Viccek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
-Háegyenegy almát <#banplz>#banplz>
"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"
"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."
Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO5210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>N.N73ME>NOKIA N82>>ZTE BLADE III.
http://macibolt.hu/pag/misimacko.html
A flipflop és a visszhang összehasonlítása: flipflop: eszem-iszom-eszem-iszom-eszem-iszom-eszem-iszom visszhang: eszem-iszom-iszom-iszom-iszom-iszom-iszom-iszom
A flipflop és a visszhang összehasonlítása: flipflop: eszem-iszom-eszem-iszom-eszem-iszom-eszem-iszom visszhang: eszem-iszom-iszom-iszom-iszom-iszom-iszom-iszom
- Nyílnak a bicskák.
Uraim, ha egy nemzet úgy gondolja, hogy vannak védelemre méltó értékei és érdekei, akkor kötelessége gondoskodni azok védelméről. (Ismeretlen Francia Tábornok)
: Every man lives, not every man truly dies.: Razor,Lightning Revenant
Ezt is csak a mi nyelvünkkel lehet megcsinálni!!!!
Margarin:
Két egér beszélget a kamrában:
- Rád fog esni a margarin!
- Rámamargarin?
Hogy kapta Benedek Elek a nevét?
Anyukája reggel beszólt a kisfiának:
- Benn vagy még az ágyban?
- Benne, de kelek.
Trükk:
- Mondja Kovács bácsi, maga mit szokott csinálni, ha este nem tud elaludni?
- Én?...tovább» Elszámolok háromig és már alszom is.
- Tényleg? Csak háromig?
- Háromig, de van úgy, hogy fél négyig is.
Bevásárlás:
- Pistike, szaladj le a boltba, hozzál egy kiló hurkát! De ne véreset!
- DENEVÉRESET???
Egyenlet:
- Kislányom, teljesen egyedül oldottad meg ezt az egyenletet?
- Nem. Két ismeretlennel.
Kérdés:
- Miért nincs bástya a vonaton?
- Mert a vonat nem vár.....
Úszás oktatás:
- Hogy tanítja a varázsló úszni a pókot?
- Hókusz, pók ússz!
Tehén:
A tehén bonyolult állat.
De én megfejtem.
Találkozás:
Nyuszika és a róka találkoznak az erdõben.
Nyuszika köszön
- Szia vöröske!
- Te engem ne vöröskézz
- Miért, jobb lenne, ha lerókáználak.....!?!
Elõzõmunkahely
A HR-es kérdezi az új titkárnõt:
- És mondja, az elõzõ munkahelyén mennyi volt az évi fizetése?
- ??? Nálunk az elõzõ munkahelyemen nem dolgozott egy Évi sem!
★
Kéri az osztályt, hogy emelje fel a kezét aki szintén szlovák.
Nem értik a kérdést, kedvezni akarnak a tanitónak, mindegyik nyújtja a karját, kivéve egy kislányt.
A tanitó megkérdezi a gyereket, hogy ö miért nem csatlakozik a többiekhez.
- Mert én nem vagyok szlovák - feleli a gyerek.
- Én magyar vagyok- mondja büszkén.
A tanár zavarban van, kipirosodik az arca és kérdöre fogja gyereket, hogy miért vallja magát magyarnak.
- Apám ,anyám magyar, tehát én is magyar vagyok- válaszolja.
A tanár még mérgesebb és kérdezi:
- Ha apád szarházi lenne, anyád szarházi lenne akkor te is szarházi lennél?
- Nem akkor szlovák lennék - hangzik a válasz

mindkettõn felszalad a szem.
A másik véglet: Fekete Pákó és a hét törpe
Cowboy a vadnyugaton leszáll az ivó elõtt a lováról, kiköti azt majd felemeli a ló farkát és egy óriási cuppanós csókot nyom a ló segglyukára. Az egyik arra járó szörnyülködve kérdezi:
-Uram ezt miért csinálta?
-Tudja állandóan ki van száradva a szám...
-És ez segít?
-Nem, de legalább nem nyalogatom folyton.
(bár sztem topikot tévesztett, az ilyeneket legszarabb viccekbe várjuk 😄)
DFTBA ಠ_ಠ
\"A sivatagban egy apró homokszemként mondd mit vársz? Állj hát fel, tudom annál többet érsz hogy a tömegben elvegyülve, már rég kihülve leláncolva élj...\" All i wanted was a hug...
Azért nem hallom a discoban a mobilomat, mert ott mindenki egyszerre csörög!
-#34660 #34658
<#idiota>#idiota>
-Honnan ismerni meg a kezdõ lassú vak tûzoltót?
-Palacsintát mert az hamar megvan.
Messzirõl.
- Elég könnyen.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
MIért nem hal meg a csecsemõ a sivatagban?
Mert oáz is...
én is sry <#ravasz1>#ravasz1>
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
-Hát, van egy ötletem. Van itt egy katona akinek mindenét szétlõtték, meghalt, de a szerszáma ép maradt, ha gondolja átültetem magának.
A katona beleegyezett, mûtét sikerült, hazament 1 év szabadságra.
1 év múlva szolgálatra jelentkezik. Kérdi a doki:
-Na mi újság, hogy van?
-Nagyon jól doktor úr, még a szomszéd faluban is minden nõt megkeféltem.
-Hát a feleségét?
-Azt nem.
-Hogyhogy?
-Más f@szával?!
Egy fiatalember a városba költözik és beáll egy nagyáruházba eladónak.
- Van valami tapasztalata ezen a területen?- kérdezi a fõnöke.
- Persze, én ne tudnék eladni ...
A manager gondolja, na majd meglátjuk, de tetszik neki a fiatalember
önbizalma.
Az elsõ nap után megkérdezi tõle:
- Na, hány vevõje volt ma?
- Csak egy.
- Egy? A többi eladó átlaga napi 20-30! Mennyi volt a bevétele?
- 210.325,65 dollárt.
- Mennyi???? Mit adott el?
- Elõször eladtam neki 1 pecahorgot. Aztán egy nagyobbat. A végén egy
egész horgászfelszerelést. Aztán kérdeztem, hova akar horgászni menni?
Õ fel akart menni az északi partra. Erre azt tanácsoltam, hogy oda
kell egy vitorlás is. Erre elmentünk az osztályra és vett egy duplamotoros
Seawind-et. De nem volt biztos benne, hogy a Civic-je el tudja-e
vontatni. Így lementünk a szalonba es eladtam neki egy Pajero-t 4WD
kerékmeghajtással.
- Maga azt akarja mondani, hogy az az ember akart 1 horgot és maga
a végén eladott neki egy hajót, meg egy autót?
- Háááát, nem egészen... Az Úr egy csomag tamponért jött be.. .
Erre mondtam neki, ha már a hétvégéje így el van b*szva, elmehetne
inkább horgászni...
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM
Garfield: Egyszerű agy, egyszerű örömök... ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶ ٩(×̯×)۶ .
Ajjaj! Most vettem észre! <#fejvakaras>#fejvakaras><#szomoru1>#szomoru1>
De én csupa kisbetûvel írtam...! <#hehe>#hehe>
Garfield: Egyszerű agy, egyszerű örömök... ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶ ٩(×̯×)۶ .
practitioner of the forbidden arts of death
Egy borongós õszi napon az öreg indián elmegy a varázslóhoz és
megkérdezi:
- Milyen lesz a tél?
- Kemény hideg tél lesz.
- Biztos?
- Biztos.
- Gyûjtsek fát?
- Még kérded? Gyûjts!
- A családom is gyûjtsön?
- A családod is.
- Az egész törzs gyûjtsön?
- Az egész törzs...persze.
Az öreg elballag, a varázslónak pedig kezd rossz lelkiismerete lenni. Mi
van, ha felesleges munkát adott az öregnek? Hát bemegy a városba, a
meteorológiai intézetbe, és megkérdezi:
- Milyen lesz a tél?
- Kemény, hideg tél lesz.
- Biztos?
- Biztos. A szatellit-felvételeken remekül látszik, hogy az indiánok már
mindenfelé gyûjtik a fát...
Garfield: Egyszerű agy, egyszerű örömök... ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶ ٩(×̯×)۶ .
-H1N1 almát! 😄😄😄
- Jaj de jó! Svédasztal!
Be original, be creative, be fresh, be righteous, be yourself and let no one stop you! B.Boy4life!