6938
VB 2014
  • dave9004
    #286
    telesportos senkinek sem megy?
  • Coral Springs
    #285
    Mit is mondott Gundel, beomlott valahol a lelátó ? A kapkodásnak megvan az eredménye.
  • Jim Morrison
    #284
    Nem megadott gól már nem lesz :) max lesgól^^
  • Rage47
    #283
    jól meghalt a http://www.telesport.hu/fifavb/ :(
  • Janika114
    #282
    Brozovic helyett Kovacic kezd.
  • desigo
    #281
  • karajjj
    #280
    4 éve konkrétan a nyitómeccs napján 8 óra alatt dobtam össze az oldalt, most sajna nincs ilyenre időm
  • IXEMGabeo
    #279
    Brazíloknak az 1. gólt lesz nehéz belőniük, de szerintem behúzzák...Neymar nagyon ott van a szeren;)
  • Coral Springs
    #278
  • IXEMGabeo
    #277
    betették az öreg Olicot érdekes:)

    nem rég még játékosként is láthattuk Niko Kovacot most pedig ő vezeti ezt a horvát csapatot:D érdekes
  • DasIsFuck
    #276
    Imádnám ha a brazilok jól lebőgnének, ott is jó alap lenne egy jó kis polgárháborúba átcsapó zavargásnak.

    Úgyis mindenhol háborúznak, lassan itt a 3.világháború, legalábbis az alapok már megvannak.
  • Breki33
    #275
    Megvannak a kezdők!
    Brazília: Júlio César - Daniel Alves, Thiago Silva, David Luiz, Marcelo - Paulinho, Luiz Gustavo, Oscar - Hulk, Fred, Neymar.

    Horvátország: Pletikosa - Srna, Corluka, Lovren, Vrsaijko - Brozovic, Modric, Rakitic, Perisic - Jelavic, Olic.
  • Breki33
    #274
    http://focivb2014.info/tippjatek/
  • Lacee86
    #273
    Ez a hivatalos vb dal most itt a megnyitón hallva még gázabb volt. :/ Viszont a színpad érdekes volt, ahogy abból a gömbből szétnyílt.
  • IXEMGabeo
    #272
    mekkora blama volt amikor Lampard gólját nem adták meg 4 éve a németek ellen...azzal lehetett volna 2-2..pfff...

    kíváncsi leszek a bírók, hogy fognak szuperálni
  • IXEMGabeo
    #271
    +1

    Nem csinált senki tippjátékot?:O 4 éve olyan faszán megvolt szervezve;)
  • Ferrari23
    #270
    Nálatok is elment az adás?
  • bakkerman
    #269
    jó meccsnézést emberek!
  • IXEMGabeo
    #268
    Jennifer Lopezék csak kimentek:D
  • Breki33
    #267
    Hivatalos FIFA app a VB-re

    http://tech2.hu/hivatalos-fifa-app-a-vb-re-1244144?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook
  • IXEMGabeo
    #266
    te kis hamis:D
  • Jim Morrison
    #265
    Ez a főpróba vagy miért táncikolnak ennyivel meccs előtt?:D
  • IXEMGabeo
    #264
    Viva Espana!;)
  • SLICK
    #263
    viszont pár brazil muffot megmáráztatnék. Az egyik piros szoknyás pont úgy nézett ki szemüvegben mint Eva Angelina
  • desigo
    #262
    egymásra van halmozva egy rakat lelátó
    ennyi a stadion...
  • SLICK
    #261
    hát ez a stadion nem tetszik :|
  • ProGabe #260
    Bocs, én voltam, amint beírtam az előző hsz-em, osszeomlott minden :D
  • Ferrari23
    #259
    Na itt próbáljátok

    http://www.telesport.hu/fifavb/live/?match=1
  • Ferrari23
    #258
    Nekem bejön az oldal, de ott sehol nincs semmi olyan, hogy élő adás.... Mekkora amatőrök istenem....
  • Coral Springs
    #257
    A TeleSport oldala már össze is omlott, remélem nem lesz az mint 4 éve hogy folyamatosan megszakadt. Csak elég volt ennyi idő beszerezni pár új szervert.
  • ProGabe #256
    Nincs olyan megoldás, hogy külföldről lehessen nézni az m1-et HD-ban? Mert nekem EZ elindul itt Londonban, csak nincs HD.
  • desigo
    #255
    +fav

    este egy döntetlen ?
  • Lacee86
    #254
    Nekem is ez.
  • Breki33
    #253
    #236
  • bakkerman
    #252
    részemről 2-0 a tippem a házigazdáknak
  • banok
    #251
    foci vb streamek itt
  • Coral Springs
    #250
    Durván ellesznek kenve a horvátok, esetleg ha a brazilok még nem tolják meg annyira akkor nem lesz nagy a gólkülönbség.
  • Ferrari23
    #249
    A televíziós közvetítések mellett a mérkőzések, ismétlések, összefoglalók online, a www.telesport.hu/fifavb oldalon, és az MTVA FIFA VB nevű ingyenes mobil applikáción is elérhetők lesznek.

    Kérdés megválaszolva :D
  • Ferrari23
    #248
    Telesport netes oldalán most is lesz élő meccs közvetítés, mint a konföderációs kupánál, meg előtte EB-n?
  • IXEMGabeo
    #247
    Ma végre kezdetét veszi!;)))

    Izzítsa mindenki a távszabályzót