166745
  • Dr DeViLKiNG
    #152984


  • LeWyTy
    #152983
    Üzenetem a bliinek:
    1. PEGI. +18!!!!!
    2.Vizsgázni kelljen hogy játszhass multiban. (nehezet!!!)
  • Shortstop
    #152982
    Ez a legjobb az egészben. Tagadjuk, de ezért imádjuk ennyire a WoWot :)
  • LeWyTy
    #152981
    Hehe vicces lesz
  • UnknownAsshole
    #152980
    első boss utan ZAba a tank ledczik 5 perc utan kick.
    jön egy másik tank aki behúz 5 nagy mobot és onehitelik.
    majd elkezdi szidni a healer hogy egy noob ( aki eddig teljesen normálisan csinált mindent) majd kimegy az instából.
    15 perce kintről szid minket és nem lehet kirúgni.
    KÖSZÖNJÜK BLIZZARD
  • kakaoskalacs
    #152979
    http://www.wow-hungary.com/node/18411?page=1
  • [HUN]Crassus
    #152978
    *k
  • [HUN]Crassus
    #152977
    a SWTOR megítélésének az összlépén kúúúúúúúúúúúúúúúúúrva sokat ront,hogy atombalfaszok kapnak kulcsokat és balfaszkodós "tolatós" "klikkelős" "totyorgós" videóktól hemzseg a net....
    pár napja láttam ELŐSZÖR!!normális videót amiben egy twilek csempésszel játszó gyerek végre valami skillt is mutatott játéktechnikailag és nem csak egymással szemben álltak és csapkodták mint 2 fogyatékos:P
    gondolom mint neked vagy másnak aki viszonylag értelmesebb/ügyesebb player lehet ezek nagyon demoralizálólag hatnak.

    Ha nem lennék lusta frapsolnék pár wowos pvp videót ami a mostani pvp-ben 80% ban jellemző,hogy minden logika,ötlet,ész,ügyesség,taktika mellőzésével 2 csapat balfasz csapkodja a másikat a skillek totál random lenyomásával:P:)
    ha csak ezt látnád a játékból ezt is szidnád hidd el...
  • [HUN]Crassus
    #152976
    nem Isten ments,hogy vakon bízzam sőt rendszeresen le is húzom a topikjában mikor nemtetsző dolgokat látok vagy olvasok róla.....,de összeségében és főleg a legújabb videók alapján nem lesz az olyan rossz!


    "Sztem igen, jóval reálisabb (leszámítva, hogy varázsolni unreal)" ez faxság....mindkettő egy fantázia világban játszódik köze nincs a realitáshoz egyiknek sem:P btw amikor 2 wowos warri vagy rugó üti egymást az se jobb egy fénykardcsörténél....
  • antgecc
    #152975
    Sztem igen, jóval reálisabb (leszámítva, hogy varázsolni unreal).

    Egyébként meg wow-ot megunva minden újabb mmo-t megvettem: who, aion, rift és kivétel nélkül mindegyik hatalmas bukó. Miért kelljen azt gondolnom, hogy a swtor nem lesz az?? Már 3x átbasztam magam. Negyedjére nem fogom. Látatlanba nem várok már mmo-t, mint a messiást (dió3-mat igen :P). Majd 2 hónap játék után megmondjátok, hogy milyen, akkor talán. De az előzőek tekintetében, ilyen vakon bízni az sw-ben... hát balgaság.
  • Prody
    #152974
    menj lájnédzsezni :D
  • [HUN]Crassus
    #152973
    miért? novában állva várni,hogy szétbasszanak vagy fearben tehetetlenül lénézni ahogy letikkel 30-50% Hp-d? reálisabb?:P
  • Dr DeViLKiNG
    #152972
    Hát, biztos nem én leszek az, aki minden nyomorult questnél várok majd 3-10 percet, hogy végigdumálják. :D
    Ez a pvpben állunk egymás előtt és lövünk, vagy fénykardozunk percekig annyira nem reális, és igénytelen, hogy én ebből nem kérek.
  • [HUN]Crassus
    #152971
    jaja FANBOI vok!:D
  • picket
    #152970


    Egyébként, állítólag és mindazonáltal... Story based questek. Teljes single playeres dialógusok multiplayer supporttal. Fénykard! Erővillám! Lehet, hogy olyan élmény, mint a vanilla wow! Egyébként meg ezzel a hozzáállással nem lenne érdemes játékot fejleszteni, nemhogy venni, mert egy genre megszületik, akkor vége is, onnantól mind klón... De mondjuk ne legyen CoD modern warefare, mert az csak egy doom klón, a 15 év különbség nem számít. Ahogy az sem számít, hogy a wow 7 éves lesz novemberben... Kijött a wow, onnantól minden ami mmo, az csak klón. Remélem érzed, hogy ebben van némi szemellenző, persze Crassus meg fanboi :p
  • Dr DeViLKiNG
    #152969
    Ja, akkor már rendelem is elő...
  • [HUN]Crassus
    #152968
    +1 :)
  • picket
    #152967
    De van fénykard....
  • Dr DeViLKiNG
    #152966
    Már minek menne bárki is swtorozni. Gyakorlatilag ugyanaz a combat rendszer, így dungeon/pvp ugyanaz a rakás fos(sőt valószínűleg meg sem üti a wow hc szintet). Ki akar ugyanazzal játszani, csak más modelekkel meg skinekkel?
  • Camouflage
    #152965
    ezt gyonyoruen mondtad :) en fontolgatom, hogy visszamegyek botolni a Silkroadra, pedig az aztan a legalja! :P

    uniformizaltak a jatekot, mindenki tud mindent, mar nincs benne semmi kihivas, world pvp mint olyan nem letezik
  • [HUN]Crassus
    #152964
    de még megerősítenek majd mások is.....
  • [HUN]Crassus
    #152963
    yepp..:(
  • Zsolek123
    #152962
    ha jól értem akkor egy kalap fonottkalács lett az egész játék :(
  • [HUN]Crassus
    #152961
    ne tedd....SWTOR-ozni megyünk mi is:P
  • Zsolek123
    #152960
    srácok, érdemes belekezdenem a cataclysm-ba?
    classic wowhoz vagyok hozzászokva
  • [HUN]Crassus
    #152959
    ja volt legendarí cumó is...ráadásul valami köcsög francia csigazabáló 7/7 HC-s guild volt....
  • Dr DeViLKiNG
    #152958
    Nemsokára majd látni sem lehet majd a rengeteg legendarys magetől. Na akkor lesz majd jó világ.
  • [HUN]Crassus
    #152957
    rated BG: bejön az ellenfél 1900-as team mi 1800+ valami nagyon furcsa 5-8 secente dőlnek az embereink...az egyik healer pala 70.000-es!!! arcane blastokat kapott....engem is lemazsoláztak néhány sec alatt SW-al BG-s zászlóval last standdel mint a picsa:P elbuktuk 1 perc alatt a meccset 3-2ről 5-0ra...aztán jött a hidegzuhany az összes DPS fullos hc gearben.....csak a 3 healerük volt pvp-ben...
    kérdezem én miért nem megy az anyjába a blizzard ,hogy ennyire szart se ér a resil? Okés nagyokat kaptak ,de mégis mi dőltünk ,mert mi meg 3x akkorát kaptunk RESILIENCE! be....faszkivan
  • LeWyTy
    #152956
    Ahha értem köszi
  • Zsoltika 007
    #152955
    Ezzel oldják meg amiért itt sírnak már napok óta mint a fürdős k...
    Lesz egy tároló rész frakciónként 1 a fővárosban. Ide lehet betenni a régi tier seteket hogy ha nem akarod eldobni és később még használni akarod a kinézetét az újabb itemeknél. Valamint ide pakolhatod be az account bindes cuccaid pl heirloom.
  • LeWyTy
    #152954
    Bocs má nem vagyok jó angolos, de EZ mi is tulajdonképen?
  • UnknownAsshole
    #152953
    Itt nézd meg a recruitokat, vagy csinálj mind 2 realmon 1 karit és guild finderrel keres klánokat, hátha van aki ilyet hirdet.
  • Camouflage
    #152952
    Haliho. Bloodscalpon vagy Arathoron keresek "social" guildet, lehetoleg kozos eventekkel. Ez lehet premade, rated BG, de azzal is tokeletesen elegedett vagyok ha elmegyunk horgaszni es kozben ventrin beszelgetunk.

    Raidelni nem fogok tudni, mert ejszaka dolgozom, azon egy-ket szabad esten pedig, ami van a heten inkabb PvP-znek (lehetoseg szerint guildiekkel)

    Arathoron van egy 82-es UD priestem meg nehany aprosag, de nem banom, ha ujbol fel kell huznom valamit (valami alatt rugot, warriort vagy paladint ertek - ezek meg nem voltak ::)

    Udv.
  • LeWyTy
    #152951
    mi mi mi mi ?
  • 1Darton1
    #152950
    Van offset, ami ugyanígy néz ki. Azt fel tudja venni mage is.
  • LeWyTy
    #152949
    Akkor szar az egész
  • Prody
    #152948
    Nem, csak saját class.
  • LeWyTy
    #152947
    Kérdés:

    A priest T8 raid set et mage fel tudja majd venni 4.3 ban?

    Vagy esetleg hunter fel tud venni ilyen cloth cuccokat?
  • [HUN]Crassus
    #152946
    jaja nagyon GM függő még pár évvel ezelőtt mielőtt volt dual talent egy fél healer pvp szettet kaptam vissza,mert leírtam tickettben halál normálisan,hogy nemjön be a retri és inkább healelni szeretnék és ne kelljen megint összegyűjtenem.....:P
  • Dr DeViLKiNG
    #152945
    Ebből is látszik, hogy csakis a gm-en múlik a dolog.

    (Many unfortunet death knights are now figuring out that blizz has now adopted a policy without warning anyone that starter death knight greens (the plate hood and one of a kind shoulders) are now unavailable for recovery.)