24777
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.
altalanos.png

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • retoucher1
    #24695
    Nem tudom, h itt kell-e ezt kérni, de ebbe a topikba kérhetünk egy banner cserét erre a képre?! Csak mert a házigazda 2,5 hónapja inaktív!
    Ja és a topik nevét is át lehet nevezni +1-el, h 10 legyen a vége? Köszi!
  • Legendrush30 #24694
    https://m.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1370921822&no=111381

    Folyamatosan sérteget csak azért mert nem egyezik a véleményünk.
  • M2 #24693
    Folyamatosan trollkodja a topicot, de most személyeskedésben és alpáriságban is túlment egy határon:

    https://sg.hu/forum/uzenet/1289995014/1231
  • MerlinW
    #24692
    Részeg vagy?
  • molnibalage83
    #24691
    A híreknél....?
  • j0nNyKa
    #24689
    barki
    topic szerkesztes
  • Aranycsapat1952
    #24688
    Kérdés : Ki lehet házigazda? Mi az előnye ?
  • Kepek
    #24687
    egy moderálást szeretnénk kérni itt, köszi
  • VinylToy #24686
    Ha van ideje egy moderátornak benézhetne a Humoros/aranyosba, már rég nem arról szól a topik, amiről igazából szólni kellene.
  • ToxiMaxi
    #24685
    Ez megérne egy beszélgetést, és talán nem is ez a megfelelő topic, de ahogy én látom a PH fórumai még mindig pörögnek, legalábbis az a 20-30 topic ahova felnézek pár nap alatt, képes annyi hozzászólást generálni (egyesével), hogy kedvem sincs elolvasni mindet. Persze az is igaz, hogy hasonló tematikájú FB csoport még ennél is jobban pörög, sokszor már követhetetlen, ha nem olvasod néhány napig.
    Utoljára szerkesztette: ToxiMaxi, 2020.05.28. 07:12:30
  • MerlinW
    #24684
    Nem az SG hibája, hanem az internetes kultúra változása. Az elmúlt ~10 évben már nem divat a fórumozás, fészbuk, 9gag, reddit, tiktok, twitter, snapchat, stb a menő. A fórum lassú, a mai fiatal türelmetlen, azonnali visszajelzést vár. A fórumozás a vének játéka. Nem azért "halt" ki az SG népessége, mert rossz az SG, hanem mert megváltozott a világ.
  • Papa01 #24683
    Sziasztok!
    Ebben topikban, EZT a linket el lehetne helyezni valahová a következő szöveggel: "Az UFO2Extraterrestrials: Battle for Mercury hivatalos FB oldala", úgy hogy az eredeti design is megmaradjon?

    Köszönöm a segítséget!
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2020.05.24. 10:53:19
  • Kepek
    #24682
    Pls a fejlécben lévő képet javítsátok a Logóműhely topikban, köszi!

  • Tetsuo
    #24681
    Az sg döglődik, alig van tartalom és hozzászóló, a néhány évvel ezelőttihez vagy a konkurensekhez képest.
    Az 5G meg a koronavírus... ezek a témák mennek talán, ezért van velük tele a fejed is.
  • j0nNyKa
    #24680
    es folyamatos hiszti sem volt, regi szep idok :) egyebkent nod32 keyekert tovabbra is ide jar a nep, kb minden masodik ujreg

    na de offolom a temat, eleg lesz koszi az eloadast
  • lwb
    #24679
    ja, nincs kapacitás :DDD persze. nekem erről más a véleményem.
    az sg amúgy addig volt jó, amíg nulla moderáció volt, még regisztrálni sem kellett a kommenteléshez. annak idején főleg nocd crackekért meg warez linkekért járt ide mindenki. egy jó közösség volt, segítettek egymásnak az emberek.nem emlékszem egy olyan beszélgetésre sem, ahol személyeskedés lett volna a dolog vége. ha voltak is viták, a topicban a userek gyorsan elrendezték egymás között.
  • j0nNyKa
    #24678
    sőt az 5g által a koronát is mi terjesszük (a hszed azokkal van egy szinten)
  • Tetsuo
    #24677
    Gondolom nincs elég kapacitás a moderálásra, összességében az oldal fenntartására is egyre kevesebb - amiről már szóltam, és le lettem ugatva -, érthetően ezt nem akarják kikürtölni.
  • lwb
    #24676
    Értem mire utalt és nem igaz. Soha nem személyeskedtem senkivel, erre kértem példákat. Bajban lesz, ha ilyet kell keresni, nem is tud, marad a melléduma. Mindegy, leszarom, azt csinál, amit akar.
  • Tetsuo
    #24675
    Én úgy olvastam a sorok között, hogy mostanában lazább a gyeplő, de neked is éppúgy, mint akit linkeltél. A "jovoben?" arra utalhatott, hogy bizony a múltban is használtad az adott színvonalat. :-D
  • lwb
    #24674
    értem. akkor csak nem akarsz válaszolni a kérdésre. oké, én kérek elnézést, hogy egy percre komolyan vettem. további szép napot.
  • j0nNyKa
    #24673
    nem szoktam szamba adott szavakat irkalni, vannak sajat gondolataim
  • lwb
    #24672
    ? ez most valami vicc akar lenni? írd le akkor azt, hogy le van szarva, nincs szabály, akinek tetszik a véleménye az anyázhat meg faszozhat kedvére, akinek nem, az nem. ez őszinte lenne és lenne informácó-értéke.
  • j0nNyKa
    #24671
    hogy a jovoben? nekem, 2 hsszel lentebb
    csinaljak screenshotot?
  • lwb
    #24670
    Kinek írtam ilyet? Tudsz idézni?
  • j0nNyKa
    #24669
    a jovoben? :) jajo
  • lwb
    #24668
    Na, ha már felajánlottad a másik topicban, akkor egy kérdés: ez oké? Csak mert akkor a jövőben én is ezen a színvonalon beszélgetek majd mindenkivel az sg-n. Köszi a választ.
  • Kepek
    #24667
    Itt kérlek a fejlécképet írjátok át, van benne egy felesleges "www." amiért nem akar megjelenni, köszönöm!
  • j0nNyKa
    #24666
    ő legalább arra használta a topicot amire való :)
  • Tetsuo
    #24665
    Hogy nem kellene mindenkit jelentgetni, akivel nem értünk egyet vagy más a stílusa.
  • j0nNyKa
    #24664
    ez mit jelent?
  • Tetsuo
    #24663
    Na, a hasbara-attitűd megint kibukott rebekából, mint szellemi(?) elődeinél a 60-as években, csak ennek (egyelőre) nem csengőfrász a következménye.
    (Nem, nem értek egyet a linkelt tartalommal, de a feljelentgetéssel mégkevésbé.)
  • Kepek
    #24661
    Kérlek a fejlécet erre állítsátok, itt, köszönöm!
  • ximix #24660
    Van egy "Dzsini és Jonika" rajongó https://sg.hu/forum/tema/1584823799
    Utoljára szerkesztette: ximix, 2020.03.22. 00:07:32
  • ximix #24659
    Köszi.
  • j0nNyKa
    #24658
    elvileg ez a legregebbi topic
  • j0nNyKa
    #24657
    a felső képet megtaláltam cludban, alsót nem, a legrégebbi topicot meg holnap előszedem
  • Dzsini
    #24656
    Ehhez kell valaki, aki hozzáfér az adatbázishoz közvetlenül - pl. egy fejlesztő.

    Ő talán elő tudja ásni a fejléc képek eredetijét is :) Szokott erre járni.
  • ximix #24655
    Köszönöm.
    (adatbázis oldalról egy elég egyszerű kereséssel meg lehet találni.)
    Külön-külön a szavakat értem csak együtt nem , ehhez jogosultság kell vagy bárki elérheti csak én vagyok hülye hozzá?
    ----------------------------------------------

    Moderátor topik banner képét a gugli elvileg elmentette,
    keresésnél a képre húzva az egérmutatót jelzi az eredeti méretét 616 x 128,
    de a képet csak egy kisebb méretben menthető le 492 x102.

    Előlehet szedni az eredeti méretet is valahogy a googli-ból vagy ez ennyi.
    link
  • Dzsini
    #24654
    Problémás dolog, mert nagyon sokáig nem volt regisztráció a fórumon, így a topicindításhoz nincs hozzákapcsolva semmilyen felhasználó. A topic (címsorban látható) sorszáma viszont az az Unix Timestamp, amikor létrehozták, így adatbázis oldalról egy elég egyszerű kereséssel meg lehet találni.