6938
VB 2014
  • Zenszkij
    #246
  • Breki33
    #245
  • karajjj
    #244
  • karajjj
    #243
  • contraste
    #242
    Nagyon nagy:D

  • Coral Springs
    #241
  • SergioAmigo
    #240
  • SergioAmigo
    #239


    Az MTVA és a Metropol bemutatja: VB terasz a WestEnd tetőkertjén! Június 12-e és július 13-a között éld át a foci VB fantasztikus hangulatát a WestEndben ! 6*4-es óriáskivetítő, Amerika ízei, burgerek, saláták a TGI Fridaystől, sörkert, szamba táncosok, brazil dobosok. Több mint ezer ülőhely, ingyenes programok! Tapasztald meg a gólok örömét a barátaiddal, családoddal igazi stadionhangulatban! Munka után, vagy buli előtt szurkoljunk együtt a WestEnd tetőkertjén minden nap…
  • SergioAmigo
    #238
    http://m.origo.hu/foci-vb-2014/light/20140523-budapesti-helyszinek-ahol-ejjel-is-lehet-kovetni-a-foci-vb-meccseit.html
  • Norbi1990
    #237
    Kicsit jobb ez a zene mint a Pitbullos :)
  • Breki33
    #236
  • a.carkey
    #235
    Lassan Zoff hozzá képest kutyatöke! :D
  • Breki33
    #234
  • IXEMGabeo
    #233
    belinkelem a könyvemet, amit 4 éve nyertem meg kvízjátékban;)))
  • Regiujzenek
    #232
    Kedvcsinálóként az eddigi foci vb-k története:

    Foci vb-k története 1930-2010
  • dave9004
    #231
    ez most egy kevés alvásos hónap lesz, de megéri :D valszeg 5kor kelek majd reggelente, de meg kell nézni szinte mindet (elefánt-japán éjjel 3-as meccs fog csak kimaradni)
  • Lacee86
    #230
    Dehogynem. :D Sztem még vmi szabit is vesz ki. xD
  • IXEMGabeo
    #229
    sok dolgozó ember így se úgyse marad fent este 22 után;)
  • Lacee86
    #228
    Nyitómeccs 10-kor lesz. Nem lesz amúgy vészes, lesznek azért éjfélkor kezdődő meccsek is, de próbáltak figyeli arra, h minél több meccs emberi időben legyen Európában. (Európa a legnagyobb piac nézettség tekintetében, hogyne figyeltek volna... :) )
  • IXEMGabeo
    #227
    márcsak 4 nap;)

    1. meccs mikortájt várható? 23 óra, éjfél?

    mire számíthatunk időzónák tekintetében?
  • bakkerman
    #226
    lesz,csak idén férfiakkal
  • ressy14
    #225
    most nem lesz a viasat-on a meccsek félidejében bikinis 11-es rúgó verseny? úgy megszépítette a szünetet
  • a.carkey
    #224
    Egy picit le vannak maradva a srácok ...

    És még Szocsit fikázták! :D
  • SergioAmigo
    #223
  • SergioAmigo
    #222
    A Nagyon Balaton első siófoki rendezvénye a VB-Terasz lesz. A brazíliai futball világbajnokság idejére, június 12 és július 13. között a szervező Siófok Fő terét olyan óriás nappalivá alakítják, ahol focidrukkerek 30 négyzetméteres óriáskivetítőn nézhetik a világbajnokság mérkőzéseit. A közvetítésekhez pódiumbeszélgetések, elemzések, értékelések kapcsolódnak hazai edzők, egykori szövetségi kapitányok, aktív sportolók részvételével. A VB teraszon összesen 64 találkozót izgulhatnak végig a nézők. A közel 1000 négyzetméteres VB teraszon, vagy ahogy a siófokiak ismerik, a gödörben a meccsnézések mellett az aktív kikapcsolódás is szerepet kap. Lesznek például lábtenisz bemutatók, lehet majd csocsózni, de a foci extrémebb változatai is bemutatkoznak. Ilyen lesz például a „bubble football”, amelyben a résztvevő játékosoknak egy felfújt buborékban kell teljesíteniük. A közönség aktív részvétele érdekében sportszer kölcsönző is működik majd és meccsközvetítésekhez tippjátékok is kapcsolódnak majd.
  • ressy14
    #221
    lehetnek vb győztesek, a klub vb-t majd decemberben rendezik :D

    egyébként viccesebb lett volna, ha a magyar csapatot mondják :D
  • SLICK
    #220
    "Az amerikai szurkolók a Real Madridot tartják a VB végső győztesének"

    Ezek mekkora gyökerek, de legalább tudják, hogy melyik klub a legjobb a világon
  • Tyler1
    #219
    5 nap van hátra, és azóta sem készültek el a stadionok. De legalább már sztrájkolnak a busz és metróvállalatok is, a reptéri alkalmazottak, meg folyamatos tüntetések vannak az utcákon :)

    Jó lesz ez.
  • COOLancs
    #218
    Tipszmiksz Józsi. De ő nem csak megjósolja, már el is intézi.
  • Zenszkij
    #217
    "Szép az új fradi stadion, DE EZEK KÖZELÉBE SE ÉR."
  • dave9004
    #216
    szánom, de a tényekben egy gólt lövő elefántot mutattak reggel, aki amelyik kapuba betalál, az nyer. döntetlen nincs v max kapufa :D
  • bakkerman
    #215
    amazonasi óriás zöld anakonda
  • Coral Springs
    #214
    Persze, ez teljesen jogos. Mondjuk az új Puskás stadion a maga 60-65 ezres kapacitásával szerintem megkapja majd a FIFA elit besorolását.
  • Coral Springs
    #213
    Hihetetlen hogy egyesek egy teljesen semleges hozzászólásra is képesek bekötözködni. Elárulnád hol szidtam a fradi stadiont ? Vagy ha nálad a "szép" az szidalmat jelent én kérek elnézést.
  • ressy14
    #212
    idén milyen állat fogja megjósolni az eredményeket? :D
  • bakkerman
    #211
    azért ne hasonlítsuk a nyugati futballnagyhatalmak stadionjait a miénkhez...a Fradi stadion igenis kibaszott szép,ahogy a debreceni is,és valószínűleg az új Puskás is nagyon odafog baszni. Mi nem vagyunk futballnemzet,nem kellenek olyan stadionok,mint amik a bundes1-ben vannak,vagy a la ligaban. A tipikus töltelék csapat Espanyolnak olyan stadionja van,ami körbehugyozza a világ stadionjainak a 80%-át,mert olyan nagy a futballkultúra ott,hogy megéri felhúzni egy olyan stadiont.
  • Zenszkij
    #210
    kár, pedig szidod a magyar stadiont, közbe meg nézegeted a brazil befejezetlen és majd kihasználatlan arénákat, megértem hogy neked ezt nehéz felfogni
  • Coral Springs
    #209
    Amihez hozzászóltam azt nagyon is értem, a te hozzászólásodat már kevésbé.
  • Zenszkij
    #208
    ezek közelébe se? hát te nem érted ezt...hagyjuk
  • Lacee86
    #207
    Fasza. :)