Viccek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
\"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, és közben elfelejt élni - ezt jól vésd az eszedbe.\" Nem a képességeink mutatják meg, kik vagyunk. Hanem a döntéseink.
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
- De ezzel saját magad lejáratását folytatod, ezt nem érted meg? Magadat égeted tovább. Ami a legszomorúbb hogy magyar színekben. Tapló. - nem is szines a nevem
Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.
A flipflop és a visszhang összehasonlítása: flipflop: eszem-iszom-eszem-iszom-eszem-iszom-eszem-iszom visszhang: eszem-iszom-iszom-iszom-iszom-iszom-iszom-iszom
\"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, és közben elfelejt élni - ezt jól vésd az eszedbe.\" Nem a képességeink mutatják meg, kik vagyunk. Hanem a döntéseink.
az ifjú feleség
panaszkodik az anyjának:
- Mama, megvolt
az
elsõ komoly veszekedés
köztünk a Józsival!
- Nem baj, kislányom,
ilyesmi minden házasságban elõfordul.
- Jó, jó, de mit
csináljak a hullával?
így megfelel?
Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
hogy hogy telik az idõ a munkahelyen.
Megnézem az órám: 9:30. Megnézem egy
fél óra múlva: 9:35.
A róka és a holló meséje arról szól, hogy a húsevõ
róka és a rovarevõ
holló veszekednek egy tejterméken, amit mind a ketten
utálnak.
Ahhoz, hogy boldogok legyünk egy férfival, sok megértés és
kevéske
szeretet kell. Ahhoz, hogy boldogok legyünk egy nõvel, sok
szeretet
kell és az, hogy meg se próbáljuk megérteni õt.
Észrevetted
már, hogy amikor a közlekedési lámpa zöldre vált,
automatikusan bekapcsolja
a mögötted álló dudáját?
Tegnap este láttam a tévében egy szájvíz
reklámot. Az illetõ szer az
összes baktériumot megöli a szájban. De kinek van
arra
szüksége, hogy a szája tele legyen döglött baktériumokkal?
A
legbiztosabb jele annak, hogy létezik intelligens élet a Földön
kívül az az,
hogy még nem próbáltak kapcsolatba lépni velünk.
Lehetsz mérges, mert a
rózsák közt tüskék vannak, vagy
lehetsz boldog, hogy a tüskék közt rózsák
vannak.
Az áram alatt lévõ alkatrész ugyanúgy néz ki, mint
amelyik
nincs áram alatt, csak más a fogása!
Azok a nõk, akik úgy
gondolják, hogy a férfiakat a hasukon
keresztül lehet megfogni, egy jó
arasznyit tévednek!
A pesszimista olyan ember, akinek mindig igaza van,
de sosincs
öröme benne.
A hisztéria alattomos betegség! A nõ kapja meg
és a férfi hal bele!
Kérjük a reggel késve érkezõket a folyosó jobb
oldalán
haladni, nehogy összeütközzenek a délutáni korán távozók bal
oldali
sorával.
Mit szerethettek a nõk a férfiakban, mielõtt
feltalálták a pénzt?
Tudósok felfedezése szerint egy bizonyos ételféleség
elfogyasztása
90%-kal csökkenti a nõk szexuális étvágyát. Ez pedig az
esküvõi torta.
Ha meg akarsz gazdagodni, írj egy könyvet "Hogyan
gazdagodjunk meg?"
címmel.
Tesco: Tudományosan Elcseszett Selejt
Cuccok Osztogatása
A fiúk olyanok, mint a csoki - édesek, és nagy hasat
csinálnak.
- Hagyjuk - mondja a férfi -, sose tudjuk betuszkolni.
- Be????????
GTA V (*.*)
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
Nemrossz😄
Ha látsz egyszer egy gyönyörű nőt csodaszép ragyogó szemekkel, először győződj meg róla, nem-e a nap süt át a fején.!
Egy autó veszettül cikázik az úton. A rendõr nagy nehezen megállítja. Kiszáll belõle egy szõke nõ.
- Mit mûvel maga, hogy lehet így vezetni?
- Nem tehetek róla, hirtelen elémugrott egy fenyõfa, kikerültem balról, erre jobbról is odatermett egy, azt is ki kellett kerülnöm...
- Asszonyom, szerintem inkább vegye le azt az illatosítót...
"Papa elmegy a doktorhoz a felesége leleteiért. Azt mondja neki a doktor:
- Van egy kis probléma, mert elkevertük a felesége leleteit, és nem
tudjuk, hogy AIDS-es vagy Alzheimer-kóros. De van egy tanácsunk:
vigye ki Gödöllõre, hagyja ott, és ha hazatalál, akkor NE dugja meg
Isten szeret tégedet, az egyház meg a pénzedet. -- Oi! -- 'Ember küzdj és bízva bízzál!' ..de ha nem megy, legalább engem hagyjál!
Az életben háromféle ember létezik, aki tud számolni és aki nem. www.evanescence.com
1. A sör mindig nedves. A puncinál ehhez fáradni kell.
Egy pont a SÖRNEK
2. A meleg sör íze borzalmas.
Egy pont a PUNCINAK
3. De a hideg sör fenséges!
Egy pont a SÖRNEK
4. Ha belenyalsz a sörödbe és szõrszál megy a fogad közé, könnyen elhányhatod magad.
Egy pont a PUNCINAK
5. Ha sörtõl bûzösen mész haza, a feleséged a plafonon lesz, jelenetet rendez, nem enged be, stb. Ha punciszagúan mész haza, a plafonon lesz, nem enged be, akár még el is hagy. Nézõpont és egyéni megítélés kérdése, legyen
DÖNTETLEN.
6. Tíz sör egy este és nem tudsz hazavezetni. Tíz punci egy este és nem is akarsz.
Egy pont a PUNCINAK
7. Ha nyilvánosan sok sört teszel magadévá, megvetnek. Ha akár csak egy puncit is magadévá teszel nyilvánosan, legenda leszel.
Egy pont a PUNCINAK
8. Általában nem traktálják az embert öreg sörrel.
Egy pont a SÖRNEK
9. Lehúzni a cimkét a sörökrõl unalmas. Bugyikat lehúzkodni jó móka.
Egy pont a PUNCINAK
10. A legtöbb országban a sört megadóztatják.
Egy pont a PUNCINAK
11. Ha iszol egy második sört, attól az elsõ még nem borul ki.
Egy pont a SÖRNEK
12. Mindig tudhatod, hogy te nyitottad ki elsõnek.
Egy pont a SÖRNEK
13. A söriváshoz nem kell búvárruha.
Egy pont a SÖRNEK
14. Mindig pontosan tudod, a söröd mennyibe fog kerülni. Amúgy is, a sör olcsóbb.
Egy pont a SÖRNEK
15. A sörnek nincs anyja.
Egy pont a SÖRNEK
16. A sör nem várja el, hogy fél óráig ölelgesd miután megittad. A sört mindig könnyû ledönteni.
Egy pont a SÖRNEK
17. Több sör együtt sem beszél hülyeséget.
Egy pont a SÖRNEK
VÉGEREDMÉNY: SÖR-PUNCI 10-6
A sör simán gyõzött!
Ui. Ha nõ vagy, és most dühösnek, megalázottnak, lealacsonyítottnak érzed magad, jusson eszedbe, hogy a sörnek nincsenek ilyen érzelmei, legalábbis nem fejezi ki õket, szóval még egy plusz pont a SÖRNEK!
http://www.freetvmaci.info/
\"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, és közben elfelejt élni - ezt jól vésd az eszedbe.\" Nem a képességeink mutatják meg, kik vagyunk. Hanem a döntéseink.
\"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, és közben elfelejt élni - ezt jól vésd az eszedbe.\" Nem a képességeink mutatják meg, kik vagyunk. Hanem a döntéseink.
(burkoltan ja)
\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"
\"When no one else will fuck you, I\'m always there.\" - Life
1. Ha elöl kopaszodsz, növeszd a hajad a derekadig.
2. Szürke cipõhöz kizárólag fehér zoknit vegyél, mert különben nem
érvényesül a boka felett 10 centivel érõ kék nadrág.
3. Soha ne mondd be a következõ megállót, vagy ha igen, hörögj a
mikrofonba, mint Török Ádám, négy korsó sör után.
4. A megálló elõtt tíz méterrel érd el a legmagasabb sebességet, hogy a tíz méteren be tudj mutatni egy hatásos fékezést.
Ennek csak akkor van értelme, ha legalább 80 álló utas van a buszon, különben nem vagy elég vagány.
5. Ha menet közben kollégákkal beszélgetsz, egyáltalán ne lassíts a kanyarban.
6. Minél idõsebb ember fut a busz után, annál közelebb az orrához csukd be az ajtót. Ha kerekes szatyorral fut, még a nyitott ajtóval elindulást is megkockáztathatod.
7. Miközben az utcán nézed a csajokat, lehetõleg rángasd a kormányt és cöcögtesd a sûrített levegõt.
8. A garázsjáratos táblát csak annyira feltûnõen helyezd ki, hogy az utasok többsége már csak a mosóban jöjjön rá, hogy rossz buszra szállt.
Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO5210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>N.N73ME>NOKIA N82>>ZTE BLADE III.
Hogyan készítsük el a pulykát?
1. Vegyünk egy pulykát!
2. Egy pohár unicum.
3. Tegyük a pulykát a sütõbe!
4. Még két unicum.
5. Állítsuk a hõfokot 190 sütõre!
6. 3 unicum további.
7. Süssük a kapcsot be!
8. Most még tovum 4 univáb.
9. Pulykázzuk meg a zsírt!
10. Unicumot a másik palackot még.
11. Dugjunk pulykákat a hõmérumba!
12. Poharazzunk még egy unicumot az öntbe!
13. Süssük az unicumot még egy óráig!
13+1. "Gyöngyvirágos kék ibolya-a-a-a!..."
14. Pulykáljuk meg az puha unicumját!
15. Vegyük ki a pulyákot az unicumból!
16. "Édes anyám, sirhalmomra-a-a-a!..."
17. "Kiskút, kerekes kút..."
18. Szeletum a pulyák darabbal többe!
19. Pusztuljunk tásztátum
20. Palackoljunk még egy unicum vevétet!
21. "Nyílára uccásik a krocsmrasumity!..."
22. Állítsuk meg a teritumot és pulykoljunk még egy terítéket!
23 . Leterít az unipulyák, és fogyjunk el!
Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO5210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>N.N73ME>NOKIA N82>>ZTE BLADE III.
DFTBA ಠ_ಠ
Az életben háromféle ember létezik, aki tud számolni és aki nem. www.evanescence.com
mégis 5 szeretem.
ezen gondolkoztam pár percet, hogy mi is lehet ez 😄
Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.
- Nyolcvan kiló dinamit!
Az asszony nevetni kezd:
- De mit érek vele, ha a gyújtózsinór csak négy centi?
Férfi-e az, aki nem teszi jobbá a világot?
lefekvéskor a bombázó feleségének.
- Hát jó - így a nõ -, bevallom. Háromszor.
- Elmesélnéd, édesem?
- Emlékszel, mikor nem kaptunk kölcsönt a házépítéshez? A bankigazgató
felajánlotta, hogy...
- Igen, igen. Megértelek. Azért ez szép gesztus volt tõled, drágám, hogy
megmentetted a családi fészket. És aztán másodszor?
- Emlékszel, amikor beteg voltál, és nem volt elég pénzünk a mûtétre? Nos,
akkor a sebész felajánlotta, hogy...
- Ez az áldozat is csodálatos volt a részedrõl, drágám! És harmadszor?
- Hááát... Emlékszel, amikor nagykövet akartál lenni?
- Igen, Tahitiben.
- És akkor hiányzott még ezerkétszáz szavazatod...
A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"
Írta: KaiotEch | (c0mputer_maguS) | Le: 249.33 GB | Fel: 5.12 TB | Arány: 21.036 | 2009-08-31 01:14:22
Nyuszika felhívja telefonon a hentest:
- Van disznófüled?
- Van.
- Hát marhanyelved?
- Van.
- És csirkelábad?
- Az is van.
- Hát akkor rohadt ocsmány lehetsz...
Ha nem ismernél még: második nevem veszély, az első játék... Ambient Enjoy
_A:SA?DS_A?SSA_S:-s,_A.s,
De ezzel egy idôben két izmos, kopasz fiatalember is elindult felém, az egyik ugyancsak ismerôs volt a háttérképrôl, és ôk egyáltalán nem mosolyogtak. Ezek értek oda elôbb. Én védekezésképpen felemeltem a kezem, de a többire már nem emlékszem.
ADSADASDADXDDXXDA
sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE
meg fáj a seggm.'
hát itt már nembirtam, felröhögtem bazdmeg 😄😄SA_D
▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬
you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly