480
Clive Barker\'s Undying
  • Axon
    #399
    Egy olyan oldal engem is érdekelne.
  • Harly18
    #398
    Nem tud ehhez a játékhoz valaki egy olyan oldalt, ahol le lehet szedni hozzá mod-okat meg kiegészitőket?
  • Apache00
    #397
    na a postal kiegészitöjével pont nem játszottam, amugy az az undying után jött ki, nem?
  • Apache00
    #396
    na jo de az mégse fps :)
  • haxoror
    #395
    Kösz nem
    A nehéz max annyiban tér el hogy 5x annyit kell belepumpálni mindenkibe szal megőrzöm a szép emléket és elkezdem a Call of Cthulhut, aztán jöhet az Oblivion.
    De később szerintem az Undyingot majd megint előveszem ha már eléggé elfelejtettem a részleteket
  • Esrohnoil
    #394
    Akkor nekiállhatsz nehéz fokozaton és lehet izgulni. :D
  • haxoror
    #393
    Mindenki meghalt!

    A vége egy kicsit gyors volt a játék elejéhez képest, a főgenya nagyon könnyű volt, SkullStorm a fejére aztán pisztollyal egyet a gyomrába aztán megint.. és megint... és megint...
    Persze előtte vagy tízszer kipurcantam mire rájöttem hogy a tengeri csápokat nem lehet lekaszálni.
    Aztán még tízszer beszívott a gyomrába mire rájöttem hogy bele kell lőni szal...


    Rohatt Otto meg lenyúlta a kővemet a végén pedig ELÉGGÉ kinyírtam Oneiroson!

    Az egész játékban a kedvenc jelenetem az volt amikor lefejeztem a magnyúzott-kampós családtagot (asszem Aaron), a végén odasétálok a hullához ami hirtelen rándul egy utolsót, Jeremayah meg elájúl ijedtében

    Összességében baromi jó játék, örülök hogy végigtoltam
  • Aquir
    #392
    a legjobb =) Kivégzős kettéhasítós :)
  • ibrik
    #391
    Vagy a Max Payne első részéhez is készült egy magyar MOD (név szerint: Max Paynes MOD), amiben egy "magyarral" kell irtani a roma kisebbségieket - és a fegyverek közt természetesen ott a paraszt kezébe való kasza...

    Amúgy az igazi "kaszás" játékok:
    Postal 2: Apocalypse Weekend
    Dead Rising (bár ez még csak konzolokra jött ki)
  • SZilaJMaGGoT
    #390
    GTA vice city :P :D Volt hozzá kasza mod... :D lol
  • Macccy
    #389
    CLIVE BARKER'S UNDYING topic? NEeeeee ... A hideg kirázott mikor megláttam ...
    Tejóóóéég ezzel mennyit játszottam annak idején. És a nemhivatalos kiegészítőjével. Appáám! Ez odabaszós játék volt, mind történetileg, mind látványban (a maga idejében).
    OFF: Most úgy tűnik a CALL OF CTHULHU hozza a hasonlóan nehéz és nyomasztó világot. Csak félek, hogy elszúrják később fegyverekkel. havernál láttam már puskát és nem örültem a látványnak. Most jártam ott, hogy a falusi keménycsávó szektamajmok rámtörték a hotelszobám ajtaját és multi-lincselést kívántak vérgehajtani rajtam, de én felhúztam a nyúlcipőt. Na hát ez valami beszarásjó volt!
  • Apache00
    #388
    na, aki megmondja, hogy melyik fps-ben volt még kasza, az...az kap egy 5-öst :)
  • Apache00
    #387
    lehet hogy talán a heretic 2-ben volt (vagy 1ben)
  • Seth
    #386
    igazad van, ha jobban visszagondolok mintha nem abban láttam volna ...
  • Apache00
    #385
    ,hm pedig sokat játszottam vele, de nem ugrik be. Az mekkora játék volt...
  • haxoror
    #384
    Na éppen elkezdtem az Eternal Autumn-os pályát (most Bethany fejére hajtok) erre kivágott asztalra a program
    Nembaj, holnap majd folytatom.

    Egy kis bug a játékban, az Aaron-os résznél van egy tetőről-tetőre ugrálós rész amit 1-es Haste-el lehetetlen megcsinálni, kész mázli hogy volt tartalék amplifierem úgyhogy a Haste-et is kimaxoltam bár amúgy nem használom, a Lightning is maxon van de azt se nagyon használtam még, lassú és gyenge nagyon :(

    A fegyvereknél az Alt-al kipróbáltam mindent de inkább varázsolgatok (180 a mana de nyitott szemmel járok mert a több mindig jobb hehe), ahhoz nem kell lőszer meg újratöltés.
    Persze a foszforos shotty a fun-faktor miatt azért néha még előkerül "IM ON FIRE! IM ON FIRE!..."
    Mostanra teljesen beálltam a Shield+SkullStorm+Ectoplasm trióra, mindegyik kimaxolva, semmilyen fegyver nem kell melléjük Ottót a röpködős haverjaival simán zúztam ezekkel, a kasza is csak családfa-metszegetéseknél kerül elő (túlságosan visszafogja a mana-regent)

    Több mint 170 Health Pack-om van szal NAGYON veszélyes vagyok!

    Iszonyatosan tetszik hogy a pisztoly durrogtatástól eljuthattam a máguskodásig, nem is értem hogy ez a játék miért nem volt népszerű a maga idejében
  • Seth
    #383
    Blood1
  • Apache00
    #382
    talán a Hexen de az már olyan régi hogy nem emléxek rá hogy volt e benne kasza. Én elég sok fps-sel játszottam de most egy sem ugrik be amiben kasza lett volna...
  • 12346
    #381
    hirtelen 2-3 játék jut eszembe, amiben volt még, pedig nem vagyok fps fan:) de egyébként se pont egy kasza miatt maradna meg bennem ez a játék:)))
  • Apache00
    #380
    söt ha azt nézzük elég egyedi volt, nem emlékszem hogy más játékban is lett volna olyan fegyver
  • Apache00
    #379
    nálam a kasza vitte a pálmát :)
  • Esrohnoil
    #378
    Próbálgattad már a fegyvereid másodlagos funkcióit? :)
    Vannak érdekesek.
    Na meg némely fegyverbe többféle lőszert is lehet pakolni...
  • Esrohnoil
    #377
    Jó döntés, de úgy rémlik, ha minden amplifiert megtalálsz, pont ki lehet belőle maxolni mindent. :)
    Persze érdemes a meglévő amplifiereket a sűrűn használt varikra tenni. Én a látás varázslatra is tettem párat, sötét helyeken jól jöhet.
    Én mindig éjjel játszottam vele, vhogy nem ugyanaz a hangulata mint nappal. :)
  • haxoror
    #376
    Az ectoplasm-ot állandóan használom de fegyvert szinte soha csak ha muszály, pisztollyal sniperkedek néha meg a foszforos shotgunnal felgyújtok ezt-azt a móka kedvéért

    A Haste-et most kaptam meg, praktikus de zavar hogy kihipozódik közben a képernyő, hosszabb ugrálásokhoz tényleg kell de remélem ahhoz elég lesz az alap + 1 a kő miatt. Eddig megvoltam nélküle, persze lehet hogy ez később még változni fog.

    A Shield ígéretesnek hangzik a SkullStormnak meg elég baljós neve van ahhoz hogy már most kedveljem , inkább megvárom ezeket és majd később használom el az amplifiereket
  • Aquir
    #375
    Skull Storm, Shield, Haste a lekjobbak :)

    ectoplasm is jó lehet ha használod egyáltalán

    a többi tőled függ :)


    kedvenc párosításaim:

    - kasza + haste (meg persze shieldet is lehet rá rakni, csak akkor lassabban töltődik a mana, főleg ha a kasza élet-elszívásra van kapcsolva :)


    - Zöldkő + 3 koponya (utána egyesével lehet gyorsan lőni koponyákat :)
  • haxoror
    #374
    Ja és valamiért rendszertelen időközönként kilép asztalra, próbáltam szórakozni a kompatibilitás módokkal de semmi eredmény :/
  • haxoror
    #373
    Az amplifierek könnyűek mert már messziről hallani hogy ott vannak és addig nem megyek tovább amíg meg nem szerzem őket!
    Egyet elbuktam mert az a vöröshajú röpködő faszi (Aaron?) folyton ellökött amikor be akartam gyűjteni, utólag jutott eszembe hogy a lélekcsapdával elzavarhattam volna
    Az arcane wardok(?) és a mana wellek viszont macerásabbak mert nincs hangjuk ami jelezné hogy a környéken vannak, eddig 4-et találtam mindkettőből remélem nem hagytam ki túl sokat.

    Melyik spelleket éri meg erősíteni? (gondolom nem lesz elég amplifier mindegyik kimaxolásához)
    Én az ectoplasm-ot maxoltam ki eddig a többihez hozzá sem nyúltam inkább tartalékolok, a plazmával meg a kövel simán kinyírtam mindenkit és egyedül a kő az ami nem zavar ha a bal kezében van
    Most a kasza lett az új favorit :)

    Hatalmas ez a játék, mindenképpen be akarom fejezni még mielőtt belekezdek a Cthulhuba és az Oblivionba.
  • Aquir
    #372
    hát igen jól megcsinálták :)
  • 12346
    #371
    *kastély^^
  • 12346
    #370
    ez a gáma azon ritka fps-ek egyike, melyet hajlandó voltam végigtolni. leginkább a kestély vagy hol játszódó események jöttek be. para:)
  • Apache00
    #369
    jaja, nagyon szerettem ezt a játékot, kár hogy végül nem csinálták meg a 2. részt, ha az elsöt nem cseszték volna el rosz marketinggel, akkor sikeres lett volna és lenne folytatás...
    hax: a végsö menet lesz az igazi összecsapás, én aszittem belegebedek :)
  • Kaszi46
    #368
    hudejóvót:P régi "szép" emlékek:)
  • Esrohnoil
    #367
    Még van, de a többihez már nem kell olyan sokat mászni előtte. :)
    Az amplifier-eket meg a rejtett helyekről is szedd ám össze! :D Nagyon hasznosak tudnak lenni.
  • haxoror
    #366
    Überfasza játék csak ne balkezes lenne a főhős, nem hittem volna hogy ennyire fog zavarni de a hangulat kárpótol mindenért :)

    Most nyírtam ki az első családtagot, remélem még sok van hátra a játékból
  • Amiga
    #365
    A Főnixet az ősemberes pálya vége felé lehet felvenni egy olyan szobából amit előtte tzzel kell eláasztani.

    De nem olyan nagy cucc. bár én használtam a főszörny ellen, a kegyelemdöfést mégis egy lövés adta meg a shotgunnal, miközben a koponyákkal tömtem a gyomrát.
  • rohamsisak666
    #364
    http://www.kawow.com/theunseelie/
    Ennyi sajnos, nincsen több info..
  • DonnieBrasco
    #363
    Én emlékszem, nekem is bejött (főleg, mert Írországban élek fél éve :). De a címre sem emlékszem és semmi infóm róla azóta sem :(

    DB
  • rohamsisak666
    #362
    Nem teljesen idevágó téma, de régebben felfigyeltem egy játékra, mely az ír mitológiát dolgozta fel. A címét pontosan nem tudom, ezért rákeresni sem tudok..Valami olyasmi volt, hogy Unseeley. Van egy olyan selytésem, hogy eltűnt a süllyesztőben, pedig volt már belőle pár videó is amik nagyon hangulatosak voltak. A videókon annyi történt, hogy a főszereplő lecsúszott az útrol, kiszállt a füstölgő kocsiból és nekiindult az ösvénynek. Valaki emlékszik erre?
  • Aquir
    #361
    igen, ott van néhány :)
  • Lobsterman
    #360
    én nem sasználtam a főmuftinál főnixtojást, csak dinamitot meg koponyákat, de ha jól emlékszem ott az utolsó szigeten is van néhány elszórva valahol a szélén