3856
Starcraft
  • csuszi
    #3536
    a világ legjobb játékának miért nincs banner meg faq?
  • kék
    #3535
    Nem tudod, hol lehet megnézni, hogy a proleague meccsek videói előtt milyen nyitózenék vannak?
  • Shark96
    #3534
    csá all, mondjátok má meg hogy ha use map settings pályát csinálok hogy kell megcsinálni azt, hogy ne változzanak a playerek színjei? előre is köszi
  • Edward2
    #3533
    ja azt tom meg kéri is a cd-t de valami bénasággal kiesik. következő proba az lesz hogy csak sc brood war nélkül.
  • Lammer
    #3532
    ha brood warst viszed szingliben, akkor a BW CDnek kell benntlennie(ha ISOt hasznalsz, akkor ertelemszeruen a daemon toolsban vagy ahol felmountoltad)... ha sima SC sztorit nyomod, akkor a sima SC CDnek...
    (csakhogy bonyolitsak az uj patchel mar a cd sem kell... patchben le van irva, hogy kell csinalni)
    amugy nem kell allitgatni semmit sem a kompatibilitasnal ;)
  • Edward2
    #3531
    nem igen eredeti bár ha ezen mulik akkor megveszem blizzard storebol 19euro... különben érdekes de brood wars protossból letoltam 4 missiont és semmi.. lehet csak sc-t kéne raknom 1.5-el és annyi?
  • Nuki
    #3530
    Eredeti vagy sem? Lehet hiányzik egy fájl, amire szüksége van a 2. küldetéshez.
    Próbáltad feltelepíteni újra?
  • Edward2
    #3529
    ja és még annyit hogy multiplayerben rohadtul semmi baja...
  • Edward2
    #3528
    18fok van nem épp nevezném melegnek.

    első küldit megcsinálom mennék 2.-ra és hiba hang winfosban majd megáll minden. kinyomom taskbol visszalépek winfosba és ennyi. ez megy végtelenségig.

    probálkozásaim:
    -affinitás állitás
    -kompatibilitás állitgatása (win2k,win98 blabla)

    ps.: természetesen 1.5 a patch mielött bárki ezzel jönne :)
  • Kandurex
    #3527
    mert meleg van és beköltözött a hűtőbe...

    ...vagy mi a végtelen? A lónak miért nincs 5 lába...vagy 6 - 7? szerinted tudja rá valaki a választ ennyi információ után?

  • Edward2
    #3526
    valaki mesélje el légyszives miért fagy a single player? :) tudom hogy ez lejárt dolog meg nem menő, de akkoris. köszi
  • Nuki
    #3525
    Jogos

    [apro]picsábaxD
  • Nuki
    #3524
    Nem értelek mire gondolsz. Fejtsd ki bővebben!
  • Lammer
    #3523
    David nem lett velem 3ik :p csopiban legyoztem es igy o" negyedik lett :p
  • donatus13
    #3522
    Tudom hogy van huncraft de ez az 1 enként letöltögetős huncraft nem jó nekem, csak a szövegfájlok kellenének.
  • donatus13
    #3521
    Nem tudja valaki sima magyar szöveg fájlokat holtalálok starcraft 1 hez ?
  • Spica
    #3520
    csoportküzdelmek:
    elderg33k - juneterran @ othello, 0-1
    t1nylisk - blu3.tmplr @ blue storm, 1-0
    elderg33k - blu3.tmplr, 1-0
    juneterran - pwny @ troy, 1-0
    t1nylisk - pwny @ blue storm, 0-1
    juneterran - blu3.tmplr @ blue storm, 1-0
    elderg33k - t1nylisk, 0-1
    blu3.tmplr - pwny, 1-0
    elderg33k - pwny, 1-0
    juneterran - t1nylisk @ blue storm, 0-1

    csoport végeredmény:

    1. t1nylisk 3-1
    2. juneterran 3-1
    3. elderg33k 2-2
    4. blu3.tmplr 1-3
    4. pwny 1-3

    rájátszás:
    blu3.tmplr - pwny 2-0
    elderg33k - FW

    juneterran - elderg33k @ othello, blue storm, 2-0
    t1nylisk - blu3.tmplr, 2-1

    t1nylisk - juneterran @ troy, othello, othello, 2-1

    végeredmény:
    1. t1nylisk
    2. juneterran
    3. elderg33k, blu3.tmplr
    5. pwny


    azt hiszem ennyi, sajnos a mapok nem nagyon maradtak a fejemben
  • Nuki
    #3519
    Ha nem hát nem.
  • Lammer
    #3518
    fudejovolt... juhejjj...

    le lettem oltva, hogy ne legyen "versenyzes"... 'hatakkormeg' ? kit erdekel a "tablazat" ?

    :\
  • Nuki
    #3517
    Senki nem írt még ide?!

    Jók voltatok gyerekek

    Ha készült összefoglaló táblázat ilyen képszerűen, mint régebbi lanoknál, meg ilyen összesített-összesített táblázat, akkor jöhet :P
  • Lammer
    #3516
    TADAAAAAAAAAAAAAM!!!444447MINUSZHAROM

    szuper!
  • Spica
    #3515
    járkáló! :) jöhetsz elderg33k
  • Lammer
    #3514
    Gyerekek!5544

    keszuljetek szepen lan4re!444
  • Mydgard
    #3513
    Hali!

    Van egy problémám néhány napja, csak Asia és USEast-re tudok csatlakozni Bneten, Europe-ra, USWestre nem. Másnál is van hasonló gond?
  • Nuki
    #3512
    #3508
    #3509
    #3510

    én mint a klán leggyengébb tagja továbbra is sugallom: -sd Próbáljátok ki!!!!!!!!444444
    nincs vita, lehet hibáztatni a gépet hogy melyik hármat sorsolta.
    Hangos vitatkozás a meccs előtt hogy ki mit válasszon a kisorlsolt három közül: engedélyezett.
    Illetve máncskin elhozatala: is. Én mindenképpen hozok sok oldalú kockákat, mert ők hoznak szerencsét nekem.
  • Spica
    #3511
    na látom beindult a tervezés!

    nekem viszont nem volt hajlandó az orvos tegnap járógipszet adni, mer hablaty, de lehet 13-ikán még ad, nemtom biztosra már ezt se, így a részvételemet se... de sztem van esély rá csak nemtom belementek-e ebbe az utolsó pillanat dologba.

    ha összejön:
    - engem nem zavarna ha Bencének perkálunk, végeredményben tényleg így fer.
    - kösz a felajánlást is, hogy elviszel eldergeek (xD), de hát még majd írok, hogy alakul a balsorsom a kövi 10 napban.
    - viszont gyakorolni nemigen tudnék, sorry, de a notim meghalt és fekvőben asztali gép mellett elég gyehenna sokat lehúzni. szóval én max ott tudnám felpörgetni magam egy kicsit a meccsek előtt. sry de itt most nincs mit tenni :(

    de mégegyszer mondom, sajnos nemtom biztosra mondani, hogy ott leszek és számoljatok nélkülem.
  • Terensz
    #3510
    Szerintem meg ne ragaszkodjunk ennyire a szkordzsi vs puziag herokhoz, bénaneten is -ap, -ar, -rd meccsek vannak jellemzően, meg ESWC-n izs vegyes csapatok játszottak (SK-gaming tényleg nagyot alakított, de ez most nem tartozik a tárgyhoz). Meg ne legyen vita a herokon, te sem akarod, hogy pl. kikap valaki, és utána azon megy a vita, hogy "persze, mert a puziag oldalon nincs egy normális hero", vagy épp "utálom a scourge-ot, nekem a szépfiúk jönnek be" (amúgy az én kedvenc heroim 90%-a scourge, ahogy neked meg főleg a sentinelesek jönnek be, plusz az összes nuniag mindkét oldalon) De ahhoz, hogy mindenki a leg funolósabb herojával jöhessen, ahhoz kell az allpick.
  • Lammer
    #3509
    sorry de probaljuk meg... ;) (osztan ugyis csere! igy viszont lesz ertelme az egesz oldalcserenek ;)
  • light00
    #3508
    Ebből úgyis lesz vonyítás, kinek hol mi a legerősebb embere, múltkor sem lehetett egyhangúan megegyezni, hogy ki melyik oldalon legyen, két bázis van, azon belül mindegy hogy ki veri le, jó, gonosz, még darth vader is jó lett a film végére
  • Nuki
    #3507
    Megalázónak tartom hogy azt hiszed 'így állok hozzá'.

    dotában single draft (vagy mi a /sd ) nem jó játékmód?
  • Lammer
    #3506
    milyen megalazo? LOL :D

    naszoval... 2v2 csapatok scben: Dóriag+Benceag, Nuke+Bandáj, Feráj+én ^^

    Feráj: DOTAban meg felejtsd el ezt a porgest :D ez nem kizarolagos DOTA lan, mire korbeporognenk minden variacioban, addigra lejarna a szemelyim :D
    DOTA 3v3: Dóriag, Benceag, Nuke vs Feráj, Bandáj, én...
    nopersze lehet oldal szerint is porogni, de egy dologhoz ragaszkodom, hogy ne legyen allpick, oldal szerint probaljuk meg tolni a dolgot ;) (igy van ertelme a senti vs mocsok oldalnak ^^)

    ennyi, koszontem a figyelmet :]
  • Terensz
    #3505
    Szerintem meg DoTÁzni úgy kéne, hogy minden meccs után forgunk. Azaz: mindenki ugyanannyi ideig lenne a sentinelnél, mint a szkordzsinál, a végén meg megszámolnánk, hogy kinek hány vesztes/győztes meccse van.
  • Nuki
    #3504
    Erre gondoltam.
    Nem tudtad volna megállni hogy ne tegyél megalázó megjegyzést, hanem előbb gondolkozz még mielőtt írsz?
    A későbbi viták elkerülése végett írtam, mert ha konkrétan nem beszéljük le természetesnek veszed hogy az van amit te akarsz.

    Így jó, így készülünk akkor fel. Valami klánon belüli lista van ami alapján eldöntjük a 2v2 csapatokat? (tudod előre készülés rulzás ;)

    Dotában mi alapján döntsük el a 3v3-at? A múltkori felállás Dóri-Gábor-Feri vs. András-Bence-Dávid jó?
  • Lammer
    #3503
    starcraft 1v1, 2v2...
    dota 3v3(vagy ha leszunk 8an akkor 4v4, bar az eselytelen, hogy annyian legyunk :S)

    ezek a "kotelezok*" es keretik komolyabban venni a dolgot(sc teren) mert ami legutobb ment az kriminalis volt... tessek-tessek gyakorolni a palyakon, jol! mert ejszaka felkeltem Nukit es ha nem tudja, hogy pl. Troyon mennyi kristaly van osszesen, akkor jon az 50 fekvotamasz

    *utana aztan mehet a custom bohockodas, de tenyleg legyen mar egy kicsit olyan elso lan feelingje(ami a Pesti uton volt nalatok)... emlexem tok jo volt, hogy neztuk a tobbieket, meg elemeztunk, VERSENYszellem hangulata vót ^^
  • light00
    #3502
    Megbeszéltük hogy inkább előbb kérdezz aztán vitázz, csak arra gondolt hogy miket játszunk hogy s miért, szal milyen meccsek lesznek, 1v1, 2v2, 3v3, stb, miből, hogyan. Ezt csak le tudod neki írni.
  • Lammer
    #3501
    mielott ultralib Nuke nekemesne, "hogykocsogvagyokmertnemgondolokaszegenyebbklantarsakra"-at megelozve!

    Bandájért szivesen elmegyek es haza is viszem(free of charge)... asszem ennyivel kiveszem en is a reszemet remelem a "kommunabol" style mert igy leszedalva kicsit szar lehet kozlekedni es azert en is emberbo" vagyolok megminden4
    remelem igy korrekt!
    (tipp: Dorájék meg hozhatnanak alvo alkalmassagot a tobbieknek, mert nekik hajo autojuk van, abba elferne par cucc ^^) meg ilyesmik^^
  • Lammer
    #3500
    ha igy allsz hozza akkor ne is gyere! akkor neked "kotelezo" az egesz lan

    Bence: TELJESEN KORREKT es IGAZAD VAN TOKELETESEN! talald ki mennyit kersz fejenkent, es akkor mindenki odaadja... aki nem tud adni, az nem jon... ennyi... oldjak meg, pont... ezen a teren nem vitazok! (kicsit sem lenne gusztustalan, hogy monnyuk csak Feriek kesselnenek es a tobbiek nem... nemde?)

    [bekemenyitett , ahogy egy klanlidernek kell xD]
  • light00
    #3499
    Nah oké végre megszületett a lan :D
    Szal, a lényeg az lenne, hogy ez nem ecser, itt semmi nincs, abszolút, szóval úgy kell készülnie mindenkinek. Egy asztal bizti, 2 talán, ha mázlim van. Szal pl ilyenek hogy hálózsák, (leginkább) hidegkaja, főzni lehet, itt van az egyik sarkon a plus, másik sarkon a tesco, szóval előre nem érdemes bevásárolni, nemtudom lesz-e hűtő.

    Továbbá, most némi pofátlansághoz folyamodnék:
    mivel már lassan a harmadik lan lesz nálam (nálunk), szeretném ha némileg anyagilag besegítenétek nekem: 1, ugye a számlákat kell fizetni és ez egy picit megdobja, 2, egyedül lakom egy jóideig majd, szal zacskós levest egy életre meg fogom unni, 3, ugye mind3 alkalommal szívesen és egyből felajánlottam a helyet és (mindeddig) nem vártam érte semmit. Jó, semmiképp nem várok egy olyan szintű öszeget, amit mi fizettünk anno vidékre (ami nemkicsit sok volt oda oO) de nem is nagyon akarom megszabni, ki ahogy érzi és ahogy engedi anyu, apu, szomszéd stb xD Szóval most elmondhattok akárminek, ez a helyzet.
  • Nuki
    #3498
    A későbbi viták elkerülése végett tisztázzuk miket szeretnénk úgymond kötelezően lejátszani?
  • Lammer
    #3497
    nah sracok!

    akkor a Lanra keszuljetek ezerrel!

    15en kezdunk delutan Benceek Kereszturi kerojaban, megminden4!4
    Kicsit gyurjatok ra Sc-re, mert jolenne visszaterni a gyokerekhez, megminden4

    oke?
    LAN MAPOK 1v1
    2v2, Hannibal
    2v2, Hunters (Tudom lol, de ezt toljak most a prok :D)