• Blum
    #5911
    Udv!

    Annak ellenere,hogy mar nem foglalkozok se a Zmoddal se az ETS sorozattal,sajnos en is eszrevettem,hogy nagyon bezarkozott lett mindenki es a segitokeszseg mar kihalt az ottani forumozok tobbsegebol. Valamilyen szinten megtudom oket erteni,hiszen egy ilyen nyilt forumon nagyon megkell valogatni,hogy kinek segit az ember egy ekkora munkaban. Annak idejen GTS kapcsan en is poruljartam parszor.

    A masik fele a dolognak,hogy egy ido utan (esetedben pl. MOST) rajon az ember hogy mashogy nem megy...meg-kell-tanulni. Csak fenek kell hozza. Amikor en nekilattam megtanulni a szakmat akkor pontosan ilyen indittatasbol kezdtem el harcolni a Zmoddal,a DXT BMP-vel,a Photoshoppal,HexEditorral es tarsaival. Valo igaz,hogy volt segitseg boven de kizartnak tartom,hogy megfelelo szorgalommal,alazattal,hozzaallassal nem lehet mindezt teljesen egyedul megtanulni,kitapasztalni.

    Azert ha van barmi kerdesed akkor nyugodtan feleteheted oket itt is,az oreg rokak es jomagam igyekszunk segiteni,kezzel-labbal elmagyarazni a dologokat,bar legtobb esetben ETS2 kapcsan tehetetlenek vagyunk.