97770
10798997311270165725.jpg

Legyetek szívesek itt csak 120*20-as és 150*25-ös logót kérni!
Más méretű logót itt kérjetek: Bannerműhely

Készítsünk logót magunknak!
  • LamborghiniSG
    #97770
    Sziasztok, készítene nekem valaki egy animált LamborghiniSG logót? a készítő fantáziájára bízom. köszi
    Utoljára szerkesztette: LamborghiniSG, 2020.07.27. 22:03:37
  • Flamer
    #97769
    fyi: a "Készítsünk logót magunknak!" url nem muxik. :)
  • Metalmilitiakid
    #97768
    Köszi szépen!
  • IMYke2.0.0.0
    #97767
    333x333:



    és

    2560x1440:



  • Metalmilitiakid
    #97766
    Sziasztok!

    Sajnos a banner műhely halott, szóval idepofátlankodnék.
    Youtube ra szeretnék egy profilképet és egy channel art ot kérni.

    Profil képe: .jpg, 333x333, 90 kb
    Képen: Egy tehén kellene, hogy legyen rajta 2 lábon álló helyzetben kb test felétől felfelé. A fején kellene hogy legyen egy katonai sisak ami Milka lila és fehér színben (mintha milka tehén lenne) legyen "terepszínű", referencia sisak.
    A kezében/patájában pedig egy PUBG s féle frying pan kellen hogy legyen. Esetleg lehetne a tehén kicsit véres vagy sérült, illetve a Pan legyen véres mintha azzal harcolt volna. A háttér mögötte pedig úgy kellene, hogy beleilleszkedjen a channel art ba valamennyire vagy legalábbis ne üssön el tőle nagyon. Ref. Youtube Layout

    Channel art: .jpg, 2560x1440, 6 mb
    Képen: Egy búzamező (már lekaszált inkább) kellene legyen amin pl szénabálák vannak esetleg egy traktor, illetve harc jelei pl.: széthagyott bandagek, robbanás kráterek, lőszeres ládád, eldobott fegyverek, vérfoltok...
    Erre képre kellene szöveg is: MortalMilka, valahol fent középen, ha lehet legyen ez is valahogy Milka lilás színű, de ha sehogy nem illik bele a képbe akkor rátok bízom a színt, a font pedig valami egyszerű legyen.

    Tudom, hogy elég durva dolgot kérek, szóval előre is nagyon szépen köszönöm ha bárki is ránéz!
  • IMYke2.0.0.0
    #97765
    Szívesen - örülök, hogy tudtam segíteni :)
  • Piszkos  Fred
    #97764
    Köszi! :D A kék háttér elrontotta sztem, meghagytam fehéren, így tetszik, elkapja a hangulatot, amire gondoltam. Köszi mégegyszer :)
  • IMYke2.0.0.0
    #97763
    Én mondjuk ilyesmit vizionáltam:



    //Próbáld ki a kék logo háttéren :)
    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2017.07.26. 20:29:55
  • Piszkos  Fred
    #97762
    Hali népek, nem tudom tevékeny-e még itt valaki :D egy normál logót kérnék ezzel a képpel:

    Tetszene, ha rajta lenne valahogy esztétikusan a vérző szemű csóka meg a szarvas is.
    Szeretném, ha rajta lenne a Retkes Fred név (a másik Piszkos Freddel való félreértés elkerülése végett) fehér betűkkel és fekete körvonallal.
    Ha úgy gondolja a logókovács, hogy valami kis módosítással esztétikusabb lenne, vagy valahogy feldobná, akkor teljesen nyitott vagyok :)
    Előre is köszi, ha valaki ránéz.
  • Metalmilitiakid
    #97761
    Köszi szépen! Tetszik az alap ötlet :D Használni is fogom.
  • IMYke2.0.0.0
    #97760
    Az eredeti kép:

  • IMYke2.0.0.0
    #97759
    Hát nekem ez ugrott be, ezért ezt készítettem el. Bocs, ha nem tetszik, vagy nem ilyesmire számítottál (az alap kép a Mortal Kombat X képregény borítója):

    1. verzió:



    2. verzió:

  • Metalmilitiakid
    #97758
    Sziasztok!
    Most látom a banner műhely már megszűnt. Szóval ide dobnám be. Egy sima négyzet alapú képet szeretnék csináltatni (steam profilképnek kellene, elviekben 184x184 pixel). A lényege az lenne, hogy a MortalMilka legyen vmilyen formában, és itt nem a szóra értem, hanem maga mint kép. Annó kaptam olyan logót, hogy milka tehén volt a mortal kombattal összekombózva, vagy valami hasonló. Ennél konkrétabb elképzelésem jelenleg sajnos nincs. Ha maga a név is rajta van az nem probléma.
    Ha valaki érzi magában a kreativitást annak megköszönném a segítséget! :D
  • FerencHuN
    #97757
    tökéletes köszönöm :)
  • IMYke2.0.0.0
    #97756
    Elsőre mondjuk egy ilyen?:

  • FerencHuN
    #97755
    Sziasztok szeretnék kérni 1 logót 150x25 méretben a nick képhez. háttér megypiros vagy piros fehér betükkel vagy rábizom a készitőre.
    Köszönöm.
  • IMYke2.0.0.0
    #97754
    Ilyesmire gondoltál?

  • Ainz
    #97753
    Sziasztok!!!

    Szeretnék kérni egy logót ezzel a képpel, mellé a nevemet az alább linkelt betűtípussal, ha megoldható.
    Nagyon nagy köszönet előre is annak aki bevállalja!!!










    Utoljára szerkesztette: Ainz, 2016.06.22. 11:08:34
  • simonl #97752
    Sziasztok Mesterek, kicsit rendhagyó kéréssel fordulok hozzátok és ha nem szabad akkor előre is elnézést kérek ill. nyilván tárgytalan.
    Egy projekten dolgozom, beadási határidő a küszöbön, és szükség lenne egy jópofa de végtelen egyszerű logóhoz.
    Nekem nincsenek photoshop vagy grafikai ismereteim. Elképzelésem van és bízom benne, hogy tudtok segíteni. Csatolok két képet:
    és

    Az első képen szereplő épület sziluettjét kellene átültetni a második képre ill a vizimalom kereke alá valamilyen hullám grafikát próbálnék ki. Az épület színe legyen egérszürke, a malolmkerék zöld, és a víz v. hullám kék.
    Bízom benne, hogy érthetően írtam le.
  • Lópikula
    #97751
    Ebből szeretnék egy normal méretű logot. Az a kép ami a hajót teljesében ábrázolja. Köszönöm a munkát!
  • Dean Winchester
    #97750
    köszi, rendes vagy!
    Ott b****m el,hogy paintbe nyitottam meg és neveztem át. tehát a bonyolultabb és ráadásul rossz megoldással :D
    Most már jó
  • IMYke2.0.0.0
    #97749
    Ha a http://s6.postimg.org/nh86f8z9t/Dean_W2_kicsi.png fájlt letöltöd, majd Total Commanderben átnevezed a kiterjesztését jpeg-re (Dean_W2_kicsi.jpeg) és azt töltöd fel a profilodra, akkor ilyesmit kell kapnod:

  • IMYke2.0.0.0
    #97748
    Szívesen.
  • Dean Winchester
    #97747
    Köszi
  • IMYke2.0.0.0
    #97746
    Láthatósághoz:
  • IMYke2.0.0.0
    #97745
    Egy próba?



    Illetve hát még:


    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2016.06.02. 18:37:54
  • Dean Winchester
    #97744
    köszönöm, esetleg a magyar nemzeti zászló ha benne lenne azt megköszönném, mert hát csak a magyaroknak drukkolok :)
    De ha nem megoldható v nincs idő akkor ez is jó lesz
  • IMYke2.0.0.0
    #97743
    Ennyire egyszerű megfelel?



    A PNG kiterjesztését nevezd át Total Commanderben JPEG-re, ha az SG.hu motorja nem engedi használni.

    //A cucc átlátszó - transzparens - hátterű, azaz: a fórum minden háttércsíkján funkcionál.
    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2016.06.02. 18:02:16
  • Dean Winchester
    #97742
    Sziasztok!

    Az Eb-re ha lehetne akkor kérnék szépen egy sima logót. Ha valaki ráér vagy van elfekvőbe egy logója azt megköszönném.
    Köszi szépen :)
  • overseer-7
    #97741
    A vákuumlégy tudományos topikba, ha valaki szeretne, csinálhatna egy jó kis logót oda.. valami vicceset.
  • slRa4fV9t
    #97740
    Sziasztok. Ezen az átmenetet valaki hozzá tudná igazítani a jelenlegi fejléchez ?
  • simonl #97739
    Igen, köszönöm.
    Jó lett.
  • IMYke2.0.0.0
    #97738
    Lássuk, sikerült-e jól értenem...

  • simonl #97737
    És nagyon köszönöm.....
  • simonl #97736
    Sziasztok Mesterek,
    Szeretnék egy logot: Simon lenne a szöveg olyanmód, hogy az o betű az az ON OFF logo jele lenne.
    Színben pedig: fekete háttér és az nVidia zöld színe lenne maga a Simon felirat
    Utoljára szerkesztette: simonl, 2016.03.29. 12:08:55
  • qetuol
    #97735
    köszi Mirk
  • IMYke2.0.0.0
    #97734
    Köszönöm - egyszerű munka volt.
  • Panzeradler #97733
    Nagyon jó lett.
  • IMYke2.0.0.0
    #97732
    A köszönöm is bőven megfelelő - nem iszom alkoholt :)
    Örülök, hogy bejött.
  • simonl #97731
    Köszönöm szépen, király lett mindkettő
    Jövök egy sörrel.....