573
ARCA Sim Racing 2008 (rFactor) Simulator
  • B Lori
    #173
    Leszedet a zipp-et,van benne 2 fájl azt bemásolod a fo mappába és kész,utánna rákattintasz az egyikre ami ilyen exe féle és kijon egy ablak,ez ellenorzi hogy van-e uj patch,ha van letolti és telepítt,ha nincs kiírja hogy rendben van.
    Amúgy van telepíto is de én inkább ezt a manuálist próbáltam nehogy bekavarjon valamit :))
  • zolee145
    #172
    Ezzel mi a teendő? Feltelepíted, és kész? Rá a játékra, vagy külön?
  • zolee145
    #171
    Ha ráérsz/ráértek 9 után kereshetünk valami szervert.
  • zolee145
    #170
    Na megdupláztam a RAM-ot, most van 1,5GB...majd meglátom mit tud.:)
    Persze az új gép attól még nem ártana.
  • zolee145
    #169
    Délután ötször fagyott a gépem...kicsivel a start előtt megjött a 21-ik játékos...:(

    Kéne egy új gép...
  • B Lori
    #168
    Hát ez valahogy nem akar osszejonni :D
  • B Lori
    #167
    Ez azt jelenti hogy crack-el nyomod és mivel ha jól tudom a patch-ra nincs új ezért nem is fogsz tudni csatlakozni mivel az alap exe van feltorve.
  • Ginger17
    #166
    Értem.

    "Incompatible Game Version..." - ezt írja ki.

    Kell külön regisztrálni valahova?
  • zolee145
    #165
    1128b-vel mennek a szerverek. nekem is az van, lazán lehet csatlakozni bárhova.
  • Ginger17
    #164
    Sziasztok!

    Telepítettem a játékot, meg letöltöttem az oldalról két patch-et is...

    1.128A
    1.128B

    ...mindkettőt telepítettem, de ha online csatiznék azt írja ki, hogy nem korrekt játékverzió. Azt látom, hogy a szerverek 1.128-cal futnak, de ez azt jelenti, hogy a 1.128A és B sem jó?

    Még valami. Ha leteszem tálcára a progit, akkor az v1.100 ként azonosítja, holott bent van már Rock is a pályák között, az meg már nem az 1.128-cal jött???

    Van ötletetek?
    Köcce...
  • B Lori
    #163
    23:15

    Lehet hogy elobb is,ha vagy legyen bekapcsolva MSN,én is így teszek oszt meglátjuk :)
  • zolee145
    #162
    Meccs előtt? Amúgy mikorra várható a zöld, kb?
  • B Lori
    #161
    Ma verseny elott lenne idom de akkor meg meccs lesz :)
  • zolee145
    #160
    Na sajnálhatod.:)
    Ismét Milwaukee, bár most nem nyertem, csak egy 6-ik hely jött össze, de asszem az eddigi legjobb ARCA futamom volt! Amikor elindultam a szerverre már csak 50mp volt a kvaliból, szóval mire beléptem vége is lett...utolsó hely. Ez jelen esetben a 20-ik pozíciót jelentette.
    Normál gumikopás, normál üzemanyag fogyás, 80 kör, 20 versenyző.:)
    Az elején persze volt még 4wide is, igaz azt csak néztem hátulról.
    Talán egy versenyző volt aki nem túl korrektül védte a pozícióját, de végülis őt is sikerült csőbe húzni.:)
    Még az elején megcsúszott valaki és nekem jött, így a pitelésnél javítás is volt, szóval az addig megszerzett 6-7-ik helyemnek (azt hagyjuk, hogy én piteltem utoljára, így vezettem vagy 2-3 kört) annyi lett, visszacsúsztam vagy 3-at, de sikerült megint feljönni. Az eleje viszont már messze volt. Aki a pitelésig mögöttem jött (ő rajtolt a 19-ik helyről) az végülis 4-ik lett. Talán ha nem állok plusz 5-6 mp-et a pitben a javítás miatt akkor én vagyok a 4-ik.:))

    A gép bírta a 20 autót, igaz, hogy amikor a végén kiléptem megfagyott. Meg is ilyedtem, hogy annyi a replaynek, de az megvan.:)
    Visszanéztem. Így 20 autóval már egészen hasonlít egy igazi futamhoz. Képzelem mekkora móka lehet harmincvalamennyi emberrel egy DMP futam.:)
  • B Lori
    #159
    Hát én ma nemhiszem hogy tudok jonni,ha valami akkor majd MSN-en.
  • zolee145
    #158
    Este meccs után nézhetnénk valami szervert. A N'wide úgysem kezdődik 3 előtt..ha jól számoltam.:)
  • zolee145
    #157
    Mostanában eljutottam odáig, hogy igazán azokra figyelek a verseny alatt akik csak kicsivel gyorsabbak nálam az időmérőn.
    Persze mindez csak akkor igaz, ha van minimum 30 kör.
    100% versenytáv mellett meg mégjobban kijönne, hogy ki mennyire használja a gumit.

    Mentem mégegyet ugyancsak Milwaukee-ben, de most nem nyomtam kvalit. Utolsó helyről is nyertem, igaz mások ellen, mint a korábbi futamon. Amikor feljöttem a második helyre még volt vagy 15 kör, és 3 mp-cel vezetett az első. Eleinte lassan közeledtem, viszont utána egyre jobban. Gondolom látta a srác, hogy közeledek, megpróbálta kicsit jobban eröltetni, és annál jobban fogyott a gumi. A végén nyertem több mint 5mp-cel.:)) Aztán írta is, hogy elfogyott a jobb első gumija, én meg beírtam a DOT-ban megfogalmazott nagy igazságot, miszerint a gumi nyeri a versenyt.:D
  • B Lori
    #156
    http://forum.racesimcentral.com/showthread.php?t=322037
    Itt is pont errol van szó és úgy látszik az eddig tapasztaltak se véletlenek voltak hogy az ilyen extra gyors koroket produkálók pár kor után mennek a levesbe :))
  • zolee145
    #155
    Most jövök Milwaukee-ból.:) Először is rájöttem, hogy nem kell arra várni, hogy legyen egy olyan szerver ahol jó a pálya, és vannak ellenfelek is. Bementem egy 0 emberes szerverre, és a futamra lettünk 8-an.:)
    Ezek szerint mindenki csak nézelődik, és ha lát egy jó szervert belép... vagyis senki sem szeret elsőnek belépni valahova.

    A másik ami érdekes volt az a futam. Megszereztem a pole-t, de páran később jöttek, és azok közül ketten jobb időt mentek nálam a warm up-on.
    Aztán a 30 körös futam kb 3-ik körében a leggyorsabb már ott is volt mögöttem, és meg is előzött 1 kanyaron belül, majd jött a másik és szintén megelőzött. Majd csatáztak pár körön át, aztán utolértem őket.
    Sőt, meg is előztem. Láthatóan gondjaik voltak a gumival.
    Aztán az egyik kilépett a játékból, majd úgy a 20-ik kör környékén a másik gratulált nekem, és kilépett, ekkor már vezettem előtte vagy 5 mp-cel.
    Meg is nyertem a futamot 12mp-cel a második előtt.

    A tanulság, hogy itt szerencsére nem elég egy körön jónak lenni, többet ér, ha folyamatosan gyors az ember, még akkor is, ah nem a leggyorsabb.:)
  • zolee145
    #154
    Felnéztem, de 2 olyan szerver volt ahova bemehettem, az egyiken még 2 óra volt a practice, a másikon meg fél óra, de azt sem tudtam kivárni... kicsit hosszú volt a csütörtök és majdnem leestem a székről, úgyhogy inkább szunyáltam egyet.:)
  • B Lori
    #153
    Akkor majd legkozelebb :)
  • zolee145
    #152
    Most, de nem tudom meddig, lehet csak pár kör.:)
  • B Lori
    #151
    Ezt úgy kérdezed mint ha sokan lennénk :D

    Lehet én is,ha jovok MSN-en leszek,jó lenne ha te is,kb. mikortól és meddig?
  • zolee145
    #150
    Este szétnézek a szervereken...még valaki?:)
  • B Lori
    #149
    Hát ez neki is szórakozás és azért valamennyi szabadideje van,gondolom azért is van hétfon este mert akkor ér rá legjobban.
  • zolee145
    #148
    Tehát nem jön el európába, hogy innen csatlakozzon egy szerverhez éjjel?

    Gondoltam amúgy, csak mondom annyi mindent csinál, hogy nem sok ideje marad.:)
  • B Lori
    #147
    Neki ez a verseny nem hajnalban van :D
  • B Lori
    #146
    Lehet hogy a Kansas fixed-et o csinálta :)
  • zolee145
    #145
    Ez nagyon jó:

    "Jr. is now 3 of 4 in the last two weeks of racing. He won at Nashville in DMP Pro Series, won at Michigan in the Nascar Sprint Cup race, and lookout, he's grabbed a third win here tonight in the DMP Pro Series at Kansas."

    Nem semmi. Nem elég neki, hogy élőben versenyezhet, sőt csapata van, még online is nyomja. Mikor alszik?:D
  • zolee145
    #144
    Attól még Junior csinálhatna nekünk setupot.:)
  • B Lori
    #143
    Állítólag a DMP fixet használ :)
  • zolee145
    #142
    Oké, de mikor lehet letölteni a setupját?:)

    Mellesleg megfigyeltem már a Junior setupnál, hogy meglehet, hogy van nálam gyorsabb online (sőt, biztos), de kb 25-30 kör alatt kijönnek a dolgok, vagyis ha valaki sokkal gyorsabb annak elfogy a gumija.
    Baromi jó setup...mondjuk nem meglepő. Ráadásul verseny setup, szóval nem egykörös.
    Persze lehet, hogy lehet ezzel is pole-os időt futni, csak én vagyok láma, de a futamon nagyon jó.
  • B Lori
    #141
    Dale Jr. nyert Kansas-be is,Zoli valahogy be kell kerulnod a DMP-be mert nincs ellenfel :D
  • B Lori
    #140
    Kipróbáltam,mukodik :))
  • zolee145
    #139
    Legalább nem kell keresgélni a neten.:)
  • B Lori
    #138
    http://arcasimracing.com/update.html

    Úgy látszik a továbbiakban ezen keresztul lehet csak leszedni az újításokat.
  • zolee145
    #137
    Tényleg kellett, köszi.:)
  • B Lori
    #136
    Izé,mondtam már hogy orulnék ha Montoya a JGR-hez menne?
  • zolee145
    #135
    Gondolom az neked azért annyira nem fájna, már csak a #18-as miatt sem.
    De amúgy kabbe.
  • B Lori
    #134
    Én csak ma szedem le mert nem volt kedven már szarakodni vele :)
    Ha nem tolti be az USA Speedwayt akkor erre szukséged lesz
    http://forum.racesimcentral.com/showthread.php?t=321805