Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

geri15
#16140
balfelsõ sarokban milyen progival vannak minimalizálva a progik ? o.O

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

robotnyk
#16139
szép, csak kiráz a hideg ha ránézek ^^
Crem
#16138
Szép ez a háttér!!!<#eljen><#eljen>

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

QuippeR
#16137

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.

trident
#16136
Eddig ez a stílus annyira nem jött be, de úgy érzem ez most okés...😊
(eddig inkább az ilyen volt amit tudatosan-tudattalanul választottam: link.)



"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."

Dying Soul
#16135
htx ^^

geri15
#16134
Parancsolj :]

Nikki wp#17

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

Dying Soul
#16133
szépjány, linket plz 😄D

geri15
#16132



#_iN.uSE_#

htx belétek akik themet és winamp skint adtatok (Y)

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

#16131
Téháix! 😄
ScOrpY
#16130
re

Enny1

agyhalál
#16129
Engem is megfogott a szürke annak ellenére, hogy rajongok a kék színért. Talán a tél is közrejátszott benne.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

ScOrpY
#16128
Nagyon áLlat (y) grat

Enny1

agyhalál
#16127
Konfabulator a The Weather nevû widgettel.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

#16126
Hi!

Az milyen idõjárásbizgentyû ott a sarokban?? <#idiota>

B@ldrick
#16125
tisztán winamp, a másik jetAudio ezerszer jobban szól 5.1-ben mint a winamp dfx-el csakhát a skinválasztéka = 0
10x all 😊

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

xj700t
#16124
COOL ! 😞)

Úgy vagyok a nőkkel mint a zsiráffal. Tetszik-tetszik, de otthonra azért nem kéne. :)

cement
#16123
ez már megint nagyon ott van. kurva jo <#eljen>

respect to the man in the ice cream van

asfa
#16122
köszönöm szépen 😄

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Sheva
#16121
winamp.com <#smile>

.:.FORZA AC MILAN!!!.:.

asfa
#16120
ez style xp?ja és a winamphoz ez honnan van?

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Sheva
#16119
téli feeling <#smile>


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

.:.FORZA AC MILAN!!!.:.

robotnyk
#16118
nem rossz, miféle lejátszó az ott?
B@ldrick
#16117

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

Duddits
#16116
Téli hangulat. Igaz a tálcám fehér, de Star Warsos. :-) Nem találtam télit...

sweech
#16115
nem de minek minden nap új asztal <#idiota>

The FlashBack
#16114
mér neked teccik?

sweech
#16113
és mér akarod változtatni?

The FlashBack
#16112
kössz😊

me most ilyen😞

#16111

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

The FlashBack
#16110
valaki segítsen összedobni egy frankó kis asztalt😊
olyasmi stílusom van, mint #16075 sötét szürkés dolgok😊
pls linkeljetek be nekem egy hátteret egy hozzá illõ iconpackot, és WB themet, a lényeg, hogy gyorsan installálható ill cerélhetõ legyen! kösz

magamtól nem tudok semmi érdemlegeset se mutatni)

ScOrpY
#16109
faszás (y)

Enny1

EmThor
#16108
szerintem csecse 😊

ivjoe
#16107
Este megkeresel MSN, odaadom.
smv
#16106
Hú végignézve itt a desktopokat én már szinte meg se merem mutatni, de bátor legény vagyok ám:

Nem nagy pukk, de 2 évig ugyanaz az egyszerû kis desktopom volt, és most váltottam. 😊

Starcraft + Diablo III - esemve

agyhalál
#16105
Annak mi köze az asztalhoz?<#nemtudom>

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

#16104
spyaxe serialban tudnátok segiteni?
trident
#16103
azaz

"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."

jointeer
#16102
lekjop <#gonosz1>

köcsög

nyami
#16101


jointeer kérésére -.-

EmThor
#16100
szerintem isten vagy. szerintem 😄 köszee

magus
#16099
ez jo, hol talaltad?

Amse
#16098
jöhet az is IRLnemJocó

Nfol
#16097
Pyx: Kösz!

Találtam az életem folyásában néhány felesleges percet, úgyhogy elkészült a bbLean leírásának elsõ két része. Nem kell nagy dologra számítani, csak összeírtam hetet-havat az alapokról. Erre tessék, ingyen van. :]

http://nfol.extra.hu

ivjoe
#16096
Anno csináltam ilyeneket winamphoz.
Amse
#16095
Nem tud vki egy olyan képernyõvédõt ami hangulatfényeket nyomat?
Vagy vmi kis visual progi?Olyan kis nyugis fények kellenének random átúszásokkal vagy vmi hasonló hangulatos vmi.

ScOrpY
#16094

Enny1

cement
#16093
joak <#eljen>
winamp skint plz

respect to the man in the ice cream van

#16092
#16091
Kezeket fel 0n le van tartoztatva vagy fel lesz