6938
VB 2014
  • IXEMGabeo
    #405
    Ausztrálok alig kértek valamit Angolok se semmi...

    Uruguay tetszik;) nekik elég a légkondi
  • j0rmungandr
    #404
    Aki "csalás"-ról beszél az szerintem téved. A "szabálytalan" gól az tényleg szabálytalan volt szerintem, szemmel látható kapustámadás volt. A 11-es pedig: ha ez nem a nyitó meccsen, hanem ma a Mexikó-Kamerun meccsen történik meg tizedekkora zsivaj nem lenne. Szerintem nem volt tizenegyes, nagyon nagyon véleményes a befújása, de ettől függetlenül nem a brazilok hibája, hogy szemüveg kell a bírónak/partjelzőnek. Lefizetés/előnyhöz juttatás: ez egy világverseny, ahol nyilvánvalóan hiba történt, de ezt nem a hibából előnyt szerzőn kell leróni. Lehet X lett volna, lehet 2-1 mert becsúszott volna egy gól, na és akkor mi van? Ha egy strandlabdáról pattan be aminek a pályán keresni se volt dolga, az is gól, az is előny, mégis el fogadandó.
  • Lacee86
    #403
    A másik kettőt természetesen nézem. :)
  • Lacee86
    #402
    Én sem melózóm, de a teljes meccset nem vszínű, h végig bírom nézni. Első félidőt talán.
  • bakkerman
    #401
    én holnap nem melózok,de esélytelen hogy csak egy Alexis miatt fenntmaradjak :D elég lesz nekem a spanyol-holland is,azt szabadtéren nézzük :)
  • karajjj
    #400
    Én tervezem, de a tegnapit is már alig bírtam végignézni. Bár mondjuk a második félidő eléggé unalmas volt.
  • Zenszkij
    #399
    holnap melóznom kell,de torkon xarom, nézem XD
  • ressy14
    #398
    Fasza a design
    Ma Mexikó, Spanyol és Chilei győzelmet várok. Ki nézi az éjféli chile-ausztrál meccset is? :D
  • karajjj
    #397
    tenkjú
  • Jim Morrison
    #396
    <banplz> :D
  • bakkerman
    #395
    csak spoilerbe,nehogy sértődés legyena dologból :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az angol válogatott játékosai meglátogattak egy árvaházat Brazíliában: "Szívszorító volt látni a szomorú, remény nélküli arcokat." - mondta José (6 éves).
  • SLICK
    #394
    Spanyolok 1 góllal nyernek, Mexikó meccsen meg 2-3 gól lesz, ez az én tippem :D
  • bakkerman
    #393
    Mexikó győz szerintem

    Nagyon fasza a topik design-ja,hatalmas pacsi annak aki csinálta!!
  • SLICK
    #392
    ez itt az SG, neked nem szóltak? :c
  • Nyiri
    #391
    Mondjuk már egy X-nek örülnék, mert akkor ne lenne elcseszve a hétvégére a hangulata. Ha nyernek a narancsok, akkor hallgathatom hetekig :D
  • Zenszkij
    #390
  • a.carkey
    #389
    Kizárt a döntetlen spanyol-hollandon. Ha a bírók célja az, hogy a brazilok a döntőig menjenek, akkor ezen a meccsen a bírók valakinek be fognak fújni minimum egy kamu 11eset, hogy eldőljön ki a második, akit majd lehet szopatni sárgákkal, hogy pont kipontozódjanak a srácok mire a Brazilok ellen kell játszaniuk. :)
  • Coral Springs
    #388
    Ez ízléstelen volt, még így egy fórumon is.
  • Lacee86
    #387
    Engesztelő szex? :D
  • Nyiri
    #386
    Spanyol drukkerként 2-0 :) Vicces hogy a feleségem Oranje drukker és a 4 évvel ezelőtti VB-n összekaptunk :D Most eldöntöttük, hogy máshol nézzük a "visszavágót" :)

    Azért most kapott tőlem egy Holland mezt engesztelésül...
  • karajjj
    #385
    bitedanke
  • Zenszkij
    #384
    Ma estére mit tippeltek? Szerintem a spanyol-holland meccs országos 0-0. Mexikó Kamerun háromesélyes. Remélem a mexikopók azért behúzzák :).
  • Jim Morrison
    #383
    Gondolom a kint lévő szurkolók nem szarják le :D
    Igen, szerintem is hiba volt nekik adni a VB-t, Olimpiát, De a mi véleményünk semmit sem számít. :)
  • Jim Morrison
    #382
    Lehet csak az emlékezetem csal, de ez így szokott lenni....
    Nem, nekem sem tetszik, én is mérges voltam emiatt. Kb annyi fog történni max, hogy nem vezet több mecccset a bíró. Én nem lepődnék meg azon se, hogy majd a döntőt ő fújja :D
    Ha a bíró meg tényleg nem beszél angolul ahogy lentebb írták, akkor az egész egy nagy röhej, mehetne kabaréba az egész sztori.
  • Nyiri
    #381
    Ki nem szarja le ha harcok vannak az utcán... Ha ekkora buta a nép hát legyen. Akkor nem kellett volna idehozni.
  • Lacee86
    #380
    Na, így már mindjárt csinosabb a topik. :)
  • a.carkey
    #379
  • Coral Springs
    #378
    De mi ez valami napközi hogy segíteni kellett a braziloknak ? Ez egy VB, a világ talán legrangosabb football megmérettetése, így is kéne kezelni. Tegnap ami történt az csalás volt, és valakinek felelnie kell érte. Nem lehet annyival lerendezni hogy jaj hát mi lett volna ha be bukják a meccset a brazilok. Ki a faszt érdekel ?! A tegnapi meccs egy X kellett volna legyen, ehelyett csalással megnyerték a brazilok, teljesen máshogy alakul a tabella mint ahogy kellett volna.
  • a.carkey
    #377
    „FELEJTSÜK EL NEYMART, NISIMURA BRAZÍLIA ÚJ HŐSE!” :D
  • G_ArchAngel #376
    Most olvastam, hogy a japan jatekvezeto nem beszel angolul, igy nem tudtak vele kommunikalni :DDD

    Vicc ez a VB eddig.
  • Coral Springs
    #375
    Én is azon hajrázok hogy bárkivel is kerülnek össze ejtsék ki őket a faszba, a tegnapi meccs nagyon felháborított.
  • Jim Morrison
    #374
    Twitter újítása a foci vb-re :)



    Szerintem most kicsit túlpörögtétek ezt a meccset. Nyitómeccs, segíteni kellett a braziloknak. IGAZ, hogy a tizit úgysem kellett volna megadni, és a Horvátok tényleg megérdemeltek volna egy x-t, de ez van. Remélhetőleg a többi meccs már jó lesz, semmi probléma (és most nem a fűre meg stadionra gondolok). A meccsekre többségében brazilok mennek, ha itt kikapnak csak harcoltak volna az utcán. Sajnos ez a vb ilyen (lesz) :(
  • Bercy #373
    A mostani brazil csapat lattan elkepzeltem, hogy annak idejen mondjuk Romario vagy Bebeto szivecskeket mutogat a goljai utan felnyalt hajjal...
    Remiszto es egyben szurrealis kep volt :D
  • Gatti
    #372
    Nagyon remélem kikapnak a brazilok minél előbb. Ez a Neymar gyerek meg egy bu*i agyon van sztárolva. Sajnálom a horvátokat , egy X et megérdemeltek volna. Sajnos nem hagyhatták hogy már az elején kikapjanak a brazilok mert akkor felkelés lett volna Brazíliába. Remélem a németek majd rugnak nekik vagy 4 et ha összekerülnek! Hajrá Nationelf! :)
  • a.carkey
    #371
    "Egy betű nagyon sokat számít a Twitteren is, ez derült ki tegnap este a nyitómeccsen Marcelo öngólja után - ugyanis az internetezők pokoli haragja nem a 12MarceloV név alatt twittelő brazil balbekket, hanem a Marcello művésznevű olasz modellt találta be.

    A srác persze nehezen kezelte a vádakat, hiszen nem sokat tehetett az öngólról, volt olyan is (elég sokat), aki azt is felrótta neki, hogy a meccs közben válaszolgat a tweetekre." :D
  • DasIsFuck
    #370
    3.gólt szabálytalanság előzte meg a tizenegyes nem volt az és a horvátok meg ugyan így nem kaptak meg 1 tizenegyest.

    A meccs hullaszar volt, de ez a Brazil csapat meg szégyen, ha vb-t nyernek akkor rájuk nézve lesz szégyen, hogy egy ilyen csapattal vb-t nyernek.

    Ez a Neymar imádat meg különösen szánalmas volt, nincs annyi kraft ebben a Neymar-ba hiába akarja annyira a felszopó média beállítani vmi atomklasszis szintre, nem az.
    Szarrá van hypolva, semmi több.
  • Lacee86
    #369
    Hát az első az a no comment kategória... Algéria nem vitte túlzásba. :)
  • Breki33
    #368
    Ki mit kért a szervezőktől ... :-)

    Portugália: játékkonzolt és hat biztonsági őrt, közülük kettőnek Cristiano Ronaldo szobáját kell őriznie.
    Franciaország: kétfajta folyékony szappant, egyet kézmosáshoz, egy másikat zuhanyozáshoz. A franciák azt is kérték, hogy a falak egyszínűek legyenek, ugyanolyan árnyalatúra festve minden szobában.
    Uruguay: csendes légkondicionálókat.
    Algéria: minden szobába a Korán egy példányát.
    Ecuador: egy kosár gyümölcsöt, benne különféle ecuadori banánfajtákkal.
    Anglia: vadonatúj bútorokat, ágyakat, parkettát és légkondicionálót. Csak erkélyes szobában hajlandóak aludni.
    Honduras: hat spanyol nyelvű tévécsatornát, köztük két hondurasit.
    Japán: jakuzzit minden szobába.
    Chile: vadonatúj ágyakat és síkképernyős tévéket.
    Costa Rica: egy hatalmas közös szobát, heverőkkel, tévékkel és videojátékokkal.
    Ausztrália: a szobák elé a folyosóra két kávéautomatát és a legfrissebb újságokat a világ minden pontjáról. Brazil ételeket vörös húsból, halból és csirkéből, de mindegyiket diétásan elkészítve.

    Szerintetek ki a legszemtelenebb "szerény" ?
  • Lacee86
    #367
    Mégis mit mondjon... Tudja jól ő is, h nem volt 11-es, de ez a "kötelező".
  • TomStorm
    #366
    Scolari: jogos volt a büntető
    „Emberek milliói szerint nem volt tizenegyes? Nos, a játékvezető látta, s ő az, aki dönt – értékelt a brazilok kapitánya, Luiz Felipe Scolari. – Mi úgy véljük, jogos volt a büntető. Nem tizenegyest elemezni jöttem ide, de legalább tízszer láttam már a képernyőkön, szerintem az volt. Voltak hibáink, de ezt majd a játékosaimnak mondom el, nem a sajtónak. Többet nem mondhatjuk, hogy a Sao Pauló-i közönség nem támogat minket, segítettek átlendülni a nehéz pillanatokon"