3856
Starcraft
  • Nuki
    #3416
    A nők ahogy dossziéjük mögé bújnak hogy ne lássák a GONOSZT
  • light00
    #3415
    sorozatos DT-s szivatás oO
    azért azon a bezombult csodálkozó arcokon néha olyat felröhögtem :DDD
  • Nuki
    #3414
    Na oda meg minek? :D

    Szép volt a protosstól így visszajönni :o
  • Lammer
    #3413
    linkeltem lealdozottba is, megteszem ide is!
    Pure vs Go.go PvT

    KOTELEZO!
    (iszonyat kámbekk!44, sakkbantartas megminden!negz4)
  • Nuki
    #3412
    Fú ez nagyon dúrva volt :DDD
  • Lammer
    #3411
    hehe milyen szar lehet amikor az ikertesod ellen jatszol elesben top16ban OSLben :D
    [URL=http://youtube.com/watch?v=9CuixSOuRPc]jutub, angol kommi^^[/URL]
    Ultimate ZvZ, MIRROR! :D

    ps1: ket remek zerg player... es ahogy ereztem... progamingben kesobb berobbano(kb egy idoben kezdtek 2005ben ugye) Practice tulnott testveren(Yellow[ARNC])... jo tudom tobb mint 20%al(ami proeknal irtozatos kulonbseg a szoros meccsek miatt) jobb ZvZben... de azert nem veletlen, hogy kespan 6ik Practice es 21ik fake Yellow :p
  • csuszi
    #3410
    na erről beszéltem én is:D:D:D
  • Nuki
    #3409
    Elolvastam azért írtam, mert sok fellengzős szót használnak :) Azért átugorja az ember mert nem értené meg.
  • light00
    #3408
    Érdemes elolvasni a pdfben az Általános leírást xD

    "A gépjármű üzemanyagát mágneses iontöltéssel látja el."
    nem úgy volt hogy megszünteti? :DDD

    De a legjobb:
    "az amúgy hosszú láncból álló mágneses iontöltéssel rendelkező (most ellátta vagy volt neki?) üzemanyag molekulái kisebb részekre bomlanak,() polarizálódnak,(...)"
    ha tényleg elbomlana, lehet nem élne az autód max 2 másodpercig...najó talán nem, de ha ez igaz lenne minek használnánk benzint?

    Bocsi az offért, de nem bírtam ki xD (A)
  • Nuki
    #3407
    Jól érezted :P

    Nem tudunk hozzányúlni a benzinvezetékhez se!!! Ezért írtam. Az egész motor előtt ott éktelenkedik egy nagy fedőlap ami megakadályozza hogy hozzányúlj a motorhoz (legalábbis utoljára egy másik renaultunknál ez volt, ennek a motorját még nem láttam, csak sejtem).

    Annyira jól nem értem a kocsi felépítését 100%-osan, csak az elvét tudom nagyjából mi zajlik, meg a kémiáját szó-szó. AZ hogy hol fut benzinvezeték azt nem... (meg leírták az oldalon hogy arra kell rátenni, azért azt elolvastam)
  • Nuki
    #3406
    Ez igaz hogy senkik sem vagyunk a kermihez képest, de szerintem nem az ő dolguk hogy megnézzék mennyire igaz amit a papírban leírnak, csak annyi, hogy károsítja e a környezetet, egészséget, lenyelhető-e vagy sem, stb...

    Éppen ezért amit leírtak a pdfjükben, az inkább valami halandzsának tűnt, hogy az átlagember át is ugorja.
  • Lammer
    #3405
    "
    Áldom hogy nekünk olyan motorunk van, amibe csak szervíz nyúlhat bele :D"
    nem is kell... bezinvezetekre kell rahackolni :D

    najo amugy koszi sracok!
    ezt igy hozzanemertokent is ereztem, hogy bullshit :D
  • light00
    #3404
    Szakemberek
    "égés során vízgőz (H2O) és széndioxid (CO2), azaz két a természetben is előforduló és azt így nem is szennyező égéstermék keletkezne."
    én már ezen elmosolyodtam, és sok hitelt ezért nem is adtam a szövegnek, de azért meglepett.

    Véleményem(!) szerint:
    A benzinnek soha nem is volt, és nem is lesz kedve feltöltődni, ugyanis nem olyan molekulákból áll. Ha a mágnes tényleg beporlasztaná, akkor az a mágnes tuti begyűrné az egész autódat is, úgy ahogy van. Ha mégis csinál valamit, akkor az kívül esik a tudásom határain :\

    A vízlágyítós részhez meg egy hatalmas WTF, mert úgyis ott fog kikristályosodni a cuccos, ahol elegendő hozzá a hő, magyarul a csövön és akkor meg rátapad, és ennyi.

    Hogy erre a KERMI meg a Pápa is azt mondta hogy oké, hát, nemtudom, ők tudják, nem sok vagyok hozzájuk képest, de a személyes véleményem hogy szemberöhögném aki ilyet próbálna rámsózni. Mondjuk lehet hogy csak én vagyok tudatlan :\ (nemis) :D


  • Nuki
    #3403
    csuszi pszichológiai hozzáállása tetszik :)

    Szeretnék nem "okoskodó tudományos" lenni.

    Kezdeném azzal, hogy a részecskék egymással illetve a cső falával súrlódnak, igaz. Nagyon sok körülménytől függ mennyire. De ettől nem fog feltöltődni a benzin elektrosztatikailag. Nem fognak összeragadni a molekulák.

    A tökéletlen égés oka nem az, hogy össze vannak ragadva a részecskék. A tökéletlen égés oka az, hogy nincs megfelelő oxigén mennyiség, más reakciók is létrejönnek azokon kívül, amiket terveztünk.

    A benzinfogyasztás nem lesz jobb. A károsanyag kibocsájtás miatt teszik a rendszerbe a dugattyúk után a katalizátort.

    A vízlágyítós megoldást viszont nem bírtam ki mosolygás nélkül :D
    Eleve nem azért lesz vízkő mert kiválik és rátapad, hanem eleve a csőre, bojlerre válik ki! Ezt csak úgy lehet megakadályozni ha eltűntetjük a vízből a rossz dolgokat, ezt egy karika nem akadályozza meg sajnos :)

    Áldom hogy nekünk olyan motorunk van, amibe csak szervíz nyúlhat bele :D

    Mindent összegezve szerintem felesleges pénzkidobás.

    Nem tudom ott a kerminél milyen vegyészek vagy mérnökök vannak. Lehet ugyanolyanok mint az Uri Geller sójában, akkor megértem mire bólintottak rá. (köpenybe felöltöztetett emberkék, akiknek nincs köze ahhoz amit állítanak róluk)
  • csuszi
    #3402
    már rég a gyártók raknák a verdába ha igaz lenne....;)
  • Lammer
    #3401
    off:
    na kis kemikusok(Nuki, Light) :p
    kamu-e?
    mint szakemberek... kivancsi vagyok a velemenyetekre... ott az oldal, leiras, meg van egy pdf amiben az osszetevoi le vannak irva... engem mint ilyen teren nem jaratos eNbert erdekel, hogy tenyleg nem kamu a rizsa ami a lapra van irva... elvileg okes? vagymittomen
  • Fillmore Dude
    #3400
    Ilyet észreveszel, de arra nem gondolsz, hogy ctrl+esc vagy két gép használata stb... :) Mindegy! (Ja és azért csak most válaszoltam, mert azóta most először olvastam)
  • Nuki
    #3399
    De pont egy ilyenre írod rá hogy kötelező?! Legalább egy jó zerg alázást vártam volna tőled
  • Lammer
    #3398
    nem nagyon... de mar 34567esfelszer leirtam es mondottam volt eloben is, hogy >>>MINDEN PRO MECCSET MEGNEZEK<<< :p
    (fuggo vagyok... meszaros2008er... oooize :D)
  • Nuki
    #3397
    Azt hittem nem szereted a TvP-ket :P
  • Lammer
    #3396
    assssszondod Dark Templar? :OOOoooOOoo

    Lucifer vs Mercury (Proleague) PvT

    egyszeruen burtalis!!!444!!negz
    (vegignezese KOTELEZO!)
  • csuszi
    #3395
    nem rossz kérdés.
  • kék
    #3394
    Hali!
    Olyan replayek hol láthatóak ahol több, mint 2 jétékos játszik? Pl: 2 vs 2, vagy 3 vs 3? A profik is szoktak ilyen meccseket nyomni vag ők csak 1 vs 1 felállásban játszanak?
  • Lammer
    #3393
    nalam el fog futni?
    remelem lowon elszalad
    (core2-8400-4gigz1066Domi-2db 9600GTOC)
  • Nuki
    #3392
    Figyelj, a tieden minden elfut Annak külön szellemi izéje van.
  • Spica
    #3391
    HÉÉ mondom 1 hónap legalább :)
    ennél több is lehet.

    amúgy sztem nekem több is kell 1 hónapnál: megszerzem a játékot az eleján, 2 évvel később talán már lesz gépem is hozzá, amin tudom futtatni :D
  • Nuki
    #3390
    Ki tudja mennyire lesz akkor üresjárat... :D
  • light00
    #3389
    Nekem már csak azért is nem, mert talán időm sem lesz annyi, hogy 1 hónap alatt végigvigyem :D de talán nekedsem :DDD
  • Nuki
    #3388
    Csak kevesen képviselnek szélsőségesen, a "darkos fíling mindenekfelett" illetve "gagyi EA kéz a játékban" gondolatokat, nekem nem csak 1 hónapig fog menni ^.^
  • Spica
    #3387
    pedig még SC2 is jobb lesz a DOTÁnál :P:P
    bár sztem attól még azért kipróbálja mindenki, nem? legalább 1 hónapig. aztán dobni a szemétbe.
  • Lammer
    #3386
    ha igy marad minden, akkor inkabb DOTA es sc1 -.-

    ---
    Bandinak: btw ne aggodj en meg mindig kockulok a koreai pro ligakra^^ MINDEN meccset tovabbra is megnezek^^
  • light00
    #3385
    Hú, hát az is biztos :D
  • csuszi
    #3384
    majd amikor jön az sc2 akkor remegő kézzel rakják a tálcára a lemezt. oszt dota off lesz;)
  • Nuki
    #3383
    PIllanatnyi fellángolás: csupán. De jó sokáig tart...
  • Spica
    #3382
    amúgy meg az eddigi SG-sek is már mind dotáznak? gondolom költői kérdésnek minősül ez.
  • Hawk06
    #3381
    :D
  • Spica
    #3380
    de 2 perc különbséggel rájöttél a dolog nyitjára? :DDD
  • Fillmore Dude
    #3379
    Ja megvan, nem is gondoltam volna hogy egy parasztal kell megfogni :)
  • Fillmore Dude
    #3378
    Zerg második küldiben mit kell csinálni? Mert kinyirtam minden protoss-t és az a chrysalis meg sem mozdul, pedig azt kéne elvinni a jelzőfényhez.
  • Szabi84
    #3377