15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • AlieN911
    #5330
    Persze, kiprobálom, csak pont holnap megyek nyaralni és.. Még ma megprobálom kiprobálni! GTR2 és LFS re gondoltam!
  • milk41
    #5329
    sztem próbáld ki más játékokban is a H váltót
  • AlieN911
    #5328
    Nah, erre tellet!! PLS nézzétek meg!!
    TDU_válto

    http://rapidshare.com/files/125190094/TDU_v_lto.zip.html

  • AlieN911
    #5327
    Hali!

    A viccet félretéve, és nem csináltam semmit, amit esetleg a lentebb HSZ-emből ki lehetne következtetni!!
    Szoval:
    Test Drive Unlimited-ezek, manual kuplung + H válto! Megyek, és néha egyre többször olyat csinál a válto, hogy 2esből mikor átkapcsolom 3.ba akkor elötte beteszi 1be és utánna 3ba, ilyenkor megugrik az auto!!! Tulajdonképpen csak 1 mpre csinálja ezt, de zavaro!! A másik meg mikor 4-böl 5-be akkor néha üresbe rakja( ez lehet az én hibám:D ) de szerintem nem! 2->3 ba váltásnál nem balf*szoskodok, szépen 2->3 ba! szal nem a technika a baj!
    Eddig nem csinálta, mostanába kezdi!!:SSS
    Szerintetek???:S

    u.i: csináltam videot is, csak még meg kell oldani Nem értek a videos dolgokhoz!!
  • bardocz
    #5326
    Köszi!

    Én is erre gondoltam,mert nincs az az elektromos motor,ami megfogja úgy,hogy blokkoljon.
  • McCartman
    #5325
    igen, 200°alatt blokkol.
  • KoS
    #5324
    DFP-nel 200 fok utan bekemenyedik. Nehezebben lehet ugyan tovabb tekerni, de azert lehet erezni, hogy ott a vege, tehat felesleges tovabb nyomni.
    Ha 180 fokra allitod, ott viszont blokkol (mivel ott tud blokkolni), tehat nem lehet tovabb tekerni.
  • pointer4
    #5323
    G25 nél érzel egy kis "puklit" de lehet tovább tekerni, csak nem történik semmi.
  • bardocz
    #5322
    A g25 meg dfp-t ha mondjuk 200°-ra állítjuk akkor 200°-nál leblokkol ténylegesen,vagy csak onnantól már a játékban nem tekeri tovább a kormányt?Remélem érthető voltam:)
  • Dietrich
    #5321
    szerinted?
    ha magamat akarnám kinélni most ebben a melegben eszembe sem jutna 2 órás versenyeken esténként résztvenni hanem döglenék inkább a hideg vizben. :)
  • zoolee
    #5320
    Nekem a MOMO nál FFB erősség 150, többi 0.
  • Ombika
    #5319
    Jah menni fog alapon,minden addon es scenery nelkul ,de azzal edeskeves a latvany en meg nem azert repkedtem volna.... :)

    #5318: G25-re celoztal,ha igen az meg nincs eldontve 100%-ban,h elado e esetleges GT5P miatt!! :)
  • milk41
    #5318
    mennyiért adod?
  • pointer4
    #5317
    Hát igen, ilyenkor nem kell megvállni tőle, nekem is volt mikor besokalltam, azt nem fejlesztetttem sokáig.
    Jó hogy mondod a flight simulátort, most húztam le valami 15 gigás packot hogy jól kipróbálom.
    Mert megnézném majd a motion sim állványban.
    Monyuk nekem csak 2 gb ramom van,q6600@3600MHz,8800gtx de remélem azé menni fog.
  • Ombika
    #5316
    Nemtudom vhogy meguntam,h 4ghz-es gepet osszeraktam 8 giga ram ,brutal vga es a Flight simulator X-nek meg ez is keves volt!! Raadasul a nativ felbonaótasom is nagy es sok jatek kis felbontasban meg csunya volt,21-est meg kicsinek talaltam! :)

    Igy megvalok tole ,aztan lesz ami lesz... DE LFS nelkul mar most alig birom! :)
  • pointer4
    #5315
    Sorry
    Bár gaméből van jó arra is, amit átvittek pcről :)
  • Ombika
    #5314
    En nem butazlak le,te se tedd please,amire kell arra eleg lesz! :)

    Aztan kiderul meddig birom pc gamek nelkul! :)
  • pointer4
    #5313
    Minek neked Mac?
    Az csak butáknak/butaújságíróknak/butaamerikaiaknak való.
    Válassz
  • Ombika
    #5312
    Kinek kell a szar xbox360,ha vennek is csak ps3-at gt5p miatt es akkor el se adom G25-ot,de ezt is csak akkor ,ha lenne lovem samsung a656 lcd tv-re! :)

    Macbook Air lenne/lesz helyette!! :)

    u.i: Van a lakasba meg jopar pc enyemen kivul,szal ,ha barmi kell van megodlas! :)
  • pointer4
    #5311
    És mive fogod lemásolni a konzol gammáit ? :)
  • bardocz
    #5310
    Húgyfós konzolt veszel?:S
  • pointer4
    #5309
    PC ?
  • Ombika
    #5308
    De a tobbi mehet 0%-ra ,mert ma meg van lehetosegem kiprobalnom,aztan viszlat pc ! :)
  • pointer4
    #5307
    Hát az Overall az az FFB-re vonatkzoik, akárhonan is számolja. Azt nemkéne.
  • Ombika
    #5306
    Azaz LFS-nel ezeket pl mindet 0%-ra rakjak? :O


    overal:65%
    spring:65%
    damper:65%
    centering:25%
  • milk41
    #5305
    nekem igy van DFP-s beállitás:
    900fokos fordulás
    overal:65%
    spring:65%
    damper:65%
    centering:25%
  • pointer4
    #5304

    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=991156808&no=3774]#3774[/URL]
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=991156808&no=3107]#3107[/URL]
  • McCartman
    #5303
    belinkelnéd azt a leírást?
  • pointer4
    #5302
    Valami NascarRacing :D
    Elméletileg a leírás alapján - amit nem én hanem nálam okosabbak írtak - LFS nél nem csak ilyen olyan effektek vannak, hanem tényleges számítási adatokból jön. Ott az effekteket ki kell lőni. Amúgy tényleg sokkal jobb/valóságosabb a kormány mozgása, ami az útról jön.
    ISI engine-nél meg maradhat az effekt ezekszerint. Bár sokan onna is kilövik, meg a középre visszahúzást is kilövik. (csak tudnám akkor mérnem gamepaddal játszanak.)
  • KoS
    #5301
    Koszi, hogy gondoltal ram, de nekem a DFP tokeletes :)
    Nem jatszok annyit vele, hogy erdemes lenne valtanom G25-re, valamint ezzel sincs semmi bajom :)
  • McCartman
    #5300
    Tehát akkor pl Race07ben (ISI) úgy ahogy a képen mutattad..
    és az LFS,netKAR,NR tipusu játékokban? vagy azokban is? (NR-ez minek a rövidítése?)

    akkor pl a LFS 'fizikai alapokon számolja' az FFB infokat-> realisztikusabb mint a Race07?

    Dietrich:már hogy magamat kimeljem vagy a kormanyt?:)

    tudnátok ajánlani vmi kamionos játékot? 18 Wheels of Steel American Long Haul megfelelő?:)

    ui:Gridet hagyjam a francba?
  • Dietrich
    #5299
    ...meg nem árt az FF erőt 100%-ról visszavenni kimélés céljából..65-75%-ra..
    nálam 75%
  • pointer4
    #5298
    "Az LFS, netKar, NR a felfuggesztesbol "nyerik" az FFB informaciokat, fizikai alapokon szamoljak, mig az ISI engine (rFactor, GTR2, RACE)efekt alapu!
    A lenyeg, hogy a kormany driver settings reszeben fontos hogy ki legyen kapcsolva (0%) a Spring Effect Strength es a Damper Effect Strength!"

    "Szerintem így használd:"


    "Az ISI engines játékokban 240-270°-t érdemes használni.
    A Live For Speedben meg 720°-t "
  • McCartman
    #5297
    és ezek mik lennének?:)
    Overall Effect Strenght

    Spring Effect Strenght
    Damper Effect Strenght
  • bertino
    #5296
    nem gyengén :D
  • pointer4
    #5295
    Na igen, a repülő autok látványa, igen hardcore :D
  • bertino
    #5294
    nincs FFB, az egy köcsög játék a kormányoknak :D

    de ettől függetlenül használom hozzá

    TDU csakis HCban jo, miota elértem, máshogy nem is tolom -.-
  • zolo
    #5293
    ÉS milyen beállításokat használsz? FFB van nálad?

    Milk: HC-ban még nem próbáltam TDU-t, de majd meglesem ;)
  • bardocz
    #5292
    Én is úgy kanyarodok,hogy 60°-ban forgatom a kormányt,és addig állítom,amíg minél kevesebbet keljen,persze én nem a kormányt,ahhoz inkább nem nyúlok,próbálok a kocsi kormányzási szögével játszani.
  • Dietrich
    #5291
    én 200 fok mert csak :)

    360-ra beállitottam champcar mod és long beach pályán..mint egy busz olyan volt az autó..nem tudtam vele befordulni :D