573
ARCA Sim Racing 2008 (rFactor) Simulator
  • B Lori
    #253
    De itt csatlakoznod kell ventrilo szerverre mikrofonnal tehát beszélni kell veluk szóval ez nem nekem való :)
  • zolee145
    #252
    Jah. Minden tőlem telhetőt megtettem.:)) Jó meccs volt, az ilyenekért éri meg játszani.:)
  • B Lori
    #251
    Igen,o nyert de most legalább szoros csata volt,Johnson elkúrta hogy kivulre engedte,persze háború után mindenki generál :D
  • B Lori
    #250
    Amúgy megnéztem az ismétlést,hát nagyon egyformán mentunk,orom volt nézni,ha nincsenek az elozések másokkal akkor nem is nagyon tudtuk volna egymást elozni,ott a végén sikerul bejonnod belulre de kicsit elment a hátulja és az elég is volt,biztos széttapostatd a tojást :D
  • zolee145
    #249
    De, lehet.:) Amúgy írtam mesin...bakker, elkezdtem nézni a visszajátszást, és ma délelőtt néztem végig, mert bealudtam. Pedig jót meccseltünk.:)))
    De úgy látom semmiről nem maradtam le, megint a fákin Kyle nyert.:)
  • B Lori
    #248
    Jaaa,ezt ismerem,innen toltotem a spottert,a tegnapi USA nem itt volt?
  • zolee145
    #247
    Nem. Olyannyira nem, hogy már a nyílt szerverén is voltunk.:)

    http://bridgecityracing.com/

    Legalábbis a Racesim Centralon úgy hírdetik, hogy free.:)
  • B Lori
    #246
    Ez a ingyenes liga titkos? :D
  • B Lori
    #245
    Én se látom azért van mégegyszer :))

    Igen,kulon festést csak ilyen ligában lehetne alkalmazni ahol mindenki letoltené,amúgy ez a szisztéma hogy csak a benne lévo autókat használhatod nyilvános szervereken szerintem jobb mint ha lila meg kék autókat látnál
  • zolee145
    #244
    A 242-ben semmit nem látok, de azt tudom, hogy kié a #42.:)) Jó lenne, ha ez elérhető lenne a játékban is, úgy értve bemehetnék szreverre, és nem tenne ki. Így csak az eredeti festésekkel mehetek.
    Amúgy találtam online ligát, ingyeneset. Asszem gépfejlesztési projekt ON. De még nem tudom hogyan.:D
  • B Lori
    #243
    Akkor így,gondolom kitalálod ki megy vele :))
  • B Lori
    #242
  • zolee145
    #241
    Szinte egész nap fent vagyok mesin.:)
  • B Lori
    #240
    Ma azért szeretnék menni,ha vagy akkor legyél MSN-en,találtam egy új spottert azt is ki akarom próbálni,persze ez nem olyan mint neked van, csak az eredeti javítva :)
  • zolee145
    #239
    Amúgy kéne egy új gép...a replayhez vissza kellett venni a pályából is...:D
  • zolee145
    #238
    Épp most jövök Talladegából. 18-an indúltunk, 5-ik lettem. Az elején volt pár nagyon jó csata, de 12 kör volt, így mindenki türelmetlenkedett.:) Az mondjuk másik kérdés, hogy elég volt pár körön keresztül is menni a packban.:D Persze ez egy összezsokott társasággal biztosan nagyobb élmény, de így sem volt rossz.



  • B Lori
    #237
    Igen,múltkor Milwaukee meg most az USA is jó volt de idoigényes,ezen segíthet majd egy új gép mert akkor csúcsidobe is mehetunk,nem kell tartani a nagy létszámtól :)
  • zolee145
    #236
    Senki sem mondta, hogy nincs jobb egy nyilvános szervernél, de néha ki lehet fogni jó meccset, és akkor máris megérte.:)
  • B Lori
    #235
    Az NR-be én se,csatlakozom megyek oszt annyi,ilyen tempóval talán 7-8 év után itt is menni fog :D
    Ezeken a nyilvános szervereken a motiváció is gond,pár kor után a fele eltunik mert hibázott vagy 2 tizeddel lassabb mint a másik így ha nem tudod tartani az elmezonnyel a tempót akkor nincs kivel versenyezni :(
  • zolee145
    #234
    Ilyeneken nem gondolkodom. Megyek aztán annyi.:D
  • B Lori
    #233
    Tegnap még a Nationwide versenyt se néztem,mondjuk az eredményt látva jobb is :DD
  • B Lori
    #232
    Sajna eddig is csak 2 este volt versenyzésre,kedd már nincs de azt az idot meg az AI tesztelésre használom,szóval az ARCA egyelore így is túlóra,ráadásul nagyon idoigényes,míg egy saját bajnokságban meg van hogy mikor és milyen pályán megyunk addig itt egy 50%-os verseny ideje azzal megy el hogy szervert keresel.Az NR-el egyszeru a helyzet mivel már mindent ismerek tehát nem kell gyakorlás elég a kezdés elott csatlakozni és mehet a verseny,itt meg még mindig azon is erosen gondolkodnom kell hogy ha megyek a pitbe hogyan kell beállítani hogy mit csináljanak :D
  • zolee145
    #231
    Mint valami elfásult nyavajgós feleség.

    Volt tegnap egy Dega, de miután az ére álltam megpöcköltek. A startvonalnál van egy ugrás a sárga vonalban, én jöttem volna befelé ahogy a pálya adja, de a mögöttem lévő ezt nem vette figyelembe. Kicsit elment jobbra az autó, ellenkormány, és be balra a falhoz.:D

    Pocono mégjobb. 12-ről (utolsó hely) jöttem felfelé veszedelmesen. Beintették a fehéret, akkor mentem el a célegyenesben az első mellett. Aztán 1-es kanyar, kicsit megcsúsztam, ellenkormány, és a jobb hátuljának ment neki a második, vagy mondhatjuk, hogy én csúsztam rá, egyből fal, és letérdelt a kocsi. Pont szemből mentem, és a két első kerék megnyekkent. Körbe sem értem.:))

    Az utóbbi mondjuk az én hibám volt, de a felkapaszkodás már megérte, az jó volt.:)
  • B Lori
    #230
    Ma eléggé fárasztó napom volt,inkább holnap :)
  • zolee145
    #229
    Lesz ma valami onlájn móka?:)
  • B Lori
    #228
    Valamennyire már megye de tobb ido kellene gyakorlásra,úgy nehéz belejonni ha betoppanunk egy szerverre,ráadásul egybol verseny,szerencsére ismerem pályákat tehát csak tokéletesíteni kell,foleg az egyenletes teljesítményt,hogyan spórolni a gumit, megtapasztalni hogy ha valamit állítasz milyen kovetkezménye lesz stb.
  • zolee145
    #227
    NR Pocono, asszem 5 vagy 6 próbálkozás kellett az első teljes körhöz.:D

    Megy már a fékezés? Vagy nem akarod keverni a dolgokat?
  • B Lori
    #226
    Én meg az NR-el az NH pályán csak az 5-ik próbálkozásra tudtam valahogy korbemenni,berongyoltam a kanyarba mint Milwaukee-be :DD
  • zolee145
    #225
    A pólóból ítélve ez még a Williams-es korszak, és az EA F1 Challenge, aminek a borítóján is rajta van. Muszájból ment pár kört.:)

    Az előbb mentem egy 1 perc körüli időt Poconoban. Gyanús lett. A fékem kicsit vacakol, szarkszik a poti. Kicsit megfújkáltam, meg rányomtam a fékre 1% holtjátékot és máris mentem 53,2-t.:D Hiába, annyira gyors vagyok, hogy automatán is megy a fék, nehogy kiszaladjak a világból.
    Asszem így 1 év után eljött a nagytakarítás ideje. Mellesleg a fújkálás után már eleve jobb volt, nem rezgett annyira a fék, sőt, csak néha.
    Mondjuk azt nem tudom, hogy a kosz miként jut oda, hogy ezt befolyásolja, és a fújkálással hogyan tűnik el?:D
  • B Lori
    #224
    Így már értheto miért nem nyer :D
    Szólhatnál neki hogy EA helyett az ARCA-val nyomja :))
  • B Lori
    #223
    Mint ahogy a fórumon látható egy aktív virtuális versenyzo,a festésekbol látszik hogy az ARCA-val foglakozik és nem akkora név hogy valaki kamuból használja :))
  • zolee145
    #222
    Nem tudom, hogy az igazi-e, de az biztos, hogy az utolsó helyről lett harmadik, és végignéztem a teljes versenyét, nagyon tisztán vezetett. Engem 1 kör alatt előzött meg, de közben egy pillanatra sem csúszott le a belső ívről, pedig próbálkoztam kívülről tartani.
    Persze van ilyen játékos is, aki így tud menni, de most úgy tekintem, hogy az igazi Hamlinnel versenyeztem.:)
  • zolee145
    #221
    Na ez nagyon jó!:) Tetszik, hogy néha igazi versenyzők is előfordulhatnak a szervereken. Csak fussak össze Juniorral, egyrészt lenyomom, de csúnyán, másrészt meg elkérem az összes létező setupját.
  • B Lori
    #220
    http://www.rubbins-racin.com/forum/viewtopic.php?t=51422
  • B Lori
    #219
    Hát az 100% hogy nem Edwards volt :D
    Viszont ez a Hamlin nagy valószinuséggel az igazi,ez az oldal az ové,most autókat is festeget az ARCA-hoz,megnézheted a fórumon.
    http://www.rubbins-racin.com/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=438
  • zolee145
    #218
    Ez okés, de miért van itt a link? Volt egy Kevin Hamlin-ünk a futamon, de ugye volt már Carl Edwards is...igaz Hamlin kicsivel kevesebbet beszélt, és kicsivel gyorsabban vezetett.:)
    Vagy csak annyi, hogy megy a 40-be?
  • B Lori
    #217
    Na,megnéztem a versenyt,tényleg jó volt és mindenki szépen versenyzett,így visszanézve én se voltam annyira rossz,csak ugye a sok hiba és a kigyorsításoknál is,egypárszor sikerult megcsúsznom :D
    Ja és még valami :))
    http://www.kevinhamlin.com/
  • zolee145
    #216
    Ezért írtam, hogy önmagában a jó köridő csak egy 10-20 körös versenyen számít, viszont egy stabil 30 körüli tempó jól jöhet a futamon, persze úgy, hogy nem gyilkolod meg a gumit.:)
    Mondjuk az évek alatt berögződött mozdulatokat nehéz elhagyni. Nekem annyiból volt szerencsém, hogy nem sokat mentem uk-val, ráadásul ez természetesebbnek hat nekem, így jobban ráéreztem.
  • B Lori
    #215
    Engem a korido nem idegesítt mert mindig lesznek nálam jobbak,foleg ha nem fix a setup,a gond az hogy nem tudok stabil egyforma koroket menni,az NR stílus annyira bennem van hogy minden mozdulat de foleg a fékezés eros koncentrációt igényel,szóval rengeteg gyakorlás kellene és kozben nem használni az NR-t UK settel.
  • zolee145
    #214
    Rendszeresen idegesítettem magam rajta, hogy hogy nem tudok 30 alatti időt menni. Igaz akkoriban 1-2 ember ment olyat, tegnap meg láttad, a mezőny első felében benne sem vagy 30-on kívüli idővel.
    Ugyanakkor szerintem 29 alá senki nem megy be. 29,5 is necces, és mint tudjuk az utolsó 1-2 tizedet nehéz megtalálni a pályán, ráadásul mindez semmit nem ér már a versenyen, pláne ha nem 10-20 kör, hanem több.