Hogy néz ki az asztalod?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ha megjön szólok!😊
hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?
..and sooner for Object Desktop users...
11/28/2005 5:27:20 PM By Brad Wardell
hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?
már egy ideje
Have no fear of perfection - you\'ll never reach it.
tudnátok ajánlani a háttérképhez valami jó kis theme-t(piros mindenképpen legyen benne)? a jelenlegi nem tetszik, de sajnos csak ezt a pirosat találtam ami úgy ahogy elment.
*Posse*T.W.D*
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!
Az intenzíven fekszem. Kérem, a sípszó előtt hagyjon üzenetet. Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia!
Az intenzíven fekszem. Kérem, a sípszó előtt hagyjon üzenetet. Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia!
koszi
Úgy vagyok a nőkkel mint a zsiráffal. Tetszik-tetszik, de otthonra azért nem kéne. :)
Légy jó, légy hű Magyar!
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
SecondOrb: A legjobb internetes városépítő stratégiai játék. www.secondorb.hu
SecondOrb: A legjobb internetes városépítő stratégiai játék. www.secondorb.hu
F.K.T.
carpe diem
plz valaki küldje el mindkettõenek a linkjét
Vive la Hongrie!-Éljen Magyarország!