Hogy néz ki az asztalod?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
SecondOrb: A legjobb internetes városépítő stratégiai játék. www.secondorb.hu
SecondOrb: A legjobb internetes városépítő stratégiai játék. www.secondorb.hu

WB:Crem Home😊
Icons: Hein's Metal X
hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?
Szép az asztalod, bár kicsit sok benne az átlátszóság.
http://nfol.extra.hu
- bbLean 1.16 shell + bbCalendar, bbIconBox és bbColor pluginok,
- klasszikus Windows téma Sid-Ray stílusfájllal,
- a háttérkép nevét nem tudom 😊.
Az asztalt imígyen megbuzeráló dolgok kemény 400 Kbájt méretûek, a memóriából is körülbelül ennyit esznek meg, és mivel az explorer shell a továbbiakban nem elérhetõ, valamivel kevésbé érzékeny a rendszer a programhibákra. A bbLean elõnyei:
- az utolsó bitig testre szabható,
- kis méretû,
- gyors és hatékony,
- nehéz olyasmit kitalálni, amit ne lehetne vele megvalósítani.
Hátrányai:
- eleinte szokni kell,
- rengeteg idõdet elveszi, ha belefeledkezel az állítgatásába,
- a gépeden rajtad kívül senki más nem tud eligazodni,
- kevesen ismerik errefelé.
Remélem elég részletes voltam. 😊
http://nfol.extra.hu
leszedtem wb5 publicot, addig jó 😄
15$ kérnek az updatere!!!!!!!!!!
Azt hiszem megvárom a Vista-t...
WindowBlinds 5.x Upgrade
$15.00 $15.00
Recalculate Order
Click Here To Enter a Coupon! Sub Total: $15.00
hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
Úgy érzed nyomott vagy?
no problem itt van😞 csak valaki olja már meg mert ha három másodpercenként felugrik az az ablak... így nem lehet dolgozni....
tucc egy INGYENES spyware írtót?
vagy a SpyAxe 3.0 -hoz egy serialt?
SEGÍTS PLS
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
fontos mert egy szaros vírus van a gépemen és egy vírusírtó sem szedi ki, ami meg kiszedné fizetõs (phúúúj, fizetni egy vírusért?:???? SOHA) inkább a halál aza win reinstall
ha valaki megmondaná megköszönném
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
Úgy vagyok a nőkkel mint a zsiráffal. Tetszik-tetszik, de otthonra azért nem kéne. :)
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n
A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
De a CD kulcsot nektek kell megszerezni, mert azért annyira rendes nem vagyok!😄😄😄😄😄
hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?