166745
  • lolSL
    #153066
  • De8Vent
    #153065
    Hát látom a színvonal meg van Hun channelen ...
  • LeWyTy
    #153064
    Nem az nyugi
  • UnknownAsshole
    #153063
    na az is egy színvonalas chanel lehet...
  • LeWyTy
    #153062
    Van.
    Mind két oldalon.
    /join hun és aztán /5
  • LeWyTy
    #153061
    Nem találtam más infót a mage t13tól....Ez lenne az? Mer ez nem kicsit jól néz ki... és egyből megjött a kedvem a wowhoz
  • De8Vent
    #153060
    Ragnaroson van Hun channel?
  • De8Vent
    #153059
    Rendben,köszönöm a választ!
  • White QVAS
    #153058
    Igen pontosan így megy. Egymás után szépen upgradel-hető a játék, csak rákattolsz az Upgrade to xy gombra, kéri majd a CD kulcsot, és kész is. Sőt, nemrégiben volt valami olyan, ha megveszed az alap wowot, egyből kapod mellé a BC-t is. Szóval 2 in 1.

    Második kérdésre válasz, persze hogy megmarad, és viheted tovább, szimplán csak a trial accountodat kell upgradelni, nekem is így volt, szerintem mai napig így megy.
  • De8Vent
    #153057
    Hali,

    Egy olyan kérdéssel fordulok a nagyérdeműhöz,hogy ha megveszem az alap játékot és annak a kódját felhasználom az "account upgrade-hez" akkor úgye az account "teljes jogú" lesz(?!)és, ha igen akkor ha szeretném tovább bővíteni szép sorjában a játékot, tehát BC, WotLK, Cataclysm akkor mi a teendőm, azon kívül hogy megveszem? Ugyan úgy kapok a kiegészítőkhöz kódot/kulcsot, amivel tovább tudom upgrade-ni? Kérem, valaki ossza meg velem :)Köszönöm
    UI.:ja, igen még annyi hogy egy trial accountról van szó,tehát azt a karaktert, amit én felhúztam azt, milyen módon tudom a továbbiakban használni, vagy pedig, ha megtörtént a játék upgade-je akkor a karakter a "helyén" marad, vagy valamit tenni kell-e érte?
    Még egyszer is köszönöm a választ/válaszokat! :)
    Ha nem érthető, és világos, amit leszerettem volna írni, fogjátok a nyuszira. :D
  • Vincentcloud
    #153056
    vagy simán resurrect és vársz 10 percet?
  • Terensz
    #153055
    Ja, és eredeti játék + nem tört szeró.
  • Terensz
    #153054
    Level 75 DK-mat megölte 8 mob Northrenden, Dragonblight partján. Release corpse után szerintetek hová rakta ki a ghostot?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Uldum, Obelisk of the moon


    El fog tartani egy ideig, mire visszamászok vele + a tengeren nem tudom még, hogy megyek át.
  • antgecc
    #153053
    ennek murloc feje van :) de gáz :)
  • Dr DeViLKiNG
    #153052
    Hahaha.. úgy néz ki visszatér a warlock bohócruha
  • LeWyTy
    #153051
    Nagyon jó
  • Caliph
    #153050
    és van egy előquestje is , le van irva az első linkben
  • Caliph
    #153049
    random daily amit a kapott cub ad , elvileg
  • Caliph
    #153048
    kb 10 gigát fog letölteni. worgent és goblint nem indithatsz.
  • LeWyTy
    #153047
    Help má
    [They Grow Up So Fast]

    A Winterspring Cub Whisker hogy tudom összeszedni?
  • RAZOR27
    #153046
    köszi. (:
  • 1Darton1
    #153045
    Az alapjáték elég.
  • UnknownAsshole
    #153044
    megírtam az elötte lévő elcseszett commentjeimben hogy a Glory of the Firelands Raider acsival kaptuk a mountot, csak azokat törölték mert 2x is elszurtam a linket
    ez
  • RAZOR27
    #153043
    Hai!
    Régen nagyüzembe toltuk a wowot haverokkal, de már bc óta sehol semmi, most kitaláltuk hogy úgyis lvl20ig free, csinálunk egy ratyirambó osztagot csak poénkodni, meg nosztalgiázni.

    Na a kérdésem az, hogy ha csak ezt a 20as szintig megjátszható megoldást akarjuk tolni, le kell tölteni az összes kieget meg minden szart? csakmert azért nemfogom leszedni az egészet, hogy a kezdőhely körüli 3-4megyét bejárjam :D:D:D
  • LeWyTy
    #153042
    Kényszerítettek
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler]Ragnaros alli.
    Figyelem!!! A <Gods of the Arena> PVP guildtagfelvételt hírdet! Minden játékost szívesen látunk, legyen akár lvl1 vagy lvl85. Bővebb infóért látogass el honlapunkra http://gods.guildomatic.com
    [/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler]
  • 1Darton1
    #153041
    Ragnaros nem kell hozzá, csak pár heroic lootot kell feláldozni érte. Bár lehet, hogy 10-esben még azt sem kell.
  • Sunrider924
    #153040
    Egyszerubb lett volna ha leirod, hogy megcsinaltad a firelands raid achievmenteket es onnan van a reward lila tuzmadar mount, es akkor nem kerdeznek ilyen ritka ertelmeseket toled mint torrentem. Mas kerdes hogy Ragnaros nerf elott vagy utan lett meg,tulajdonkeppen mindegy is, lenyeg hogy megvan. Amugy lattam a ragna drop nem lila tuzmadar mountot is, az picit jobban tetszik :)
  • UnknownAsshole
    #153039
    világ szinten lehet nem, de BSon server first.
  • torrente111
    #153038
    ööö,ez valami nagy dolog?
  • UnknownAsshole
    #153037
    most meg sikerült átméreteznem...
    sorry hogy nemvagyok VIP de ezt most jól elbasztam :D itt a 3. ha ez se jó töröljétek a francba :D

  • jazzy
    #153034
    Nerf után mindent egyszerű kiütni. Addig volt legendary amíg nem volt rajta nerf. Az volt az intended nehézség. Kár fikázni a nerfeltet. Az azért volt, hogy láthassa más is.
  • 1Darton1
    #153033
    Ez is pugolható, mint az összes többi.
  • Pyotr
    #153032
    Tudod az a baj hogy a nerf elötti és utáni legendary ugyanolyan.
  • jazzy
    #153031
    Amikor már fossá nerfelték? Akkor megölte mindenki. Nerf előtt a saját patchében is ennyire egyszerű volt?
  • Pyotr
    #153030
    Nem tudom a "Catás" legendary mennyire legendás , de a BC,Wotlk-es vicc volt.
    Közepes szintü guildel is el lehetett érni sőt az Azzinothra még olyan luxus stuppal is mentünk ahol se warri se rugó nem volt és esett:P
  • 1Darton1
    #153029
    Erre mondta egy régi haverom mindig, hogy ilyen ez a popszakma.
  • jazzy
    #153028
    Inkább örülök is neki, mert utána még pvpztem kicsit és abbahagytam, szóval így utólag hála isten.
    Az egyik aki átment és ő bent is maradt az Garagee volt, jó cimbim volt, ő volt az utolsó láncszem aki miatt széthullott a guild. Ő jó player is volt, megérdemelte. A többieket azért nem tudom megemlíteni, mert nevet váltottak és a kis faszom se tudja hogy hívják most őket :) De igazából nem is lényeges.

    Lehet, hogy csak egy stack void, én nem néztem át tüzetesen, nem voltam raider, ezt csak ő tudja, de maga az elv, hogy officer vagyok egy guildben hónapok, évek óta, mint egy "család", mert akivel napi 5-6 órát vagy együtt heti 5 nap, az már erős túlzással az, utána meg meglopod.. mindegy mivel, tudod.

    Sajnos a guild nevén ront 1-2 ilyen alja ember, hiába normális 30. Nálunk is az volt, xy beszólt, milyen köcsög ez a guild..
  • 1Darton1
    #153027
    Álszentség alatt arra gondoltam, hogy más hasonló embereket nem emlegetnek, mert mondjuk jó cimbik voltak. (Meg ugye hasonlót mi is elkövettünk gyerekkorunkban, csak mi időben kinőttük.)
    Egyébként a guildbankból egy stack void crystalt vitt el, a többi csak legenda.
    Szépen ugyan nem teljesített, de mi nem igazán válogathatunk.
    Nem tudom, hogy ki lehetett az az 1-2 ember, de biztos emlékeznem kellene, mert mi szinte senkit nem rúgunk ki. Sajnálatos, ha pont ilyen embereken múlt az a guildetek. Sajnos át tudom érezni.
  • jazzy
    #153026
    Ebben mi álszentség? Én nem mentem el legendaryval a kezemben soha. Persze nagy volt a színvonal váltás, nem mondom, hogy nem, biztos jól jöttek neki a guild cuccai is, remélem utána szépen teljesített nálatok is. Engem nem érdekel, nem voltam raider. Ja az egyik guildem amiatt oszlott fel, mert 1-2 ember elaplyzott szintén a Grim Funeralba, ahova fel lettek véve, emiatt feloszlott a guild, utána ki lettek baszva :) Csakis jó véleményem van, látod?
  • 1Darton1
    #153025
    Azért hazudni nem szép dolog. Mint ahogy így lelépni sem.
    Némi különbség van szerintem. Akkor már rég kint volt a következő patch, és a színvonalváltás is jóval jelentősebb volt.
    Persze emberileg nem sokba nézem egyiket sem, de nem mondanám, hogy ritkaságszámba mennének a hasonló alakok. Csak ne viselkedjünk álszent módon, ha szóba kerülnek.