6938
VB 2014
  • lemongrass
    #86
    2022 még nagyon messze van. addig Kim Jong-un még rendez valami nagy volumenű világraszóló dolgot...
  • [HUN]FaTaL
    #85
    El kell engedniük őket.

    Télen VB... Ekkora faszságot b+.
  • ProGabe #84
    Nem úgy van, hogy hivatalos FIFA-eseményre/napra el kell engedniük őket?
  • bakkerman
    #83
    kicsit off,de szerintem belefér:
    Nem nyáron lesz a katari VB

    ha tényleg megszavazzák hogy november-december legyen az időpont akkor az kurvaélet hogy bojkottálni fogják a top bajnokságok a vb-t,és a csapatok nem engedik el a legjobbjaikat. Nézhetünk majd "B" válogatottakat
  • SLICK
    #82
    kiváncsi leszek, mikor lesz megint egy ilyen kaliberű játékos a fociban... Számomra még mindig Ő a Legjobb!
  • MerlinW
    #81
    Kicsit off, csak éppen megnéztem megint:)

  • IXEMGabeo
    #80
    reméljük pláne, hogy Falcao az utóbbi évek legjobb befejező csatára szerintem...persze csak Samuel Etoo után:D
  • bakkerman
    #79
    mostanra meg beérett a kolumbiai válogatott egy olyan generációja,ami felveszi a versenyt európával is,és így ők jutottak ki,Paraguay meg lemaradt. Nekem nem hiányoznak,cserébe lesz egy fasza Kolumbia helyettük :)
  • IXEMGabeo
    #78
    nagyon fura h Paraguay nincs kint...hosszú évek óta mindig kint láttam őket..ezúttal nem sikerült nekik pedig 8 között búcsúztak a spanyoloktól 4 éve
  • IXEMGabeo
    #77
    kurva jó vb-nek ígérkezik a sorsolás is jobb, mint a 2010-es vb-n volt...
  • bakkerman
    #76
    én is bízom bennük nagyon,kijárna már nekik ismét egy szép siker a VB-n!
  • Unreal1942
    #75
    Örülök neki. Magyar válogatott nem lévén mindig az Argentínoknak szoktam szurkolni.
    Mindig nagy reményekkel indulnak, de talán most kijöhet nekik a lépés egy döntőre..
  • lemongrass
    #74
    változnak az idők. egyébként én is szucsy89 kommentje után jártam utána...
    amúgy kifejezetten örülök a a visszatérésének.

  • dave9004
    #73
    kevin prince, vagyis a ghánai elvileg már lemondta pár éve, hogy a klubjára(akkor milan) koncentráljon :D
  • banok
    #72
    Változott néhány meccs időpontja
  • Effe88
    #71
    egész jók lettek:)

    a C viszont jó nagy hoki...
    a D nagyon fain vizont
  • DasIsFuck
    #70
    elég nokedli csoportok.

    ez a g csoport is ilyen mondvacsinált halál csoport.
  • bakkerman
    #69
    ezen a linken pontosan meglehet nézni mikor lesznek a meccsek,helyi idő szerint
  • bakkerman
    #68
    nem lesznek
    itt egy példa szombatról:
    Kolumbia-Görög 13:00 (HELYI IDŐ SZERINT)
    Uruguay-Costa Rica 16:00
    Elefánt-Japán 19:00
    Anglia-Olazország 21:00
  • lemongrass
    #67
    azt lehet tudni, hogy lesznek-e meccsek azonos kezdési időponttal? gondolom az utolsó csoportmeccsek mindenképp, de az első 2 körben?
    /csak azért, mert nem szívesen nézek meccset felvételről./

    remélen a német-portugál jobb mecs lesz, mint legutóbb Ukrajnában az EB-n.
  • bakkerman
    #66
    elég finom lesz a nyitó hétvége,brazil gála a horvátok ellen,pénteken spanyol-holland,szombaton angol-olasz,vasárnap argentín-bosnyák
  • bakkerman
    #65
  • szucsy89
    #64
    A 2 Boateng tesó összecsap. :D
  • lemongrass
    #63
    ott Nigériának kötelező a továbbjutás. (gondolom az argentin csapat mellett, mögött, előtt... lényegében mindegy.) 94 óta csípem azt a csapatot. /még az Amokachi, Amunike időkből.../
    illetve Ghana + Portugália... ott szerintem valamelyik kedvenc csapatom lemarad a továbbjutásról /a germánoknak elvileg simán tovább kell jutni./
    ettől függetlenül bármi megtörténhet. csak USA hozza fixen a 4-dik helyet.
  • bakkerman
    #62
    a D meg a B csoport elég pikáns,az argentínok elég konnyű csoportot kaptak,aminek örülök,lesz ki ellen belerázódnia Leonak :) A belgáktól sokat várok,elvileg sima útjuk lehet a 16 közé
  • Unreal1942
    #61
    Ja vagy szabi egy hónapra :)
  • dave9004
    #60
    lesz h 3 meccs naponta. és ja lesznek éjféli meccsek :)
  • lemongrass
    #59
    Jó lesz ez.
    Meccskezdési időpontok? 21 és éjfél? finom lesz másnap melóba menni! :D
  • ressy14
    #58
  • dave9004
    #57
    Hajrá belgák :) eddig könnyű csoport
  • bakkerman
    #56
    elvonatkoztatva attól,hogy egy hatalommániás debil maffiózó fasz platini,ez az elgondolása még akár izgalmasabbá is tehetné a meccseket. Nagy taktikai húzásokra lenne kényszerítve az a csapat,akitől kiállítanak 10 percre egy embert,a másik csapatnak meg gyorsan váltania kell,hogy ezt kitudja használni. Egy kiélezett tinglitangli fos meccsen,ha valakit kilőnek 10 percre tegyük fel a 70. percben,akkor hirtelen komolyabbá fordulnának az események
  • DasIsFuck
    #55
    a koporsó már kész vna rég, a kérdés csak az időpont...
    szerintem ez a szuperliga bevezetésével, fog hivatalosan is létrejönni.
  • Effe88
    #54
    http://www.origo.hu/sport/focivilag/20131205-platini-10-15-perces-kiallitasokat-akar.html?sec-1


    ez kezd meghülyülni
    így is tönkre tette az eb-t
    felhígította a mezőnyt és elbaszta hogy a városok fogják rendezni

    ez a barom teljesen tönkre fogja vágni a focit
  • bakkerman
    #53
    nekem a '98-as meg a 2002-es a kedvenceim,az utóbbi pörgés közben olyan volt mint egy mini lángcsóva :)
  • ProGabe #52
    http://imgur.com/a/axMZb#0
  • Monoton
    #51
    Már várom az első negatív kritikákat :D
  • bakkerman
    #50
    Brazuca,a 2014-es VB hivatalos labdája
  • 6unn3r
    #49
    Lehetne Real Madrid topic vagy éppen Barcelona. Akár Milan is.
    De talán itt a legsemlegesebb.

    "Sok szép szó esett a hazámról a Svéd - Portugál meccs alatt: Két ász (Ibra és CR) harca volt, egyikük a csapattársam a Milanban, a másikuk pedig néha a riválisom. Cristiano Ronaldo viszont megteremtette a különbséget. Szeretném ha tudná, hogy nagy örömmel tölt el, hogy fogadhatom őt jövő nyáron a hazámban, itt Brazíliában. A mi népünk elismeri a tehetségedet." - Ronaldinho
  • bakkerman
    #48
    a japánok már a 60-as évek végefele azon dolgoztak,hogy lehetne minőségibb a televíziózás,hivatalosan a 70-es évek legvégére tehető a "High-definition television" létrejötte :)
    Szóval az,hogy ők 2002-ben otthon már HD-ban szórták a meccseket a népnek,abszolút nem meglepő :D
  • ProGabe #47
    Egy kicsit off, de erre most bukkantam rá.
    Mennyire durva, hogy már 2002-ben is HD-ben nyomták.