372418

Tedd föl vicces (és egyéb) képeidet ide... Ha nem tetszik, ne gyere be, de ne nyafogj.
Hosszabb szövegű idegennyelvű képekhez fordítást is írj!
Hirtelen ijesztgetős alkotások és (nem jelölt) 18+-os képek büntetőpontokat eredményeznek!
Videó/kép beillesztés tesztelés, gyakorlás

- A trollkodást, szándékos vitakeltést, és az arra történt reakciókat büntetőpontokkal jutalmazzuk.
- A politika, és politikai jellegű képek, videók, akármi továbbra is tiltott az egész SG-n. Minden ilyesmi törölve lesz.
- Akinek ellenállhatatlan vágya van arra, hogy mégis megosszon másokkal hasonló dolgokat, ilyen témáról beszélgessen, keressen rá egy másik fórumot.

1080px-nél magasabb képet linkben tessék posztolni vagy verés lesz.

SG.hu Discord (2020.10.01)
  • CSOCSO
    Amugy hallgatva a csajt pont igy beszel az egyik ismerosom aki kb ezzel a csajjal lehet egyidos es kislany koraban jott ki. Magyarul is durva akcentussal beszel. :D
  • CSOCSO
    Valszeg azert beszel szarul magyarul mert kislany korban jott ( ment) ki amerikaba az anyjaval ( 56os magyarok)

De mondok jobbat mi itthon csak magyarul beszelunk. Fiam megert MINDEN szot magyarul de egy mondatot nem tud kikopni akkor sem ha az elete mulna rajta :(
  • sure
    Feka srác jobban beszél magyarul, mint ámerikáimádzsár pénztárosnéni angolul (de magyarul se ő tűnik a legélesebb késnek a fiókban)
    A csóka amúgy főleg ázsiaiakat sokkol a betanult pár sorával, kínai nyelvjárásokkal :)
  • ximix #372415
  • n003

ismered a viccet h miből tudod megállapítani h a politikus hazudik?!
  • BenedekFeco
  • BenedekFeco
  • toza
  • Neocortex
    BBC-t mondjuk lipsi propagandába raknám inkább, de 2018-ban biztos jó volt ¯\_(ツ)_/¯
  • Dobronski
    Bloomberg, CBS, abc, BBC, TNYT jaja..
  • Dobronski
    az a gond, hogy mara minden hiroldal "biased".
  • Neocortex
    tv2 tények a legjóabb
  • PLaci #372406
    #372403 + #372405 Fék nyúz? Nem az MTVA -ról van szó. Minek van "súlya" szerinted?
  • Dobronski
    nem mondtam ilyet >D de akkor sincs sulya annak amit ok mondanak
  • SzirmosSzisza
    És akkor hirtelen Trump már igazad mondott és nem hazudott ennyit?
  • Dobronski
    nem, de CNN es TWP hiteltelen libero ferditok :D nem mondom h fake news, de heti szinten meglepodok milyen blodsegeket tudnak mondani vagy milyen temakat tudnak feszegetni feleslegesen
  • PLaci #372402
    Spoiler, mert off.

Utoljára szerkesztette: PLaci, 2020.10.27. 11:12:20
  • Dobronski
    TWP, CNN XD
  • PLaci #372400
  • extra sensory
    0:21 Frissítések letöltése...

0:56 Frissítések telepítése...

2:00 Újraindítás
  • gmilan
    Mokus.exe lefagyott és a rendszert újra kell indítani
  • Synchronous
  • PLaci #372396
    Bocs, igazad van, nem jól fogalmaztam....

2332x2657 méretű kép.
  • takysoft
    de. minden nap.
  • ozimak
  • Musachy
  • PLaci #372392
    Hát igen, nem minden nap hazudik trump élőben tízmilliók szemébe.

• BenedekFeco
  • ximix #372390
  • ximix #372389
  • BaliBoy
    Legalább ne hirdetnéd, hogy agyilag zokni vagy, aki egy 5 soros szöveget sem tud felfogni....
  • AnuluWork
  • Count Adyn
    ezért nincs fotelem, phew biztonságban vagyok
  • Micsu
    Hát persze, szerinted otthon kapta el mindenki amíg otthon ültek a fotelben? Úristen :D
  • Tikal #372384
    Röhögsz azon hogy valaki kijelenti biztos xy-tól kapta el, de te kijelented hogy biztos nem a metrón vagy a buszon. Ok.
  • dantor7
    Na várj, itt kórházakról van szó, meg aki már oda bekerült.
    Én pl. még influenzával sosem kerültem kórházba, van, aki azzal is. De influenzát röhögve gameltem végig táppénz alatt, erről meg még nálam egészségesebb emberek is panaszkodnak, hogy 2 hét teljesen kimegy az ablakon, és utána jön csak a regenerálódás. Nekem ez sem hiányzik, kicsit sem!
  • Neocortex
  • Neocortex
  • Alien69
    Azért, mert Te röhögsz, az valszeg a Te agyad negatív beállítottsága miatt van. Attól még lehet másnak is igaza, nem csak a Te agyad hülyeségének. Ha netalántán másutt nem kaphatták el, akkor Te mi a francért kötözködsz? Nem fiatalok, akik szombat este mennek bulizni Nápoly-ban, aztán meg mennek tüntetni, mert betiltották az esti nyitva tartást!
    Az adott esetben más eshetőség nem volt, és kész!
    Nálam más a helyzet, de vannak tapasztalataim. Volt, amikor konkrétan tudtam, mikor kaphattam el az adott vírustörzset. Volt, amikor nem. De, amikor konkrétan akaratom ellenére kerültem (anno) veszélyforrás közelébe, nem tehettem ellene semmit se. Ma már legalább nem röhögnek ki, ha maszkot húzok... (Ügyfelekhez járok ki)
  • Palinko
    Az a márka analógia, hogy ő csak rossztól a legrosszabb esetekig találkozik és lehet olyan érzése hogy ebbe aztán mindenki haldoklik még a valóság nagyon más, sokakon tünet mentesen vagy influenza tünetekkel átmegy ők nincsenek is benne a statisztikába sokszor szóval jóval 1% alatti a halálozás. Ha nálunk nem tetsztelnek rendese, meg nincs kontakt kutatás tőlünk szegényebb országokban még ennyi sincs szóval torzak a statisztikák.