia kell, hogy csináljon is dmg-et.

    Arénában is inkább csak azzal van a baj, hogy egyrészt beadja ugyanazt a csapatot akár 3-4-szer is egymás után, másrészt meg hogy van 1-2 hülye setup ami ellen tehetetlen vagy. Pl. gondolok itt olyanra, hogy rpala/frostdk/healer, akik immunitások alatt 3-4 sec alatt menthetetlenül agyonverik a healert (mage-lock ellenében) és 2.2k rating körül/felett beadja őket 4-szer egymás után.
    Ennek ellenére szerintem nem olyan rossz most a balance, csak a fenti két dologból legalább egyet kellene orvosolniuk, mert nekem konkrétan az ilyenek vették el a kedvem a játéktól néhány hete.
  • [HUN]Crassus
    #153006
    tényleg ha nem lennének a FUN meccsek haverokkal már rég felgyújtottam volna a CD-t......nincs is annál idegesítőbb mikor tudod,látod,hogy az ellenfeled egy balfasz mégis kanyar nélkül lenyom,mert a játékkészítő cég ezt így találta ki,hogy leszarja a balance ra törekvést!Tegnap egy random Orgri emberrel toltam 2v2-t a rugómmal se TS se semmi,de ügyes volt a srác így 10 meccsből meglett a 8 win:P ,de volt egy feral+lokk meccsünk amiben a lokkot szétkaptuk ő is meghalt majd nekiestem max HP-n a feralnak aki átment maciba és csak közel 2 percig csak karcolgattam majd bemakkolt 1-2 stunt és levert....,de addig szinte csak backstab-et kapott,mert annyira hülye volt,hogy nembírt velem szembefordulni...viszont a faszom rake+rip DOT vérzés megnyerte neki a meccset....majdnem kibasztam az egerem a meccs végén:D a srác is írta ezt nem hiszi el,hogy képes kibekkelni medvében egy full meccset és még ő nyer olyan mozgással,hogy azt se tudja merre van az előre....
  • [HUN]Crassus
    #153005
    most volt egy ilyen WSG-is....2 en haltak meg az allyban kitoltak 13
    millió sebzést/a mieink 3-at:S/ volt 3 om healerük. Mindegyik player az objectivre fókuszált,együtt mentek segítették egymást.Nálunk egyedül engem meg egy rugót érdekelt a meccs....a többi 8 le se szarta mi történik...képtelen vagyok felfogni mi történik a horda oldali emberekkel....

    kicsit más,de ugyanabban a wsg-ben: az meg már a blizzard hibája,hogy egy frost mage akinek a sebzésének a 84%-a!!! ice lance! letud nyomni egy 170 ezer HP-s PVPtank talentes warriort....egyszer véletlen majdnem bescore-oltam ,hogy ninjába megpattantam a lecsóból egy ugrás+intervene kombóval,de ez a kis gyökér utánam jött és szó szerint le icelancelt....

  • antgecc
    #153004
    epic
  • jazzy
    #153003
    És mennyiért forintban?
  • Zsoltika 007
    #153002
    Mikor legutóbb néztem kb csak normális emberkék árultak eu-s gc-t. Mind több ezres eladással és 99% feletti értékeléssel.
  • [HUN]Crassus
    #153001
    azt hogy hívnátok amikor 9 hordás egy 12 perces BG alatt nem sebez összesen 300.000-et? és 5 db ally hal meg úgy hogy 1 db healerjük nem volt nálunk meg volt 3?
  • jazzy
    #153000
    Jobban jársz ha skilltől veszel.. legolcsóbb.. és még annál is olcsóbb és megbízható.
  • picket
    #152999
    Azért az összképhez hozzátartozik, hogy az e-bay az nem egy egységes online bolt, ahol a saját hírneve miatt nem nyeli le a pénzedet, szóval van kockázat. Ha valaki e-bayen vesz gc-t, akkor csak olyantól, akinek NINCS negatív visszajelzése (sok pozitív mellé), és nagyon figyeljetek, hogy még sosem állított olyat, hogy "elveszett a pénz utalás közben".
  • Zsoltika 007
    #152998
    Sokkal jobban jársz ha angol ebayen veszel game cardot. Másnap emailben küldik a scannelt lekapart kártyát.
    Csak paypal fiókot kell csinálnod. Google-be mindent megtalálsz.
  • kakaoskalacs
    #152997
    tárgytalan utannaneztem : )
  • kakaoskalacs
    #152996
    árban mennyi és hogyan mukodik a befizetés? Üdv
  • Tatyla
    #152995
    persze hogy lehet de bánkártyával 1-3-6-12 hónapot lehet befizetni egyszerre.
  • kakaoskalacs
    #152994
    Üdv! Remélem tudtok nekem segiteni , eddig mind a 12alkalommal gamecardal fizettem jatekidöt , DE most szeretnék kivételesen 2honapot bankkártyával fizetni, ez lehetséges? mármint felváltva fizetni gamecardal vagy bankkártyával. Valamint myilen kártya szukséges hozzá , remélem érthető és lesz aki tud segiteni. üdv
  • antgecc
    #152993
    A questek annyira egyszerűek, a mobok annyira gyengék, hogy egyedül is simán darálhatod őket dps-ként. Kb semmi healt nem igényel, viszont fele annyi xp jár így a mobokért, ami miatt lassabban fogsz fejlődni. Ráadásul siker élményed sem lesz, ugyanis alig kell majd healelned a dps, mert mint mondtam annyira megy a dara.

    Instába kell majd healelned, de oda meg nem kell állandó partner, csak joinolsz az LFG rendszerbe és autómatikusan berak egy csapatba healerként. Akkor jó, ha állandó partnered van, ha ő tank és non-stop akarjátok az instákat tolni.

    Van dual talentezés, 10 g-ért megvehető, váltogathatsz dps és healer talentezés közt.

    glhf
  • bandy85
    #152992
    Sziasztok!!!

    Egy játékost keresnék magam mellé akivel kezdhetnénk egy új játékot.Szeretnék healer lenni,lehetőleg druida és szeretnék valakit akivel gyorsan fejlődhetnék.Mindketten jól járnánk!!:):) Csak komoly érdeklődőket várok!!!!:) köszi
  • Fehercsoki
    #152991
    Nem is ritka,nagyon sok ilyen van...Kevés az amelyik értelmesen tud angolul írni.De egyébként ez is csak kotick óta van,régen nem voltak ilyen gmek.
  • jazzy
    #152990
    Ilyen gm? Megyek akkor gmnek baszki..
  • Fehercsoki
    #152989
    Semmit nem cserélnek amióta ezt a 2 órás visszavásárlási garanciát bevezették...Egyszerűbb így nekik.Azért próbáld meg.Én kifogtam egy GMet aki egy értelmes szót nem tudott angolul leírni és nem értette mi a problémám,mondtam neki hogy adja vissza a cucc árát,végül a felét visszaadta és a cuccot meg elvette.(persze nem baj mert volt másik mivel véletlenül kiesett 1 nappal azután hogy vendortól megvettem)
  • Dr DeViLKiNG
    #152988
    Volt már valakinek olyan, hogy kicseréltek neki conquest pvp cuccot (mondjuk resto cuccot feralra) cataclysm óta?
  • [HUN]Crassus
    #152987
    forever alone:()
  • [HUN]Crassus
    #152986
    mennyit tolnak azok instantban? 300 ezret? lol
  • LeWyTy
    #152985
    Jó lehetett