3856
Starcraft
  • BEAST #3336
    ooo, nemertem :o
  • Lammer
    #3335
    normalis AI nem kell?
  • Lammer
    #3334
    melyik pok?
  • BEAST #3333
    en meg 1v1ben levertem egy normal ai-t ugy hogy egyszer sem haltam! ... igaz o sem :D:D
  • light00
    #3332
    Lion bitch? Jóféle, szeressük^^
    De pók az überbeszt :D
    Dáviddal 2v2, pókkal 24 perc alatt elvertem(ük) a két gépet egyedül pwnolva, esélyük nem volt ellenem, valami 18/3/nemtudommennyire zárult végül :D
  • Lammer
    #3331
    ejjj warez :|

    btw!

    ezt csekkoljatok4444


    Demon witch, kezd tetsziekni^^

    sebzese enyhen gagyi, DEEE!!!
    -Kek bot erositi az ultijat
    -4ik szintu dagon
    -plusz refresher...

    TOTAL pwnage^^
    (pont mentem volna haza osszerakni a linken osszetevoit, erre nyerek :D)
  • light00
    #3330
    igen, igen? gyere este birkózzunk
    (és inkább Dotázok, igen...)
  • BEAST #3329
    fujwarez :p ... inkabb dotazzal -.-
  • light00
    #3328
    a mai napról csak annyit: jeeeEEEeee^^^^
    Dóri&Feri:
    Na végre, megvan a DSünk, (igen, nekem a szarrá warezolt két dvdnyi jatekkal) és már a nagy tesztelgetés közben nagyon oltottuk egymást Super Marioval :DDD
    Nagyon bejövős, sok pénz, de nagyonnagyon megérte.
    Amúgy a karimra rakott a srác vmi windows utánzatot, azt majd leszedem, csak nem akarom tönkreverni a karit.
    (fúú, a következő lankor...^^)
  • light00
    #3327
    jaja, az égigérő szent vasbráner :D
  • Terensz
    #3326
    Elmegy, bár nem egy Last Ninja :-P

    Ugye, hogy a fess fiatalember-képű Butcher nem is olyan rossz? Mondjuk a kampót elég nehéz irányítani, de ha összejön, az ellenségnek kampó.
  • Csacsis
    #3325
    Legkirályabb játééééééééék!!!!!!!!!!!!!!

    (na ez aztán értelmes hozzászólás volt tőlem)
  • Lammer
    #3324
    FERÁJ!!44

    gep ellen nyomtam egy Butcheres(es tenyleg durva :D) tortenetet4!44 NEcrolic ellen voltam... kis genyo lenyeit idezgette(nem nagyon tudtam hozzaferni, de nem az a lenyeg) ami a burtal, hogy a vegen 5333 HPja volt a kis abomimnak^^ nagyon oltas volt^^... berohantam a fagyott tronhoz es pikk-pakk ledaraltam :D:D:D ilyen stabil 400 koruli sebzessel^^
  • BEAST #3323
  • Lammer
    #3322
    nekem igeret kell es nem bizonyitek... o" vagy forditva? :D
  • light00
    #3321
    De az Axe hatás mindent visz :D
  • koryne
    #3320
    Oks!
  • Lammer
    #3319
    "porgorugashoz"
    tiszta csáknorisz feeling :D:D:D:D:D:D
  • BEAST #3318
    battlefury jo mert kell a sok mana az ultihoz meg a porgorugashoz :D:D meg a damage es a cleave passiv is joak, foelg mert igy nem kell porgorugni a creepeket es igy manat sem pazarol a hos rajuk :) :)
  • light00
    #3317
    Ez igaz, de így az elején nagy öléseket lehet véghezvinni. :)
    Dee igen, Jugger elég jó tud lenni, főleg a körbepörgő rúgásával, izé, vágásával (emiatt mondjuk nincs szüksége Battlefuryra, de a sok damage az attól még jóljön) :D
  • BEAST #3316
    Az az atok cucc addig marad rajta amig nem ol, az elejen meg jo mert nem 2 hitel creepeket, de a vegere hiaba sebezne jol az atok, egy utessel fel terkepeket takaritanak ki a hosok :d ... tenyleg jo a sok armor meg az ilyesmi, de most hogy megneztem a juggernautot megint szerelmes lettem XD ... hyperstone + butterfly + battlefury = pew pew 500as "aoe" critek :D
  • light00
    #3315
    Jah, pontosabban, ha majd rendeltek, légyszi kettőt, mert nagy valószínűséggel közösen teszünk rá szert :)
    Előre is köszi!
  • light00
    #3314
    Az axe elég ügyes hős, 1v1be pláne!
    Lássuk csak:
    +20 armor, ami kb 30%os damage reductiont ad. Ez nagyon jó, a creepeket max kimikrózod.
    Az ellenfélre tudsz tolni egy mp-ként sebző átkot, ami elég sokat is sebez. Ezt ahogy lemegy a CD, használni érdemes.
    Az ultijával gyakorlatilag 600 Hp alatt azonnal ölsz. Nagyon nehéz figyelni, hogy ezt kivédd, úgyhogy az Axe egy különösen jó hős.
    Tehát igazából a mana regen nagyon fontos neki (Basilius vagy a Refreshelő gyűrű). Az armort meg azért, mert a több mindig jobb. Kb ilyennek képzelném Axe-ot.

    Juggernauttal pedig trükk: mindig kergesd el hátra a hőst a creepjeitől, és amint egyedül van, leultizod, és neki annyi. Instant kill.
  • Lammer
    #3313
    te meg olvasd el, hogy en vegig a drowra irtam... -.-

    szerinted?
  • BEAST #3312
    Olvastam par uj leirast az Axe hoshoz, eddig damagere + mana regenre mentem, egesz jol oldokoltem, a leiras szerint damage reductionre meg armorra/hpra kell emnni es csak helix spamelni az ellent ... valoban jo creep olesre, de sajnos 1v1ben kb eselytelen hos ellen, mert kell a sok creep korulottem hogy procoljon a helix :(

    Ezert most elkezdtem Juggernautozni, hatha ezzel jobb leszek :D
  • light00
    #3311
    Ne légy hülye, inkább olvasd el mit írok. Te legagyiztad a skadit (nem a drowval, hanem általánosságban!), én meg mondtam, hogy pedig nagyon jó és sokat használt item, mert stb., olvasd lentebb.
  • Lammer
    #3310
    uberloal :D

    retardland rulz >.<
  • Lammer
    #3309
    "Ebben tévedsz, a Skadi nagyon jó item"

    NEM TEVEDEK... most 20adszor irjam le, hogy a DROWNAK szar??? erted... [neonfeny]>>>DROOOOOOOOOOOWNAK...<<<[/neonfeny]

    -.-
  • light00
    #3308
    Ebben tévedsz, a Skadi nagyon jó item, de megfelelő(!) hősnek. Ilyen pl a Goblin "kurvaanyád" Techies. Az neki nagyon imba.
    És annyiban igaz, hogy nem stackelődik, de a drownak lifestealen kívül semmilyen orb effektje nem lehet, ha frostol.

    Ja és BEAST: Karakterépítéseket érdemes nézegetni, és ha az épp nem jó, legalább tudod kombinálni, és a kedvenc hőseidnek ki tudsz hozni nagyon jó itemeket, de ehhez tényleg az kell, hogy azokat átnyálazod&átgondolod abban mi a jó és mi nem.
  • BEAST #3307
    helloszia :o

    Lammer majd kesobb ma jatszhatnank ha leszel, 5-6 fele vegzek a dolgommal :o

    Amugy pcs mass effect topicban jol megmagyarazta valaki hogy az sc, es ugy altalaban a rtsek nem jatekok mert nem te jatszol csak nezed mi tortenik xD
  • Lammer
    #3306
    hogy magyarazkodik :D:D:D

    btw warez->plzdiebanhtxvmggnore
  • koryne
    #3305
    Köll hozzá egy megfelelő kártya (lehet fix memóriás, vagy bővíthető). Tulképp ennyi :) Most rendeltünk ilyet 2-t, de lehet, h fogunk még, szólj és megbeszéljük :)
  • Nuki
    #3304
    Dóri, Feri!!!

    Előfordulhat, hogy elég hamar szert teszek egy Nintendo DS-re. (vadiúj, boltbol véve, vásárlási utalványból, nyertük:)

    Az lenne a kérdésem, hogy mivel baromi drága hozzá bármilyen játék, légyszives mondjátok el sokadszorra, mint a dedós óvodásoknak, hogy mit kell/lehet tenni azért hogy gépről feltehessünk játékokat és úgy futtassuk!!

    Köszi ^^
  • Lammer
    #3303
    sajnos gagyi... a prok nemhiaba nem hasznaljak -.-
    van 6 targy ami most a meno a drownal... ofkorsz tuti, hogy a szengeek embereknek nincs igaza es tenyleg jo a skadi :p

    szal nem mukodik es gagyi :p
  • Terensz
    #3302
    Egyébként ha nem stackelne a frost, akkor is a skadi rúrzás. 2 x 2100 + 1200 + 1250 = 6650-ért 25 allstat, turbó regen, asszem 5 hp, 200% mana, + csomó hp + mana. 3 ultiorb áráért. Kell még hozzá egy 5-ös dagon - 24sec cd - ha belefér: egy assault... és akár futószalagon is jöhet az ellen :-)
  • Terensz
    #3301
    Néztem: a tábla szerint a drow-nál semmis a skadi, ha van frost attackja.

    Döntsön a program. Ha a skadi frost effectje eltalál valakit, az egy picit villan és bekékül. Ha ez történik a frost attack/skadi használatakor is, akkor hatott mindkettő (én kitartok emellett).

    Amúgy próbáld ki, ha ranged az ellen, akkor egy travellers bootsban el tud menekülni, ha ügyes, meg van a közelben bejáró az erdőbe. Mármint ha nincs skadi. Amikor megvan, az ellen onnantól csak vánszorog, mehet akárhová, akkor is pwn lesz. (hacsak nem Obli :-))

    Ha melee az ellen, akkor részben esélytelen lenne elmenekülnie a sima frost elől, részben nem is szabad neki ezzel próbálkozni. Ha erősebb, a drownak ígyis-úgyis befellegzett.
  • Terensz
    #3300
    Szerintem jól próbáld ki :-) Nem veszítesz vele semmit, max ha nem volt igazam, akkor a számítógépedbe bedobott pénzt visszafizetem :p

    Én nem a matematika elvén írtam, hogy drow + skadi, hanem azért, mert kipróbáltam és működött. Tényleg 70%-kal lassít akkor is, ha a matematikusok mást mondanak (Ja, a dongó pl. nem tud repülni, mert nagyobb a testtömege, mint amennyit a szárnyai elbírnak. Szerintem ez mindenki számára hihető. Még a dongó is leesne, ha meghallaná4)
  • Lammer
    #3299
    "drow + skadi = -70% mov.spd."
    rosszul tudod -.-

    nem ADODIK ossze drownal!444 ha aktivan hasznalod a lovest akkor csak a frost SZAMITODIK!44

    (csak a noobok hasznalnak drownal skadit :p)
    kis lecke -.-
  • Terensz
    #3298
    Amúgy Fletcher vs Drow-t én izs megnézném, de csak úgy ha fleccsör skadira tekkelne. Kb olyan lehet, mintha 2 lajhár karatézna egymással:D

    Amúgy drow + skadi = -70% mov.spd. Az ellenfél mozgására a legpontosabb kifejezés az "áll, de mintha menne".
  • BEAST #3297
    Nem is olyan konnyu ez a jatek mint elsore gondoltam... elso terveim szerint ragyurtam damagere/attack speedre meg mana regenre es hudepwn lettem ... aztan jott a juggernaut hos vagymi es kb 2 hitelt szoval nem artana hpra meg hp regenre is gyurni ... viszont annyi hely mar nincs :D ... neztem okos emberek strategy leirasait, de nekem nem igazan valt be ez a sok defes hps cucchalmozos mert a sebzes gagyi maradt :c