6938
VB 2014
  • TomStorm
    #365
    Claudia Leitte,Brazil énekesnő
  • a.carkey
    #364
    Ki a jobboldali? A szája legalább nagy, ami sokszor jó.
  • Lacee86
    #363
    Atyaég, ez a Pitbull úgy nézett ki, mint vmi török turiból felöltözött cigó. -.-
  • karajjj
    #362
  • Breki33
    #361
    Így festünk mi :)

    http://www.dailymail.co.uk/sport/worldcup2014/article-2656479/Englands-World-Cup-pitch-Manaus-remains-threadbare-state-hours-tick-opening-Group-D-clash-Italy.html
  • karajjj
    #360
    Nem volt megvéve, csak ő a japán Kassai :D
  • a.carkey
    #359
    Ne legyen igazam, de a spanyol-holland ágról aki a második helyre kerül, azt majd szarrá sárgalapozzák a brazilok elleni meccsre, plusz bírói segítség. Tuti nem lesz a spanyol-holland döntetlen, gyorsan meg kell lennie az első helyezettnek a csoportban, hogy a másodikat kicsinálhassák a bírók, hogy ha már a brazilok ennyi manit beleöltek a vébébe, gondolom a játékvezetőkre is jutott pénz ...
  • a.carkey
    #358
    Ez a japó bíró kilóra meg volt véve. Elfogadom, hogy a braziloknak ezt a meccset hozniuk kellett ebben a csoportban, de roppant gyengék voltak, és a horvátok jól felkészültek belőlük. 2:2 igazságos lett volna. A 3:1 nevetséges.
  • bakkerman
    #357
    Nyitómeccshez képest azért elég jó meccs volt,bár ez a büntető rányomta a bélyegét szerintem az egész VB-re...a brazilok gyengébbek mint a "hírük",a védelmük egy teljesen kifáradt,már a VB kezdetére is leeresztett védelemnek tűnik,a 16 között a spanyol-holland-chile hármasból bármelyik meglepheti majd őket. Neymar pedig fejben még mindig maradt azon a szinten,mint a Santosban,egy bohóc,hazai pályán meg még inkább játssza a fejét,kifele csinálja a dolgokat. Fel kéne nőnie mert tőle várják a VB trófeát otthon,a Barcaban is az élre kéne lépnie 1-2 éven belül,de amíg ilyen gyerekes addig marad egy szupertehetség szintjén. Mai spanyol-holland meccset nagyon várom!
  • smith09 #356
    Kassai itthon pihen - bár tudom h neki is voltak hibáji, olyan amilyen- de ennél a tegnapi bírónál simán jobb.
    És akkor most jöhetnek azzal h kell ázsiai bíró, meg afrikai, meg óceánai. könyörgöm, minek és ne jöjjenek azzal h minden földrészről kell bíró is azért vb. hát gratulálok azoknak akik ezt a helyzetet kialakítptták.
  • SergioAmigo
    #355
    Kintvoltam a szabadság téren pesten és üzeném a nagy horvát fanoknak már ha van ilyen?! a meccs végén kurvára nem kéne fütyparádét rendezni meg anyázni
  • IXEMGabeo
    #354
    igen, nosztalgikusan gondolunk vissza a régi hősökre...de ez nem számít, hisz most ők vannak műsoron;)

    3-1 nem rossz nyitó meccsnél és a Dél-Afrika-Mexikó találkozónál jobb volt azért
  • SzocsA
    #353
    Pedig Gundel mintha azt mondta volna a bíróról, hogy nem szeret belenyúlni a játékba....

    Amúgy szar ez az egész VB. Ezek a mai fiatalok nem olyanok mint a NAGY RÉGIEK.
    Csak a hajukat tudják fújni.
  • Coral Springs
    #352
    Ennyi.
  • rage
    #351
    "„Ha ez tizenegyes volt, akkor nincs szükség többé a futballra. Játsszunk inkább kosárlabdát. Ez szégyen. Jobb, ha most rögtön feladjuk és hazamegyünk." - Niko Kovac
  • rage
    #350
    Nem a brazilok a hibásak, csak az emberek ha igazságtalanságot látnak, akkor elfordulnak attól, akit ezzel az igazságtalansággal támogatnak.

    Dél-Korea sem tehetett róla 2002-ben, de túl sok rajongójuk nem maradt a végére...:-)

    A brazil csapat meg jelenleg minden idők egyik leggyengébb brazil válogatottja, ez azért a torna során mutatkozni fog.
  • TomStorm
    #349
    Erröl csak a bíró tehet.Miért kellene már a Brazilok ellen fordulni?Persze,hogy kihasználják ki az a hülye aki nem?Megvolt a lehetőség a Horvátoknál hát egyet se rúgtak be most ezért ne a Brazilok legyenek már a hibásak lol
  • Coral Springs
    #348
    Mekkora szégyen volt ez a brazil válogatott, a sok kibaszott színészkedéssel elmehetnek az anyjukba ezek is. Azt sem értem mire hype-olják ezt a hülyegyereket > Neymar, tiszta vicc az ember. Azt a kamu 11 -est meg el se hittem, a végére már azon drukkoltam hogy legyen 3-1, így is szánalmas de nagyobb szégyen lett volna ha egy ekkora kamuval húzzák be a meccset a brazilok. Lesz itt még probléma a köcsög bírók miatt.
  • TomStorm
    #347
    Azt néztem mondjuk,hogy került labda hirtelen Oscar-hoz.Én nem láttam az előzményeket lehet pont nem figyeltem.Majd biztos lesz valami visszajátszás azon megnézem de akkor is így kell mozdulni egy kapusnak egy ilyen rárúgásra?:)
  • rage
    #346
    Ez a brazil csapat meglepően gyenge, ha a védelmükön múlik, már a legjobb 8 között kiesnek.
    De a hazai pálya előnye a döntőig repítheti őket...

    Nagyon nehéz lesz minden ellenfélnek idegenben, 14 ember ellen játszani.

    Mondjuk így, hogy már az első meccsen nagy segítséget kaptak, a fél világ ellenük fordul, a FIFA is gyorsan kell valamit lépjen látszólag, a VB első kiesője a japán bíró lesz emiatt, aki szerintem a hétvégét már otthon tölti...
  • IXEMGabeo
    #345
    igen, de, hogy:) 2. félidő lazán mehetett volna unalomba, mert a horvátok a tizi gól után kénytelenek voltak veszélyesebbek játszani...1-2 helyzetük volt és még azt mondom, hogy a 3. gól is igencsak vitatható volt...Rakiticet fellökték szerintem, de senki nem tett róla említést...
  • limperatore
    #344
    Ha nem fujja be a biro lehet kituzikma fejet szogletzaszlora mint csinaltak a 3. Osztalyba
  • TomStorm
    #343
    Azt tudjátok esetleg,hogy C.Ronaldo sérült vagy játszik az első meccsén a Portugáloknak?
  • TomStorm
    #342
    Azért 3 pontot azonnal behúzták Brazilok.
  • MrSpock
    #341
    Nem tudom mit vártatok! Első meccs,feszültség,kis para. Nem izgultam,mert annyival jobbak a brazilok,hogy a végén behùzzàk. A 11est megadta a bíró. Horvátok hány gólt rúgtak? Nyugi lesznek még szarabb csapatok is. Horvátoknak kemény lesz még.
  • TomStorm
    #340
    De a végén még ez a gól,hát nevetnem kellett:)
    Azért remélem ettől komolyabb meccsek lesznek..
  • Oziris666
    #339
    Jó braziloknak mindig ilyen volt az első meccs!Emlékezzetek Skótok vagy törökök ellen anno, mindig bemákolják éppen az első meccset...
  • limperatore
    #338
    Brazil drukkerkent ez szegyen...rivaldoektolmhol vannak ezek....
  • IXEMGabeo
    #337
    örülhettek jó néhányszor, mert Julio Cesarnak kellett védeni jó párat...

    David Luiz tény és való jól játszott a védelemből...kimagasló teljesítménye volt ez vitathatatlan

    engem ezek a jogtalan ítéletek bosszantanak kurvára és bár bírom Neymart ő volt a meccs hőse, de mit kell neki bohóckodnia a 11-eseknél...

    ezek a szememben nem hősök, hanem gyerekek...sehol nincs ez a brazíl csapat mentálisan a 94-es, 98-as és a 2002-es csapathoz
  • TomStorm
    #336
    Egy keményebb bírónál ilyen nincs mondjuk igaz.Brazilok egész meccs alatt azt csináltak amit akartak szinte aggódni valójuk nem volt.Ezt tudták vagy érezték.
    Bíró volt fostos de nagyon.Nem ide való VB-re hiába független meg a világ másik feléről származik,lehet pont ez a baj
  • TomStorm
    #335
    Érdekes egy meccs volt.Horvát kapust gyengének láttam vagy ő izgult a csapatból legjobban(persze neki kellene magabiztosnak lenni na mind1:)

    Kamu 11-es HÁT persze,hogy a házigazdának ez máshogy nem is történhet-.-
    De a meccsre visszavetítve ha nincs az öngól sem a 11-es akkor is sima 1-0 lett volna
    Braziloknál nagyon profi a védelem,nehéz dolga volt a Horvátoknak egy gólt se tudtak rúgni,azért ez valamit elárul:/
  • IXEMGabeo
    #334
    +1pont ezt akartam mondani, de Gundel említést se tett róla

    Egyébként Olic lábát is összekoccantották a 16-os vonalánál...ennyi erővel az is szabadot ért volna
  • tobias88
    #333
    Amúgy nem azért, de a minimális visszajátszás amit beadtak az alapján a 3. gólnál is Rakitic azért adta el a labdát mert enyhén szólva szabálytalankodtak ellene. A meg nem adott gól az tényleg jogtalan volt, viszont Alvesnél meg elmaradt az első félidőben egy 11es ami az is volt.

    Szánalmas ez így, Korea effektus eddig
  • IXEMGabeo
    #332
    1. félidő jó volt, de a 2. félidő sajnos nem hozta az elvárt szintet...

    köszönjük Nishimurának a kamu 11-est, mert én annak láttam...

    ha nem megy a brazíloknak segítsen a bíró nekik...már látom, hogy nem fogom a bírókat szeretni
  • [HUN]FaTaL
    #331
    Hullafos meccs volt, remélem a holnapi spanyol - holland jobb lesz :)
  • Gabe18
    #330
    Egy normális kapus valószínű védi az első meg a harmadik góljukat is, de mire ez a Pletikosa megmozdul vége a meccsnek... A 11-es meg ordas nagy kamu volt.
    Ezt látva kemény lesz még a Mexikó-Kamerun páros is a Braziloknak, mert azok se gyengébbek. Ettől valószínű a csoportból valahogy továbbmennek.
  • Nyiri
    #329
    Ilyen nevekkel a Brazilok jobbak lehettek volna.
  • Jakuza1
    #328
    Micsoda makos fos csapat ez a brazil.
    A jatekvezetot meg eltiltanam oroke a jatekvezetestol.
  • BooMiller
    #327
    +1 meglepődtem rajtuk!
  • REALista
    #326
    Hát ez a Brazil válogatott fix hogy még a legjobb négy közé sem fog bejutni ilyen játékkal...