Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

EmThor
#16190
nemá, elsõre ment átnevezéssel a wb5 full! elõtte le kellett gyalulni az elõzõt, ezt fel, akarod regelni? nem! és fileok átnevez, crack, restart, visszanevez, élvez 😄

Balumann
#16189
na mind1 még próbálkozok, visszaolvasok leírásokért, vagy ha tudnátok belinkelni leírásokat is, az is jó lenne (angolul is tudok)
kipróbálok még 1-2 dolgot, ha nem megy vissza a 4.x vagy style xp, aztán majd win reinstall után.

Balumann
#16188
Angeloét is próbáltam, illetve azt próbálom most, de a beta 1-et is próbáltam, attól full beszart a gépem, a beta 2-t próbáltam már ez a 2. vagy 3. verzió, az elõzõ ne mvolt telepítõs (Starfronter mondta honnan szedjem).
ez a telepítõs most, és ez ugyan úgy nem akar menni, a lecserélést úgy oldottam meg hogy átneveztem az elõttelévõt és akkor nem kérte vissza hogy hasdználatban van, egyébként meg nem volt hasnálatban :/

EmThor
#16187
jó most ne a csicsát nézd, hanem lásd át az egészet: mindent egy progival: nem kell samurize-al vacakolni + konfabbal, hanem 1 progival megvan a skinezés (részben, azért nem egy wb5) + teljes menü átalakítás + no ikonok asztalon + statok, kell ennél több? nekem nem 😛

smici
#16186
nem szar

Úgy érzed nyomott vagy?

cement
#16185
nekem csak a wp nem teccik az szar

respect to the man in the ice cream van

alph4
#16184
Nem épp a legjobb 😛

▏▎▍▋▊▉ Intel i7 2600 | 2x4GB Kingston DDR3 RAM | Radeon 5850HD 1GB | HDD 320 + 250 | Pioneer 215D | 23\" Samsung P2350

#16183
nagyon nem tetszik<#csodalk>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

bertino
#16182
hát azok a pontos gombok... izééé egyáltalán nem jönnek be 😞 de... egészében véve elmegy ^^

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

EmThor
#16181
ilyen asztalt akarok! mától ez az etalon! van minden! ezen remélem minden bblean!!

qvajó!

Sil3nt
#16180
köszönöm jól jön

EmThor
#16179
asztal bújik? start menü objectdockból? thx

nyami
#16178
Sil3nt
#16177
így van, amúgy szégyen vagy nemszégyen qurvára nemtom eltüntetni a lomtárat....<#mf1>

bertino
#16176
icigyá, nekem shift F8 és egybõl DEL =P

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

nyami
#16175
ha az egyik betelik, akkor a másikban legyen hely -.-

#16174
Minek két szemetes?😊

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Sil3nt
#16173
az én aranyoskám:Asztalom

geri15
#16172
Egy linket kérhetnék ahhoz a PotF háttérhez? Felmentem a srácok hivatalos honlapjára de nem találtam :C

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

B@ldrick
#16171
Replacer-rel próbáld lecserélni amit alapból nem enged felülírni mert használja épp (ez használható más win rencer filéhez is). Nem kell átnevezgetni semmit csak kicsomizod, futtatod, belehúzod a régit aztán az újat és kész. Az angelo félét használod WB5-höz?

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

Dying Soul
#16170
😊

Balumann
#16169
áh így se megy, átneveztem at a dll-t egy másik kiterjesztést adtam neki, és így se megy 😞(

Atti12
#16168
amugy itt van az én asztalom régen nem szerettem a zöldet de ez most nagyon megtetszett<#vigyor5>

Atti12
#16167
sziasztok! tom kicsit hülye kérdés lesz de hogy lehet objectdockba témát berakni mert töltöttem le de csak képek voltak benne. Valaki tud segiteni?<#wow2>

EmThor
#16166
nfol örök hála a BBlean leírásokért, tegnap fellõttem, jó ez a sok tálca, az elõnyeit még csak kapisgálom de majd használat közbe. és átlátszóvá tettem tökjó 😊


eredeti tálcát el lehet majd tüntetni gondolom.. de mondom még csak kipróbáltam, meg elolvasom még1szer amit összeírtál nekünk, köszi érte ^^

The FlashBack
#16165
ya

Balumann
#16164
Wbsys.dll ?

Balumann
#16163
system32-ben mit kel átnevezni? :S

geri15
#16162
Poets of Fall és MaxPayne rulz (Y)

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

#16161
A system32-ben nem kell semmit felülírni csak átnevezni 😊
Balumann
#16160
Ja emlékszem amit mondtál, amit akkor tudtam letölteni, ahoz volt az mikor a system32 mappába kellet valamit felülírni és egyiket nem lehetett, de az nekem nem lett jó. Most ezt a telepítõs 5-öt próbáltam, felraktam, crackeltem ami bennevolt (nem a system32-be kell elvileg), felül írtam mindent. Aztán újra is indítottam, bámultam egy óráig a bejelentkezés képernyõt, aztán bejött, activate. Activate.exe -t átneveztem, utána azt elértem hoyg nem jelent meg az activate ablak, de nem történt ugyan úgy semmi skin aktiválásnál, alap win98-as téma marad (a szinek változtak meg)újra is indítottam azóta, nem jó sajna.
Nem tom tehetetlen vagyok ezzel szemben, akármi csinálok nem jön be, lehet hogy már csak windows reinstall után lesz jó.
Még arra kiváncsi lennék hátha tud valaki mondani rá valamit, lehet hogy csak egy lámaprobléma, az objectdock-ba beírom a Budapest kódját, HUXX0002 -t, és azt írja az idõjárásra hogy weather information unavaible (net van, tûzfal nincs amin ne lenne engedélyezve, ha rákattintok bejön a fõoldala és kiadja milyen az idõ Budapesten, csak ott nem sajna 😞 )

#16159
Nagyon jó kis hangulatot idéz...
Dying Soul
#16158
sweech
#16157
ugye?

agyhalál
#16156
Pofás.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

sweech
#16155
nah végre egy normális asztal <#smile>



enyém

agyhalál
#16154
Frissült a Konfabulator 3.0-ra és egyben megváltozott a neve is YAHOO! Widget Engine-ra.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

reménytelen
#16153
#16152
Az én módszeremmel próbáltad? Nekem is az volt a bajom, de amit leírtam azzal megy. Mostmár elkél egy WB topik... vagy ez WB
Balumann
#16151
Hy! Ha nem nagy baj megint offolnák egy kicsit? 😞
Egyszerüen a WindowBlinds 5 nem megy. megcsináltam a crackelést, felülírt mindent (elsõre átkellett neveznem a dll fájlt és úgy tudtam bemásolni azt, de utána jó. Utána bejött az aktiválás. Akkor átneveztem az activate.exe -t. Mostmár nem írja ki az aktiválást, bejönnek a skinek, de nem aktiválja a skineket, a wbload nem reagál ha elindítom. 😞(
Próbáltam hogy újraindítom, és utána újracrackelek, ugyan úgy nem jó

Amse
#16150
topic benne az idõjárásos widget link-el.

#16149
thx

#16148
Pont 20 hozzászólást kell visszaolvasnod és lám! <#hehe>
#16147
sziasztok!
engem az érdekelne h mi annak a proginak a neve amivel kiraktátok azt az idõjárás elõrejelzéses cuccot?
vki esetleg dobhatna egy linket is ha nem nagy kérés thx

Sheva
#16146
thx

.:.FORZA AC MILAN!!!.:.

QuippeR
#16145

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.

Sheva
#16144
egy WP linket kérhetnék?

.:.FORZA AC MILAN!!!.:.

#16143
Kicsit frissítettem a desktopot...

asztal
geri15
#16142
htxvm :>

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

QuippeR
#16141

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.