7639
Duke Nukem Forever
  • Prince23
    #3560
    Az első concept art!
  • SL
    #3559
    ezen mi az elavult grafika?
  • grebber
    #3558
    Gamekapocs előzetes!
  • sb1
    #3557
    Hát éppen itt a baj..egy fps azért minimum 30-40-el pörögjön azért...
  • Prince23
    #3556
    Képek a PAXról
  • wednes
    #3555
    Pontosan. :D
    Még a Crysis demoját próbáltam egy 1950pro-val és még médiumba is elvitte 24-30FPS körül. Teljesen jól lehetett skálázni. Az tény, hogy Very High-on minden konfigot megevett reggelire.
  • RelakS
    #3554
    akkor csak azért volt a nyafogás, hogy nem megy maxon a 2 éves hardveren? O_o
  • wednes
    #3553
    Pont, hogy nem. Minimumon teljesen jól futott a Crysis (Warhead). Egy 4830-ason 1024-ben maxon 14-18FPS, minimumon meg 130 volt.
  • Shep
    #3552
    Kit érdekel a grafika ha Duke hangulat meglesz és a játékmenet sem túl lebutított akkor az már bőven elég.
  • kill3r21
    #3551
    grafika a mostani szinvonalon nekem megfelel, ugysem az a lényeg, azok a vérpistikék akik meg ezen akadnak fent, menjenek havat lapátolni egyiptomba.....ennyi :)
  • SL
    #3550
    Hát azért ne örüljetek előre. Nem biztos, hogy highon fogjátok játszani
  • RelakS
    #3549
    akkor jó, rendesen fog futni a masinán ^^
    Crysis-al meg FC2-vel pont a graf miatt nem játszottam. Ha jól emlékszek, még minimumon is szét szívatta a gépeket
  • ProGabe #3548
    a grafika érdekel a legkevésbé...
  • grebber
    #3547
    Írták az ott lévők már most elavult a grafika.Jövőre még jobban az lesz ,de ez látszik is rajta.
  • RelakS
    #3546
    véjt ... vat?

    kezdhetek gépet modernizálni ezek szerint?
  • The Protector
    #3545
    Én már nem merek remélni semmit sem.Eddig is húzták vonták a játékot.Nagyon remélem h egy ekkora cég mint a Gearbox nem basz át annyi embert.
    Amúgy meg Duke Nukem forever,azaz tényleg mindörökké.
  • Prince23
    #3544
    LIVE a PAXról
  • Prince23
    #3543
    HD minőség
  • grebber
    #3542
    Kiakad lol ki a szart.Semmi nonplussz ultra nincs ebben sőt egyenesen vérgagyi eddig.De mivel ingyé lesz egynek csak jó lesz!
    Lehet majd valami frankó HD minőségbe jobb lesz,de kétlem!
  • Lacee
    #3541
    el sem hiszem...

    WHO WANTS SOME?
  • kill3r21
    #3540
    Duke.Nukem.Forever-RELOADED
    Vááááááááááá! Kiakad a Bix ha ez kijön majd, de természetesen sztem ezt RESPECTböl is megveszi mindenki! COD uralomnak vége.....xD (Eladásügyileg)
    mert ha ezt nem veszi meg minden vérbeli gamer, márcsak azért mert fene tudja hány éve várjuk, akkor senki! :)
  • SL
    #3539
    és itt is van :D

  • SL
    #3538
    hohohohóóó

    "Legendary video game hero to finally return and kick-ass on consoles and Windows PC in 2011; playable demo at Penny Arcade Expo "
  • SL
    #3537
    frissítették az oldalt :D:D

    remélem nem az lesz mint 9 éve, hogy beígérték meg minden aztán törölték engine váltás miatt.
  • Narxis
    #3536
    wáááááááááááááááááááááááááááááááááá el se hiszem, FUCK YEAH!!!
  • SL
    #3535
    francot... 20 éves lesz a Duke Nukem és inkább jövőre lenne jó a megjelenése.
  • SL
    #3534
    mindjárt bejelentik :D
  • andersh
    #3533
    Letölthető videók
  • andersh
    #3532
    Ezt akkor is meg fogom venni ha nem lesz hozzá gépem!
  • SL
    #3531
    karácsony körüli megjelenés lesz.
  • DeerHunter01
    #3530
    mit szólsz a jó hírekhez Gabikám ? :D
  • kill3r21
    #3529
    hát ez komoly gyerekek, talán megéljük már a megjelenést :)
  • Zoliz
    #3528
    Remélem már a megjelenés előtt lesz rá törés.
    Legjobb a die-die szöveg, meg a böfögés a videóban.
    Persze akkor basszák el a játékot, ha nem az eredeti dúkos zene lesz a játékban, hanem próbálkoznak valami újjal.. valami spanyolvijasszal-
    Bár már így is bukásgyanus a dolog..
  • Prince23
    #3527
    2011-re már itt lesz :D
  • Bence94
    #3526
    ezt megveszem 1000 %!!!
  • Seth
    #3525
    hát bután is nézne ki abban a zsúfolt teremben, ha minden tv előtt lenne egy billentyűzet,egér kombó. Így sokkal kényelmesebb
  • Zomil
    #3524
    sztem igen :)

    ha jól megnézed a demo, kb. ugyanaz ami legutoljára "kiszivárgott" videon volt
  • Bence94
    #3523
    de most "ezt a verziót" a 3drealms készre megcsinálta csak nem csiszolta fényesre és most a gearbox befejezi plus kihozza ps3ra meg boxra ?
  • Bence94
    #3522
    ha jól vettem ki akkor ez a pc-s verza csak xbox kontrollerrel.
  • Bence94
    #3521
    omg!