Viccek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ivan924
#34086
Mert reklám, semmi köze a viccek topikhoz, szóval <#banplz>

\"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, és közben elfelejt élni - ezt jól vésd az eszedbe.\" Nem a képességeink mutatják meg, kik vagyunk. Hanem a döntéseink.

#34085
Én sem...

Csirke4
#34084
Árkádos dzsungelizét. 😮 Nemértem miért van ilyen kurvaanyázás belõle. 😄
#34083
mit linkelt?

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Vaxi
#34082
édes anyád csipája

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

Petka
#34081
Ez mondjuk már tényleg vicc, amit ti csináltok...
Esetleg anyádba el is mehetsz 😊

Sadist
#34080
Úgyis a pokol legmélyebb bugyraiban fogsz elevenen égni az idõk végezetéig, te animált szardarab 😊

- De ezzel saját magad lejáratását folytatod, ezt nem érted meg? Magadat égeted tovább. Ami a legszomorúbb hogy magyar színekben. Tapló. - nem is szines a nevem

szjuca
#34078
<#hehe>

Vaxi
#34077
egyébként annyira egyszerû a dolog, hogy nem kell elolvasni azt hogy sortörés!!! és akkor máris élvezhetõ a vicc.

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

Vaxi
#34076
meg 😊

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

LSSAHPAUL
#34075
😄

Ha a támadás feltűnően jól halad, csapdába sétáltok.

#34074
Ha legközelebb rendesen tagolt viccet írsz, legalább ne szúrj be random sortöréseket 😉

A flipflop és a visszhang összehasonlítása: flipflop: eszem-iszom-eszem-iszom-eszem-iszom-eszem-iszom visszhang: eszem-iszom-iszom-iszom-iszom-iszom-iszom-iszom

ivan924
#34073
Legalább közelít az idõmértékeshez. <#hehe>

\"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, és közben elfelejt élni - ezt jól vésd az eszedbe.\" Nem a képességeink mutatják meg, kik vagyunk. Hanem a döntéseink.

kas123
#34072
Elmúltak a mézeshetek,
az ifjú feleség
panaszkodik az anyjának:
- Mama, megvolt
az
elsõ komoly veszekedés
köztünk a Józsival!
- Nem baj, kislányom,
ilyesmi minden házasságban elõfordul.
- Jó, jó, de mit
csináljak a hullával?


így megfelel?

Vaxi
#34071
ha már beszólsz, legalább írnál egy viccet utána...

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

kas123
#34070
ha már copyzod a viccet legalább leellenõriznéd a tagolódást... :/

Sir Quno Jedi
#34069
Pláne a sajtot.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#34068
Róka szereti a tejet. Tutkó.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

szjuca
#34067
Nem értem,
hogy hogy telik az idõ a munkahelyen.
Megnézem az órám: 9:30. Megnézem egy
fél óra múlva: 9:35.

A róka és a holló meséje arról szól, hogy a húsevõ
róka és a rovarevõ
holló veszekednek egy tejterméken, amit mind a ketten
utálnak.

Ahhoz, hogy boldogok legyünk egy férfival, sok megértés és
kevéske
szeretet kell. Ahhoz, hogy boldogok legyünk egy nõvel, sok
szeretet
kell és az, hogy meg se próbáljuk megérteni õt.

Észrevetted
már, hogy amikor a közlekedési lámpa zöldre vált,
automatikusan bekapcsolja
a mögötted álló dudáját?

Tegnap este láttam a tévében egy szájvíz
reklámot. Az illetõ szer az
összes baktériumot megöli a szájban. De kinek van
arra
szüksége, hogy a szája tele legyen döglött baktériumokkal?

A
legbiztosabb jele annak, hogy létezik intelligens élet a Földön
kívül az az,
hogy még nem próbáltak kapcsolatba lépni velünk.

Lehetsz mérges, mert a
rózsák közt tüskék vannak, vagy
lehetsz boldog, hogy a tüskék közt rózsák
vannak.

Az áram alatt lévõ alkatrész ugyanúgy néz ki, mint
amelyik
nincs áram alatt, csak más a fogása!

Azok a nõk, akik úgy
gondolják, hogy a férfiakat a hasukon
keresztül lehet megfogni, egy jó
arasznyit tévednek!

A pesszimista olyan ember, akinek mindig igaza van,
de sosincs
öröme benne.

A hisztéria alattomos betegség! A nõ kapja meg
és a férfi hal bele!

Kérjük a reggel késve érkezõket a folyosó jobb
oldalán
haladni, nehogy összeütközzenek a délutáni korán távozók bal
oldali
sorával.

Mit szerethettek a nõk a férfiakban, mielõtt
feltalálták a pénzt?

Tudósok felfedezése szerint egy bizonyos ételféleség
elfogyasztása
90%-kal csökkenti a nõk szexuális étvágyát. Ez pedig az
esküvõi torta.

Ha meg akarsz gazdagodni, írj egy könyvet "Hogyan
gazdagodjunk meg?"
címmel.

Tesco: Tudományosan Elcseszett Selejt
Cuccok Osztogatása

A fiúk olyanok, mint a csoki - édesek, és nagy hasat
csinálnak.

nandorb
#34066
AHAHAHAHAHAHA

\"When no one else will fuck you, I\'m always there.\" - Life

RiCSi1234
#34065
Egy férfi a szomszédját hívja segítségül az ajtóban megrekedt kanapé kiszabadításához. Húzzák, vonják, de a kanapé nem mozdul.
- Hagyjuk - mondja a férfi -, sose tudjuk betuszkolni.
- Be????????

GTA V (*.*)

Sephi
#34064
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

Vdanosss
#34063
XDDD
Nemrossz😄

Ha látsz egyszer egy gyönyörű nőt csodaszép ragyogó szemekkel, először győződj meg róla, nem-e a nap süt át a fején.!

dunga
#34062
Remélem nem voltak még...

Egy autó veszettül cikázik az úton. A rendõr nagy nehezen megállítja. Kiszáll belõle egy szõke nõ.
- Mit mûvel maga, hogy lehet így vezetni?
- Nem tehetek róla, hirtelen elémugrott egy fenyõfa, kikerültem balról, erre jobbról is odatermett egy, azt is ki kellett kerülnöm...
- Asszonyom, szerintem inkább vegye le azt az illatosítót...

"Papa elmegy a doktorhoz a felesége leleteiért. Azt mondja neki a doktor:
- Van egy kis probléma, mert elkevertük a felesége leleteit, és nem
tudjuk, hogy AIDS-es vagy Alzheimer-kóros. De van egy tanácsunk:
vigye ki Gödöllõre, hagyja ott, és ha hazatalál, akkor NE dugja meg

Isten szeret tégedet, az egyház meg a pénzedet. -- Oi! -- 'Ember küzdj és bízva bízzál!' ..de ha nem megy, legalább engem hagyjál!

barnie1990
#34061
Maradok a puncinál.

Zene nélkül mit érek én?

#34060
... 'S_ÖR-üljünk is e; SÖR-nek ! (?)

Heffi
#34059
<#wow3>

Az életben háromféle ember létezik, aki tud számolni és aki nem. www.evanescence.com

Dante73
#34058
VERSENY!

1. A sör mindig nedves. A puncinál ehhez fáradni kell.
Egy pont a SÖRNEK

2. A meleg sör íze borzalmas.
Egy pont a PUNCINAK

3. De a hideg sör fenséges!
Egy pont a SÖRNEK

4. Ha belenyalsz a sörödbe és szõrszál megy a fogad közé, könnyen elhányhatod magad.
Egy pont a PUNCINAK

5. Ha sörtõl bûzösen mész haza, a feleséged a plafonon lesz, jelenetet rendez, nem enged be, stb. Ha punciszagúan mész haza, a plafonon lesz, nem enged be, akár még el is hagy. Nézõpont és egyéni megítélés kérdése, legyen
DÖNTETLEN.

6. Tíz sör egy este és nem tudsz hazavezetni. Tíz punci egy este és nem is akarsz.
Egy pont a PUNCINAK

7. Ha nyilvánosan sok sört teszel magadévá, megvetnek. Ha akár csak egy puncit is magadévá teszel nyilvánosan, legenda leszel.
Egy pont a PUNCINAK

8. Általában nem traktálják az embert öreg sörrel.
Egy pont a SÖRNEK

9. Lehúzni a cimkét a sörökrõl unalmas. Bugyikat lehúzkodni jó móka.
Egy pont a PUNCINAK

10. A legtöbb országban a sört megadóztatják.
Egy pont a PUNCINAK

11. Ha iszol egy második sört, attól az elsõ még nem borul ki.
Egy pont a SÖRNEK

12. Mindig tudhatod, hogy te nyitottad ki elsõnek.
Egy pont a SÖRNEK

13. A söriváshoz nem kell búvárruha.
Egy pont a SÖRNEK

14. Mindig pontosan tudod, a söröd mennyibe fog kerülni. Amúgy is, a sör olcsóbb.
Egy pont a SÖRNEK

15. A sörnek nincs anyja.
Egy pont a SÖRNEK

16. A sör nem várja el, hogy fél óráig ölelgesd miután megittad. A sört mindig könnyû ledönteni.
Egy pont a SÖRNEK

17. Több sör együtt sem beszél hülyeséget.
Egy pont a SÖRNEK

VÉGEREDMÉNY: SÖR-PUNCI 10-6
A sör simán gyõzött!

Ui. Ha nõ vagy, és most dühösnek, megalázottnak, lealacsonyítottnak érzed magad, jusson eszedbe, hogy a sörnek nincsenek ilyen érzelmei, legalábbis nem fejezi ki õket, szóval még egy plusz pont a SÖRNEK!

http://www.freetvmaci.info/

ivan924
#34057
pl józanul az unipulyák az feladja a leckét... pár kör után már értelmet nyer 😊

\"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, és közben elfelejt élni - ezt jól vésd az eszedbe.\" Nem a képességeink mutatják meg, kik vagyunk. Hanem a döntéseink.

#34056
Miért, mit nem lehet azon érteni?

ivan924
#34055
Nem az a kérdés, kit érdekel. Akkor kerül be ide, ha valaki unikummal felönt a garatra. Olyankor teljesen értik a receptet és mivel olyan jó, hát újra meg újra beteszik. <#hehe>

\"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, és közben elfelejt élni - ezt jól vésd az eszedbe.\" Nem a képességeink mutatják meg, kik vagyunk. Hanem a döntéseink.

Rockynhooo
#34054
épp az ,hogy poénos egyszer. de itt már 10000szer volt <#idiota>
(burkoltan ja)

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

nandorb
#34053
demost kit erdekell a receptes konyv vicc? olyan bena

\"When no one else will fuck you, I\'m always there.\" - Life

Pipör
#34052
Buszvezetõk 8 pontja

1. Ha elöl kopaszodsz, növeszd a hajad a derekadig.
2. Szürke cipõhöz kizárólag fehér zoknit vegyél, mert különben nem
érvényesül a boka felett 10 centivel érõ kék nadrág.
3. Soha ne mondd be a következõ megállót, vagy ha igen, hörögj a
mikrofonba, mint Török Ádám, négy korsó sör után.
4. A megálló elõtt tíz méterrel érd el a legmagasabb sebességet, hogy a tíz méteren be tudj mutatni egy hatásos fékezést.
Ennek csak akkor van értelme, ha legalább 80 álló utas van a buszon, különben nem vagy elég vagány.
5. Ha menet közben kollégákkal beszélgetsz, egyáltalán ne lassíts a kanyarban.
6. Minél idõsebb ember fut a busz után, annál közelebb az orrához csukd be az ajtót. Ha kerekes szatyorral fut, még a nyitott ajtóval elindulást is megkockáztathatod.
7. Miközben az utcán nézed a csajokat, lehetõleg rángasd a kormányt és cöcögtesd a sûrített levegõt.
8. A garázsjáratos táblát csak annyira feltûnõen helyezd ki, hogy az utasok többsége már csak a mosóban jöjjön rá, hogy rossz buszra szállt.

Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO5210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>N.N73ME>NOKIA N82>>ZTE BLADE III.

Pipör
#34051
Az Unicumos pulyka receptje

Hogyan készítsük el a pulykát?

1. Vegyünk egy pulykát!
2. Egy pohár unicum.
3. Tegyük a pulykát a sütõbe!
4. Még két unicum.
5. Állítsuk a hõfokot 190 sütõre!
6. 3 unicum további.
7. Süssük a kapcsot be!
8. Most még tovum 4 univáb.
9. Pulykázzuk meg a zsírt!
10. Unicumot a másik palackot még.
11. Dugjunk pulykákat a hõmérumba!
12. Poharazzunk még egy unicumot az öntbe!
13. Süssük az unicumot még egy óráig!
13+1. "Gyöngyvirágos kék ibolya-a-a-a!..."
14. Pulykáljuk meg az puha unicumját!
15. Vegyük ki a pulyákot az unicumból!
16. "Édes anyám, sirhalmomra-a-a-a!..."
17. "Kiskút, kerekes kút..."
18. Szeletum a pulyák darabbal többe!
19. Pusztuljunk tásztátum
20. Palackoljunk még egy unicum vevétet!
21. "Nyílára uccásik a krocsmrasumity!..."
22. Állítsuk meg a teritumot és pulykoljunk még egy terítéket!
23 . Leterít az unipulyák, és fogyjunk el!

Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO5210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>N.N73ME>NOKIA N82>>ZTE BLADE III.

Kicsikiraly
#34050
igen ezeken én is, azt hittem félregépelés talán, de amikor másodszor volt azért elkezdtem gondolkozni rajta 😄

DFTBA &#3232;_&#3232;

Heffi
#34049
<#wow2><#wow3>

Az életben háromféle ember létezik, aki tud számolni és aki nem. www.evanescence.com

Zetorg
#34048
"lflejtettm"

ez a legszebb szó az egészben

Vaxi
#34047
AZTAKURVA 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

mégis 5 szeretem.
ezen gondolkoztam pár percet, hogy mi is lehet ez 😄

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

#34046
A férfi este odaáll az asszony elé! Mutogatja az izmait.
- Nyolcvan kiló dinamit!
Az asszony nevetni kezd:
- De mit érek vele, ha a gyújtózsinór csak négy centi?

Férfi-e az, aki nem teszi jobbá a világot?

Punker
#34045
Tudod, drágám, mindig is kíváncsi voltam, hányszor csaltál meg - így a férj
lefekvéskor a bombázó feleségének.
- Hát jó - így a nõ -, bevallom. Háromszor.
- Elmesélnéd, édesem?
- Emlékszel, mikor nem kaptunk kölcsönt a házépítéshez? A bankigazgató
felajánlotta, hogy...
- Igen, igen. Megértelek. Azért ez szép gesztus volt tõled, drágám, hogy
megmentetted a családi fészket. És aztán másodszor?
- Emlékszel, amikor beteg voltál, és nem volt elég pénzünk a mûtétre? Nos,
akkor a sebész felajánlotta, hogy...
- Ez az áldozat is csodálatos volt a részedrõl, drágám! És harmadszor?
- Hááát... Emlékszel, amikor nagykövet akartál lenni?
- Igen, Tahitiben.
- És akkor hiányzott még ezerkétszáz szavazatod...

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

zoliapu
#34044

Írta: KaiotEch | (c0mputer_maguS) | Le: 249.33 GB | Fel: 5.12 TB | Arány: 21.036 | 2009-08-31 01:14:22

Nyuszika felhívja telefonon a hentest:
- Van disznófüled?
- Van.
- Hát marhanyelved?
- Van.
- És csirkelábad?
- Az is van.
- Hát akkor rohadt ocsmány lehetsz...

Ha nem ismernél még: második nevem veszély, az első játék... Ambient Enjoy

#34043
"...és tökre örült hogy ha felhúzza a gyürüt akkor télleg ltünik a frodo."

_A:SA?DS_A?SSA_S:-s,_A.s,

GhostRider1
#34042
ez kurvanagy <#idiota><#eljen><#pias>

&#9733;

eightmiles
#34041
😄D

RelakS
#34040
Ô mosolygott, és elindult felém.
De ezzel egy idôben két izmos, kopasz fiatalember is elindult felém, az egyik ugyancsak ismerôs volt a háttérképrôl, és ôk egyáltalán nem mosolyogtak. Ezek értek oda elôbb. Én védekezésképpen felemeltem a kezem, de a többire már nem emlékszem.


ADSADASDADXDDXXDA

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

#34039
'ugy izgulok.
meg fáj a seggm.'

hát itt már nembirtam, felröhögtem bazdmeg 😄😄SA_D

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

chhaya
#34038
Ez nagyon kész, és csak remélni tudom, hogy nem igaz történet. :ÐÐ

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

5w0rdf15h
#34037
<#wow3><#wow3>

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"