Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

EmThor
#15540
mind1, azért thx

Nfol
#15539
Nyúbi vagyok, osszatok! Asztalkám: üresen és tele.

http://nfol.extra.hu

The FlashBack
#15538
ehhez mit szóltok😊 😛
?

The FlashBack
#15537
yah😊

jöjjön msn-re oszt kap😊

precision
#15536
adj neki hátteret 😊

Bazinga!

The FlashBack
#15535
what?

EmThor
#15534
wp plíz thx D:

czky
#15533
WP please!!!

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

franc0
#15532
sok az ikon, de rendben van

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

LSL
#15531
jah télleg 😊 De engem idegesít, hogy memóriát zabál mikor fut. nahsebaj, majd az új gépben lesz 1G ram, akkor már nem idegesít. Csak legyen már hétfõ...

http://lsl925.deviantart.com/gallery/ AMD A10-5800K, Gigabyte GA-F2A85X-UP4, GEIL Value Plus CL9 2*4096/1600 DDR3, Asus HD7770, 2,5TB HDD

SASboy
#15530

Az én asztalom. Semmi extra csak natúr, de nekem tetszik 😊

nice legs. what time to open?

The FlashBack
#15529
egész jó...
LoL😊 most veszem észre, hogy én is ezt a windows blindses témát használom😊
tess😊:

LSL
#15528

http://lsl925.deviantart.com/gallery/ AMD A10-5800K, Gigabyte GA-F2A85X-UP4, GEIL Value Plus CL9 2*4096/1600 DDR3, Asus HD7770, 2,5TB HDD

SASboy
#15527
Melyik progit használjátok skin változtatásához ill. melyiknek kisebb a gépigénye?

nice legs. what time to open?

psg5
#15526
na most kinek van igaza?? Amúgy az outlook leszedése és újra telepítése nem oldotta meg a problémát úgyhogy hajlok arra hogy összeakadhat

F.K.T.

Dying Soul
#15525
#15524
Nem, évek óta a kettõ kombinációját használom és soha sem volt ilyen jellegû problémám.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

The FlashBack
#15523
igen!
sztem igen

psg5
#15522
windowblinds összeakadhat a outlook expressel??
Mióta fenn van ha levelet közvetlenûl akarok kinyomtatni hibát talál a parancsfájlban.

F.K.T.

#15521
Okés, bár november 23-án kijött az új verzió, lehet, hogy mûködõképes.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Pyx
#15520
voltmár, használhatatlan

Have no fear of perfection - you\'ll never reach it.

#15519
Off

Találtam egy érdekes dolgot a wincustomize-ot olvasgatva:
Böngésszünk 3D-ben!
Még nem próbáltam ki, de vállalkozó szellemûek ne kíméljék magukat 😊

On

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

ScOrpY
#15518
agyhalál
#15517
Szevasz. Had kérjek winamp skint.
Köszi!

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

ScOrpY
#15516
#155509, #15514: thx

Enny1

bertino
#15515
szerintem meg még tök unalmas is ^^ <#sniffles>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#15514
váo, nagyon tetszik, nem túlzsúfolt, ízléses, grat<#eljen><#eljen>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

robotnyk
#15513
nagyon vicces, ráadásul tök új poén.
Laky
#15512
<#idiota>

i5-4690K / HyperX Savage 2x8GB / AsRock Fatal1ty Z97 Killer / Gigabyte GTX970 G1 / Samsung 860 EVO 1TB / 5TB HDD / FSP Hyper M 700 / Cooler Master H500M

The FlashBack
#15511
az ilyen h-szeket mellõzni kellene!!!!

atlagember
#15510
Az én asztalom így néz ki.

De most ennél jobban tele van pakolva.

SecondOrb: A legjobb internetes városépítő stratégiai játék. www.secondorb.hu

The FlashBack
#15509
szép😊grat:Ð

ScOrpY
#15508

Enny1

The FlashBack
#15507
ez mé nekem ment?

Aquir
#15506
meg firefox 😊

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

EmThor
#15505
jobbegér kép megnyitása, vagy húzzátok be fülekhez (opera rulz 😄)

Tobacco
#15504
:-) hmm.. köszi szépen. mindegy, akkor csak parancsikonokat rakok be.

-Isten megváltoztatta az életedet. -Akarod menteni a változtatásokat?

The FlashBack
#15503
vagy rosszul látoD :Ð

jointeer
#15502
vagy rosszul látod

köcsög

Aquir
#15501
1280 x 1024-es kép, szerintem látod =)

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

EmThor
#15500
látod ez jó kérdés 😄 www.wincustomize.com, ha nem teccik a kinézet

Brankley
#15499
uhh, az windows messenger, vagy rosszul látom? <#nemtudom><#smile>

Légy jó, légy hű Magyar!

cement
#15498
<#szomoru1>

respect to the man in the ice cream van

Lazarus
#15497
Tobacco
#15496
Köszi szépen, letöltöttem egy verziót belõle, nem pont az amire gondoltam, de nagyon tetszik, és ez is segít megoldani gondomat! :-)

Viszont, ha ebbe belehelyezek valamit, és gond van a géppel, akkor, hogy tudom kimenteni a belehelyezett mappákat és fileokat?

-Isten megváltoztatta az életedet. -Akarod menteni a változtatásokat?

EmThor
#15495
szerintem stardock objectdock. van egy nem mac-es része is, ez ilyen füles kis tár, ahova ikonokat bearkod asztalról, egyik fül games pl, stb...

Tobacco
#15494
keresek egy progit,ami win xp-be mégegy tálcát hoz létre és olyan legördülõ menükkel rendelkezik, mint a start menü, vagy a gyorsindító, amibe rendszerezni tudnám progiaimat fileaimat, amik muszáj, hogy az asztalon legyenek, de már nem fér el.
És segít a gyorsabb elérésben és átláthatóságban.
Létezik ilyen egyáltalán???

-Isten megváltoztatta az életedet. -Akarod menteni a változtatásokat?

The FlashBack
#15493
LoL😊 én sem... de megoldottam😊 ObjectDock----> (#)DEL(#):Ð

#15492
Thx😄D gondolom valami billentyû kombinációra történik meg a dolog, még sosem olvastam el a használatiját 😊

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

The FlashBack
#15491
bazz😊 :Ð zseni vagy😊

kössz

de hogy hogy eddig minden rendben volt😊?