Viccek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

maffioso
#34337
ezt senkise mondta, nem oltottunk le nemis akartunk csak mondtuk a magunkét😊

\"If in doubt, flat out!\"

Kicsikiraly
#34336
mindegy akkor legyek én a közellenség, antimagyar idióta szövegértésileg nulla 😊

DFTBA ಠ_ಠ

maffioso
#34335
1, nemtom mi a bajod a nagymagyarokkal, õk legalább éreznek valamit a hazájuk iránt
2, õ honnan tudja h itthon milyen birka szabályok vannak?

\"If in doubt, flat out!\"

bardocz
#34334
Akkor nem lenne tóthország, meg nem lenne kit utálni 😞
#34333
De mivel Romániában lehet tolatni, arra következtetett hogy Magyarországon is. Tanulj már meg olvasni te nyomorult. :-(
csgery
#34332
Kéne csinálni egy Reset to defaults-ot <#wink>
Kicsikiraly
#34331
úgyéreztem h jön vmi nagymagyar 😄 könyörgöm a vicc magyarul van ergó magyarországon játszódik. az ezsgé székhelye is gondolom magyarországon van ergó magyar fórum, ergó ebben a vitában a romániai közlekedési szabályok a lehetõ legjelentéktelenebb információk.

DFTBA &#3232;_&#3232;

bardocz
#34330
Jó helyre spawnoltak, csak egy patch miatt eltûnt a területek 2/3-a.
Csirke4
#34329
Azok rossz helyre spawnoltak. Akkormég bugos volt a szerver.
barnie1990
#34328
Jó nagy gyík vagy, már bocs.

Zene nélkül mit érek én?

Botond
#34327
Lehet ott él? Tudod, a határon kívül is élnek magyarok, sõt még Romániában is...
Kicsikiraly
#34326
Életkor: 18-25 között

csak én érzem hogy ez kamu?

ilyen hülye érvelést még nem hallottam. hogy a szarban jön ide hogy romániában lehet tolatni?

DFTBA &#3232;_&#3232;

LeventeV
#34325
magyarorszagon lehet. romaniaba szabad egyiranyu utcaba tolatni. ez van.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

MEdievil
#34324
Ezt mégis honnan veszed? Nagyon remélem hogy nincs jogsid ha meg van akkor vagy lerakod vagy mész és megtanulod a kreszt.

"Autópályán, autóúton, vasúti átjáróban, egyirányú forgalmú úton és körforgalmú úton megfordulni tilos. Egyirányú forgalmú úton, körforgalmú úton, vasúti átjáróban, autópályán és autóúton - egyirányú forgalmú úton az úttest széléhez, illetõleg a várakozóhelyre történõ beálláshoz szükséges hátramenetet kivéve - hátramenetet végezni tilos."

F

SrAta
#34323
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ez kurvanagyxyyXD

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

daeemoon
#34322
Amerikai-magyar vállalat gyárába látogatóba érkezik az amerikai vezérigazgató. Nagy felhajtás, lógó nyelvek mindenfele, egyszer csak megszólal a nagyfõnök:
- Hát a Kovács Béla merre van?
Elkerekednek a szemek, szaladnak rögtön a gyártósorra a Béláért.
Mondja is neki a vezérigazgató:
- Hi Béla, jó látni Téged, este lesz egy kis muri nálunk, küldöm érted limuzint, te jönni el.
Másnap a Béla elkésik a munkahelyérõl, jön az üzemvezetõ:
- Béla, te miért késtél?
- Hát tudod fõnök, tegnap a vezérigazgatóval kicsit felöntöttünk a garatra, reggel nem bírtam felkelni.
Fõnöke felméri az erõviszonyokat és inkább hallgat.
Két hét múlva az Államok elnöke érkezik gyárlátogatásra. Újból nagy a felhajtás, egyszer csak megszólal a president:
- Hát a Kovács Bélát merre találom?
Szemek újra elkerekednek és már szaladnak is a Béláért.
- Hi Bélám, hogy Te vagy? Este Bécsben tartok egy partyt, küldöm érted helikoptert, te jönni el.
Másnap a Béla megint elkésik. Fõnöke dühöng, hogy a Béla tegnap az elnökkel itta le magát, de már nem bír magával és megkérdezi:
- Béla, te honnan ismersz ennyi befolyásos embert?
- Én még a Pápát is ismerem. - mondja Béla.
Fõnöke lefehéredik, de nem hiszi el a történetet. Béla, hogy bizonyítsa állítását repülõre ülteti fõnökét és elrepülnek egyenesen a Vatikánba. Megállnak a Szent Péter Bazilika elõtt és azt mondja a Béla:
- Én most bemegyek és öt perc múlva a Pápával együtt fogok integetni Neked azon az ablakon. Eltelik öt perc, a fõnök felnéz, és az ablakban tényleg ott van a Béla a Pápával. Ott helyben összeesik és elájul. Jön egy japán turistacsoport és elkezdik élesztgetni a fõnököt, aki nagy nehezen magához tér.
- Mi történt magával? - kérdezik a japánok.
A fõnök erõtlenül mutogat az ablak felé:
- Látják... azt... ott fenn.
A japánok felnéznek és megszólal az egyik:
- Jééé.. ki az a fehér ruhás ember ott a Béla mellett?

daeemoon
#34321
De a rendõr azt mondta, hogy nem! (puf)

Székelybácsi mondja:
-Persze, öt politikus ment mint az állat, nekimentek a fának, és szanaszét repültek.
-És most hol vannak a sérültek?
-Eltemettem az összest.
-Úristen, és ha még éltek?
-Hát, egyik-másik szólt, hogy õ még él, de én már nem tudok hinni ezeknek...
--------------------------------------------------------------------
Medvecsalád vendéget lát a házukban, az idegen belép, a medvepapa és a medvemama köszönnek a látogatónak, de a kismaci hallgat. Megszólal az mamamaci:
- Kicsim, milyen udvariatlan vagy! Legalább mutatkozz be a bácsinak!
- Bocs ...
--------------------------------------------------------------------
Gyerek kérdi a nagyanyjától:
- Nagymama, nem láttad a tablettámat? Az volt ráírva, hogy Ecstasy...
- F@szom a tablettádba! Láttad a sárkányt a konyhában?!
--------------------------------------------------------------------
Best of utolsó mondat: Mindent dárdát ide!


Tudom, hogy vótmá 😄

LeventeV
#34320
egyiranyu utcaba szabad tolatni.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

mumpic
#34319
Aki nem tudja eldönteni hogy fradival vagy mivel van a vicc, annak ajánlom ezt a topikgyûjteményt...

most pedig vicceket. thx.

Megállítja a rendõr az autóst.
- Meg kell önt büntetnem, mert ez egyirányú utca.
- Rendben van, kifizetem a büntetést, aztán megfordulok.
- Itt nem lehet megfordulni.
- Akkor tolatok majd.
- Tolatni sem szabad.
- Akkor itt hagyom a kocsit.
- Csakhogy itt tilos a parkolás.
- Rendben van, akkor beszéljük meg, mennyit ad a kocsimért...

#34318
biztos hogy fradi basszameg, azzal van a vicc ami a leghíresebb, és ha valaki azt mondja hogy magyar foci, akkor a nagyrésznek a fradi ugrik be. így üt (ütött mert már kurvarégi) a vicc, ennyi.

#34317
Errõl eszembe jutott Stevie Wonder nagy beszólása egy interjúban:

- ...és nem zavarja a vaksága a mindennapi életben?
- Nem! Az sokkal jobban zavarna, ha néger lennék.

Guilty01
#34316
én is fradival ismerem már vagy 6-7 éve...

You\'ll never walk alone!

ivan924
#34315
Figyu, ezt a viccet kb 10 éve hallottam elõször, akkor a Fradi közelében nem volt az nb2-nek... ellentétben az Újpesttel ami korábban megfordult néhány alkalommal az nb2-ben (eleve az nb2-ben indult még 1901-ben).

\"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, és közben elfelejt élni - ezt jól vésd az eszedbe.\" Nem a képességeink mutatják meg, kik vagyunk. Hanem a döntéseink.

#34314
Hát inkább szánom szerencsétleneket 😊

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

Anders
#34313
csak a fradi lehet az eredeti 😊
akkor született, amikor az újpest az nb1-ben focizott, a fradi meg az NBII élcsapata volt 😊

A másik véglet: Fekete Pákó és a hét törpe

atlagember
#34312
Én ezt microsoftosnál programozó-val ismertem.

SecondOrb: A legjobb internetes városépítő stratégiai játék. www.secondorb.hu

Molnibalage
#34311
Nem és nem csk pusztán a vicc miatt írtam õket. Azért "jó", hogy vannak, mert kiváló humor alapanyagok. 😊

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

#34310
Nem celebek ezek csak feltûnési viszketegségben szenvedõ pénzesek. Mond Neked eszedbe jutott már magadat hypeoltatni a kamerák elõtt? Vagy Te is idegrohamot kapsz tõle, ha egy ilyen nevenincs akárkirõl cikkeznek mert megszületett a 2. gyereke és nõ a foga?

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

Molnibalage
#34309
Erre mondta Kovács András Péter, hogy a haza celebeket nem kell parodizálni, elég idézni tõlük...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

zsutyesz
#34308
hát, jobb lett volna, ha a szájához nem nyúl hozzá...HP

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

#34307
És valóban 😄

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

jugen
#34306
Gyerekek, a mai nap legnagyobb poénja: 😄

Sztárváltó - Voksán Virág kiakad az agyonplasztikázott nõktõl
* Nõk Lapja Cafe
* Tamás György
* 2009. 10. 09.
http://www.nlcafe.hu/sztarok/20091009/sztarvalto_-_voksan_virag_kiakad_az_agyonplasztikazott_noktol/

Nem a világ lett rosszabb, a hírszolgáltatás lett jobb. Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. A pesszimizmus nem éri meg!

kuzco007
#34305
majd Te magadat😄

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

Sickness
#34304
kitiltasz? <#hehe>

Fogd már be a pofád, ha hozzám beszélsz!

Láma!
#34303
látom nem nagyon akarsz te már itt fórumozni....

Sickness
#34302
szerinted érdekel engem a fradi meg a kibaszott újpest?<#wow3>
hajrá 2pac

Fogd már be a pofád, ha hozzám beszélsz!

kuzco007
#34301
WTF? HAJRÁ FRADI!😄

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

Sickness
#34300
de megöllek

Fogd már be a pofád, ha hozzám beszélsz!

kuzco007
#34299
most fejezzük be

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

Sickness
#34298
de

Fogd már be a pofád, ha hozzám beszélsz!

kuzco007
#34297
bizonyisten, hogy nem😄

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

Sickness
#34296
cöcö Fradival az eredeti

Fogd már be a pofád, ha hozzám beszélsz!

Láma!
#34295
mert ugy is van 😄

Láma!
#34294
cöcö 😄

kuzco007
#34293
ezt újpesttel ismerem😄

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

#34292
Pistike óvónénije kérdezgeti a gyerekeket: mi az
apukátok foglalkozása?
Asztalos, vízvezeték-szerelõ, tûzoltó, orvos, az összes
szokásos válasz elhangzik. Pistike kivételesen csöndben
ücsörög, ezért õt is megkérdezi:
- Hát a te apád mivel foglalkozik? Az apukám egy egzotikus
táncos egy meleg szórakozóhelyen, leveszi az összes ruháját
és buzi férfiak elõtt táncol, és néha amikor igazán jó
ajánlatot kap, elmegy néhány fickóval a sikátorba és
leszopja õket meg seggbe is rakják.
Az óvónõ elkapja Pistikét és a folyosóra viszi:
Apukád komolyan ebbõl tartja el a családot?
- Nem, igazából a fradiban focizik, de ezt olyan kínos
lett volna elmondanom mindenki elõtt.

OrioN the S
#34291
😄

Elvesztem a show útveszt?iben. Soha nem láttok többé tiszta lelketekkel. Tudod, mi múlunk, nem az id?.

Punker
#34290
Két körzeti megbízott sétálgat a falusi patak partján. Látják, hogy Mari néni fej egy tehenet, amelyik a patakból iszik. Közben Józsi bácsi simogatja a tehén nyakát. Azt mondja az egyik a másiknak:
- Te komám, látod milyen jó gép ez? Beszívja a vizet, hátul pedig tejet ad ki. Vegyünk egyet!
Másnap vesznek egy tehenet. Leviszik a patakhoz. Az egyik rendõr belenyomja
az állat fejét a vízbe, miközben a másik iszonyatosan rángatja szegény állat tõgyét. A tehén fullad is, fáj is neki, ezért kipattint egy lepényt a hátsójából. Csodálkozva mondja a hátsó rendõr:
- Te komám, ne nyomjad már annyira mélyre, mert ez már az iszapot szívja!

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

Magic Boy
#34289
A legdurvább euthanázia:
Tegnap este a feleségemmel üldögéltünk a nappaliban. Azt mondtam neki:
“Nem akarok vegetatív állapotban élni, amikor valamilyen géptõl meg palackból csordogáló folyadéktól függ az életem. Ha ilyenre kerül a sor, húzd ki a dugót.”
Felállt, kihúzta a tévét, és kidobta a sörömet.

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#34288
A turista odamegy a szürke és fehér teheneit legeltetõ bácsihoz:

-Jó napot bátyám! Sokat esznek a tehenek?
-Hát a fehérek igen.
-És a szürkék?
-Azok is.
-És sok tejet adnak?
-A fehérek igen.
-És a szürkék?
-Azok is.
-Bátyám, miért csak a fehéreket monda mindig?
-Hát mert azok az enyémek.
-És a szürkék?
-Azok is.