Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

geri15
#16892
thx!

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

ppk
#16891
ez a legjobb

Powerball!!!

nxfn
#16890
cement
#16889
mostan ilyen de még mindég crack kéne nekem wb5-höz. plz

respect to the man in the ice cream van

geri15
#16888
kurvajó!!! <#eljen><#vigyor>

egy wp meg style linket kérhetnék? plzplz 😄D

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

nxfn
#16887

Dying Soul
#16886

Dave000
#16885
HELP PLS, eltûnt a tálcám!!! minden szó nélkül, betöltésnél megjelenik egy pár sec-re aztán eltûnik és lehetetlen elõhozni.

Gigabyte GA-P35-DS3L, Intel Core 2 Duo E6550 @ 3,4 GHz, 4x1GB 1066 DDR2, Galaxy 9600GT OC 512MB

The FlashBack
#16884
második ték az idén😊

Aquir
#16883
bogár lol

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

B@ldrick
#16882
nice bogár 😛
H.N.J. all

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

The FlashBack
#16881
mindjárt alkotok😊

geri15
#16880
ari ::😄DDDDD

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

#16879
Hadd kezdjem az új évet én 😊


Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

robotnyk
#16878
EmThor
#16877
buek

#16876
es ezt hollehet regisztralni ezt a progit ? mert nekem 1 kodot se fogad el

Asus p5k,Core 2 duo 3Ghz,Asus nvidia 8800GTX,geil 4gb 800Mhz ultra kit,Samsung 2x400Gb 16Mb

robotnyk
#16875
stlye xp kell hozzá, lásd a faqot
#16874
ez valamiert nemjo mit kell vele csinalni ?

Asus p5k,Core 2 duo 3Ghz,Asus nvidia 8800GTX,geil 4gb 800Mhz ultra kit,Samsung 2x400Gb 16Mb

#16873
köszi szépen

Asus p5k,Core 2 duo 3Ghz,Asus nvidia 8800GTX,geil 4gb 800Mhz ultra kit,Samsung 2x400Gb 16Mb

robotnyk
#16872
#16871
ezt a témát honnan lehet leszedni ?

Asus p5k,Core 2 duo 3Ghz,Asus nvidia 8800GTX,geil 4gb 800Mhz ultra kit,Samsung 2x400Gb 16Mb

zolo15
#16870
Boldog Új Évet Kívánok Mindenki és Családotoknak is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester

#16869
Búék😊

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#16868
Amint látom azok a "gyári" ikonok.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#16867
2006-ban se legyen rosszabb<#papakacsint><#eljen>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

agyhalál
#16866
A háttérkép és az óra nagyon szép. Az ikonokat te szerkesztetted?

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

Nfol
#16865
Idén már nem lesz több új asztalfotóm, ígérem :-)



B.Ú.É.K.!

http://nfol.extra.hu

EmThor
#16864
buék 😊

#16863
Boldog Új Esztendõt Kivánok Mindenkinek.<#taps>

GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit

The FlashBack
#16862
szép

robotnyk
#16861
nekem bejön, régebben sok ilyesmit használtam
vs-t kösz, de egyenlõre marad ez
#16860
Nálam is volt ez a háttér, de csak ideig-óráig bírtam. Ha nem veszed tolakodásnak próbáld ki a Serenity2.0 visual stylet alá.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#16859
Ez a bb izé még midig nem tetszik :/
Szvsz egy szép visual styleal/wb skinnel jobban összelehet hozni a hátteret is.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#16858
Csak nyugodtan ;-)
Htx all

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

fsgh
#16857
Szép!<#taps>

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

robotnyk
#16856
idén utoljára:

bertino
#16855
van egy hangulata a WP-dnek...

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

EmThor
#16854
witch desktop ->

panther112
#16853
sztem ne tedd fel mert rakhatod újra a rendszer úgy el fogja b@szni...

Start Menu-t Y'z Shadow résznél 2. fül

cement
#16852
bocs a lámaságért de valaki egy windowblinds 5 cracket adjon plz nincs energiám visszaolvasgatni. htx

respect to the man in the ice cream van

zolo15
#16851
és a start menüt hogyan v. hol???

Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester

panther112
#16850
azzal csak a start menüt tudod, tálcához kell a stylexp, simán felrakod, test skinre nemmet mondasz, transparentnél értelemszerûen beállítod

EmThor
#16849
danke sün. maradok saját style meg "menünél"

czky
#16848

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

zolo15
#16847
hogyan kell a start menüt és a tálcát átlátszóvá tenni
styleXP és WB nincs fenn
csak a Vista Inspirat

Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester

Nfol
#16846
Nem akarlak agyondícsérni, de ez <censored> <censored again> jó! 😊

http://nfol.extra.hu

Nfol
#16845
Azok amúgy véletlenül sem azok a pluginok, amikre gondolsz. Hanem: a bbInterface-szel lehet a hangerõcsúszka mellett komplett Winamp-vezérlõ gombokat is készíteni. Szerintem a képen is így van megoldva, mondjuk elég jó két órás móka lehet összerakni.

A sysinfós dolgoknak meg nem jut eszembe a neve, de azxoblite-on biztosan találsz valami hasznosat.

http://nfol.extra.hu

Nfol
#16844
Engem meg egy tollra... De ez biztos csak a feltûnõen toll forma miatt van. :-]

http://nfol.extra.hu

#16843

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?