573
ARCA Sim Racing 2008 (rFactor) Simulator
  • zolee145
    #333
    nyertem tegnap:) megtanultam pitelni, nagyon fasza. Az elsőnél egyszerre áltunk ki a másodikkal, aztán meg én egy körrel korábban, mindig elé jöttem vissza. Ja, és végig szinte hiba nélkül mentem, legtöbbször 41 alatt+a leggyorsabb kör is meg lett, a 18-ikban, 1.40.3xx.
    Amúgy nézegettem a replayt egészen korrektül megyek, szinte nincs is vágás, csak ha esetleg elcseszem a sikánt, akkor a második kerékvetőn átmegyek. Célegyenes után szinte minden körben centire ugyanott megyek. Abban a kombinációban, avgyis az első szektorban a 38-39 -es időket menőkkel is egálban vagyok, sőt, inkább jobb. A hajtűben vagyok nagyon lassú.:(
  • B Lori
    #332
    http://forum.racesimcentral.com/showthread.php?t=326160
  • B Lori
    #331
    Végre sikerult bemenni 1:41 alá,kicsit állítottam a válton meg a kormányon
  • zolee145
    #330
    Akkor nincs mese, gyakorolni kell.:))
  • B Lori
    #329
    Ahhoz még kell egypár nap,hét,hónap gyakorlás :))
  • zolee145
    #328
    Ha ez megy stabilan 50-60 körön keresztül akkor minden okés.:)
  • B Lori
    #327
    Hát nagy nehezen sikerult egy 1:41.1-et menni
  • zolee145
    #326
    Ha tényleg azon kínlódsz, hogy 39 alá menj követelem, hogy azonnal töröld a setupot a gépedről!:D Amúgy mennyi a legjobbad?
  • B Lori
    #325
    Szép látvány :))

    Semmi baj csak kínlódok mert nem tudok 1:39 alá menni
  • zolee145
    #324
    Montreal - rajt

    Dehogy is. Csak nem gondolod, hogy elküldöm a setupomat? Csináltam direkt egy Lori edition-t, a legjobbam 2.50.4xx vele.:D Gondoltam neked az jó lesz.:D
    Amúgy persze hogy azt küldtem el.:) Nem nézted a replay-t? Ha úgy megy vele az ember akkor olyan időt lehet vele menni.
    Mi a baj? Fék, kigyorsítás? melyik része nem okés a setuppal?
  • B Lori
    #323
    Ezt jó tudni,mondjuk én még pit kiállásig nem jutottam egyelore a setupoddal kuzdok ,bitos azt kuldted amivel te is mész?
  • zolee145
    #322
    Volt most is szerver. Montreal. 28-an voltunk, 6-ik helyről indultam és 4-ik lettem. Volt egy áthajtásos büntim is, pit sebeség túllépés miatt.:D
    Nemám elkezdi az ember taposni a pace car után...majdnem a pályán vagy amikor vége apitnek, addig 45. Mostmár ezt is tudom.:) De jó volt, és rajtbaleset sem volt, legalábbis ahol én voltam nem nagyon. majd megnézem a replay-t.
  • zolee145
    #321
    Gyere mesire, aztán keresünk valami Montreal szervert...gondolom nem sok van, most, hogy megjelent.:D
  • B Lori
    #320
    Az a helyzet hogy én még nem nem mentem rajta de biztos lesz valami setup :)
  • zolee145
    #319
    Jött, esett, villámlott, dörgött, elment. Újra itt vagyok.:)
    Van már Montreál setup? Csináltam egyet hirtelen kb 5-6 kör teszteléssel, de az nem biztos, hogy olyan nagyon hűdejó. Eső lesz?:D
  • B Lori
    #318
    Pont jókor jott mert az eddigi tapasztalataim alapján péntek az a nap amikor jókat lehet versenyezni,a héten nézegettem ejfél korul van 1 szerver 7-8 emberrel de az is RP-s.
  • zolee145
    #317
    Jó ötlet, már töltöm.:) Feltéve ha nem cseszik ki velem a vihar...:(
  • B Lori
    #316
    http://forum.racesimcentral.com/showthread.php?t=325610

    Akkor ma este Montreal :))
  • zolee145
    #315
    Naja. Az előbb volt egy Pocono, 12 ember. Aztán valamelyik megnézte, hogy 50 kör, teljes zászlószabály, és kilépett. Majd sorba még vagy hatan. Na mondom akkor nekem is vacsora, aztán futam, amddig el nem álmosodom.:)
  • B Lori
    #314
    Zárt van tobb is de az rajtunk nem segítt :))
  • zolee145
    #313
    Van most pár szerver, nagy része zárt. Kanadát tesztelik ezerrel.:)
    Na majd még benézek a futamig párszor, hátha többen lesznek. Ha más nem akkor jövő héten letesztelem mit tud online sok emberrel a gépem.:D
  • B Lori
    #312
    Zold 20:15-kor lesz és mivel Pocono valószinu elég hosszú verseny lesz,ilyenkor meg nagyon kevés az ember,most néztem,csak 1 szerver volt az is Talladega.
  • zolee145
    #311
    Mikor lesz ma a futam? Előtte vagy utána mehetnénk egyet onlájn.:)
    Tegnap nem versenyeztem...mentem aludni, két nap után nem ártott. Szerintem nem értem el az ágyig amikor már aludtam.:D
  • B Lori
    #310
    Remek,akkor ma ki is próbálhatjuk,de elotte Nationwide verseny nézek :))
  • zolee145
    #309
    Kiléptem a játékból, majd megírtam az előző hsz-t, aztán megnéztem, jelenleg 45 fokos a proci. Én többnek érzem a szobában a hőmérsékletet.:D Eddig tetszik.:)
  • zolee145
    #308
    Fent van.:) DX9-ben, minden fullon vagy maxon (ahogy az adott sorban kiírja) Milwaukee-ban 40 látható ellenfél mellett szépen mindenfajta lassulás nélkül szalad a játék.:) A betöltési idő ezen körülmények közt annyi, mint korábban egy egyautós tesztnél.:D
    Nagyon fasza!

    Amúgy felraktam az új updater-t, le is szedte vagy fél óra alatt a 1128c-t, majd megnézem online is.
    Amúgy mindentől függetlenül majd online versenyzésre pár dolgot visszaveszek full-ról, nehogy baj legyen, bár ezek után nem hiszem, hogy lehetne.:)
  • zolee145
    #307
    Lassanként majd feltelepítem újra az ARCA-t. Most lett kész a gép. Mire minden cuccot felrakok szerintem lemegy a nap.:)
  • B Lori
    #306
    http://forum.racesimcentral.com/showthread.php?t=325180

    Nálam mukodik,tehát letolteni az uj update exe-t és kidobni a régi dolgokat (ARCA UPDATE.exe,ARCA UPDATE.dat) mivel az újnak más a neve így nem írja felul.
    Új pálya nincs benne csak javítások,ha jól értelmeztem ezzel az uj update-el pályák kulon is meg fognak jelenni nem csak patch formájában.
  • zolee145
    #305
    Ha emberi időben vannak a futamok tényleg jelentkezhetnénk.:)
    Mindjárt átfutom a honlapjukat.
  • B Lori
    #304
    http://forum.racesimcentral.com/showthread.php?p=3853005#post3853005
    Ez kellene nekunk :)
  • zolee145
    #303
    Minimum grafon valami porszerű izé van...szóval amolyan jelzés értékű a dolog.:)
  • B Lori
    #302
    Nálad nincs por? Amúgy egyáltalán nem zavar a látásban,csak a kerék veri fel egy kicsit hiszen ez kemény agyag nem olyan mint a Dakar :D
  • zolee145
    #301
    Van por rendesen? Vagy valamit csinálnak a pályával, hogy azért a második helyen autózó is lásson valamit?:)
  • B Lori
    #300
    Néztem az ismétléseket,ez a lóversenypálya kurva jól néz ki a kozvetítésben is a mozgó kamerával :))
  • zolee145
    #299
    Az nagyon késői időpont.:) Ma valami onlájn? Mondjuk még csak 20 alatti szerver játszik, hétfőn jön a gép, talán kedden összerakjuk.:))
  • B Lori
    #298
    soooooon :D
  • zolee145
    #297
    Oké, de mikor???:D
  • B Lori
    #296
    http://www.arcasimcentral.com/files/video/ARCA_Montreal2.avi

    Ez már nem AI,kár hogy csak kulso kamerás felvétel de azért ebbol is látszik hogy jó lesz ez :))
  • MaSzKa
    #295
    :D
  • zolee145
    #294
    Lehet, hogy ez is olyan lesz mint az ST, csak az igazán kitartóak vagy a program telepítés után lévő kezdők mennek rajta. Nem baj, legalább szép lassan letisztul a kép, és talán azok maradnak akikkel lehet szép tiszta meccseket vívni.
    Amúgy ha az rF Sprint modjából indulok ki nagyon nem tudják majd elrontani, pedig ott a program fizikájával nem hiszem hogy foglalkoztak, és mégis úgy vezethető ahogyan azt a belső kamerás felvételeken látni lehet.