Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Big Daddy
#16942
WP-hez linket plíz!

\"Se az FBI se a NASA se a pláza se az Isten háza Nem tud nyújtani menedéket ha neked szánják a lövedéket\"

hen-tes
#16941
jah, de akkor viszont akkor, hogy lehánynám :C -> nyomd össze

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

Balumann
#16940
kaptam memót, mostmár 1 giga, most tettem frissen a win-t, és ez a sok bigyó már a fele memómat leszívja :|

Balumann
#16939

Itt az én új asztalom (amelyik dockon az egér van az csak akor jön elõ ha ott az egér 😊

VinylToy
#16938
ha nem teszi tönkre a géped, akkor keveset 😄

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

gabber_saviola
#16937
gyors kérdés, mennyi memcsit eszeik a WindowBlinds 5 ?

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

#16936
segítene valaki,sehogysem sikerül aktiválnom a wb5öt,se a crackessel (WBSR.dll) se emailes serialossal sem!HELP ME!

The FlashBack
#16935
htx

EmThor
#16934
options, preferences, skins, modern skins, alpha blending fül, középen opacity bepipál: link... és ott lehet 3 gombóckát módosítani, ezeket próbáld meg elõbb a legalsón legyen, ha így is csinálja akkor válts egyet.

The FlashBack
#16933
unusual skin, neked, is csinál olyat, hogyha fenn van egy ablak, és utána leteszed tálcára, elhalványul a skin úgy, hogy csak kattra jön vissza rendesen?
erre hol van beállítási lehetõség?

#16932
#16916 <#help>
EmThor
#16931
óh thx 😊

The FlashBack
#16930
énkérek elnézést...

Inferno
#16929
Emthor megnyitod a winampot es ahol vibránia kell a szélét nyomkodod😊 , mert ha közepét nyomkodod akkor az asztalt nyomkodod szval ahol van felülete a winampnak az nyomkod !!! 😛<#zavart1><#idiota>

PS3/X360 user: Infernohun

EmThor
#16928
nem... options preferences, válaszidõt lehet állítani, ott 30ms van a general fülön :S

The FlashBack
#16927
siker????

EmThor
#16926
thx

The FlashBack
#16925
benne van az options-ben, hogy milyen gyorsan válaszoljon, és mellette van egy négyzet, be kell pipálni, felismered, mert csak ott van ms, beállítási lehetõség
köszönöm

EmThor
#16924
szigetnek king kong feeling-je van, nekem kifejezetten teccik, és örülök, hogy az ikonok színesek, nem veszik el teljesen fekete fehérbe..

kérdés: ez a winamp skin, középen ott azok az "oszlopok" ugye mozognak, ha szól a zene, na azt hogy lehet elõkaparni, mert magától nem ment. thx

The FlashBack
#16923
megoldottam, hogy csak az asztalon legyen látható...
mit szólzs hozzám?😛
és ilyen lett:

EmThor
#16922
ez alpha blend-es winamp skin, mint a spirit, szal igen, átláccik 😄

The FlashBack
#16921
sikerült... még egy kérdés;
az normális hogy Operán átlátszik???

EmThor
#16920
felejtsd el, reinstall, egyébként valahol a beállítások köztt, de playlistbõl nehéz elérni

The FlashBack
#16919
alpha blend?
ez hol van?

EmThor
#16918
alt+e vagy reinstall vagy alpha blended túl nagy

The FlashBack
#16917
.wal bemásolva a skins-be utána winamp indít skins--> unusual ---> katt és csak playlistet látok

#16916
Na, találtam objectdock serialt, csak azt nem tudom, hogy ezt hol lehet beírni, gondolom kell a teljes verzió. Valaki segítsen pls, elég ha priviben, hogy ne szemeteljük a topikot. Köszi és bocsi
EmThor
#16915
itt a gyorslink megint, kitömöríted a .wal-t és kész. nálam jó. katt

EmThor
#16914
ez fura... na várj megnézem, 1 pill

The FlashBack
#16913
devART szörcsel van meg nékem is, de mikor winampba kiválasztom az UnUsUalt, akor csak a playlistet hozza be...

EmThor
#16912
nyög! *nemszemélyeskedeknemszemélyeskedeknemszemélyeskedehülyeemberekkeresztjétisénhordom*

igen, az! amúgy meg gugli, de deviantart szörcs-el 1 egész perc alatt megvolt<#eljen>

The FlashBack
#16911
#16905 -re nyögjél már valamit pls

EmThor
#16910
hehe, most már mind1, nem pontos linket adtam tudom, de olyan soxor betoltam, azt hittem már megy vagy gugli, mind1, ittvan, lehet alapozni belõle.

geri15
#16909
bemásoltam htm-ként is. valszeg a háttétépé hiánya volt a gond
with http://
without http://

szerk: a második nemmûxik mer ha nem talál elõtte http://-t akkor berakja elé a www.sg.hu-t -.- de bemásolod láthatod hogy télleg nemjó

//OFF

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

EmThor
#16908
akkor hátéem, egy kis önállóságot! goddamnit

geri15
#16907
404

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

EmThor
#16906
nfol.uw.hu/cikkek.html

The FlashBack
#16905
ez az a unusual skin? me nekem teljesen mást hoz be a winampp :c

nxfn
#16904
de >:|

cement
#16903
bah :C

respect to the man in the ice cream van

geri15
#16902
ideje elkezdeni xD

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

cement
#16901
nem torrentezek :|

respect to the man in the ice cream van

Balumann
#16900
Leszedtem ezt a bblean-t, és nagyon jónak néz ki de nem tudom beállítani <#wilting> Ehhez majd még idõ kell hogy próbálkozzak <#bdead><#wilting>

Rayden14
#16899
én nem a kinézetre mek sõt még a windows is a klaszikuson futt😛

agyhalál
#16898
thx

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

B@ldrick
#16897
szépek. ez nemjó?

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

#16896
nem, csak több dockot szeretnék, kereshetek google-n (az lesz), csak gondoltam jobb, ha valaki tud adni egy tutira mûködõ verziót :-)
The FlashBack
#16895
lejárt?
szarügy...

a google nem segít?

#16894
Tud valaki cracket az objectdockhoz? (sorry)
Nfol
#16893
agyhalál: ezek az eredeti ikonok, csak a bbLeannel el vannak színtelenítve.

Aspyrin, B@ldrick, ppk: thx!

http://nfol.extra.hu