6938
VB 2014
  • Coral Springs
    #206
    Szép az új fradi stadion, de ezek közelébe sem ér. Valamelyik nap rászántam egy órát és végignéztem milyen arénák vannak Nyugat-Európában akár a németeknél, akár a spanyoloknál, elképedtem a látványtól és hogy mennyi pénzt képesek a nagyobb klubok egy stadionért kiperkálni.
  • Breki33
    #205
    Inkább kukkantsatok be a nagy testvér segítségével a stadionokba:

    https://www.google.com/maps/views/streetview/brazils-world-cup-stadiums?gl=us
  • bakkerman
    #204
    ilyenkor bánom,hogy nyíregyen élek,itt sokkal kevesebb lehetőség lesz élvezni szabadtéren a meccseket :S
  • SergioAmigo
    #203
    http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/belvarosi-foci-mozi-a-vb-jegyeben-2256300
  • SergioAmigo
    #202
    Hazánkban sincs ez másképp, a budapesti Szabadság tér ez alkalomból újra teret ad, a Belvárosi Foci Mozinak, ahol kulturáltan, jó hangulatban mozivászon méretű kivetítőről élvezheti bárki a meccseket, miközben remek társaság, különböző napi nyereményjátékok, italakciók és free wifi várja az érdeklődőket.
  • karajjj
    #201
    az előzőt 4 éve én csináltam, de most sajnos nem hiszem, hogy lesz rá időm
  • karajjj
    #200
    "...az ország aktív futballistái közül legtöbb válogatottsággal büszkélkedő Landon Donovant nem viszi magával a brazíliai világbajnokságra..."
  • bakkerman
    #199
    belgák laza top8 szerintem,ők lehetnek az egyik meglepi ojrópai csapat
  • Tyler1
    #198
    De Eto'o a 98-ason is részt vett. Van Buytent meg elnéztem, belekevertem az EB-ket.
  • IXEMGabeo
    #197
    Nos ja, Van Buytennek ez a 2.vb-je lesz mivel a belgák 2002 óta először vannak kint...Eto'-nak a 3., ha jól számolom mivel Kamerun 2006-ban nem jutott ki, Forlannak örülök, hogy kerettag. Nem voltam benne biztos, hogy ott lesz...

    Nekem ő nem rémlik a 2002-es vb-ről, Dario Silva volt akkor a csatár persze attól még lehetett kerettag. Ráadásul neki sincs 4 vb részvétele mivel 2006-ben Uruguay nem jutott ki...ugyebár Ausztrália ütötte ki őket a rájátszásban...

    hmm Buffon viszont tényleg ott volt 98-ban, de a 2000-es EB-t kihagyta sérülés miatt...Azóta viszont mindig is ő volt az elsőszámú kapus
  • Tyler1
    #196
    Forlán, Eto'o, Donovan, Van Buyten biztosan.
    Buffonnak már az 5. lesz, ő 98-ban is ott volt.
  • IXEMGabeo
    #195
    mellesleg Klose 4. vb-jén vesz részt...

    nem is tudom van-e rajta kívül a mezőnyben olyan, aki részt vett a 2002-es világbajnokságon...Casillas és talán Buffon

    rajtuk kívül?
  • Mor3llo
    #194
    lesz tippjáték?
  • IXEMGabeo
    #193
    én Belgiumra és Kolumbiára leszek kíváncsi...

    előbbi tele van olyan fiatal játékosokkal akik top klubokban játszanak

    (Benteke, Lukaku, Hazard, Cortouis, Fellaini...stb.)
  • Zenszkij
    #192
    bő egy hét és pereghet a topik, kiváncsi leszek a bosnyákok mire jutnak
  • Breki33
    #191
    http://www.marca.com/deporte/futbol/mundial/listas/
  • DasIsFuck
    #190
    Amíg a Taknyos az edző, addig nincs remény a sikerre.
  • Mor3llo
    #189
    azért azt vedd figyelembe, hogy a németek barátságos meccseinél talán csak a bridget jones naplója szarabb
  • bakkerman
    #188
    Hát ez az agyon hypeolt német válogatott nem egy nagy eresztés,elől egymást nyomjál el a világklasszis támadók,hátul a védelmük meg átjáróház. Mondjuk most 1-1
  • [HUN]FaTaL
    #187
    Nagy forma :)
  • bakkerman
    #186
    a mezcsókolgatás a "kedvencem",amikor Ibra csókolgatta a Barca címert,aztán Pep meg Leo belegázolt a kis lelkivilágába,aztán ment Isten hírével,majd a könyvében elhordta mindennek az említett személyeket. Nem hiába ő a Zingaro
  • IXEMGabeo
    #185
    Igen, de az álszentség az, amikor azt nyilatkozzák, hogy "Mindig is rajongtam ezért a klubért, úgy tervezem innen vonulok vissza" vagy "Minden erőmmel azon leszek, hogy segítségem a klubot tudásommal" aztán pedig szart se csinál valamelyik és állandóan sérültet jelent, hogy a lóvéját felvegye, de közben nem kell semmit csinálnia
  • bakkerman
    #184
    Hát figyelj,őt mennyiben érinti egy spanyoloknál zajló futballmeccs? Semmiben,ezekszerint annyira nem él-hal a "szakmájáért",hogy otthon is gubbasszon a tévé előtt. És szerintem ezzel még jópár top focista is így van,hogy elvégzik a feladatukat,de amúgy szarnak az egészre,és otthon nézik az NBA-t,vagy az amerikai focit,és még az újságba se olvassák a focis híreket,mert nem érdekli őket. Szerintem ez teljesen elfogadható.
    Nekem szakács a szakmám,mégis amikor főznek a tévében azzal a lendülettel kapcsolok is el,mert nem érdekel,eleget vagyok én a "tűzközelben" szószerint :D
  • IXEMGabeo
    #183
    nekem meg az El Classicos amikor elment vásárolni miközben ment a nagy derbi halál nyugodtan:DDD
  • Lacee86
    #182
    Nagy arc lehet a csávó. :D Jók ezek a nyilatkozatok, tök őszinték, és ez tetszik.
    A cipős tetszett a legjobban. :D
  • Coral Springs
    #181
    Nem félrebeszél az ipse az tuti.
  • bakkerman
    #180
    mindenben igaza van,sajnos.
  • Tyler1
    #179
    Amit 50-ből 48 játékos szerintem pont ugyanígy gondol, csak keserű lenne a sok közönségkedvenc valódi arcát megismerni. Inkább felállítanak egy illúziót az embereknek a menedzserük irányításával.
  • IXEMGabeo
    #178
    Assou Ekotto a megmondó ember:)

    VB előtti csemege
  • Breki33
    #177
    Hangolódj velünk a focivébére egy kis nosztalgiázással!



    http://vs.hu/temak/_totalisfutball?utm_source=facebook&utm_medium=PPC&utm_campaign=Abn&utm_content=Vebetortenet
  • Lacee86
    #176
    Minőségi grafikák. Kár, h az olasz pont nem lett annyira jó. :(
  • bakkerman
    #175
    köszi,hát nem valami jók,de biztos lesznek fasza VB-s hátterek amikor beindul a buli :)
  • ProGabe #174
    ITT megvannak nagyobban, de szerintem csak fel lettek húzva, tehát a minőségük nem a legjobb
  • bakkerman
    #173
    bitangjók egytől egyig! az Argentínos nincs meg 1440x900-ba? :)
  • ProGabe #172


    Mindegyik nagyban: http://imgur.com/a/ukeng
  • Tyler1
    #171
    Sajnos vannak tények, amit nem az újságok eladása érdekében találnak ki.
    Nem jelent feltétlenül botrányos lerendezést, de az előjelek nem túl jók.
  • bakkerman
    #170
    ugyanezeket hozták fel a dél afrikai vébével kapcsolatban is,aztán minden simán lezajlott,nem voltak nagyobb balhék,botrányok. Valamivel el kell adni a bulvárlapokat a VB előtt,persze hogy sokan megveszik ha az van benne,hogy fuu milyen balhés lesz majd a brazil VB.
  • Unreal1942
    #169
    Azért ahhoz több stadion kellene.. és kéne legalább egy 100 ezres is. Ami nem nagyon van még tervben sem. Hiába a sok milliárd ami mostanában erre megy. Igazából nem is lenne szükség rá. Max még egy BL döntőn lenne tele aztán soha többet.
  • IXEMGabeo
    #168
    Még lehet, hogy mi is megtudnánk rendezni..ha az ukránoknak, lengyeleknek is sikerült 2 éve EB-t rendezni nálunk is megoldható lenne...

    de náluk még úgy tudom van olyan stadion, ami el se készült teljesen...azért az gáz
  • Tyler1
    #167
    Totál káosz van ott, Fifa foghatja a fejét, hogy kikre bíztak VB rendezést. Ha nem tudnám a helyszínt, azt hinném Magyarország :)