Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

robotnyk
#16992
btw, winamp skint kipróbálnám, ha linkelnéd
 castor
#16991
thx

\"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.\"

 castor
#16990
mert isteni... 😊

\"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.\"

robotnyk
#16989
jó a tracklist is 😊
cement
#16988
akkor hogyhogy club69-es livesetet hallgatsz ?😊

respect to the man in the ice cream van

 castor
#16987
thx. vs
nem vagyok kecskeméti

\"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.\"

cement
#16986
wow naggyon jo. milyen visual style?
ja és most nézem kméti vagy?

respect to the man in the ice cream van

geri15
#16985
én meg már kb 2 hete holdkóros vagyok D::

castor: nicez asztalö (Y)

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

DJ Skyline
#16984
eme logó már vagy 1 hete megvan!😄

 castor
#16983

\"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.\"

geri15
#16982
jájdekurvaismerõs <#idiota>

most vettem észre a logódban szereplõ autócsodát izs <#gonosz1>

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

DJ Skyline
#16981
DJ Skyline
#16980
jajj,de!😄

The FlashBack
#16979
cool
wp linkt pls

hen-tes
#16978
jajj miez, csak nem madmax D:

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

DJ Skyline
#16977
most így...az ikonokkal nem volt kevem szórakozni!😊

Big Daddy
#16976
<#worship>THX

\"Se az FBI se a NASA se a pláza se az Isten háza Nem tud nyújtani menedéket ha neked szánják a lövedéket\"

robotnyk
#16975
kösz, leszedtem.. csak nem akarok egy nap 2 asztalt 😄
#16974
Ez a kedvencem ;-)

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#16973
tudom kicsit színes, de én szeretem, ha színes... kicsit. <#idiota>

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

robotnyk
#16972
bg jó
nyami
#16971
a wp-n az a 4 fehér csík hülyén néz ki, csúnya a három soros tálca, objectdock ikonok túl nagyok :|

#16970

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Tádámmmm!

<#vigyor2>

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

robotnyk
#16969
tudsz valami milkhez hasonló stílusú, de szürke visual stylet? egy másik wphez akartam, csak olyat nem találtam, azért lett végülis ez a lenti 😊
The FlashBack
#16968
#16923???

#16967
Félreértettél! Nem a minimalista beállítottság mellett érveltem hanem arra gondolok például a legutóbbi asztaloddal kapcsolatban, hogy feldobtál egy szép hátteret ugye. Ahhoz illene(szerintem) egy stílusos ikoncsomag(a hozzá passzoló dokkhátérrel), de ha ennél is többet szeretnél az sem baj, jöhet desktopx, avedesk stb. Csak ne legyen félkész a dolog! Ahogy látom a képet feldobtál egy od-t meg bb-t, de semmi más.
Hangsúlyozom ez a saját véleményem, nem kötelezõ napokig babrálni egy asztallal, de ha már megmutatok valamit az legyen emlékezetes(pozitív értelemben<#papakacsint>).
Písz

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Balumann
#16966
nem bántó csak nem értem hogy mért jobb az ha van 5-6 ikon egy sávban meg egy egyszínü tálca és egy szinte unalmas, egyhangú háttér. Hát ha már ilyeneket lehet akor persze hogy teli rakom saját ízlésem szerint, hogy hangulatos, élénk és könnyen elérhetõ legyen minden, nem tom hogy ebbe mi a rossz 😞.

#16965
köszi
robotnyk
#16964
\WINDOWS\system32\
itt vannak .scr kiterjesztéssel, én a logon.scr-t használom. arra csinálsz egy parancsikont és kész
#16963
Hogyan kell screensaver parancsikont létrehozni? :-)
#16962
Egy észrevétel:
Valahogy azt tapasztalom mostanában, hogy sokan nekifutnak objectdocknak stb. programnak és totál ízléstelenül telepakolják a képernyõt velük. Pedig megkellene érteni, hogy nem attól szép valami, ha fullon van..
Ellenpélda: #16953, egyszerû, hangulatos, szép.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#16961
Hátö, az én véleményem az(remélem nem bántó), hogy a háttered tényleg nagyon szép, de a többi cucc mindent elront..

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#16960
kellemes<#eljen>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

robotnyk
#16959
kékhez megy a fehér
cement
#16958
ikonok nagyon joul passzolnak a wp-hez <#eljen>

respect to the man in the ice cream van

Balumann
#16957
😞 Nembaj már megszoktam, azért van aki nem csak az egyszerü, unalmas asztalokat szereti amin van egy pár ikon, meg az unalams pár vonalakból álló háttér 😛
http://www.hatterkepek.hu/download.php?img=111927
Itt a háttérképre link akinek kell

robotnyk
#16956
thx
EmThor
#16955
balumann-ra nagyon rászáltatok, milyen kár, hogy nem a ti ízléstek szerint rendezi be az asztalát.

robotnyk, nekem már sikerült megállapodni 1 asztalnál 😊 még ha fizetnének érte, egyébként szép, sok helyen láttam már ezt a felkelõnap vonalas hátteret, max más színben, szal ideje újítani, egyébként tálca fehér, ahogy a nem mutatott ablakok skin-e is, szal az is lehetne kék szvsz...

gnar killer
#16954
kék az széééép <#eljen>

The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:&#8482;

robotnyk
#16953
kék:

The FlashBack
#16952
yeah... objectDock rulz...
zsúfolt... nemtecck...

The FlashBack
#16951
nekem ez annyit tett, hogy csökkentett mód, és del WB5, hogy a jelszó beírás után egy kedves kis üzenet fogadott, meg utána még vagy harminc
tehát valszeg én csináltan el csomó mindent...

alap winxp stlye meg unalmas 😛

QuippeR
#16950
csökkentett mód+uninstall megoldotta a problémát, azóta meg alap winxp style...

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.

The FlashBack
#16949
de ha tönkre teszi akkor CPU hirtelen 120 ra ugrik én a hejedben nem próbálnám meg, mert az elszán guruknak is beletelik egy kis idõbe mire helyrerakják a problemt,
nekem nem sikerült
azóta StyleXP user vagyok😛

gabber_saviola
#16948
^.^

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

EmThor
#16947
ez má döfi <#eljen>

geri15
#16946
hát érdekes...
-túl sok benne a szín
-hibás (objectdock-ban kérdõjel ikon, meg sima kisikon, felnagyítva ronda)
-zsúfolt (elég lenne 1 dock, helyette van 3, méghozzá 3 különféle)

Van még rajta mit csiszolni 😊

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

gabber_saviola
#16945
námtáccik

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

hen-tes
#16944
"akkor viszont akkorA"

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

bertino
#16943
tyû, micsoda agyontuningolt 😊 sirály

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!